Hoşgeldiniz!

Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Şehit Edilen Fırat Çakıroğlu Belgeseli 17:19
Şehit Edilen Fırat Çakıroğlu Belgeseli 3.720 izlenme - 2 yıl önce Ege Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Ülkücüleri tarafından terörist hainler tarafından Şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına oluşturulmuş belgeseldir.
Canın Çok Yandımı Reis-Mert Eyin(.01.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 02:33
Canın Çok Yandımı Reis-Mert Eyin(.01.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 1.129 izlenme - 12 ay önce ŞİİR; FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU BESTE; MD ALT YAPI YORUMLAYAN; MERT EYİN
Fırat Yılmaz Çakıroğlu Şiiri-Mert Eyin(.09.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 01:53
Fırat Yılmaz Çakıroğlu Şiiri-Mert Eyin(.09.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 415 izlenme - 12 ay önce ŞİİR; FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ŞİİRİ BESTE; MD ALT YAPI YORUMLAYAN; MERT EYİN FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ÖLÜMSÜZDÜR...
Fırat Yılmaz Çakıroğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı 01:18
Fırat Yılmaz Çakıroğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı 443 izlenme - 3 yıl önce İzmir’de karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu, İzmir’in Bornova ilçesinde toprağa verildi.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu toprağa verildi 00:45
Fırat Yılmaz Çakıroğlu toprağa verildi 323 izlenme - 3 yıl önce Ege Üniversitesi'nde iki grup arasındaki kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu İzmir'de toprağa verildi. Çakıroğlu'nun babası "Ben CHP'liyim ama oğlum MHP'li oldu. Suç mu öyle olması?" dedi. MHP lideri Bahçeli, yazılı bir açıklamayla sükûnet çağrısı yaparken, Başbakan Davutoğlu aileyi arayarak taziyelerini iletti.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Öldüğü Olayın Görüntüleri 01:05
Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Öldüğü Olayın Görüntüleri 307 izlenme - 3 yıl önce Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde karşıt görüşlü iki grup öğrenci arasında çıkan ve Tarih Bölümü son sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun öldüğü olayın görüntülerine Habertürk ulaştı. Çakıroğlu’nun yaralı olarak dışarıda yaklaşık 7 dakika oturduğu görüldü. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde sol görüşlü ve ülkücü öğrenciler arasında geçen şubat ayında çıkan kavgada, Ülkü Ocakları’nın Ege Üniversitesi sorumlusu, Tarih Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun yanı sıra karşı gruptaki Nurullah S. ile her iki gruptan 6 öğrenci yaralandı. Bacağından aldığı bıçak darbesiyle atar damarı kesilen Çakıroğlu, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.Ege Üniversitesi’nde meydana gelen ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ölümü ile biten olayların kampus yerleşkesinde bulunan güvenlik kameraları tarafından da kayıt edildiği ortaya çıktı. Habertürk’ün ele geçirdiği görüntülerde, sol görüşlü öğrenciler ile ülkücü öğrencilerin önce karşılıklı olarak birbirlerine taş attıkları görüldü. Ellerinde, taş, sopa, bıçak ve satır bulunan öğrencilerin kavgası, Edebiyat Fakültesi önünde bulunan kafe yanındaki güvenlik kamerası kayıtlarına göre saat 16.45’te başladı. Yaklaşık 3 dakika süren karşılıklı taş atmadan sonra sol görüşlü öğrenciler kaçmaya başladı. Bu sırada elinde sopa olduğu tahmin edilen Nurullah S.’nin kafenin içine girdiği belirlendi. Nurullah S.’nin ardından kısa süre sonra ise aynı kafeye Fırat Yılmaz Çakıroğlu girdi. Çakıroğlu’nun elinde de sopa olabileceği tahmin edilen bir cisim olduğu belirlendi. 30 SANİYE SONRA Nurullah S.’nin ardından kafeye giren Çakıroğlu, tam 30 saniye sonra dışarıya çıktı ve kafenin önünde bulunan bir sandalyeye oturdu. Bacaklarının kanadığı ve acı çektiği görülen Çakıroğlu’nun yardımına önce arkadaşları koştu. Bıçak darbesiyle atar damarı kesilen ve aşırı kan kaybettiği belirlenen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun kanamasını durdurmak için bir öğrencinin montunu çıkardığı ve kanamanın olduğu yere bastırdığı görüldü.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun Bıçaklanma Anı 01:05
Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun Bıçaklanma Anı 227 izlenme - 3 yıl önce Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde sol görüşlü ve ülkücü öğrenciler arasında geçen şubat ayında çıkan kavgada, bıcaklanarak öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun bıçaklanma görüntüleri ortaya çıktı.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kurultayın Yapıldığı Salona Geldi 05:17
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kurultayın Yapıldığı Salona Geldi 429 izlenme - 3 yıl önce MHP 11. Olağan Büyük Kurultayı- Genel Başkan Bahçeli, kurultayın yapıldığı salona geldi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 11. Olağan Kurultayının düzenlendiği Ankara Spor Salonu'na geldi.
Arda Turan'dan Fırat Çakıroğlu Mesajı 00:26
Arda Turan'dan Fırat Çakıroğlu Mesajı 316 izlenme - 3 yıl önce Atletico'lu Arda Turan, Fırat Çakıroğlu için Instagram hesabından yayınladığı mesajında, ''Benim ülkemin güzel toprakları savaşmak için değildir.Yaşamak içindir." dedi.
Oktay Vural Yılmaz Çakıroğlu Derken Gözleri Doldu 02:14
Oktay Vural Yılmaz Çakıroğlu Derken Gözleri Doldu 201 izlenme - 3 yıl önce MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Ege Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile ilgili TBMM Genel Kurulu'nda konuştuğu sırada duygulandı, gözleri doldu.
Oktay Vural'ın Fırat Çakıroğlu için Yaptığı Konuşma 02:31
Oktay Vural'ın Fırat Çakıroğlu için Yaptığı Konuşma 159 izlenme - 3 yıl önce Dün Ege üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler kavga etti.Edebiyat fakültesi öğrencisi ülkücü Fırat Çakıroğlu kardeşimizi kaybettik.Oktay vural'ın iddaaları ise çarpıcıydı.Teröristlerin üniversitelerimizde cirit attığı,olay çıkardığı,eğitim hakkının olduğu hatta bu ülkenin gençlerini öldürdüğü güruh hala faşistler diye bağırabilecek,aynı şiddet içeren eylemleri gerçekleştirmeye devam edecek yüzü ve imtiyazı verenler gün gelecek bu yaptıklarınıza pişman olacaksınız.
Eski Milli Futbolcu Saffet Sancaklı, MHP'den Aday Adayı Oluyor 04:44
Eski Milli Futbolcu Saffet Sancaklı, MHP'den Aday Adayı Oluyor 45 izlenme - 3 yıl önce Saffet Sancaklı, önümüzdeki günlerde Kocaeli'nden MHP milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunacak.
Urla'da Atv Heyecanı Tamamlandı 02:06
Urla'da Atv Heyecanı Tamamlandı 24 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl ilk kez düzenlenen ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yılı anısına yapılan Türkiye ATV Şampiyonası'nın birinci ayağı, Urla'da tamamlandı.