Hoşgeldiniz!

fırçasız

Oto Yıkama Makinesi 00:28
Oto Yıkama Makinesi 5.990 izlenme - 5 yıl önce Hızla Artan Araç Ve Sürücü Grafiğini Dikkate Alarak Oto Temizliği Konusunda Sektöre Yön Verecek Profesyonellikle Beg 2.8 Tam Otomatik Oto Yıkama Makinesi’ni Kullanıcıların Hizmetine Sunmuş Bulunuyoruz. Ürünümüz Araç Dış Temizliğini Detaylı Olarak Yapmaktadır. Kuş Pisliği, Yoğun Çamur Ve Benzeri Bütün Zorlayıcı Kirlerde El Değmeden Ve Sürtünmeli Yöntemlerde Olduğu Gibi Araçlara Zarar Vermeden Etkili Temizleme Sağlanmaktadır.çalışma Standartları :yıkama Parkurunda İlk İşlem Köpüklemedir. Köpükleme 30 - 45 Saniye Arasında Sürmektedir. Kir İle Köpük Reaksiyonu İçin 30 Saniye Beklenmektedir. Beklemenin Ardından Makine Durulama Moduna Geçmektedir. Durulama Süresi 60 - 75 Saniye Aralığındadır. Araç Temizleme İşlevi Araç Boyutuna Göre 2 - 3,5 Dakika Aralığında Tamamlanmaktadır.
Hunharca Masaj Yapan Araç Yıkama Makinesi 00:31
Hunharca Masaj Yapan Araç Yıkama Makinesi 509 izlenme - 3 yıl önce Bir anlık dikkatsizlik sonucu elinde hortumla otomatik araç yıkama makinesine yaklaşan sakar emekçi kardeşimizin ibretlik masaj videosudur. Sonu mutlu sonla bitmese de hüsran ile de bitmiyor
tır yıkama ilaçları,traktör yıkama ilaçları,fırçasız yıkama,denizli ileri kimya 07:20
tır yıkama ilaçları,traktör yıkama ilaçları,fırçasız yıkama,denizli ileri kimya 598 izlenme - 6 yıl önce
fırçasız yıkama,renkli köpüklü fırçasız yıkama ilaçları imalatı,denizli ileri kimya 01:45
fırçasız yıkama,renkli köpüklü fırçasız yıkama ilaçları imalatı,denizli ileri kimya 225 izlenme - 6 yıl önce
Fırçasız Motor 00:37
Fırçasız Motor 117 izlenme - 4 yıl önce Fırçasız Motor
Baha Makine Beg 2.8 01:00
Baha Makine Beg 2.8 309 izlenme - 5 yıl önce Hızla artan araç ve sürücü grafiğini dikkate alarak oto temizliği konusunda sektöre yön verecek profesyonellikle BEG 2.8 TAM OTOMATİK KÖPÜKLÜ VE BASINÇLI OTO YIKAMA MAKİNESİ’ni kullanıcıların hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Ürünümüz araç dış temizliğini detaylı olarak yapmaktadır. Kuş pisliği, yoğun çamur ve benzeri bütün zorlayıcı kirlerde el değmeden ve sürtünmeli yöntemlerde olduğu gibi araçlara zarar vermeden etkili temizleme sağlanmaktadır.Çalışma standartları :Yıkama parkurunda ilk işlem köpüklemedir. Köpükleme 30 - 45 saniye arasında sürmektedir. Kir ile köpük reaksiyonu için 30 saniye beklenmektedir. Beklemenin ardından makine durulama moduna geçmektedir. Durulama süresi 60 - 75 saniye aralığındadır. Araç temizleme işlevi araç boyutuna göre 2 - 3,5 dakika aralığında tamamlanmaktadır.
Oto Durulama 00:42
Oto Durulama 125 izlenme - 5 yıl önce Durulama Etabı Başlangıcıdır.durulama Etabı Toplam Süresi 2-2,5 Dakika Aralığındadır.
Araç Durulama 00:42
Araç Durulama 104 izlenme - 5 yıl önce Durulama etabı başlangıcıdır.Durulama etabı toplam süresi 2-2,5 dakika aralığındadır.