Hoşgeldiniz!

fırlamak

Turbolu Japon Atı 01:37
Turbolu Japon Atı 8.778 izlenme - 2 yıl önce Yarışın son düzlüğüne gelindiğinde turboları yağlayıp en arkadan en öne geçen brond apeeal isimli japon atını izliyoruz, bu arada dünyanın en iyi sprint atan atı seçilmiş.
Hatalı Ice Bucket Challenge Uygulaması (Meme İçerir) 00:10
Hatalı Ice Bucket Challenge Uygulaması (Meme İçerir) 1.991 izlenme - 1 yıl önce Kızımıs ALS hastaları için Ice Bucket Challenge kampanyasına katılmış ve memelerinin gazabına uğramış.
Salsa Yaparken Kendinden Geçmek 02:03
Salsa Yaparken Kendinden Geçmek 1.342 izlenme - 1 yıl önce Hangi ülke olduğunu bilmiyorum ama bu ülkede firikik ile reyting yapılabiliyor. Bizim zamanımızda Cine 5'i karincali izleyip, oradan hayal gücümüz ile artık ne hayal edersek işimizi halleder idik ama bu ülkenin ergenleri çok şanslı hepimiz izliyoruz, efendim.
Emniyet Kemerinin Önemi (Kamu Spotu Tadında) 00:29
Emniyet Kemerinin Önemi (Kamu Spotu Tadında) 294 izlenme - 1 yıl önce Kaza yapan iki araçtan birinin taklalar atmasından kısa süre sonra adam arabanın camından dışarı fırlıyor. Şahsen yaptığım bir kaza sonucu da ön taraftan arka koltuğa uçmuştum. O gün bugündür kemer takmadan araba sürmüyorum. "Bana bişe olmas yeaaa" gibi düşüncelerle takmamazlık yapmayın. İçerde uçuyorsunuz!
Kazanın Ne zaman Geleceği Belli Olmaz - Rusya 00:22
Kazanın Ne zaman Geleceği Belli Olmaz - Rusya 355 izlenme - 2 yıl önce Kazanın ne zaman geleceği belli olmaz sözünü birebir yansıtan görüntüler her zaman ki gibi Rusya'dan geldi.Öndeki aracın arkasında hiçbirşeyden habersiz şekilde ilerleyen otomobil bir anda fırlayan terkerlekle neye uğradığını şaşırıyor.1 saniye sonrası bile neler olacağını bilmediğimiz bir yalan dünyadayız aslında.
Alican Bir Islaklık Hissediyorum - Gmax 04:01
Alican Bir Islaklık Hissediyorum - Gmax 286 izlenme - 2 yıl önce Mal olmanın dramı hem korkuyosun, hem o tanımlayamadığım cisme ne biniyosun, birisi işer, birisi sıçar, kızın sesi kulağı tırmalar kusmadıklarına dua ediyorum, izleyelim yalnız sesini kısın kızın sesi geçici sağırlık yapıyo.
Adamdaki zekaya bak 00:09
Adamdaki zekaya bak 134 izlenme - 2 yıl önce Adamdaki zekaya bak banası çocugu yataga koyup üstüne atlıyor sonrada çocuk havalanıp duvara çarpıyor iyi camdan fırlamadı siz de denemeyin sakın
Kaza Yapan Arabadan 9 Metre Havaya Fırlayan Adam 00:23
Kaza Yapan Arabadan 9 Metre Havaya Fırlayan Adam 119 izlenme - 2 yıl önce Dallas'da Meydana Gelen Trafik Kazasında Arabada Bulunan Yolcu Tam 9 Metre Havaya Fırlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."