Hoşgeldiniz!

fırlatma

Şeytana iPhone Atan Adam 00:31
Şeytana iPhone Atan Adam 5.606 izlenme - 3 ay önce Şeytan taşlama sırasında elindeki telefonla çekim yapan adam bir anda neye uğradığını şaşırdı.Başka bir hacı adayı,adamın ıphone marka cep telefonuna vurunca olanlar oldu.İzliyoruz
Liseliyi Tavana Fırlatıp C 00:27
Liseliyi Tavana Fırlatıp C 10.692 izlenme - 9 ay önce Meslek Lisesinde yaşanan hayatta kalma mücadelesini bu video ile daha iyi anlayacaksınız. Superman mübarek.
sapık 01:10
sapık 32.013 izlenme - 6 yıl önce tam sapık
aşık ufaklık 01:36
aşık ufaklık 35.838 izlenme - 7 yıl önce bu fırlatma aşık herhalde
Ukraynalı Bakanın Gürcü Başkana Su Fırlatması 04:02
Ukraynalı Bakanın Gürcü Başkana Su Fırlatması 4.027 izlenme - 9 ay önce Ukrayna İçişleri Bakanı Arsen Avakov, kendisine hakaret eden Gürcistan'ın eski devlet başkanı Odessa Valisi Mihail Saakaşvili'nin yüzüne su dolu bardağı fırlatarak "Sen bir sirk maymunusun" demiş. İzliyoruz efendim.
Şerit Metre Kullanmada Master Yapan İnşaat İşçici 00:28
Şerit Metre Kullanmada Master Yapan İnşaat İşçici 6.689 izlenme - 1 yıl önce Şerit Metreyi farklı amaçlarla kullanan adamın ilginç yeteneği! Kolay Kolay kazanılamayacak bir yetenek. Adam kah ok, kah çengel niyetine kullanıyor...
Kundurayı Fırlatarak Takımı Protesto Etmek 00:21
Kundurayı Fırlatarak Takımı Protesto Etmek 1.441 izlenme - 7 ay önce Çok fazla sinirlenen fanatik bir abimiz çareyi son olarak kundurayı fırlatmakta buluyor.
Blue Orgin 3. Kez Başarılı Bir İniş Yaptı 01:51
Blue Orgin 3. Kez Başarılı Bir İniş Yaptı 1.158 izlenme - 6 ay önce Uzay turizminde hedefi çığır açmak olan ünlü girişimci Jess Bozos’un sahibi olduğu özel uzay ajansı Blue Origin’in New Shepard isimli roketi 3.kez uzaya fırlatıldıktan sonra geri dönüp başarılı bir şekilde iniş yapmayı başardı. Bu 3. seferin diğer iki seferden farklı olarak mikro gravite yani yer çekimsiz bir ortamda deneylerin yapılmış olmasıydı. Jess Bozos kullanılabilir roket alanında Tesla Motors ve SpaceX’in kurucu olan Elon Musk ile aynı kulvarda rekabet halindeler. SpaceX’in roketi Falcon 9 birçok deneme yapmasına rağmen sadece 1 kez başarı elde etmiştir. New Shepard ise 3 denemede 3 kez başarılı olmuştur. New Shepard adlı rokete drone kameralar yerleştirilmiş ve fırlatma anı kaydedilmiştir. İşte o görüntüler…
balta fırlatma 05:14
balta fırlatma 13.405 izlenme - 9 yıl önce mucizeler gecesinde balta show
Tofaş SKS (Sürücü Koruma Sistemi) 01:45
Tofaş SKS (Sürücü Koruma Sistemi) 2.036 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar bir tofaş videosu ile karşınızdayız bu sefer Tofaş 1990 modelden sonra eklenen entegre sistem SKS tanıtımını izliyoruz buyrun.
Arapların Fırlatma Deneyinde Fırlatılan Kişi Öldü 00:24
Arapların Fırlatma Deneyinde Fırlatılan Kişi Öldü 38 izlenme - 6 gün önce Hunharca geriye çekilen ve adrenalin yaşamaya çalışan adam ölmüş arkadaşlar. Ne kadar doğru, ne kadar yanlış bilinmez ama o kadar fırlamaya yaşaması sizce de biraz şov olmazmıydı?
atom bombası (grable bombası) 02:25
atom bombası (grable bombası) 20.713 izlenme - 7 yıl önce fisyon tipi çekirdek tepkimesine dayalı atom bombalarında yüksek zenginlikte (saflıkta) uranyum (235u) veya plütonyum (239pu) kullanılır.günümüzde üretilen bombalar daha çok plütonyum içeriklidir. bu yüksek zenginlikte malzeme, zenginleştirme tesislerinden ya da nükleer reaktörlerden elde edilmektedir. eğer nükller elektrik tesisimiz olsa reaktör yapabilsek uçak gemileri,ünkleer denizaltılar ve en önemliside atom bombası yapıcaz. belki bu bombalar hiç kullanılmayacak ama şemsiye vazifsi görecek
Tofaş Otomatik Fırlatma Sistemi 00:29
Tofaş Otomatik Fırlatma Sistemi 3.699 izlenme - 4 yıl önce Tofaş Otomatik Fırlatma Sistemi
Nasıl Yapıyor Bunu 00:36
Nasıl Yapıyor Bunu 5.737 izlenme - 7 yıl önce hamuru el çabukluğuyla yapıp fırlatan adam
Oklu Kirpinin Feci Saldırısı 03:11
Oklu Kirpinin Feci Saldırısı 418 izlenme - 8 ay önce Yakaladığı oklu kirpiyi tanıtan korkusuz adam, kirpinin saldırısına uğrayarak talihsiz bir an yaşadı.
Kağıttan Uçak Yapıp Fırlatma Makinesi 00:52
Kağıttan Uçak Yapıp Fırlatma Makinesi 1.454 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en gereksiz en işe yaramaz icatlarından biri olsa gerek. Bu makine bildiğiniz a4 kağıdını alıyor içinde şekil vererek kağıt uçak olarak geri çıkartıyor.
fırlatma koltuğundan canlı yayın 01:30
fırlatma koltuğundan canlı yayın 4.403 izlenme - 6 yıl önce star ana haber'de canlı yayına bağlanan turgut erat lunaparktaki fırlatma koltuğunu denedi.
Kız O Neydi? (Çaydanlık İçerir) 00:20
Kız O Neydi? (Çaydanlık İçerir) 1.805 izlenme - 2 yıl önce Misafirlige gelen hanım teyzemiz çay ikram edilecek sanıyor ve koyu bir sohbete dalıyorlar ev sahibi ile çayı getiren arkadasımız bakın neler yapıyor.
super playback_if you wanna be my lover 02:53
super playback_if you wanna be my lover 6.162 izlenme - 6 yıl önce spice girls - if you wanna be my lover şarkısnı çoğumuz çok dinledik. ama böyle mimiklerle ve böyle harika bir playbackle değil.izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz.
bu porsuk tam bir fırlatma! 02:12
bu porsuk tam bir fırlatma! 2.969 izlenme - 7 yıl önce -_-x-_-
komik insanlar, çok komik, 00:44
komik insanlar, çok komik, 3.068 izlenme - 7 yıl önce bu insanlar akılarınımı deniyor ne..
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 02:48
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 328 izlenme - 9 ay önce Birbirinden değişik atma şekilleriyle bir dönemi kasıp kavuran topaç ( fırıldak) karşılaşmalarının heyecanını herkes az çok bilir. Ring olarak kullanılacak bir tepsi bulunur ve 2 oyuncuda aynı anda topaçlarını atarlar. Beyblade'in etkisinde kalıp "hadi dragoooon!" diye fırlattığımız o günler. Sonrasında beyblade'in o aklımızı alan oyuncağı çıksada zengin oyuncağı olarak yerini almıştı. Zaten topaç yarışlarına beyblade ile giren mahallenin zengin piçlerinin beybladeleri yediği darbelerle kırılırdı. Eminim ki aranızda topacı fırlattıktan sonra yerden alıp elinde döndürebilecek ustalar vardır.
Kuş Fırlatma Makinesi İle Eğitim..... 02:28
Kuş Fırlatma Makinesi İle Eğitim..... 2.270 izlenme - 8 yıl önce uzaktan kumandalı fırlatma makinesi ile yapılan eğitimlerde köpeklerin ferma mesafeleri uzamaktadır...
 Arda Turan Çıldırdı ! ( Krampon Fırlatma ) 00:45
Arda Turan Çıldırdı ! ( Krampon Fırlatma ) 779 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan Çıldırdı ! ( Krampon Fırlatma )___@___xclas______Best Memes: Arda Turan throws his boot at a linesman during Atletico v Barcelona
karpuzun intikamı 01:03
karpuzun intikamı 1.684 izlenme - 6 yıl önce karpuzla böyle oyun oynarsan olacağı budur ...
Afgan Tarzı Roket Fırlatma 00:15
Afgan Tarzı Roket Fırlatma 388 izlenme - 1 yıl önce Askeri alanda ileri teknoloji(!?) kullanan Afganistan'ın roketleri nasıl fırlattığını hep beraber izliyoruz.
bu japonlar çılgın - İnsan fırlatma denemesi 00:48
bu japonlar çılgın - İnsan fırlatma denemesi 2.445 izlenme - 8 yıl önce bu japonlar çılgın - İnsan fırlatma denemesi
füze fırlatma 01:44
füze fırlatma 1.229 izlenme - 7 yıl önce çok komik oldu arkadaşlar mutlaka İzleyin
Balık Tutmak İçin Bulduğu İcat Şaşırttı! 00:12
Balık Tutmak İçin Bulduğu İcat Şaşırttı! 85 izlenme - 4 ay önce Balık tutmak için kullandığı oltayı daha uzağa atmak için ilginç bir fırlatma sistemi kullanan adamın yaptığı alet oldukça kullanışlı.
mini cupper fırlatma deneyi 02:12
mini cupper fırlatma deneyi 1.345 izlenme - 8 yıl önce geitrinde binek ya