Hoşgeldiniz!

fırlatma

Fırlatma İçin Taşınan Dev Falcon 9 Roketi! 07:03
Fırlatma İçin Taşınan Dev Falcon 9 Roketi! 1.922 izlenme - 4 hafta önce Falcon 9, Kaliforniya'da Hawthorne isimli bölgede bulunan SpaceX tesisinde üretiliyor. Aynı zamanda sürekli olarak geliştirilmelerine devam edilen roket, sürekli olarak bu tesise getiriliyor. Bununla birlikte fırlatma alanı ise Florida'da ve bu da Falcon 9'un taşınması gereken 4.000 km'lik bir yol olduğu anlamına geliyor. Bu uzun yol boyunca Falcon 9'un parçaları tırlara yüklenerek taşınıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
MNG Kargo Hizmet Kalitesinde Sınır Tanımıyor 00:41
MNG Kargo Hizmet Kalitesinde Sınır Tanımıyor 4.456 izlenme - 3 ay önce Bazen dişimizden tırnağımızdan arttırarak yüksek fiyatlı olsun veya olmasın özenip beğenerek internetten aldığımız ürünlerin MNG kargo şirketi tarafından nasıl benimsendiğini izliyoruz. Bunların aldıkları para da ne kadar helâl tartışılır..
Bush'a Ayakkabı Fırlatan Gazeteci Anlatıyor 04:52
Bush'a Ayakkabı Fırlatan Gazeteci Anlatıyor 1.674 izlenme - 1 ay önce Muntazar el Seydi bu olaydan sonra dayak yemiş, işkence görmüş ve bir süre Irak'ı terk etmek zorunda kalmış. Şimdi de seçimlere katılıyormuş.
G-Max Heyecanını Penise Bağlayan Kadın 00:32
G-Max Heyecanını Penise Bağlayan Kadın 28.702 izlenme - 2 yıl önce Irak asıllı bir erkek, bir kadın ve kız çocuğunun bulunduğu bir grup eğlence amaçlı bindikleri g-max'te korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar. Kadın yanındaki erkeğin cinsel organını tutunca korku birden kahkahalara dönüştü.
Yurtiçi Kargo'nun Paketlere Tekme Atıp Fırlatması 01:10
Yurtiçi Kargo'nun Paketlere Tekme Atıp Fırlatması 9.046 izlenme - 1 yıl önce Yurt içi kargo ve bunun gibi kargoların görünmeyen ne yüzleri vardır.Görüntüde kafaları güzel çalışan adamlar var her halde insan müşterilerin eşyalarına çöp muamelesi yaparmı izliyoruz
sapık 01:10
sapık 32.894 izlenme - 8 yıl önce tam sapık
Gökdelenden Fırlatılan Adam 00:24
Gökdelenden Fırlatılan Adam 6.224 izlenme - 2 yıl önce Bir gökdelenden diğer gökdelene fırlatılan insanoğlunu seyrediyoruz
Liseliyi Tavana Fırlatıp C 00:27
Liseliyi Tavana Fırlatıp C 10.876 izlenme - 2 yıl önce Meslek Lisesinde yaşanan hayatta kalma mücadelesini bu video ile daha iyi anlayacaksınız. Superman mübarek.
aşık ufaklık 01:36
aşık ufaklık 35.849 izlenme - 9 yıl önce bu fırlatma aşık herhalde
Cem Karaca'nın Bakana Ceket Fırlatması 05:58
Cem Karaca'nın Bakana Ceket Fırlatması 2.263 izlenme - 8 ay önce Cem Karaca katıldığı bir programda Aşık Mahzuni Şerif ile ilgili anıları bizzat Aşık Mahzuni Şerif ile birlikte anlatmakta. Programın tamamını bulamadım eğer elinde olan varsa umarım paylaşır.
Şeytana iPhone Atan Adam 00:31
Şeytana iPhone Atan Adam 5.926 izlenme - 2 yıl önce Şeytan taşlama sırasında elindeki telefonla çekim yapan adam bir anda neye uğradığını şaşırdı.Başka bir hacı adayı,adamın ıphone marka cep telefonuna vurunca olanlar oldu.İzliyoruz
Şerit Metre Kullanmada Master Yapan İnşaat İşçici 00:28
Şerit Metre Kullanmada Master Yapan İnşaat İşçici 8.875 izlenme - 3 yıl önce Şerit Metreyi farklı amaçlarla kullanan adamın ilginç yeteneği! Kolay Kolay kazanılamayacak bir yetenek. Adam kah ok, kah çengel niyetine kullanıyor...
Balta Fırlatma 05:14
Balta Fırlatma 13.421 izlenme - 10 yıl önce mucizeler gecesinde balta show
Ukraynalı Bakanın Gürcü Başkana Su Fırlatması 04:02
Ukraynalı Bakanın Gürcü Başkana Su Fırlatması 4.080 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna İçişleri Bakanı Arsen Avakov, kendisine hakaret eden Gürcistan'ın eski devlet başkanı Odessa Valisi Mihail Saakaşvili'nin yüzüne su dolu bardağı fırlatarak "Sen bir sirk maymunusun" demiş. İzliyoruz efendim.
atom bombası (grable bombası) 02:25
atom bombası (grable bombası) 20.794 izlenme - 9 yıl önce fisyon tipi çekirdek tepkimesine dayalı atom bombalarında yüksek zenginlikte (saflıkta) uranyum (235u) veya plütonyum (239pu) kullanılır.günümüzde üretilen bombalar daha çok plütonyum içeriklidir. bu yüksek zenginlikte malzeme, zenginleştirme tesislerinden ya da nükleer reaktörlerden elde edilmektedir. eğer nükller elektrik tesisimiz olsa reaktör yapabilsek uçak gemileri,ünkleer denizaltılar ve en önemliside atom bombası yapıcaz. belki bu bombalar hiç kullanılmayacak ama şemsiye vazifsi görecek
Tekiz Kuleler 00:38
Tekiz Kuleler 2.863 izlenme - 1 yıl önce Tuvalet kağıtlarını yerleştirirken "anne bunlarla oynayalım mı?" diye sordu. Anasının oğlu işte. Önce üst üste dizdik, sonra koltuğa çıktık topla fırlatıp vurmaya çalıştık. Böylece hem istediği gibi koltuk tepelerinde gezdi, hem motor gelişimi desteklendi, hem odaklanma dikkat becerilerinin gelişimi desteklendi, ama en önemlisi topları attı, fırlattı deşarj oldu. Bu gece tüm yavrular mışııl mışıl uyur inşallah...
Tofaş SKS (Sürücü Koruma Sistemi) 01:45
Tofaş SKS (Sürücü Koruma Sistemi) 2.845 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar bir tofaş videosu ile karşınızdayız bu sefer Tofaş 1990 modelden sonra eklenen entegre sistem SKS tanıtımını izliyoruz buyrun.
Nasıl Yapıyor Bunu 00:36
Nasıl Yapıyor Bunu 5.743 izlenme - 8 yıl önce hamuru el çabukluğuyla yapıp fırlatan adam
Tofaş Otomatik Fırlatma Sistemi 00:29
Tofaş Otomatik Fırlatma Sistemi 3.849 izlenme - 6 yıl önce Tofaş Otomatik Fırlatma Sistemi
Kundurayı Fırlatarak Takımı Protesto Etmek 00:21
Kundurayı Fırlatarak Takımı Protesto Etmek 1.452 izlenme - 2 yıl önce Çok fazla sinirlenen fanatik bir abimiz çareyi son olarak kundurayı fırlatmakta buluyor.
Oklu Kirpinin Feci Saldırısı 03:11
Oklu Kirpinin Feci Saldırısı 1.221 izlenme - 2 yıl önce Yakaladığı oklu kirpiyi tanıtan korkusuz adam, kirpinin saldırısına uğrayarak talihsiz bir an yaşadı.
Pet Şişe Bowlingi 00:06
Pet Şişe Bowlingi 1.572 izlenme - 1 yıl önce Şişeleri yatay olarak dizdik yere, çıktık koltuğun üstüne, yere hooop güüüm!! Çook çok eğlendik. "toplara vuralıım güm yapalııım" diye şarkı bile söyledik. Pet şişelere isabet ettirince bendeki sevince bak. Sanırsın olimpiyatlarda madalya kazandı :D Eee oynadık da ne mi oldu? - Eğlendiik çok eğlendik - Fırlatma becerisi - El-göz koordinasyonu - Topu hedefe fırlatma - Yumuşak bir zemin üzerinde dengede durarak fırlatma - 1-3 arası sayarken bekleme, sabretme (çünkü beklemez hemen atarlar ya) - Oyunun kurallarına uyma becerilerinin gelişimi desteklendi. Oooo daha çok sayarım. Baksana tek ihtiyacın olan pet şişe ve top. Sonraaa buyrun eğlenceye!!! #oynuyorumoynatiyorum #demir35aylık
Fırlatma Koltuğundan Canlı Yayın 01:30
Fırlatma Koltuğundan Canlı Yayın 4.468 izlenme - 8 yıl önce star ana haber'de canlı yayına bağlanan turgut erat lunaparktaki fırlatma koltuğunu denedi.
Blue Orgin 3. Kez Başarılı Bir İniş Yaptı 01:51
Blue Orgin 3. Kez Başarılı Bir İniş Yaptı 1.199 izlenme - 2 yıl önce Uzay turizminde hedefi çığır açmak olan ünlü girişimci Jess Bozos’un sahibi olduğu özel uzay ajansı Blue Origin’in New Shepard isimli roketi 3.kez uzaya fırlatıldıktan sonra geri dönüp başarılı bir şekilde iniş yapmayı başardı. Bu 3. seferin diğer iki seferden farklı olarak mikro gravite yani yer çekimsiz bir ortamda deneylerin yapılmış olmasıydı. Jess Bozos kullanılabilir roket alanında Tesla Motors ve SpaceX’in kurucu olan Elon Musk ile aynı kulvarda rekabet halindeler. SpaceX’in roketi Falcon 9 birçok deneme yapmasına rağmen sadece 1 kez başarı elde etmiştir. New Shepard ise 3 denemede 3 kez başarılı olmuştur. New Shepard adlı rokete drone kameralar yerleştirilmiş ve fırlatma anı kaydedilmiştir. İşte o görüntüler…
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 02:48
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 1.142 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden değişik atma şekilleriyle bir dönemi kasıp kavuran topaç ( fırıldak) karşılaşmalarının heyecanını herkes az çok bilir. Ring olarak kullanılacak bir tepsi bulunur ve 2 oyuncuda aynı anda topaçlarını atarlar. Beyblade'in etkisinde kalıp "hadi dragoooon!" diye fırlattığımız o günler. Sonrasında beyblade'in o aklımızı alan oyuncağı çıksada zengin oyuncağı olarak yerini almıştı. Zaten topaç yarışlarına beyblade ile giren mahallenin zengin piçlerinin beybladeleri yediği darbelerle kırılırdı. Eminim ki aranızda topacı fırlattıktan sonra yerden alıp elinde döndürebilecek ustalar vardır.
super playback_if you wanna be my lover 02:53
super playback_if you wanna be my lover 6.255 izlenme - 8 yıl önce spice girls - if you wanna be my lover şarkısnı çoğumuz çok dinledik. ama böyle mimiklerle ve böyle harika bir playbackle değil.izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz.
Kız O Neydi? (Çaydanlık İçerir) 00:20
Kız O Neydi? (Çaydanlık İçerir) 2.327 izlenme - 4 yıl önce Misafirlige gelen hanım teyzemiz çay ikram edilecek sanıyor ve koyu bir sohbete dalıyorlar ev sahibi ile çayı getiren arkadasımız bakın neler yapıyor.
bu porsuk tam bir fırlatma! 02:12
bu porsuk tam bir fırlatma! 3.060 izlenme - 9 yıl önce -_-x-_-
Kağıttan Uçak Yapıp Fırlatma Makinesi 00:52
Kağıttan Uçak Yapıp Fırlatma Makinesi 1.648 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en gereksiz en işe yaramaz icatlarından biri olsa gerek. Bu makine bildiğiniz a4 kağıdını alıyor içinde şekil vererek kağıt uçak olarak geri çıkartıyor.
komik insanlar, çok komik, 00:44
komik insanlar, çok komik, 3.082 izlenme - 9 yıl önce bu insanlar akılarınımı deniyor ne..