Hoşgeldiniz!

fırlatmak

Süt Kardeşler Filminde Kemal Sunal'ın Mükemmel Atışı 00:34
Süt Kardeşler Filminde Kemal Sunal'ın Mükemmel Atışı 737.941 izlenme - 3 yıl önce Süt Kardeşler filminin giriş kısmında, Şaban'ın elindeki muzu, bakmadan tabağa atmasını izliyoruz.
Başbakan'a Satranç Tahtası Fırlatmak 00:20
Başbakan'a Satranç Tahtası Fırlatmak 23.774 izlenme - 2 yıl önce Manisa sokaklarında gezen Davutoğlu’na, 13 yaşlarında bir çocuk satranç tahtası fırlattı, Çocuğu linç etmedikleri kalmış.
Kardeşini Kameraya Fırlatan Sayko Kız 00:05
Kardeşini Kameraya Fırlatan Sayko Kız 9.857 izlenme - 12 ay önce Kamerayı açıp kardeşiyle eğlencesini görüntülemek isteyen kız bir anda beklenmedik bir hareket yapıyor ve kardeşini tutup kameraya doğru fırlatıyor.
Öğretmenle Dalga Geçmenin Acı Sonu 00:26
Öğretmenle Dalga Geçmenin Acı Sonu 10.450 izlenme - 1 yıl önce Sırtını tahtaya dönmüş ders anlatan öğretmenle makara yapmaya çalışan bu zibidi öğrenci birazdan başına geleceklerden habersiz.
Boynu Kesik Devenin İntikamı 00:15
Boynu Kesik Devenin İntikamı 22.596 izlenme - 3 yıl önce Deve kesmeye çalışan acemi kasap, devenin hışmına uğradı. Kafadan kapsaydı karpuz gibi patlatıcaktı. Neyse ki omzundan yakaladı. Bir an ölmüşlerine kavuştuğunu düşünen kasap, deve kesmeye tövbe etti
Dan Bilzerian Neredeyse Kızı Öldürüyordu! 00:15
Dan Bilzerian Neredeyse Kızı Öldürüyordu! 17.764 izlenme - 4 yıl önce Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın en ünlü Playboy'u Dan Bilzerian, inanılmaz bir olaya imzasını attı. Yaşadığı ve her ayrıntısını Instagram'dan paylaştığı 'tatlı hayat' ile ünlü olan Dan Bilzerian, çırılçıplak bir kadını Hollywood Hills'deki malikanesinin çatısından fırlatıp bahçedeki havuza attı. Olay geçtiğimiz Çarşamba günü yaşandı..Dan Bilzerian'ın malikanesinde Hustler dergisi için bir çekim yapılıyordu. Çekimde mankenlik yapanlardan biri de Janice Griffith adlı 19 yaşında bir genç kadındı.
Kızlara Hava Yaparken Nakavt Olmak 00:35
Kızlara Hava Yaparken Nakavt Olmak 11.936 izlenme - 3 yıl önce Otobüste ayağının dibinde duran süt şişesini öne fırlatarak kızlara hava yapmaya çalışan eleman otobüsten nasıl ineceğini şaşırıyor.
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 6.710 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Mülteci Çocukların Sırp Polisine Saldırması 00:36
Mülteci Çocukların Sırp Polisine Saldırması 3.578 izlenme - 2 yıl önce Gördünüz mü beyler mültecilerin çocukları bile nasıl da kinle dolmuş. Aman Allahım. Şaka maka ne olursa olsun insan böyle güzel görüntüleri görünce seviniyor lan.
Hayvani Japon Şakası 01:41
Hayvani Japon Şakası 5.991 izlenme - 3 yıl önce Sık sık rastladığımız Japon işi şakalardan bir tanesi daha. Yeni bir içerik. İş görüşmesine geldiğini sanan kişiler ufak bir hayvaaani sürprizle karşılaşıyor. İzleyelim efendim.
Kha'zix'ten Oyun Fırlatma Dersleri! 01:59
Kha'zix'ten Oyun Fırlatma Dersleri! 4.339 izlenme - 3 yıl önce League of Legends'ta en çok nefret ettiğimiz şeylerin listesini yapsak, eminim ki "kazanabileceğimiz oyunu kaybetmek" ilk sıralarda kendine yer bulacaktır. Bu videomuzda Kha'Zix, takımının mutlak kazanacağı bir dereceli oyunu adeta sabote ediyor ve arkadaşlarına saç baş yoldurtuyor. Özellikle Lee Sin'in takım arkadaşına sitemi görülmeye değer. İyi seyirler.
Yavru Kediye Futbol Topu Muamelesi Yapmak ( 18) 00:29
Yavru Kediye Futbol Topu Muamelesi Yapmak ( 18) 4.589 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da sosyal medya hesaplarında bir gencin yavru kediye tekme attığı görüntüler hızla yayıldı. Görüntülerin hızla yayılması hayvan severlerin de tepkisini çekti. Görüntülerde, bir gencin yavru kediyi önce yere bırakıp, daha sonra bir futbol topu gibi vurarak havaya fırlattığı gözüküyor. Hayvan severlerin tepkilerinden sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Bir Anda Coşup Masayı Fırlatan Öğretmen 00:58
Bir Anda Coşup Masayı Fırlatan Öğretmen 3.100 izlenme - 4 yıl önce Öfkesini kontrol edemeyen öğretmen bir anda masasını fırlatarak öğrencilerini azarlıyor.
Fatih Terim - Şişe 00:06
Fatih Terim - Şişe 1.405 izlenme - 2 yıl önce Efendim Galatasaray & Man U. maçınca Fatih Terim elindeki suluğu alıp biryelere fırlatmak amacıyla tam savuracakken elinden düşüyor. O sırada yedek kulübesinde oturan beyimizin saf g.t korkusunu izliyoruz.
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 09:38
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 1.750 izlenme - 4 yıl önce İnternette var olan Gmax videolarının bir mixini yapmışlar, güzel de olmuş, bize de izlemek düşüyor.
11 Şubat MGD Ödül Gecesi - Keşke Olmasaydı (34 dk) 34:02
11 Şubat MGD Ödül Gecesi - Keşke Olmasaydı (34 dk) 1.225 izlenme - 3 yıl önce Magazin Gazetecileri derneğinin ödül gecesinin yapıldığı 11 Şubat 1999 gecesi(Ümit Kıvanç'ın deyimiyle şuursuzlukla şerefsizliğin bir araya geldigi gece) neler yaşandığı, gece sonrasında olanlar ve bilinmeyenler Kanal 24'ün bu belgeleseliyle biraz daha netliğe kavuşuyor. Gülten Kaya, Savaş Ay, Magazin Gazetecileri; Nurettin Soydan ve Ali Eyüboğlu, gecenin sunucusu Ece Erken ve Gazeteci Ulvi Yanardağ, Ahmet Kaya’yı yakından tanıyan Eski Mali Şube Müdürü Salih Güngör o geceyi ve Ahmet Kaya’yı anlatıyor. Belgeselde/dosyada bir anlamda Ahmet Kaya’nın hayatına mal olan gece ve sonrasındaki gelişmeler aktarılırken Ahmet Kaya’nın açıklamalarını ve ülkeyi terk etmesine, başta medya olmak üzere bir linçin başlamasına sebep olacak kadar ağır olup olmadığı tartışılıyor. Kanal24 Notu:Olaylı gecenin önemli aktörlerinden Ercan Saatçi, Ayna Grubu üyeleri, Serdar Ortaç, magazinci Şenay Düdek Keşke Olmasaydı’nın başvurularına gece ile ilgili konuşmak istemedikleri gerekçesiyle reddederken Reha Muhtar son dönemde olayla ilgili yazdıklarının yeterli olduğunu belirtmekle yetindi. Bir diğer Ahmet Kaya belgeseli için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76222/ucurtmam-tellere-takildi-ahmet-kaya-belgeseli-64-dk
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 00:43
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 1.546 izlenme - 3 yıl önce Eveeeet bayıra karşı yatıp sevişen çiftleri gören fırlamalar olayı affetmemiş ve üstlerine doğru ateşlemişler havai fişeği.Köpeklerdeki gibi kaynak su etkisi yapmıştır.
Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri 00:35
Kur'an-ı Kerim'i Yere Fırlatan Amerikan Askeri 1.436 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da eski asker Ben Smith (diğer adıyla orospu çocuğu), Çay Partisinin bir toplantısında yaptığı konuşma sırasında İslam'a hakaret edip, elindeki Kur'an-ı Kerim-i yere fırlatmış. Lan a... oğlu herkes herşeyde özgürdür ama belli bir sınırla. Haddini çok fazla aşmışsın sen pezevenk azıcık saygı duymayı öğren.
Cenaze Töreni Konuşmasının Finalini Berbat Etmek 00:19
Cenaze Töreni Konuşmasının Finalini Berbat Etmek 861 izlenme - 3 yıl önce Bir cenaze töreninde elindeki güvercinle ruhun kanatlanmasını anlatmak isteyen adam, maalesef bir ölüme daha sebep oldu izliyoruz efendim.
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 02:53
Kız Gibi Olmak Size Ne İfade Ediyor? 932 izlenme - 3 yıl önce Ergenliğini geçmiş birkaç kişiden "kız gibi" koşmalarını, fırlatmalarını ve dövüşmelerini isteyen ekip, ergenliğe henüz girmemiş çocuklardan aynı şeyleri yapmalarını istediklerinde farklı sonuçlar aldılar. Bu sosyal deneyde Kız gibi olmanın bir şekilde ergenlik döneminde kötü bir anlam kazandığı anlaşılıyor. Toplumsal algıları değiştirmek sandığımız kadar zor değil.
İğrenç Espri Yapan Liselinin Hazin Sonu 00:06
İğrenç Espri Yapan Liselinin Hazin Sonu 523 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir iğrençlikle daha karşılaşmayalım, burada ise daha önceden hazırlandığını tahmin ettiğim iğrenç bir espri yapma çalışmalarını izleyeceğiz. Liselidir, ne yapsa yeridir diyor ve çanta atan arkadaşları canı gönülden alkışlıyorum, hep beraber izliyoruz...
Rakipten Alınan Formayı Atmak - Mesut Özil 01:23
Rakipten Alınan Formayı Atmak - Mesut Özil 939 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in Celta Vigo'yu deplasmanda 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Mesut Özil, Celta Vigolu bir futbolcuyla formasını değiştirmiş. Ancak Jose Mourinho'yla birlikte soyunma odasına doğru giderken formayı bir anda tribüne fırlatmış.
Sahipleriyle Dalga Geçen Köpekler 00:23
Sahipleriyle Dalga Geçen Köpekler 21 izlenme - 4 hafta önce Sahibinin elindeki çomağı alıp göle fırlatması üzerine ''git o çomağı sen al pislik'' der gibi geri dönen köpekleri izliyoruz...
Kız Kavgasında Köpeği Silah Olarak Kullanmak 00:26
Kız Kavgasında Köpeği Silah Olarak Kullanmak 364 izlenme - 2 yıl önce Sebebi bilinmeyen bir nedenle kavgaya tutuşan ve gözlerimden yaş gelmesine sebebiyet veren kavganın baş aktör'ü köşeye sıkışan genç kızımız, köpeğini tasmasından kaldırıp diğer kıza vurmasına şahit oluyoruz.
Cüneyt Arkın - Kaya Fırlatmak 02:56
Cüneyt Arkın - Kaya Fırlatmak 501 izlenme - 3 yıl önce Hakanlar Çarpışıyor filminden bir kesit. Kahramanımız Olcayto Şeyh Malik tarafından yakalanmış ve Çin prensi Kimyu'ya sunulmak üzere akıllıca düşünülmüş bir işkence düzeneğine bağlanmıştır. Bu işkence öyle zekice tasarlanmıştır ki, bu işin ustası Çinlilerin bile aklına gelmemektedir. Bir yandan keyifle Olcayto'nun mücadelesini izleyip bir yandan da zekalarını yarıştıran Şeyh Malik ve Prens Kimyu'nun bu eğlencesi ise prensin kahkahalarını tutamaması nedeniyle beklenmedik bir şekilde sona erer.
Cüneyt Arkın - Kaya Fırlatmak 02:56
Cüneyt Arkın - Kaya Fırlatmak 447 izlenme - 3 yıl önce Hakanlar Çarpışıyor filminden bir kesit. Kahramanımız Olcayto Şeyh Malik tarafından yakalanmış ve Çin prensi Kimyu'ya sunulmak üzere akıllıca düşünülmüş bir işkence düzeneğine bağlanmıştır. Bu işkence öyle zekice tasarlanmıştır ki, bu işin ustası Çinlilerin bile aklına gelmemektedir. Bir yandan keyifle Olcayto'nun mücadelesini izleyip bir yandan da zekalarını yarıştıran Şeyh Malik ve Prens Kimyu'nun bu eğlencesi ise prensin kahkahalarını tutamaması nedeniyle beklenmedik bir şekilde sona erer.
Sahaya Giren Köpeği Boğazından Tutup Fırlatmak 01:37
Sahaya Giren Köpeği Boğazından Tutup Fırlatmak 595 izlenme - 3 yıl önce Enzo Jimenez adlı futbolcu oyuncu değişikliği sırasında oyundan alınırken sahaya giren bir köpeği boğazından tutarak tellere fırlatıyor. Olay sonrası seyirciler Jimenez'e büyük tepki gösterirken rakip takımın oyuncularının da futbolcunun üzerine yürümesiyle saha karışıyor. Bu şerefsizce hareket bizim ülkemizde yapılsaydı acaba nasıl bir sonuç ortaya çıkardı?
Yörüngeye Geyik Fırlatmaca Şampiyonşip 00:07
Yörüngeye Geyik Fırlatmaca Şampiyonşip 532 izlenme - 2 yıl önce Dikkat geyik çıkar tabelasının anlam kazandığı an. Acıklı bir görüntü fakat geyiğin bir daha görünmemesi yörüngeye oturduğuna dair bir ipucu sanki.
İstanbul Boğazına Köpek Atmak 01:48
İstanbul Boğazına Köpek Atmak 558 izlenme - 3 yıl önce Üsküdar'da boğaz kenarında Avrupa'nın kıyılarını izlerken ekşına girişen köpeğin suya atılması ve çuval çıkarır gibi sudan çıkarılması.
Arap Vekilin Sözlerine Dayanamadı, Su Fırlattı... 01:25
Arap Vekilin Sözlerine Dayanamadı, Su Fırlattı... 650 izlenme - 4 yıl önce İsrailli aşırı sağcı milletvekili, Arap asıllı milletvekili susturamayınca üzerine su fırlattı. İsrailli vekilin sicili bu konuda bozuk...