Hoşgeldiniz!

fırsatçı

çok tatlı yaa, ha bide fırsatçı 01:04
çok tatlı yaa, ha bide fırsatçı 3.401 izlenme - 7 yıl önce çok tatlı yaa, ha bide fırsatçı :)
Halk Tv'nin Fırsatçılığı - Halk Gönüllüleri Seti 00:39
Halk Tv'nin Fırsatçılığı - Halk Gönüllüleri Seti 348 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkını provoke etmek için elinden geleni ardına koymayan Halk tv, bu işi nasıl paraya dökerim demiş ve provokasyonunu para kazanmaya odaklamıştır. Bir yandan insanları şiddete davet ederken "Halk gönüllüleri seti 69 tl " diyerek bizlere bayrak ve tişiört satmaya çalışmaktadır. Kapitalizme karşı olduklarını her fırsatta dile getiren kesmin kapitalizmin dibine vurması ve halkın nefret duygularını istismar etmesi ancak ismi halk olan bir kanala yakışırdı. Ne diyelim hayırlı alışverişler.
uzun eşek faciası 00:34
uzun eşek faciası 1.178 izlenme - 8 yıl önce fırsatçılıqın alası
fırsatcı 00:15
fırsatcı 773 izlenme - 8 yıl önce ....
the ringer 02:10
the ringer 435 izlenme - 6 yıl önce açgözlü amcası tarafından zorlanan ve bir yıgın borcu olan sevimli steve barker son derece alçak ve utanç verici bir sey yapmaya karar verir.yaklaşan olimpiyatlara fesat karıştırıp altın madalyayı o kazanacaktır.ancak diger yarışmıcılar olayın farkına varır.ve steve kendi yöntemleriyle daha ii bi insan olma yönünde motive etmeye çalışırlar.
Yasadışı Grupların Türk Bayrağını Yakması 01:19
Yasadışı Grupların Türk Bayrağını Yakması 171 izlenme - 2 yıl önce Ankara polisinin eylemler sırasında çektiği görüntüler oldukça çarpıcı.. Çoğu Türk bayrağıyla alana gelen eylemcilerin arasındaki marjinal bir grup, bağımsızlığımızın simgesi Türk Bayrağı'nı yakıyor. Taksim eylemini fırsat bilip, Türkiye'ye maddi manevi zarar veren bu tür insanlara fırsat vermeyelim.
Fırsatçlığı Abartan Adam 00:38
Fırsatçlığı Abartan Adam 135 izlenme - 3 yıl önce Dozunu Kaçırdı..
the ringer fragmanı 7 02:11
the ringer fragmanı 7 64 izlenme - 5 yıl önce açgözlü amcası tarafından zorlanan ve bir yıgın borcu olan sevimli steve barker son derece alçak ve utanç verici bir sey yapmaya karar verir.yaklaşan olimpiyatlara fesat karıştırıp altın madalyayı o kazanacaktır.ancak diger yarışmıcılar olayın farkına varır.ve steve kendi yöntemleriyle daha ii bi insan olma yönünde motive etmeye çalışırlar.
Fırsatçılar Kol Geziyor Yüzlerce İhbar Geliyor 01:55
Fırsatçılar Kol Geziyor Yüzlerce İhbar Geliyor 6 izlenme - 3 yıl önce Fırsatçılar Kol Geziyor Yüzlerce İhbar Geliyor