Hoşgeldiniz!

fırsatlar

00:45
"Tam Bana Göre" Diyeceğiniz Fırsatlar! 244 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de 56 milyon kişi alışverişini Migros'tan yapıyor. 600 bini 60 yaşında, 5 bini de 40 yıldır aynı mahallede yaşıyor... İçlerinden sadece Münevver Teyze her pazartesi mahallenin çocuklarına pişi yapıyor... İşte bu yüzden Münevver Teyze'nin "Tam Bana Göre" fırsatı Ayçiçek Yağı'nda! Migros'ta kişiye özel fırsat devri! Alışverişten önce cebinize, sonrasında fişinize bakın, "Tam Bana Göre" fırsatınızı kaçırmayın! Çünkü büyüklük milyonlarca müşteriye sahip olmak değil, her müşteriye tek müşteri gibi davranmaktır! Migros size #iyigelecek.
Migros'ta Haftanın Fırsatları 13 Ocak 00:40
Migros'ta Haftanın Fırsatları 13 Ocak 45 izlenme - 2 yıl önce
Umudunu Kesme Sakın (İsmail Özkan) 03:35
Umudunu Kesme Sakın (İsmail Özkan) 43 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Umudunu kesme sakın yoksa kötü bir rüya olur Her zaman bir şans vardır, yakala o şansı yakala, Yakalarsan ah ne güzel olur. Umudunu kesme sakın yoksa hayat yaşanmaz olur Fırsatlar bitmez gelir, yakala o fırsatı yakala, Yakalarsan ah ne güzel olur. Yakaladım seni yakaladım Yakaladım seni mutluluk. Umudunu kesme sakın yoksa güneş ışımaz olur Yeniden başlasın hayat, yakala o hayatı yakala, Yakalarsan ah ne güzel olur. Umudunu kesme sakın yoksa bütün ömür kayıp olur. Her şey sevgiyle başlar, yakala o sevgiyi yakala, Yakalarsan ah ne güzel olur.
Uygun Fırsatlar - Özlem Garden Hotel 01:06
Uygun Fırsatlar - Özlem Garden Hotel 2 izlenme - 1 yıl önce Uygun Fırsatlar Özlem Garden Hotel Site: http://www.ozlemgardenhotel.com/ Facebook: https://www.facebook.com/hotelozlemga... Twitter: https://twitter.com/ozlemgarden İnstagram: https://www.instagram.com/ozlemgarden... GoogLe+: https://twitter.com/ozlemgarden Vimeo: https://vimeo.com/user53760890 Linkedin: https://www.linkedin.com/company/Ã%... VK: https://vk.com/id371710297 FoursQuare: https://tr.foursquare.com/v/özle... Ok.ru: https://ok.ru/profile/572731294931 İletişim: http://www.ozlemgardenhotel.com/ileti... Tel No: +90 (242) 537 60 60 E-Mail: hotel@ozlemgardenhotel.com Genel Bilgi İçin : http://www.ozlemgardenhotel.com/otel-... Uygun Fırsatlar,Özlem Garden Hotel