Hoşgeldiniz!

First Class Videoları İzle

x-men first class fragman 01:50
x-men first class fragman 82.277 izlenme - 6 yıl önce merakla beklenen x-men first class'ın yayınlanan ilk fragmanı...
AronChupa - First Class Jazz 04:36
AronChupa - First Class Jazz 1.112 izlenme - 4 ay önce AronChupa - First Class Jazz (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Music video by AronChupa performing First Class Jazz. (C) 2016 House of Albatraoz Şarkı Sözleri (lyrics): [Instrumental]
x-men first class fragman 02:46
x-men first class fragman 7.987 izlenme - 6 yıl önce x-men first class filminin yayınlanan en son fragmanı.
First Class Uçuş Tecrübesi - Emirates Airbus A380 07:43
First Class Uçuş Tecrübesi - Emirates Airbus A380 1.360 izlenme - 1 yıl önce Geçenlerde bir iş gezisi için bulunduğum Bangkok'tan Hong Kong'a dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380 ile uçuşumu siz değerli alkışlarlayaşıyorum izleyicileri için kaydetmek istedim. Özellikle 10.000 metrede duş aldığım muhteşem dakikalar, business ve economy class'daki fakirleri kaydettiğim anları beğeneceğinizi düşünüyorum.
First Class Shoot 01:01
First Class Shoot 1.189 izlenme - 3 yıl önce Sponsorumuz Dr 3 aMs Gaming FCS Gaming 46.20.15.36
x-men first class fragman 02:10
x-men first class fragman 2.242 izlenme - 6 yıl önce x-men first class filminin en son yayınlanan fragmanı.
x-men first class fragman 01:30
x-men first class fragman 1.426 izlenme - 6 yıl önce x-men first class filminin en son yayınlanan resmi fragmanı.
10 numara 5 yıldız tuning 02:53
10 numara 5 yıldız tuning 512 izlenme - 5 yıl önce 10 numara 5 yıldız tuning
Irkçılık Yapan Kadına Mükemmel İnsanlık Dersi - Kısa Film 00:49
Irkçılık Yapan Kadına Mükemmel İnsanlık Dersi - Kısa Film 227 izlenme - 2 yıl önce Bu olay 14 ekim 1998 de kıtalar arası bir uçuş esnasında gerçekleşmiş. "Bir kadın, uçakta zenci bir adamın yanında oturuyordu. Durumdan rahatsızlığını belli edercesine, hostesten başka bir yer bulmasını istedi, zira öylesine antipatik birinin yanında oturamazdı. Hos...tes, tüm uçağın dolu olduğunu fakat birinci sınıfta yer olup olmadıına bakacağını söyledi. Diğer yolcular şaşkınlık ve tiksintiyle olayı izliyorlardı, bu kadının sadece terbiyesizliğine değil, bir de birinci sınıfta yolculuğu devam edeceğine şahit oluyorlardı. Zavallı adamcağız çok kötü bir durumda olmasına rağmen cevap vermemeyi tercih etti. Bu yüksek tansiyondaki durumda kadın, birinci sınıfta ve o adamdan uzak uçabileceğinden tatmin olmuş, hostesin dönmesini bekliyordu. Birkaç dakika sonra geri gelen hostes, kadına: "Çok özür dilerim geciktim.Birinci sınıfta bir yer buldum... Bu yeri bulmak biraz zamanımı aldı, sonra yer değişikliği için pilottan izin almam gerekiyordu. 'Hiç kimse sorun yaratan bir diğerinin yanında oturmak mecburiyetinde tutulamaz' dedi ve bu izni verdi." Diğer yolcular kulaklarına inanamıyorlardı, bu esnada kadın da bir zafer kazanmış gibi yerinden kalkmaya hazırlandı. Aynı anda hostes, oturmakta olan zenciye dönerek: "Beyefendi, sizi uçağın birinci sınıfındaki yeni yerinize götürmem için beni takip eder misiniz lütfen? Seyahat firmamız adına kaptan pilotumuz sizden böyle nahoş bir olay yaratan kimsenin yanında oturmak mecburiyetinde bırakıldığınız için çok özür diliyor." Tüm yolcular hep birlikte, bu olayı iyi bir biçimde sonuçlandıran uçak personelini alkışlayarak tebrik ettiler. O yıl, kaptan pilot ve hostes uçaktaki davranışlarından dolayı ödüllendirildiler. Aşağıdaki mesaj, tüm ofislere personelin görebileceği bir biçimde iletildi: "İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler. İnsanlar onlara ne yaptığınızı da unutabilirler. Ama insanlar, onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar."
x-men first class trailer müziği 01:59
x-men first class trailer müziği 732 izlenme - 6 yıl önce bazı şeyler merak uyandırır ?
X Men First Class Ost Magneto 01:47
X Men First Class Ost Magneto 537 izlenme - 4 yıl önce X Men: First Class OST - Magneto Film Müziği
x-men first class fragmanı 34 01:49
x-men first class fragmanı 34 655 izlenme - 6 yıl önce 2006-2007 yılları arasında jeff parker tarafından yazılan ve roger cruz'un çizimlerini yaptığı x-men first class çizgi roman serisinin bir uyarlaması olması beklenen filmde bu seriye sadık kalındığı takdirde kahramanlarımızın gençlik yıllarına gideceğiz.
canibeat & first class fitment 2011 & 4mationmedia 11:18
canibeat & first class fitment 2011 & 4mationmedia 141 izlenme - 5 yıl önce
Duyqusal Attack - Yolun Açık Olsun 02:29
Duyqusal Attack - Yolun Açık Olsun 34 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/mokar.sokar Face Adresim Bana Burdan ULaşabilirsiniz .!
First Class Grup Gayrimenkul & Rent A Car ( Serkan YILGIN ) 05:43
First Class Grup Gayrimenkul & Rent A Car ( Serkan YILGIN ) 19 izlenme - 2 yıl önce First Class Grup Gayrimenkul & Rent A Car Emlak Ve Oto Alım Satımı Pendik / İST