Hoşgeldiniz!

first class

x-men first class fragman 01:50
x-men first class fragman 102.618 izlenme - 7 yıl önce merakla beklenen x-men first class'ın yayınlanan ilk fragmanı...
x-men first class fragman 02:46
x-men first class fragman 8.592 izlenme - 7 yıl önce x-men first class filminin yayınlanan en son fragmanı.
Wolverine: Logan'ın Hikayesi (2000 - 2017) 03:55
Wolverine: Logan'ın Hikayesi (2000 - 2017) 2.785 izlenme - 1 yıl önce Wolverine, Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak beliren bir kurgusal karakterdir. James Howlett ismiyle doğmuş fakat Logan olarak tanınmıştır. Len Wein, John Romita Sr., Herb Trimpe tarafından tasarlanmış ve yaratılmıştır. Köken olarak sansargillerden gelmektedir ve bu yüzden ellerinde üçer tane kemikten pençe bulunur. Marvel Dünyası'nda birçok çizgi romanda bulunmuştur. Başlıca, X-Men, (New) Avengers, Incredible Hulk, Secret Defenders, Alpha Flight, Weapon X, HYDRA, S.H.I.E.L.D. gibi grup ve çizgi romanlarda yer almıştır. Wolverine, X-Men'e; "All New, All Different" başlangıcında; Giant-Size X-Men' çizgi romanının birinci sayısında katılmıştır (Mayıs 1975). Wolverine, Vietnam Savaşı sonrasında; popüler Amerika'n kültüründe otoriteye uymayan, kahramanlık karşıtı bir karakter olarak gözükmüştür. Öldürücü ve zalim gücü de 1980'lerin sonuna doğru tüm çizgi roman anti-kahramanları tarafından kullanılmıştır. Sonuç olarak; X-Men markasının en fazla ilgi gören kahramanı olmuştur. Kendine özgü çizgi romanı 1988'de çıkmış ve birçok çizgi filmde, video oyunlarında ve filmlerde yer almıştır. Hugh Jackman'ın X-Men filmlerinde canlandırdığı Wolverine; ilk filmin ardından izleyenleri tarafından en beğenilen karakter olmuş ve diğer iki filmde de ana karakter olmuştur.
AronChupa - First Class Jazz 04:36
AronChupa - First Class Jazz 1.261 izlenme - 2 yıl önce AronChupa - First Class Jazz (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Music video by AronChupa performing First Class Jazz. (C) 2016 House of Albatraoz Şarkı Sözleri (lyrics): [Instrumental]
First Class Uçuş Tecrübesi - Emirates Airbus A380 07:43
First Class Uçuş Tecrübesi - Emirates Airbus A380 1.527 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde bir iş gezisi için bulunduğum Bangkok'tan Hong Kong'a dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380 ile uçuşumu siz değerli alkışlarlayaşıyorum izleyicileri için kaydetmek istedim. Özellikle 10.000 metrede duş aldığım muhteşem dakikalar, business ve economy class'daki fakirleri kaydettiğim anları beğeneceğinizi düşünüyorum.
First Class Shoot 01:01
First Class Shoot 1.232 izlenme - 4 yıl önce Sponsorumuz Dr 3 aMs Gaming FCS Gaming 46.20.15.36
x-men first class fragman 02:10
x-men first class fragman 2.361 izlenme - 7 yıl önce x-men first class filminin en son yayınlanan fragmanı.
x-men first class fragman 01:30
x-men first class fragman 1.494 izlenme - 7 yıl önce x-men first class filminin en son yayınlanan resmi fragmanı.
Irkçılık Yapan Kadına Mükemmel İnsanlık Dersi - Kısa Film 00:49
Irkçılık Yapan Kadına Mükemmel İnsanlık Dersi - Kısa Film 332 izlenme - 3 yıl önce Bu olay 14 ekim 1998 de kıtalar arası bir uçuş esnasında gerçekleşmiş. "Bir kadın, uçakta zenci bir adamın yanında oturuyordu. Durumdan rahatsızlığını belli edercesine, hostesten başka bir yer bulmasını istedi, zira öylesine antipatik birinin yanında oturamazdı. Hos...tes, tüm uçağın dolu olduğunu fakat birinci sınıfta yer olup olmadıına bakacağını söyledi. Diğer yolcular şaşkınlık ve tiksintiyle olayı izliyorlardı, bu kadının sadece terbiyesizliğine değil, bir de birinci sınıfta yolculuğu devam edeceğine şahit oluyorlardı. Zavallı adamcağız çok kötü bir durumda olmasına rağmen cevap vermemeyi tercih etti. Bu yüksek tansiyondaki durumda kadın, birinci sınıfta ve o adamdan uzak uçabileceğinden tatmin olmuş, hostesin dönmesini bekliyordu. Birkaç dakika sonra geri gelen hostes, kadına: "Çok özür dilerim geciktim.Birinci sınıfta bir yer buldum... Bu yeri bulmak biraz zamanımı aldı, sonra yer değişikliği için pilottan izin almam gerekiyordu. 'Hiç kimse sorun yaratan bir diğerinin yanında oturmak mecburiyetinde tutulamaz' dedi ve bu izni verdi." Diğer yolcular kulaklarına inanamıyorlardı, bu esnada kadın da bir zafer kazanmış gibi yerinden kalkmaya hazırlandı. Aynı anda hostes, oturmakta olan zenciye dönerek: "Beyefendi, sizi uçağın birinci sınıfındaki yeni yerinize götürmem için beni takip eder misiniz lütfen? Seyahat firmamız adına kaptan pilotumuz sizden böyle nahoş bir olay yaratan kimsenin yanında oturmak mecburiyetinde bırakıldığınız için çok özür diliyor." Tüm yolcular hep birlikte, bu olayı iyi bir biçimde sonuçlandıran uçak personelini alkışlayarak tebrik ettiler. O yıl, kaptan pilot ve hostes uçaktaki davranışlarından dolayı ödüllendirildiler. Aşağıdaki mesaj, tüm ofislere personelin görebileceği bir biçimde iletildi: "İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler. İnsanlar onlara ne yaptığınızı da unutabilirler. Ama insanlar, onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar."
x-men first class trailer müziği 01:59
x-men first class trailer müziği 732 izlenme - 7 yıl önce bazı şeyler merak uyandırır ?
10 numara 5 yıldız tuning 02:53
10 numara 5 yıldız tuning 513 izlenme - 7 yıl önce 10 numara 5 yıldız tuning
X Men First Class Ost Magneto 01:47
X Men First Class Ost Magneto 538 izlenme - 6 yıl önce X Men: First Class OST - Magneto Film Müziği
x-men first class fragmanı 34 01:49
x-men first class fragmanı 34 736 izlenme - 7 yıl önce 2006-2007 yılları arasında jeff parker tarafından yazılan ve roger cruz'un çizimlerini yaptığı x-men first class çizgi roman serisinin bir uyarlaması olması beklenen filmde bu seriye sadık kalındığı takdirde kahramanlarımızın gençlik yıllarına gideceğiz.
canibeat & first class fitment 2011 & 4mationmedia 11:18
canibeat & first class fitment 2011 & 4mationmedia 141 izlenme - 7 yıl önce
Duyqusal Attack - Yolun Açık Olsun 02:29
Duyqusal Attack - Yolun Açık Olsun 34 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/mokar.sokar Face Adresim Bana Burdan ULaşabilirsiniz .!
Csgoda Yeni Rank: Odun ? (Csgo Rekabetçi Komik Anlar) 06:54
Csgoda Yeni Rank: Odun ? (Csgo Rekabetçi Komik Anlar) 18 izlenme - 1 yıl önce Beğendin mi? Kardeşlerden biri ol! http://bit.ly/1Dpbw9J Canlı Yayın Kanalım! Stache! https://goo.gl/3HYbkv Facebook'ta Takip Edin! Hot Bro's http://on.fb.me/1LlrrOf Kişisel http://on.fb.me/1t9cIxa Video adı ve küçük resminde "Bucks" isimli kanaldan fikir örnekleri alınmıştır. CSGODA YENİ RANK: ODUN ? (CSGO Rekabetçi Komik Anlar) cs, go, csgo, oyun, counter, strike, global, offensive, dust2, yeni rank, odun,