Hoşgeldiniz!

First Lady

Amerika'nın Seksi First Lady'si Melania Trump 02:50
Amerika'nın Seksi First Lady'si Melania Trump 4.507 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da sonuçlanan başkanlık seçimlerinin ardından Donald Trump, rakibi Hillary Clinton karşısında daha fazla delege toplayarak 45. ABD Başkanı oldu.. Peki ABD'nin yeni First Lady'si olan Melania Trump kimdir? MELANIA TRUMP KİMDİR? Melania Trump, 26 Nisan 1970 yılında eski adıyla Yugoslavya olan Slovenya'da dünyaya gelmiştir. Genç yıllarında bir süre modellik yapmış ve daha sonrasında mücevher ve saat tasarımcısı olarak mesleki hayatına devam etmiştir. 2001 yılında ABD'de kalıcı oturma hakkına sahip olmuş ve daha sonrasında 2006 yılında Amerika vatandaşı olmuştur. ABD Başkan adayı ve emlak milyarderi olan Donald Trump ile 2005 yılında evlenmiştir. Seçim sonuçlarının ardından eşi Donald Trump'ın 45. ABD Başkanı olmasıyla, kendisi de yeni First Lady olmuştur.
First Lady'mizin Polonya'da 147 Bin Liralık Alışveriş Telaşı 01:02
First Lady'mizin Polonya'da 147 Bin Liralık Alışveriş Telaşı 6.654 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Eroğan Nato toplantısı için Polonya'da temaslarda bulunurken First Lady'miz de tatlı bir alışveriş telaşı içindeydi. Polonya Basınının haberlerine göre; Emine Erdoğan 20. yüzyıldan kalma bir porselen takımının da bulunduğu antika masa, sandalye gibi eşyalar için 147 bin lira ödedi. Polonya basını, Emine Erdoğan'ın alışverişi için ironik bir de yorum yaptı. Gazeteler, "Cumhurbaşkanının eşi Emine Erdoğan'ın Polonya ziyaretinin iyi hatırlanacağına eminiz" notunu düştü. ama asıl üzücü olan koskoca Firsl Lady'nin aldıklarını sığdıracak kadar geniş konforlu bir araca sahip olmaması.yakışıyor mu koskoca Türkiye Cumhuriyetine.Bir liderin eşi 150 bin liracık alışveriş yapacak kadar data düşmüşken biz vatandaşlar olarak bu ayıba sessiz mi kalacağız ilk teklifi ben verip Asgari Ücretlilerden Emine Erdoğan'a Katkı Payı adında bir vergi kesilmeli.buna yerli ve milli olan kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.Allah garip gurebanın yardımcısı olan kimsesizlerin kimsesi ümmetin lideri ve ailesini başımızdan eksik etmesin.
Cesaretin Var Mı Aşka Dizi Müziği 02:20
Cesaretin Var Mı Aşka Dizi Müziği 14.522 izlenme - 10 yıl önce dinlediğiniz müziğin mp3 ünü indirmek için lütfen linki takip ediniz ... http://www.birsenforum.com/-t-10230.html first_lady
First Lady, Minik Kuş İle Dans Etti 00:44
First Lady, Minik Kuş İle Dans Etti 2.543 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin First Lady'si Michelle Obama, çocuklara sağlıklı beslenmeyi özendirmek için yine bir televizyon şovuna katıldı. Komedyen Billy Ecihner'in şovuna konuk olan Michelle Obama saklambaç oynadı. Susam Sokağının 'Minik Kuş'uyla' dans etti.
Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu Kimdir? 16:26
Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu Kimdir? 2.763 izlenme - 4 yıl önce Yeni Başbakanımız AHMET DAVUTOĞLU ve First Lady'imiz SARE DAVUTOĞLU'nu daha yakından tanıyalım. Ahmet Davutoğlu (d. 26 Şubat 1959, Konya), Türk siyasetçi, uluslararası ilişkiler uzmanı, akademisyen ve büyükelçi. 1 Mayıs 2009'da, Dışişleri Bakanı olarak TBMM dışından atandı. 58., 59. ve 60. hükümetler döneminde başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve hem bakanlık hem de cumhurbaşkanlığı görevlerinde Abdullah Gül'e dış politika başdanışmanlığı yaptı. 24. Dönem Konya Milletvekili olarak TBMM'ye giren Ahmet Davutoğlu, evli ve dört çocuk babası olup; İngilizce, Almanca ve Arapça bilmektedir.[1] 21 Ağustos 2014'te, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı adayı olarak açıklandı. 2009 yılında Dışişleri Bakanlığı görevine getirilen Ahmet Davutoğlu'nu tüm Türkiye tanıyor. Peki ya eşi Sare Davutoğlu kimdir? Kadın doğum uzmanı olan Sare Davutoğlu eşiyle 30 yıl önce Ahmet Davutoğlu yüksek lisans yaparken evlendi. O dönem Sare Davutoğlu da tıp fakültesindeki eğitimini sürdürmekteydi. Davutoğlu'nun Sefure, Meymune, Hacer Bike ve Mehmet adında dört çocuğu var. En büyük kızı Sefure, Yıldız Holding'in kurucusu Sabri Ülker'in 3. torunu Ahmet Özokur ile ortanca kızı Meymune ise İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu'nun oğlu Talha Topçu ile evli. Sare Davutoğlu aynı zamanda Başbakan Erdoğan'nı kızkardeşi Vesile İlden'in de yakın dostu.
Amerika'nın En Seksi First Lady'si Melania Trump 03:46
Amerika'nın En Seksi First Lady'si Melania Trump 306 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın yeni başkanı Donald Trump'ın eşi, Melania Trump seksi ve muhteşem görüntüsüyle dikkat çekiyor. Giydikleriyle yeni moda akımları yaratacağa benzeyen yeni first ladynin seksi pozları ise adeta baştan çıkartıcı. Melania Trump'ın işte o olay pozları.
First Lady'nin Basketbol Şovu 00:05
First Lady'nin Basketbol Şovu 1.085 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin First Lady'si Michelle Obama, basketbol becerisini, NBA basketbolcularının da katıldığı, sağlıklı beslenme konulu bir filmin çekimleri sırasında gösterme fırsatı buldu.
Michelle Obama ve Cleveland Cavaliers Mannequin Challenge 00:30
Michelle Obama ve Cleveland Cavaliers Mannequin Challenge 387 izlenme - 2 yıl önce Geçen sozunun NBA şampiyonu Cleveland Cavaliers'ın beyaz saray ziyarete sırasında ABD First Lady'si Michelle Obama ile yapmış oldukları mannequin challenge izliyoruz...
Kamer Genç'in Emine Erdoğan'a Tepki Göstermesi 01:13
Kamer Genç'in Emine Erdoğan'a Tepki Göstermesi 790 izlenme - 3 yıl önce Olay japon milli günü resepsiyonunda gerçekleşiyor. Emine Erdoğan'ın konuştuğu sırada sinirlenen kamer genç, enerji bakanı Taner Yıldız ile de bir tartışmaya giriyor. Olan bitenden habersiz Emine Erdoğan ise 29 ekimde gerçekleşen rüya marmaraydan bahsediyor. o değil de videonun başındaki japon abiye maşallah demek istiyorum o ne boydur aga hani kısaydı japonlar.
Melania Trump, Donald Trump'ın Elini itti 00:11
Melania Trump, Donald Trump'ın Elini itti 197 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan'dan sonra yurt dışı gezisine İsrail'le devam eden ABD Başkanı Trump, uçaktan indiğinde eşinin ilginç bir tepkisiyle karşılaştı. First Lady Melania, kırmızı halıda yürürken elini tutmak isteyen Trump'ın elini tokatladı.
Eric Bellinger - The 1st Lady (Official Video) 03:42
Eric Bellinger - The 1st Lady (Official Video) 562 izlenme - 4 yıl önce Eric Bellinger - The 1st Lady (Official Video) Şarkı Sözü; Some niggas don't wanna hold hands Some niggas don't wanna wanna know Some don't wanna claim to be your man Some would rather keep it on the low With a face like that, and a body like that And a smile like that, with an ass so fat Beauty like that with some brains to match Why wouldn't I wanna tell the world about you, about you, about you? Why wouldn't I wanna tell the world about you, about you, about you? Why wouldn't I wanna tell the world about What I got at the crib, holdin' me down Havin' my back when no one is around Baby girl, you're my queen, come get your crown All I wanna do is tell the world: That's my baaaaaby! Something like the same way Jay be reppin' for Beyoncé That's my baaaaaby! Something like the same way Barack be reppin' for Michelle tho' You my girl tho', Imma tell the world tho' This love is presidential You're my first laaaaaady! My first laaaaaady! Baby, you're my number one I'll put you seconds to none Girl, I worship the rain That waters the grass That grows on the ground, you are gone Baby, you're my number one I'll put you seconds to none You make me so ashamed of the girls in my past (and) Why wouldn't I wanna tell the world about you, about you, about you? Why wouldn't I wanna tell the world about you, about you, about you? Why wouldn't I wanna tell the world about What I got at the crib, holdin' me down Havin' my back when no one is around Baby girl, you're my queen, come get your crown All I wanna do is tell the world: That's my baaaaaaby! Something like the same way Jay be reppin' for Beyoncé That's my baaaaaaby! Something like the same way Barack be reppin' for Michelle tho' You my girl tho', Imma tell the world tho' This love is presidential You're my first laaaaaady! My first laaaaaady!
Michelle Obama Televizyon Programında Dans Etti 00:35
Michelle Obama Televizyon Programında Dans Etti 330 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin First Lady'si Michelle Obama, ülkenin ünlü televizyon sunucularından Ellen DeGeneres'in programına katılarak, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra neler yapacağını anlattı.
Erkek Eli Sıkmayan Yeni First Lady 02:58
Erkek Eli Sıkmayan Yeni First Lady 332 izlenme - 4 yıl önce Akp kurulunda Davutoğlu ve eşi partililerle tokalaştı. burada dikkati çeken ise First Lady'inin el sıkmaması Bu olay aklıma bundan önceki first lady'imizin aynı hareketi yapmsına rağmen, 2006 da Yunanistan başbakanı Karamanlis ile yanak yanağa değdirmesi (http://img704.imageshack.us/img704/5159/karamanyis.jpg). Resmen karşısındaki adama sapık muamelesi çekmekten farkı yok bu yapılanın. Birbini tanıyan insanlar sonuçta. Ayrıca ülke tv sanırım aklınca laf geçirmeye çalışmış. İzliyoruz efendim.
Trump Eşinin Elini Sıkıp Sahnenin Dışına Yolladı! 00:17
Trump Eşinin Elini Sıkıp Sahnenin Dışına Yolladı! 89 izlenme - 9 ay önce ABD Başkanı Donald Trump'ın konuşma yapmadan önce kendisini sahnede karşılayan First Lady Melania Trump'ın elini ciddi bir şekilde sıktı ve sahneden aşağıya uğurladı.
Michelle Obama'nın Dansı 02:03
Michelle Obama'nın Dansı 262 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın first lady'si Michelle Obama'nın bizzat kendisinin düzenlediği bir kampanya dahilinde ünlü talk show sunucusu Jimmy Fallon'la birlikte gerçekleştirdiği dansı izliyoruz. Şimdiden Türkiye ile karşılaştırmalı yorumları duyar gibiyim. İyi seyirler!
Michelle Obama'nın Ellen'in Programında Dans Etmesi 00:52
Michelle Obama'nın Ellen'in Programında Dans Etmesi 222 izlenme - 3 yıl önce 'Let's Move' (Haydi Hareket Edelim) adlı obeziteyle mücadele ve sağlıklı yaşam kampanyasının mimarı Amerikalı First Lady Michelle Obama, The Ellen Degeneres Show'a konuk oldu. Kampanyanın 5. yılında harekete geçen First Lady konuk olduğu programda dansçılarla sahne aldı. First Lady, Mark Ronson ve Bruno Mars'ın 'Uptown Funk' parçası eşliğinde Ellen ile birlikte dans ederken stüdyodaki seyircinin de coşkusu gözlerden kaçmadı. Kampanyaya özel hazırlanan bu koreografi, bu yıl Beyaz Saray'daki Paskalya kutlamaları kapsamında yapılacak geleneksel yumurta yuvarlama etkinliğinde de tüm katılımcılara öğretilecek.
Romanya'nın Yeni First-Lady'si (Örnek Olması Dileğiyle) 00:45
Romanya'nın Yeni First-Lady'si (Örnek Olması Dileğiyle) 127 izlenme - 3 yıl önce İşte Romanya'nın yeni first-lady'si; Carmen Iohannis Kocası Klaus Iohannis'in cumhurbaşkanı olarak seçildiği günün ertesi günü öğretmen olarak çalıştığı okula yürüyerek gidiyor. Etrafında korumalar falan da yok. Kocasının yanında Bükreş'te değil. Neden? Çünkü kendisi öğretmen... Öğrencilerini ortada bırakmıyor... Ayrıca tayin başvurusu yapıp, olumlu sonuç çıkana kadar başka şansı da yok zaten... Yani, KURAL HERKESE KURAL.
Michelle Obama'dan Turplu Dans 00:42
Michelle Obama'dan Turplu Dans 198 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin 'First Lady'si Michelle Obama'nın, elinde bir turpla yaptığı dans, internette günün en popüler videolarından oldu. Sağlıklı beslenme kampanyalarına destek veren Michelle Obama, internette bu kapsamda yapılan bir soru cevap oturumunda kendisine yönetilen bir soruya bu dansla cevap verdi. First Lady orijinal sözleri "Turn down for what?" şeklinde olan bir şarkıyı "Turnip (turp) for what?" olarak değiştirerek dans etti. Video bir günde yaklaşık 17 milyon kez izlendi. Michelle Obama ardından çocuklarla birlikte Beyaz Saray'ın bahçesinde yetiştirilen sebzeleri toplayarak yemek yaptı.
First Lady Halka Açık Konser Verdi 01:48
First Lady Halka Açık Konser Verdi 175 izlenme - 9 yıl önce first lady halka açık konser verdi
First Lady, Donald Trump'ı Dürttü Kameralar Kaçırmadı! 01:30
First Lady, Donald Trump'ı Dürttü Kameralar Kaçırmadı! 22 izlenme - 1 yıl önce ABD Başkanı Donald Trump, milli marş sırasında elini kalbine götürmeyince eşi tarafından dürtülerek uyarıldı.
Bebek Panda Bridgette Macron'un Eline Saldırdı 01:07
Bebek Panda Bridgette Macron'un Eline Saldırdı 8 izlenme - 6 ay önce Fransa'nın ilk bebek pandası First Lady Bridgette Macron'un eline saldırdı First Lady'nin eline yavru panda saldırdı Fransa'da doğan ilk pandanın isim verilme töreninde, pandaya manevi annelik yapan Fransa First Lady'si Bridgette Macron'a, yavru panda saldırdı.
Abdullah Gül'den First Lady'ye Topuk Sitemi 01:25
Abdullah Gül'den First Lady'ye Topuk Sitemi 82 izlenme - 5 yıl önce Abdullah Gül'den First Lady'ye Topuk Sitemi Ürdün Kralı 2. Abdullah'ı Karşılama Öncesi İlginç Diyalog..
First lady Melanie, Trump ile Poz Vermeyi Reddetti 00:11
First lady Melanie, Trump ile Poz Vermeyi Reddetti 4 izlenme - 4 ay önce ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump’ın gazetecilere eşiyle birlikte fotoğraf çekmelerine fırsat vermeyerek makam aracına bindiği görüntüler, sosyal medyanın gündemine oturdu.
Slovenyalı First Lady 03:33
Slovenyalı First Lady 7 izlenme - 2 yıl önce Melania Trump, ABD’nin 200 yıldan beri ilk Avrupa kökenli First Lady’si oluyor. Eski model, Donald Trump’ın eşi Slovenya’nın Sevnica kentinden. Bugün Sevnica’da onu herkes tanıyor.
First Lady, Trump’ın Elini Neden Tutmadı? - 5n1k 27 Mayıs 2017 Cumartesi 46:39
First Lady, Trump’ın Elini Neden Tutmadı? - 5n1k 27 Mayıs 2017 Cumartesi 4 izlenme - 1 yıl önce 20 bin kişinin bulunduğu konser salonuna saldırı düzenlendi, 22 genç hayatını kaybetti. İngiltere'de iki ayda iki terör saldırı ne anlama geliyor? Trump, ABD başkanı olarak ilk yurt dışı seyahatine çıktı. Trump'tan çok Melaani Trump konuşuldu. First Lady, Trump’ın elini neden tutmadı? Sporda başarıya hasret kaldığımız bir dönemde Fenerbahçe Ülker, Avrupa'nın en büyük kupasını nasıl kazandı? Almanlar İncirlik'ten ayrılıyor mu? Hepsi 5N1K Dünya Raporu'nda ekrana geldi.