Hoşgeldiniz!

first person shooter

Delta Force 2 (1999) - Oynanış 06:10
Delta Force 2 (1999) - Oynanış 2.669 izlenme - 2 yıl önce Delta Force (DF), ilk olarak 1999 yılında çıkan, aynı isimli özel birliği temel alarak hazırlanmış bir FPS. Döneminin en iyi savaş oyunu olan yapım, “Savaş sanatı” olarak gösteriliyordu. Delta ekibine mensup bir askeri kontrol ettiğimiz yapımda, Amerika için tehlike oluşturabilecek teröristleri, uyuşturucu kaçakçılarını ve silah tüccarlarını yakalamakla yükümlüyüz. Bunun için dünyanın dört bir yanında, farklı ülkelerde tehlikeli görevlerde yer alıyoruz.
WieseKeyhi - TAT 02:18
WieseKeyhi - TAT 1.538 izlenme - 3 yıl önce WieseKeyhi - TAT "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kankurdu2 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wolfteam 65 Bin Nakit Harcama 03:42
Wolfteam 65 Bin Nakit Harcama 1.297 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Sniper Elite 3'te Saklan Ya Da Öl (Sniper Elite 3 Multiplayer Trailer) 02:48
Sniper Elite 3'te Saklan Ya Da Öl (Sniper Elite 3 Multiplayer Trailer) 1.520 izlenme - 4 yıl önce Rebellion Developments tarafından geliştirilen Sniper Elite 3'ün çoklu oyunculu modlarıyla ilgili yeni video yayımlandı. Yayımlanan video, bizlere multiplayer modunda bulunacak 12 kişilik çevrimci maçları, oyunda kullanacağımız uzak mesafeli tüfekleri, susturulmuş tabancaları ve patlayıcıları göstermekte. Oyun, toplam olarak beş farklı çoklu oyunculu moda ev sahipliği yapacak. Ayrıca oyun içinde iki kişilik co-op görevler de yer alacak. Sniper Elite 3; PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için 27 Haziran tarihinde raflarda boy gösterecek
Eğlence - Wolfteam 02:13
Eğlence - Wolfteam 909 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Medal Of Honor: Warfighter - Dubai Sokakları! - Bölüm 5 23:08
Medal Of Honor: Warfighter - Dubai Sokakları! - Bölüm 5 670 izlenme - 3 yıl önce Efsane serinin Windows platformundaki 5. oyunu ile karşınızdayız ve kaldığımız yerden devam ediyoruz
Wolfteam WieseKeyhi : Minitage 01:30
Wolfteam WieseKeyhi : Minitage 184 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Dying Light - Tanıtım 00:39
Dying Light - Tanıtım 313 izlenme - 4 yıl önce Dying Light - 2014'te piyasaya sürülecek olan oyun, çok da uzakta değil, Harran'da geçiyor.
The Division Gerçek Hayattan Ne Kadar Farklı? 05:15
The Division Gerçek Hayattan Ne Kadar Farklı? 239 izlenme - 4 yıl önce Watch Dogs ve Assassin's Creed Unity'nin yanında Ubisoft'un en beklenen yeni markalarından biri de The Division oldu. Kıyamet sonrası bir dönemi konu alacak oyunda, şehirler ve binalar harabelere dönmüş durumda. Tabii yeni neslin de gücünü arkasına alan ve New York şehrinde geçen The Division, bizlere oldukça başarılı bir kıyamet sonrası dönem betimlemekte. Peki gerçek hayattaki New York ile oyunda bulunan New York arasında, ne kadar büyük bir fark olabilir? Bu soruyu Sony, sizler için cevapladı. Yayımlanan video, bizlere The Division'da karşılaşacağımız yıkımı göstermekte. Ayrıca gerçek hayatta da görebileceğiniz Brooklyn Köprüsü, Manhatta Köprüsü ve metrolar, doğal olarak The Division'da oldukça farklı bir durumdalar. The Division; PS4, Xbox One ve PC sahipleri için geliştirilmekte. Oyun, 2015 yılında piyasaya çıkacak. Herkese, iyi seyirler.
Future First Person Shooter 02:01
Future First Person Shooter 227 izlenme - 7 yıl önce future first person shooter
Silah Çekiliş Kutusu Açılımı UZAS-EC SL 11:08
Silah Çekiliş Kutusu Açılımı UZAS-EC SL 141 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam BOT Modu - FAiL 00:16
Wolfteam BOT Modu - FAiL 140 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam WieseKeyhi Sniper 02:40
Wolfteam WieseKeyhi Sniper 134 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam WieseKeyhi Reload 02:01
Wolfteam WieseKeyhi Reload 100 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Turok - Dinosaur Hunter (1997) 06:32
Turok - Dinosaur Hunter (1997) 126 izlenme - 3 yıl önce Turok-Dinosaur Hunter, 1997 yılında Iguana Intertainment tarafından yaratılan nostaljik bir oyundur.FPS türünde olan bu oyunda, türlü tuzakların yanı sıra karşımıza çıkan dinozorlarla cebelleşiyorduk. Silah seçeneklerimizde bilindik tabanca ve pompalı tüfek gibi silahların yanı sıra ok ile rakiplerimizi alt edebiliyorduk.
 Star Wars: A New Hope Bambaşka Bir Şekilde Geliyor 01:34
Star Wars: A New Hope Bambaşka Bir Şekilde Geliyor 107 izlenme - 4 yıl önce Paradise Decay adlı YouTube üyesi tarafından Star Wars serisinin dördüncü filmi tekrardan çekiliyor. Minecraft oyunu içerisinde çekmekte olduğu dördüncü filmden yeni bir fragman yayımlandı. Yayımlanmış olan yeni fragman aşağıda yer alıyor. "Breath" fragmanından esinlenerek hazırlamış olduğu videoda filme dair ufak detaylar görmeniz mümkün. Yapılan videoda herhangi bir Minecraft modu kullanılmadığı da belirtiliyor. Minecraft ile hazırlanan Star Wars: A New Hope'un uyarlaması önümüzdeki yıl bizlerle olacak.
Acilen B Positive Kan Lazim 01:41
Acilen B Positive Kan Lazim 177 izlenme - 2 yıl önce kashykcy@mail.ru 08.10.2015 günü YABANCI OYUNCU kanalına yüklediğim 'Acilen B Positive Kan Lazim' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kashyk kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
NAM (1997) 04:53
NAM (1997) 112 izlenme - 3 yıl önce GT interactive'in 1997 yılında çıkardığı FPS türünde bir oyundur. MS-DOS'da oynanabilen ve Vietnam savaşında bir amerikan askerini kontrol ettiğimiz bu oyunda çeşitli silahları kullanabilmemizin yanı sıra takım arkadaşlarımızdan yardım alabilmemiz bu eski oyunun özelliklerindendi.
Wolfteam WieseKeyhi - Ceremony 01:26
Wolfteam WieseKeyhi - Ceremony 76 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam Klasik Tk Vol.1 00:22
Wolfteam Klasik Tk Vol.1 74 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
TeamSpeak Kavgası :D 08:20
TeamSpeak Kavgası :D 61 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Satılık Çar 03:12
Satılık Çar 60 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
IMaqanda Eziklere Hardcore Yapiyor 01:02
IMaqanda Eziklere Hardcore Yapiyor 57 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
WieseKeyhi DAYS 01:25
WieseKeyhi DAYS 56 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam WieseKeyhi - BackDown 03:34
Wolfteam WieseKeyhi - BackDown 52 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam WieseKeyhi Montage 02:44
Wolfteam WieseKeyhi Montage 50 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam WieseKeyhi Amor [HD] 02:42
Wolfteam WieseKeyhi Amor [HD] 49 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Egypt - Wolfteam 00:29
Egypt - Wolfteam 45 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
WieseKeyhi : RAGE By Throvision 00:21
WieseKeyhi : RAGE By Throvision 44 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Wolfteam WieseKeyhi First Montage 01:33
Wolfteam WieseKeyhi First Montage 37 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.