Hoşgeldiniz!

fırtına deresi

Fırtına Deresi 03:21
Fırtına Deresi 3.425 izlenme - 4 yıl önce Balık Muhlama Mısrekmeğı Yemek İçin Gıttuğumuz Osmanlı Alabalık Çiftlğinden Goruntuler.
Yasemin Yıldız ft.LaziNaim - Fırtına Deresi (2017) 04:02
Yasemin Yıldız ft.LaziNaim - Fırtına Deresi (2017) 141 izlenme - 9 ay önce Yasemin Yıldız'ın, Cinan Müzik etiketiyle yayınlanan "LOYA" albümünde yer alan "Fırtına Deresi" isimli şarkısı tüm digital platformlarda . Albümü İndirmek İçin Linke Tıklayınız : https://goo.gl/OtaaGG Albümü sipariş vermek için : http://www.esenshop.com/detail.aspx?i...
Erdoğan, Fırtına Deresi'ne Yavru Alabalık Bıraktı 02:58
Erdoğan, Fırtına Deresi'ne Yavru Alabalık Bıraktı 266 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan, Fırtına Deresi'ne Yavru Alabalık Bıraktı
Rizeli raftingci nineler gençlere taş çıkarttı 02:51
Rizeli raftingci nineler gençlere taş çıkarttı 290 izlenme - 5 yıl önce Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Deresi'nde düzenlenen Uluslararası Rafting Şampiyonası'na, nineler takımı damgasını vurdu. Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Deresi'nde Doğu Karadeniz Dağcılık Kulübü (DOKADAK) tarafından 7.'si düzenlenen Uluslararası Rafting Şampiyonası'na, nineler takımı damgasını vurdu.Üç gün süren şampiyona bugün yapılan etkinliklerle sona erdi. Bölgeye gelen turistler ücretsiz rafting yapma imkanı buldu. DOKADAK Başkanı Dursun Ali Demiroğlu, üç gün içerisinde yaklaşık 300 kişiye ücretsiz rafting yaptırdıklarını söyledi. Demiroğlu, ''Katılım çok iyi oldu. Burada her yaşta vatandaşımız rafting yapma imkanı buldu. Önümüzdeki sene yine Temmuz ayında sekizinci şenliğimizi düzenleyeceğiz. Hedefimiz daha çok kişiye rafting yaptırmak'' şeklinde konuştu.Üç gün süren şampiyonaya ninelerden oluşan takım damgasını vurdu. 60 yaş üstü kadınlardan oluşan takımın genç sporculara taş çıkarttı. Takım kaptanı 60 yaşındaki Aslı Yüksek yaptığı açıklamada, "Biz Osmanlı kadınlarıyız. Karadeniz kadını her şeyi yapabilir, hiçbir şeyden gözümüz korkmaz'' dedi. 66 yaşındaki Hanife Olcay ise ''Çocuklarımız ve dedeler rafting yaptı, biz de yapıyoruz'' dedi. 65 Yaşındaki Meryem Kantarcı ise birkaç kez daha iniş yapabileceğini söyledi.
Böyle Olur Karadenizlinin Köprüsü! 01:25
Böyle Olur Karadenizlinin Köprüsü! 214 izlenme - 5 yıl önce Böyle olur Karadenizlinin köprüsü!
Rize'de anahtarı olmayan bu köprüden geçemez ! 03:59
Rize'de anahtarı olmayan bu köprüden geçemez ! 126 izlenme - 5 yıl önce Rize'de anahtarı olmayan bu köprüden geçemez Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Fırtına deresi üzerine 50 metre uzunluğunda asma köprü yapan 71 yaşındaki Ahmet Çağatay, köprüye girişi engellemek için de kapı taktırdı.