Hoşgeldiniz!

fısıldamak

Kedilere Ayıp Şeyler Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Ayıp Şeyler Fısıldayan Tembel Hayvan 7.781 izlenme - 4 yıl önce Bu tembel hayvan kedinin üstüne çıkmış, kedinin kulağına sürekli bişeyler fısıldıyor. Kedinin hareketlerine bakacak olursak galiba bu hayvan kediye ayıp şeyler fısıldıyor.
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 04:14
Kedilere Fısıldayan Tembel Hayvan 1.313 izlenme - 3 yıl önce Ying Yang Twins'in fisilti seklinde soyledigi Wait(Whisper Song) şarkısına eşlik ederek oluşturulmuş tembel hayvanımızın kediyle olan münasebetini izliyoruz..
Dayıya Fısıldayan Eşek 00:42
Dayıya Fısıldayan Eşek 589 izlenme - 2 yıl önce Essek mali cekince. dayiya sadece pozisyon vermek secenegi kalmis. Atini seven kovboy ve atin intikami filmini yerli cekimi olup, bütün haklari saklidir.Paylasilmasi ve cogatilmasi yasaktir.
Karpuzlara Fısıldayan Adam 01:07
Karpuzlara Fısıldayan Adam 123 izlenme - 3 yıl önce Bakmayın fısıldayan dediğime nimetle şaka olmaz tabi bu eleman bizim normal atılan karpuzu tutma olayını şova dönüştürmüş tekniği iyi ve de gelişmiş keşke herkes işini böyle severek yapsa
Vip Olmadan Fısıldamak 03:06
Vip Olmadan Fısıldamak 243 izlenme - 6 yıl önce Sanalikada vip olmadan nasıl fısıldanır? Bilmeyenler izlesin...
Tanrısını Hacılayan Hintli 01:59
Tanrısını Hacılayan Hintli 179 izlenme - 3 yıl önce Hindistanın en pis bölgelerinden Güney Chennai da gerçekleşen olayda yasak olmasına rağmen tanrılarını cevizli malibu sofralarına meze eden Adyar'lı Ananta'yı izliyoruz -Az ilerideki çevirmede yakalandığında otlatıp getirecektim dediği söyleniyor.
Sanalika Vıpsız Fısıldamak 00:30
Sanalika Vıpsız Fısıldamak 142 izlenme - 6 yıl önce Sanalika vıpsız fısıldamak
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 81 izlenme - 4 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Vip olmadan fısıldamak 03:06
Vip olmadan fısıldamak 55 izlenme - 6 yıl önce Sanalikada vip olmadan fısıldamanın sırrı.
Köpekbalıklarına Fısıldayan Adam 04:08
Köpekbalıklarına Fısıldayan Adam 21 izlenme - 3 yıl önce Belçikalı fotoğrafçı Jean-Marie Ghislain korkusu nedeniyle uzak durduğu sualtı dünyası ve köpekbalıklarının güzelliğini yıllar sonra keşfetti. Onlara şimdi herkesten daha yakın.
Bozdağ: '' Onların Kulağına Kim Neyi Fısıldadı, Herkes Biliyor 06:38
Bozdağ: '' Onların Kulağına Kim Neyi Fısıldadı, Herkes Biliyor" 5 izlenme - 4 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "(Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda) MHP Genel başkanı ülkücüleri dinlemedi, MHP'lileri dinlemedi.