Hoşgeldiniz!

fışkırtmak

Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 00:13
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 25.228 izlenme - 3 yıl önce İleride gazoz fabrikasın açarsam, televizyona vereceğim ilk reklam aynen bu repliklerden oluşacak. İsteyen herkesin patlatabildiği ve şişeden gazoz içebildiği mutlu bir dünya tek hedefim.
Bir Şey Püskürten  Korkunçlu Solucan 00:09
Bir Şey Püskürten Korkunçlu Solucan 1.567 izlenme - 3 yıl önce Bir garip solucan bu. Ağzından garip şey atıyor. Adı nemertea. Ne garip hayvanları var adamların lan bizimkiler ne güzel hiç böyle şeyler yapmıyorlar.
Türk Usulü Frankenstein - Bülent Kayabaş 02:05
Türk Usulü Frankenstein - Bülent Kayabaş 1.297 izlenme - 3 yıl önce Türkler Franskenstein filmini çekseydi, sonuç ne olurdu sorusuna alkışlarlayaşıyorum.com'dan tokat gibi bir cevap geliyor. İzlerken yadigar sinemamızın dünya ötesi senarist ve yönetmenler sahip olduğunu bir kez daha anlayacağız. İnanmıyorsanız izleyin, efendim. Film Künyesi; Sevimli Frankenstein (1975) Tam film için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67858/sevimli-frankenstein-bulent-kayabas-1975-85-dk
Fotoğraf Çekerken Fışkırtmak 02:00
Fotoğraf Çekerken Fışkırtmak 681 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf makinesine su fışkırtma özelliği eklenmiş ve insanlara şaka yapılmıştır. Not: Videonun çok bir özelliği yok asıl amaç Squirting kategorisine zemin hazırlamak. İzliyoruz.
 Kola ve Mentos'un İnsan Bünyesindeki Etkisi 01:33
Kola ve Mentos'un İnsan Bünyesindeki Etkisi 1.333 izlenme - 5 yıl önce Bu zenci genç arkadaş ağzına atmış olduğu beş yada altı adet mentos'un üzerine diet kolayı dikiyor kafaya. Sonra mı?
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 08:11
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 1.071 izlenme - 3 yıl önce Tüm zamanların en uçuk katillerinden Elm Sokağı'nı kabusa çeviren Freddy Krueger ve dünyanın en uçuk film serisi 13. Cuma'nın güzide katili Jason Voorhess. Bu hiçbir filmde öldürülememiş ölse de dirilmiş iki uçuk karakterin 2003 yılında çekilmiş Freddy vs. Jason filminde kapıştığı efsanevi bir sahne. Jason Voorhes yaklaşık olarak 15 filmlik 13. Cuma serisinde 8 kere ölüp 9 kere dirilmiştir. Hatta bir filminde cehenneme gitmiş daha sonra oradan kurtulup 2445 yılına ışınlanmıştır. İşin tuhafı Jason 2445 yılında yine sorgusuz sualsin öldürmeye devam etmiştir. 13. Cuma serisi yapımcıların her 3 filme bir final yaptırıp hayranların ısrarı üzerine yeniden devam filmlerinin çekilmesiyle günümüze kadar devam etmiştir. Elm Sokağı Kabusu 10 filmi aşmış bir seri olarak yine sinema tarihinde yerini almıştır.
Su Tabancası Reklamı (1991) 00:30
Su Tabancası Reklamı (1991) 279 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından bir diğeri de bu su tabancalarıydı. Aslında bu dediysem tam olarak reklamdaki kadar büyük ve havalı olanları değildi tabi. Sahip olduğumuz, bakkalarımızda satılanlar tam olarak şu resimdekiler gibiydi http://p1305.hizliresim.com/19/f/n0mmq.jpg . Özellikle en kavurucu yaz aylarında güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde manyak gibi dışarlarda sürttüğümüz vakitlerde en mantıklı ve eğlenceli oyuncaklar bu su tabancalarıydı. Hele bir de mahallede çeşme varsa değmeyin keyfimize; hem süper serinleme hem eğlence.
Kola Fışkırtmak 04:12
Kola Fışkırtmak 225 izlenme - 9 yıl önce ne biçim bişi
Gözüyle Resim Yapan Adam 02:05
Gözüyle Resim Yapan Adam 87 izlenme - 3 yıl önce Gözüyle püskürttüğü su bazlı boyayla resim yapan Arjantinli sanatçı Leandro'yu izleyelim.
Toma Balesi 11:37
Toma Balesi 49 izlenme - 3 yıl önce Madrid'de tomalarla harika bir bale gosterisi yapmışlar. Keşke bizde de... geyiklerine girmeden izliyoruz, efendim.
Su Fışkırtan Fıskiye Canlı Yayını Alt Üst Etti 01:16
Su Fışkırtan Fıskiye Canlı Yayını Alt Üst Etti 44 izlenme - 4 yıl önce KON TV'de yayınlanan programa konuk olan Konya Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Latif Selvi, fıskiyelerden gelen suyla ıslanınca neye uğradığını şaşırdı.