Hoşgeldiniz!

fişleme

Öğrenciye Zorla Poşu Takıp Fişleme Yapan Polis 01:00
Öğrenciye Zorla Poşu Takıp Fişleme Yapan Polis 512 izlenme - 3 yıl önce Evet 1 mayıs kutlamalarında polisin kolpadan hareketleri olay çıkartmaları zorla poşu takıp fişlemeleri bend emiyorum haber öyle diyo
Başbakan Erdoğan Fişleme İddialarına Sert Çıktı 01:25
Başbakan Erdoğan Fişleme İddialarına Sert Çıktı 400 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2004 yılı MGK kararı belgesinin yayınlanmasının ’ihanet’ olduğunu ifade etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2004 yılı MGK kararı belgesinin yayınlanmasının ’ihanet’ olduğunu ifade ederek, "Hükümeti fişleme yapmakla suçlayanlar. Bu bilgi ve belgeleri kimler sızdırdı. Bunları ortaya koyun" dedi. Başbakan Erdoğan, Tekirdağ’da düzenlenen toplu açılış töreninde önemli açıklamalar yaptı. Ergene Havzasını tıpkı Haliç gibi temizleyip kurtaracaklarını ifade eden Erdoğan , “Geciziciler neden Ergene Çayı’nı görmediler, neredeydiler?” diye sordu. Fişleme iddialarına da sert çıkan Erdoğan , "Hükümeti fişleme yapmakla suçlayanlar. Bu bilgi ve belgeleri kimler sızdırdı. Bunları ortaya koyun" ifadelerini kullandı. 2004 yılı MGK kararı belgesinin yayınlanmasını "düpedüz ihanet" olarak tanımlayan Başbakan, "Yasakların insanların fikir özgürlüğünde olmasında karşıyız, ama devletin mahremi vardır" diye konuştu.
Soma Girişinde Fişleme - Beni Tek Çeker misin? 00:06
Soma Girişinde Fişleme - Beni Tek Çeker misin? 238 izlenme - 3 yıl önce 300'ü aşkın (sayısı hala belli değil) işçimizin hayatını kaybettiği Soma Madeni faciasının hemen ardından ilçeye girişler kontrol altına alınmış, Girişlerde video çekimleri ve fişlemeler başlamıştır. Bu kısacık videoda ise bir zıpırlık söz konusudur. Ben yarısında çıktım.
Fişleme Yapan Polis 00:34
Fişleme Yapan Polis 200 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy Altıyol'da TOMA'yı ve belediye otobüsünün içindeki polisi görüntüleyen vatandaşın fotoğrafını çeken sivil polisi izleyeceğiz. Hadi vatandaş otobüsü, TOMA'yı çekip internete koyacak. Kendince Altıyol'a polislerin olduğunu söyleyecek. Yani durduk yere halkın hizmetinde olması gereken belediye otobüsünün polise tahsis edilmeside yayınlanabilir bir şey. Zaten yapacağı daha fazla bir şeyde yok. Peki o fotoğrafı çekip sen ne yapacaksın sivil polis?
Diabolic Fiş 00:12
Diabolic Fiş 204 izlenme - 5 yıl önce S2 Son Silah Diabolic Fiş
Soma Girişinde Fişleme - Beni Tek Çeker Misin? 00:06
Soma Girişinde Fişleme - Beni Tek Çeker Misin? 81 izlenme - 4 yıl önce 300'ü aşkın (sayısı hala belli değil) işçimizin hayatını kaybettiği Soma Madeni faciasının hemen ardından ilçeye girişler kontrol altına alınmış, Girişlerde video çekimleri ve fişlemeler başlamıştır. Bu kısacık videoda ise bir zıpırlık söz konusudur. Ben yarısında çıktım.
Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'dan Mit Açıklaması 01:20
Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'dan Mit Açıklaması 39 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, MİT’in CHP’li vekilleri fişlediği iddialarına cevap verdi.