Hoşgeldiniz!

fitnes

Jimnastik Yapan Güzeller 02:03
Jimnastik Yapan Güzeller 40.067 izlenme - 9 yıl önce Forumu ve Sağlığını Korumak İçin Spor Ve Jimnastik Hareketlerini Her Gün Düzenli Yapmanın Sonucu İşte Böyle Harika Bir Fizikle Neticeleniyor
 Spor Dalı İle Uğraşmak Squat (Workout) 10:01
Spor Dalı İle Uğraşmak Squat (Workout) 16.904 izlenme - 4 yıl önce Popo nasıl büyütülürden mütevellit günümüz kızlarının poposuna verdiği önemi gösteren bir video spor vicudun en yegane öğesidir.
Traci Lords ile Aerobik 05:29
Traci Lords ile Aerobik 2.645 izlenme - 3 yıl önce 80lerde ismi prn skandalına karışan Traci Lords, 90lardan sonra oyunculuga başlamış. İkisi arasındaki dönemde ise, de 1990'da, bir aerobik/fitnes videosu çekmiş. o videodan bir kesit izliyoruz.
Baba Oğul Deadlift Challenge (220kg 150kg Kişisel Rekorumu Kırdım) 15:04
Baba Oğul Deadlift Challenge (220kg 150kg Kişisel Rekorumu Kırdım) 2.409 izlenme - 5 yıl önce Baba ogul deadlift challenge yaptık kim kazandı artık siz karar verirsiniz herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bize ulasabilirsiniz INSTAGRAM: https://www.instagram.com/alidemircio... INSTAGRAM: https://www.instagram.com/badygard80/ YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCJl2...
Okan Bayülgen'in Spor Salonlarındaki İnsan Betimlemeleri 19:59
Okan Bayülgen'in Spor Salonlarındaki İnsan Betimlemeleri 1.877 izlenme - 3 yıl önce Muhabbet Kralı programında Okan Bayülgen insanların gereğinden fazla vücut yapmasına bir eleştrisine uzmanlar cevap veriyor.
Azimle Sıçan Betonu Deler 02:57
Azimle Sıçan Betonu Deler 903 izlenme - 7 yıl önce Evet, fazla söze gerek yok aslında bu videoda arkadaşımızın kilolarından kurtulmak ve daha fit bir vücuda kavuşmak için verdiği azmi izliyeceğiz.
Büyük Bir Aşk ile Spor Yapan Çift 02:26
Büyük Bir Aşk ile Spor Yapan Çift 401 izlenme - 6 yıl önce Rekabet her zaman fayda saglamiştir . Bu çiftimizde birbirini hem mıncırıp öperek hemde antreman konusunda motive ediyor . Bizde aksama kadar gotu devirip yatalim . İmrenerek izliyoruz.
Kilolu Kadınlar Yoga Yapamaz Diye Kim Demiş? 00:57
Kilolu Kadınlar Yoga Yapamaz Diye Kim Demiş? 160 izlenme - 7 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın dahi yoga yaparak kilo verdiğini bildiğimiz bir dünyada kilolu kadınlar neden yoga yapamasın? Basmakalıp ve gerçekçi olmayan düşüncelerin olumsuzluğundan kurtularak insan zihnine ve vücuduna bu denli faydası olan bir şeyi neden herkes yapamasın? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."