Hoşgeldiniz!

Fiyonk Videoları İzle

Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 13:16
Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 116.640 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da çarık modeli keçe ayakkabı yapımını göstermeye çalıştım.
Tek Taraflı Kurdeleden Fiyonk yapımı 03:19
Tek Taraflı Kurdeleden Fiyonk yapımı 25.853 izlenme - 1 yıl önce Tek taraflı kurdeleden nasıl fiyonk yapacağımızı farklı bir teknikle göstermeye çalıştım.
Fiyonk Nasıl Yapılır ? 05:50
Fiyonk Nasıl Yapılır ? 8.730 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda fiyonk nasıl yapılır ve nerelerde kullanabiliriz onu göstermeye çalıştım.
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 02:13
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 10.977 izlenme - 1 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 12. videosu fiyonk yapımı ile yine beraberiz.
Kurdele - Fiyonk Saç Modeli Nasıl Yapılır? 04:20
Kurdele - Fiyonk Saç Modeli Nasıl Yapılır? 16.428 izlenme - 3 yıl önce Saçınızı bir hediye pakedine dönüştürmeyi ister misiniz? Kurdele saç modeli ile çok şirin bir model elde edebilirsiniz. Fiyonk saç modeli, genç kızlar tarafından oldukça beğenilen bir modeldir. Kurdele saç modeli yapımı için lazım olan şeyler, saç maşası ve sprey. Sadece bu kadar. Hadi yapımını izleyelim,
Fiyonk Nasıl Yapılır ? 05:50
Fiyonk Nasıl Yapılır ? 4.638 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda fiyonk nasıl yapılır ve nerelerde kullanabiliriz onu göstermeye çalıştım.
İki Parmakla Fiyonk Yapımı 04:10
İki Parmakla Fiyonk Yapımı 2.430 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da iki parmak yardımıyla pratik fiyonk yapımını göstereceğim.Umarım beğenirsiniz.
İğne Oyası Fiyonk Modeli ve Yapılışı 06:01
İğne Oyası Fiyonk Modeli ve Yapılışı 5.084 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Nail Art - Fiyonklu Tırnaklar 01:57
Nail Art - Fiyonklu Tırnaklar 4.778 izlenme - 3 yıl önce Hediye paketi fiyonkları tırnaklarla, bahar geliyor hazır mısınız? Tüm yorum, öneri ve sorularınızı yorumlara ya da mesaj kutusundan paylaşabilirsiniz.
Fiyonk Nasıl Yapılır 03:04
Fiyonk Nasıl Yapılır 1.688 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Tunus İşi Pıtırcıkla Fiyonk İşleme 05:26
Tunus İşi Pıtırcıkla Fiyonk İşleme 2.474 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 02:13
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 1.129 izlenme - 1 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 12. videosu fiyonk yapımı ile yine beraberiz.
Fiyonk Topuz Modeli 04:29
Fiyonk Topuz Modeli 4.380 izlenme - 4 yıl önce Fiyonk Topuz Nasıl Yapılır?
Misafir Odasındaki Esrarengiz Klip 02:32
Misafir Odasındaki Esrarengiz Klip 2.244 izlenme - 2 yıl önce Öyle bir zaman gelir ki gönderdiğiniz içeriğe yazacak hiçbir yorum yada bilgi bulamazsınız.Ben şuan tam olarak o durumdayım.Bu video'yu izlediğim anın akabinde sol kulağımdan bir miktar kan gelmekle birlikte kısmi beyin felci geçirdiğimden hiçbir şey yazamıyorum.Yorumsuz efendim.
Tülden Fiyonk Yapımı 05:44
Tülden Fiyonk Yapımı 579 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere tülden fiyonk yapımını ve nerelerde kullanabileceğimizi göstermeye çalıştık.
Tek Taraflı Kurdeleden Fiyonk yapımı 03:19
Tek Taraflı Kurdeleden Fiyonk yapımı 575 izlenme - 1 yıl önce Tek taraflı kurdeleden nasıl fiyonk yapacağımızı farklı bir teknikle göstermeye çalıştım.
Saçla Fiyonk Nasıl Yapılır 05:37
Saçla Fiyonk Nasıl Yapılır 278 izlenme - 2 yıl önce To see more photos of this style, please visit... http://www.cutegirlshairstyles.com Want to become a "Super Fan" of the week, and potentially have your photo appear in a future video? Simply email us a photo of you doing something crazy or fun while wearing a CGH t-shirt! Grab our gear here... http://www.cutegirlshairstyles.bigcar... ...and follow us at our other social hangouts! http://www.bloglovin.com/blog/1815559 http://www.facebook.com/CuteGirlsHair... http://www.twitter.com/CuteGirlHair http://www.pinterest.com/MrsHairdo http://www.instagram.com/CuteGirlsHai... * ~ * ~ * ~ * ~ * I have been forwarded a few photos of this hairstyle by a couple of fans, all stating that they could not find a tutorial for it on YouTube. You have all seen our Lady Gaga Hair Bow {http://youtu.be/GMuEyStZeuQ}, and our mini Bow Tails {http://youtu.be/r-KOaUQY1EI}, so here is our Ponytail Bow version that is perfect for older teens and women, without looking too childish! {Jenn, a friend of mine at GirlyDos posted a similar double version of this a year ago.} Feel free to tag your own photos of this hairstyle with: #CGHPonytailBow My daughter wore this to Church today and lots of little girls and moms were asking her how to do this bow! Good thing we have this YouTube channel! Items Needed: Brush, rat-tail comb, water bottle, two hair elastics, pomade {hair wax}, 1 bobby pin, hairspray {if desired}. Time Requirement: 3-5 minutes Enjoy!
Fiyonk Börek - Semen Öner - Yemek Tarifleri 07:00
Fiyonk Börek - Semen Öner - Yemek Tarifleri 251 izlenme - 1 yıl önce Fiyonk Börek - Semen Öner - Yemek Tarifleri Malzemeler 2 Adet Yufka 1/2 Demet Maydanoz 250 Gr Lor Peyniri 1 Çorba Kaşığı Nişasta 1 Çorba Kaşığı Un 1 Çorba Kaşığı Sirke 1/2 Bardak Sıvı Yağ 1 Adet Yumurta Sarısı Tuz Karabiber Susam Kanalıma Üye Olun yeni yemek tariflerimden haberdar olun: https://goo.gl/aP7ygZ http://www.semenoner.com.tr http://www.youtube.com/user/semenoner https://www.facebook.com/SefSemenOner https://twitter.com/semenoner http://instagram.com/semenoner #Fiyonk Börek #SemenÖner #Akıllıevkadınları
Tülden Fiyonk Yapımı 05:44
Tülden Fiyonk Yapımı 106 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere tülden fiyonk yapımını ve nerelerde kullanabileceğimizi göstermeye çalıştık.