Hoşgeldiniz!

Fizik Videoları İzle

Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket  00:06
Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket 92.530 izlenme - 3 ay önce Ekşi'deki elemanın fark ettiği durum ve açıklaması şöyledir. Aynen kopyalıyorum; evet acuncum ellerinle kurguladığın survivor'ı bu akşam kendi görüntülerinle kanıtladın bize. hemen olayı anlatıyorum: bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor, herkes ellerinde uzun hilal şeklinde bir çubuk tutuyor ve o çubuğun ortasına da top konuyor. çubuk o kadar hassas ki ufak bir denge kaybında top düşüyor ve herkes de tek tek eleniyor... amanin o da nedir? oyun bitiyor, tuğçe kazanıyor ve elindeki çubuğu bir o yana bir bu yana sallıyor ama top kımıldamıyor bile. yani bildiğiniz topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.
Kuantum'un fiziği çok iyi! 00:19
Kuantum'un fiziği çok iyi! 73.288 izlenme - 10 ay önce Kuantum fizikli manken yapmışlar! Yeterince ferahlarsan sen de görebilirsin :) First ile ferahla, kafan açılsın
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 00:54
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 388.706 izlenme - 5 yıl önce Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı !
C. Ronaldo Fizik Kurallarına Aykırı 05:06
C. Ronaldo Fizik Kurallarına Aykırı 250.391 izlenme - 8 yıl önce c, ronaldo fizik kurallarına aykırı hareketler
 Fizik Manyakları 00:06
Fizik Manyakları 82.527 izlenme - 4 yıl önce Fizik Manyakları
Feza Gürsey Bilim Merkezi 03:01
Feza Gürsey Bilim Merkezi 4.821 izlenme - 2 ay önce Ankara buz buz donuyoruz valla! Ne yapsak bugün diye düşünürken, aklıma Feza Gürsey Bilim Merkezi'ne gitmek geldi. Şöyle bir düşündüm 20 yıldır gitmemişim, zaten hayatımda bir kere gitmiştim. Demir için bazı aktiviteler ilgi çekiciydi, bazılarını anlamlandıramadı tabi, ama çok eğlendi. AVM'ye gitmekten bin kat iyidir, hatta kıyaslanamaz bile... İtiraf ediyorum biz son dönemlerde çok sık gidiyoruz AVM'lere, oyun alanlarına, zıp zıplara... Ne yapalım kışın alternatifimiz öyle az ki. Bugün çook keyifli vakit geçirdik, bu nedenle müzelerin listesini çıkardım, kış bitmeden her hafta sonu birinde oluruz artık.
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 01:31
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 3.249 izlenme - 5 ay önce Bazı cisimleri dengelemek başlı başına sabır gerektiren bir iş olsa gerek. Ancak gözleri çekik abimiz harbiden de fizik kurallarının kuralıyla oynuyor izliyoruz.
Yahu Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? - Mete Atatüre (TEDx) 18:15
Yahu Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? - Mete Atatüre (TEDx) 2.302 izlenme - 2 ay önce Mete Atatüre bize toplumun teknoloji ihtiyacını bilime giden yola çevrilmesini bir yolu olduğunu anlatıyor. Mete 1975 yılında Kayseri’de doğdu. Toplam 4 farklı şehir ve 8 farklı okulda okuduktan sonra 1992’de Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Tam pilot olmayı hayal ederken ortaokul fizik ogretmeni sayesinde kendini bilime kaptırdı. 1996’da Bilkent Üniversitesi Fizik Bölumü’nden mezun olduktan sonra doktora çalışmaları için Boston Üniversitesi’nin Kuantum Görüntüleme Laboratuvarı’na katıldı. 2007’den beri Cambridge Üniversitesi’nde kurduğu araştırma grubuyla beraber kuantum fiziği ve geleceğin teknolojileri üzerine çalışıyor.
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 11.542 izlenme - 1 yıl önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 01:51
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 6.650 izlenme - 9 ay önce Bir lisede fizik hocası yavru kurtları toplamış merkez kaç teorisini anlatıyor . İzliyelim.
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 00:39
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 23.970 izlenme - 4 yıl önce Lyon ile Real Madrid arasında oynanan hazırlık maçında Lyon forması giyen Clement Grenier, ilginç bir gole imza attı.
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 01:06
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 7.960 izlenme - 2 yıl önce Tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı olan Alex'in Türkiye'de ki ilk sezonundan müthiş bir asist. Rıdvan Dilmen'in deyişiyle fizik kurallarını altüst etmiş doktor.
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 01:35
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 7.636 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu, iğrenç bir espri yaptığı için fizikçi hocasını kızdırdığını ve böylelikle fizik kariyerinin bittiğini anlattı.
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 1 09:02
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 1 29.467 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.
Kuantum Fiziği Nedir? 04:35
Kuantum Fiziği Nedir? 19.663 izlenme - 7 yıl önce http://www.ilimvebilim.org
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 3.975 izlenme - 1 yıl önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fizyo-Trak 03:18
Fizyo-Trak" Fizik Tedaviyi Kolaylaştıracak 96 izlenme - 5 gün önce Trakya Üniversitesi (TÜ) öğrencilerinin felçli ve fizik tedavi ihtiyacı duyan hastalar için yaptıkları "Fizyo-trak" üretim için firmalardan teklif bekliyor.
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 00:41
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 16.113 izlenme - 4 yıl önce Fizik Kurallarına Aykırı Gol!
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 03:16
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 1.959 izlenme - 7 ay önce 20. yüzyılın en önemli isimlerinden Einstein, birinci kesitte dev bir teleskop projesinde çalışmaları gözlemliyor. İkinci kesitte ise eşi Elsa Einstein ile beraber poz veriyor...
İzlemesi Keyifli Zeka Motoru 08:36
İzlemesi Keyifli Zeka Motoru 3.335 izlenme - 1 yıl önce Gelecekte oyunlara yeni heyecanlar ve gerçekçilik katacak ve izlemesi keyifli olan zeka motoru denemeleri gerçekten insanı hayrete düşürecek nitelikte.İzlerken sanki gerçek bir kaza izlermiş gibi insanı heyecanlandıran ve her ayrıntısı düşünülmüş buyurun iyi seyirler.
Einstein'la Mücadele Eden Eleman 08:17
Einstein'la Mücadele Eden Eleman 1.875 izlenme - 8 ay önce Ateist olduğunu söylediği (videosunun başlığında öyle yazıyordu) Einstein'ın, ışık hızının her gözlem çerçevesinde sabit ve geçilmez olduğu bilimsel görüşünün aslında doğru olmadığını ispatlamaya çalışan arkadaşımızın videosu.Bu sitede hatırı sayılır fizik bilgisi olan arkadaşlardan iyi yorumlar gelecektir. (Girişi seyretmek istemeyenler elemanın konuşması 01:20 den sonra başlıyor)
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 5 09:03
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 5 15.046 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.
Newton'un Beşiği 01:45
Newton'un Beşiği 3.496 izlenme - 1 yıl önce Newton'un beşiği olarak adlandırılan ve momentumun korunumunun incelendiği çoklu sarkaç. Newton'un beşiği, adını Isaac Newton'tan alan, momentumun korunumunun incelendiği ve basit sarkaçların yan yana bağlanması ile oluşur
Fizik Kurallarını Katleden Olay 00:23
Fizik Kurallarını Katleden Olay 10.349 izlenme - 7 yıl önce fizik kurallarını katleden olay
Beyindeki Epifiz Bezinin Dünya Uygarlıkları ile İlişkisi 10:16
Beyindeki Epifiz Bezinin Dünya Uygarlıkları ile İlişkisi 2.651 izlenme - 1 yıl önce Youtube'da gezinirken tesadüfen kesfettigim , gerek hazirlanan videolar gerekse kaliteli bilgiler ile fazlasiyla dikktimi ceken bir kanal oldu . Bu arkadaşimiz hazirladigi videolarinda fizik ve felsefe iliskisini bir arada kusursuz bir şekilde harmanlayip siradisi videolar hazirliyor.. Bu videoda Epifiz bezinin dünya uygarliklarinin din yoluyla insan üzerinde biraktigi etkilere .. Dis macunlarinda kullanılan flörül'ün insan bünyesinde biraktigi etkiye kadar derin bir araştirma süzgecinden gecip hazirlanan bir video.. Bu ve benzeri onlarca videosu var .. Takip etmenizi öneririm.. kanal için ; https://www.youtube.com/channel/UCsZXtQ487fteg1B6ub5hI_w Ve kanal sahibinin video yorumu ve kullandigi kaynaklar iyi seyirler Bu kaynaklara 10 dakika içinde ulaştım. PubMed içinde biraz gezinmeyle daha fazlasına ulaşabilirim ama dediğim gibi ben bir BELGESEL yapmıyorum. her şeyi kaynağı ile vermek zorunda değilim, fikirlerimi söylüyorum ve bu fikirlerin büyük bir kısmı şüphelerden oluşuyor. Kaynak gösterme zorunluluğum yok. Belgesel muamelesi yapmayınız.
Fizik Profesörü Dedik İnanmadılarişte Kanıt 00:31
Fizik Profesörü Dedik İnanmadılarişte Kanıt 13.607 izlenme - 7 yıl önce fizik profesörü dedik inanmadılarişte kanıt konya 'da
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 2 09:12
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 2 13.411 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.
Cem Yılmaz - Vitamin Reklamı Kimya 00:52
Cem Yılmaz - Vitamin Reklamı Kimya 232 izlenme - 3 hafta önce Ders sınıfta öğrenilir, Vitamin'le desteklenir. Tarzında slogana sahip Cem yılmaz abimizin oynadığı hafiften nostalji reklam.
Batın Muayenesi 52:04
Batın Muayenesi 7.038 izlenme - 5 yıl önce Batın Muayenesi
Evrimi Anlatmanın Bedeli 01:50
Evrimi Anlatmanın Bedeli 3.582 izlenme - 1 yıl önce Eski TÜBİTAK başkanı Namık Kemal Pak, evrim kuramının savunucusu olduğu için kendisine yapılan linç kampanyasını anlatıyor.