Hoşgeldiniz!

Fizik Videoları İzle

Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket  00:06
Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket 90.953 izlenme - 1 ay önce Ekşi'deki elemanın fark ettiği durum ve açıklaması şöyledir. Aynen kopyalıyorum; evet acuncum ellerinle kurguladığın survivor'ı bu akşam kendi görüntülerinle kanıtladın bize. hemen olayı anlatıyorum: bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor, herkes ellerinde uzun hilal şeklinde bir çubuk tutuyor ve o çubuğun ortasına da top konuyor. çubuk o kadar hassas ki ufak bir denge kaybında top düşüyor ve herkes de tek tek eleniyor... amanin o da nedir? oyun bitiyor, tuğçe kazanıyor ve elindeki çubuğu bir o yana bir bu yana sallıyor ama top kımıldamıyor bile. yani bildiğiniz topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.
Kuantum'un fiziği çok iyi! 00:19
Kuantum'un fiziği çok iyi! 73.278 izlenme - 8 ay önce Kuantum fizikli manken yapmışlar! Yeterince ferahlarsan sen de görebilirsin :) First ile ferahla, kafan açılsın
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 00:54
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 388.631 izlenme - 5 yıl önce Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı !
Feza Gürsey Bilim Merkezi 03:01
Feza Gürsey Bilim Merkezi 3.274 izlenme - 2 hafta önce Ankara buz buz donuyoruz valla! Ne yapsak bugün diye düşünürken, aklıma Feza Gürsey Bilim Merkezi'ne gitmek geldi. Şöyle bir düşündüm 20 yıldır gitmemişim, zaten hayatımda bir kere gitmiştim. Demir için bazı aktiviteler ilgi çekiciydi, bazılarını anlamlandıramadı tabi, ama çok eğlendi. AVM'ye gitmekten bin kat iyidir, hatta kıyaslanamaz bile... İtiraf ediyorum biz son dönemlerde çok sık gidiyoruz AVM'lere, oyun alanlarına, zıp zıplara... Ne yapalım kışın alternatifimiz öyle az ki. Bugün çook keyifli vakit geçirdik, bu nedenle müzelerin listesini çıkardım, kış bitmeden her hafta sonu birinde oluruz artık.
C. Ronaldo Fizik Kurallarına Aykırı 05:06
C. Ronaldo Fizik Kurallarına Aykırı 250.382 izlenme - 8 yıl önce c, ronaldo fizik kurallarına aykırı hareketler
 Fizik Manyakları 00:06
Fizik Manyakları 82.526 izlenme - 3 yıl önce Fizik Manyakları
Yahu Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? - Mete Atatüre (TEDx) 18:15
Yahu Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? - Mete Atatüre (TEDx) 2.271 izlenme - 1 ay önce Mete Atatüre bize toplumun teknoloji ihtiyacını bilime giden yola çevrilmesini bir yolu olduğunu anlatıyor. Mete 1975 yılında Kayseri’de doğdu. Toplam 4 farklı şehir ve 8 farklı okulda okuduktan sonra 1992’de Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Tam pilot olmayı hayal ederken ortaokul fizik ogretmeni sayesinde kendini bilime kaptırdı. 1996’da Bilkent Üniversitesi Fizik Bölumü’nden mezun olduktan sonra doktora çalışmaları için Boston Üniversitesi’nin Kuantum Görüntüleme Laboratuvarı’na katıldı. 2007’den beri Cambridge Üniversitesi’nde kurduğu araştırma grubuyla beraber kuantum fiziği ve geleceğin teknolojileri üzerine çalışıyor.
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 01:31
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 3.227 izlenme - 3 ay önce Bazı cisimleri dengelemek başlı başına sabır gerektiren bir iş olsa gerek. Ancak gözleri çekik abimiz harbiden de fizik kurallarının kuralıyla oynuyor izliyoruz.
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 01:51
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 6.623 izlenme - 8 ay önce Bir lisede fizik hocası yavru kurtları toplamış merkez kaç teorisini anlatıyor . İzliyelim.
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 11.261 izlenme - 1 yıl önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 00:39
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 23.967 izlenme - 4 yıl önce Lyon ile Real Madrid arasında oynanan hazırlık maçında Lyon forması giyen Clement Grenier, ilginç bir gole imza attı.
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 01:06
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 7.909 izlenme - 2 yıl önce Tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı olan Alex'in Türkiye'de ki ilk sezonundan müthiş bir asist. Rıdvan Dilmen'in deyişiyle fizik kurallarını altüst etmiş doktor.
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 01:35
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 7.616 izlenme - 1 yıl önce Pelin Batu, iğrenç bir espri yaptığı için fizikçi hocasını kızdırdığını ve böylelikle fizik kariyerinin bittiğini anlattı.
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 1 09:02
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 1 29.451 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 3.958 izlenme - 1 yıl önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 03:16
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 1.935 izlenme - 6 ay önce 20. yüzyılın en önemli isimlerinden Einstein, birinci kesitte dev bir teleskop projesinde çalışmaları gözlemliyor. İkinci kesitte ise eşi Elsa Einstein ile beraber poz veriyor...
Kuantum Fiziği Nedir? 04:35
Kuantum Fiziği Nedir? 19.554 izlenme - 7 yıl önce http://www.ilimvebilim.org
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 00:41
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 16.111 izlenme - 4 yıl önce Fizik Kurallarına Aykırı Gol!
Einstein'la Mücadele Eden Eleman 08:17
Einstein'la Mücadele Eden Eleman 1.871 izlenme - 7 ay önce Ateist olduğunu söylediği (videosunun başlığında öyle yazıyordu) Einstein'ın, ışık hızının her gözlem çerçevesinde sabit ve geçilmez olduğu bilimsel görüşünün aslında doğru olmadığını ispatlamaya çalışan arkadaşımızın videosu.Bu sitede hatırı sayılır fizik bilgisi olan arkadaşlardan iyi yorumlar gelecektir. (Girişi seyretmek istemeyenler elemanın konuşması 01:20 den sonra başlıyor)
İzlemesi Keyifli Zeka Motoru 08:36
İzlemesi Keyifli Zeka Motoru 3.319 izlenme - 1 yıl önce Gelecekte oyunlara yeni heyecanlar ve gerçekçilik katacak ve izlemesi keyifli olan zeka motoru denemeleri gerçekten insanı hayrete düşürecek nitelikte.İzlerken sanki gerçek bir kaza izlermiş gibi insanı heyecanlandıran ve her ayrıntısı düşünülmüş buyurun iyi seyirler.
Newton'un Beşiği 01:45
Newton'un Beşiği 3.423 izlenme - 1 yıl önce Newton'un beşiği olarak adlandırılan ve momentumun korunumunun incelendiği çoklu sarkaç. Newton'un beşiği, adını Isaac Newton'tan alan, momentumun korunumunun incelendiği ve basit sarkaçların yan yana bağlanması ile oluşur
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 5 09:03
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 5 15.042 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.
Beyindeki Epifiz Bezinin Dünya Uygarlıkları ile İlişkisi 10:16
Beyindeki Epifiz Bezinin Dünya Uygarlıkları ile İlişkisi 2.641 izlenme - 1 yıl önce Youtube'da gezinirken tesadüfen kesfettigim , gerek hazirlanan videolar gerekse kaliteli bilgiler ile fazlasiyla dikktimi ceken bir kanal oldu . Bu arkadaşimiz hazirladigi videolarinda fizik ve felsefe iliskisini bir arada kusursuz bir şekilde harmanlayip siradisi videolar hazirliyor.. Bu videoda Epifiz bezinin dünya uygarliklarinin din yoluyla insan üzerinde biraktigi etkilere .. Dis macunlarinda kullanılan flörül'ün insan bünyesinde biraktigi etkiye kadar derin bir araştirma süzgecinden gecip hazirlanan bir video.. Bu ve benzeri onlarca videosu var .. Takip etmenizi öneririm.. kanal için ; https://www.youtube.com/channel/UCsZXtQ487fteg1B6ub5hI_w Ve kanal sahibinin video yorumu ve kullandigi kaynaklar iyi seyirler Bu kaynaklara 10 dakika içinde ulaştım. PubMed içinde biraz gezinmeyle daha fazlasına ulaşabilirim ama dediğim gibi ben bir BELGESEL yapmıyorum. her şeyi kaynağı ile vermek zorunda değilim, fikirlerimi söylüyorum ve bu fikirlerin büyük bir kısmı şüphelerden oluşuyor. Kaynak gösterme zorunluluğum yok. Belgesel muamelesi yapmayınız.
Evrimi Anlatmanın Bedeli 01:50
Evrimi Anlatmanın Bedeli 3.571 izlenme - 11 ay önce Eski TÜBİTAK başkanı Namık Kemal Pak, evrim kuramının savunucusu olduğu için kendisine yapılan linç kampanyasını anlatıyor.
Fizik Kurallarını Katleden Olay 00:23
Fizik Kurallarını Katleden Olay 10.349 izlenme - 6 yıl önce fizik kurallarını katleden olay
Fizik Profesörü Dedik İnanmadılarişte Kanıt 00:31
Fizik Profesörü Dedik İnanmadılarişte Kanıt 13.602 izlenme - 6 yıl önce fizik profesörü dedik inanmadılarişte kanıt konya 'da
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 2 09:12
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 2 13.402 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.
Batın Muayenesi 52:04
Batın Muayenesi 6.947 izlenme - 5 yıl önce Batın Muayenesi
Boyun Düzleşmesi Belirtileri 03:01
Boyun Düzleşmesi Belirtileri 5.930 izlenme - 4 yıl önce Boyun Düzleşmesi Belirtileri
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 4 09:14
The Secret - Sır (Çekim Yasası) Bölüm 4 10.241 izlenme - 8 yıl önce www.fizikist.com tarafından eklendi.