Hoşgeldiniz!

fizik kuralları

Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 01:06
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 7.668 izlenme - 1 yıl önce Tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı olan Alex'in Türkiye'de ki ilk sezonundan müthiş bir asist. Rıdvan Dilmen'in deyişiyle fizik kurallarını altüst etmiş doktor.
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 3.888 izlenme - 8 ay önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ateşle Yapılan 10 İlginç Deney 06:24
Ateşle Yapılan 10 İlginç Deney 2.153 izlenme - 1 yıl önce Youtube'da yaptığı birçok deneyle adından söz ettiren falanca abimizin özellikle mum üzerinde yaptığı deneyler derlemesi,izliyoruz...
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 00:54
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 6.592 izlenme - 4 yıl önce Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı !
Fizik Kurallarına Aykırı Gol 00:15
Fizik Kurallarına Aykırı Gol 5.000 izlenme - 7 yıl önce
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Adam 00:24
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Adam 921 izlenme - 2 yıl önce Fizik kurallarını alt üst eden adam Tenis topunu öyle bir vuruşla vazonun içine soktu ki, izlerken hayratlar içerisinde kalacaksınız.
Fizik Kurallarını Unutun Taş Dengeleme Sanatı 06:59
Fizik Kurallarını Unutun Taş Dengeleme Sanatı 650 izlenme - 2 yıl önce Fizik kurallarını unutun! Taş dengeleme sanatı Michael Grab adındaki taş dengeleme sanatçısı, yaptıklarıyla fizik kurallarını alt üst ediyor.
İşler Ters Gidince Ödleri Karışan Kızlar 01:18
İşler Ters Gidince Ödleri Karışan Kızlar 58 izlenme - 10 ay önce Fizik deneyi dersi 01: Şimdi bu hanım kızlarımız her birimizin akıl sır erdiremediği ama fizik kurallarına göre mümkün olan bir şeyi, şişe içine yumurta sokma olayını yapacaklar. Ancak olayın içinde ateş olduğu için de biraz tehlikeli. O tehlike arz etmeye başlayınca ise işler çok kötü kokmaya başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hulk'tan Arsenal Tula'ya Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Gol 00:54
Hulk'tan Arsenal Tula'ya Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Gol 185 izlenme - 2 yıl önce Rusya Premier Lig'in ilk haftasında Zenit'in Arsenal Tula'yı 4-0 mağlup ettiği maça damga vuran ise Hulk'un attığı mükemmel gol oldu.
Beşiktaşlı Kaleci Günay, 30 Günde Fenomen Oldu 00:11
Beşiktaşlı Kaleci Günay, 30 Günde Fenomen Oldu 127 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın üçüncü kalecisi Günay Güvenç, idmanda kalenin 3 metre arkasından 'attığı golle' Avrupa basınında manşetlere çıktı.
Pizza Taşımada Fizik Sınırlarını Zorlayan İcat 01:17
Pizza Taşımada Fizik Sınırlarını Zorlayan İcat 89 izlenme - 2 yıl önce Pizza severler tarafından binlerce şikayet gelince ünlü pizza markası Domino's, fizik kurallarını altüst eden bir yeniliğe imza attı.
Taşınmayacak Yük Yoktur Az Votka Vardır (Rus İçerir) 00:32
Taşınmayacak Yük Yoktur Az Votka Vardır (Rus İçerir) 127 izlenme - 4 yıl önce fizik kuralları ile oldukça araları iyi demek ki bu arkadaşların ya da votkayla daha iyi. ama o sondaki south park sessizliğine ne demeli?
Fizik Kurallarını GTA 5'te Adeta Dalga Geçti 01:31
Fizik Kurallarını GTA 5'te Adeta Dalga Geçti 38 izlenme - 1 yıl önce Rockstar Games'in fenomen haline gelen GTA 5 oyununda şimdiye kadar birbirinden çılgın denemelere tanık olmuştuk. Ancak hiç şüphesiz şimdi izleyeceğiniz deneme aralarında en çılgın olanı. Bir oyuncu, C4 bombasıyla havaya uçurduğu TIR'ın kasasını sürüşe devam ederken yeniden yerine oturtmayı başarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kas Gücüyle Fizik Kurallarını Zorladılar 03:08
Kas Gücüyle Fizik Kurallarını Zorladılar 54 izlenme - 2 yıl önce Sporcuların spor salonunda yaptığı akıl almaz hareketler, izleyenlerin ağzını açıkta bıraktı.
Fizik kurallarını alt üst etti! 00:14
Fizik kurallarını alt üst etti! 20 izlenme - 1 yıl önce Top cambazı bir genç futbolseverin yaptığı hareketler ağızları açık bıraktı.
Fizik Kurallarını Kanıtlamak İçin Alevlerin Arasına Dalan Adam 01:36
Fizik Kurallarını Kanıtlamak İçin Alevlerin Arasına Dalan Adam 14 izlenme - 11 ay önce Fizik yasalarına yüzde yüz güvendiğini söyleyen Norveçli fizikçi Andreas Wahl, hayatını riske atan deneyler yapıyor.
Kaza Geliyorum Dedi! 00:25
Kaza Geliyorum Dedi! 21 izlenme - 1 yıl önce Forklift üzerinde ağır bir yük taşımak isteyen işçiler, fizik kurallarını hesaba katmayınca ortaya eğlenceli ve komik görüntüler ortaya çıktı...