Hoşgeldiniz!

fizik kuralları

Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket  00:06
Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket 94.870 izlenme - 5 ay önce Ekşi'deki elemanın fark ettiği durum ve açıklaması şöyledir. Aynen kopyalıyorum; evet acuncum ellerinle kurguladığın survivor'ı bu akşam kendi görüntülerinle kanıtladın bize. hemen olayı anlatıyorum: bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor, herkes ellerinde uzun hilal şeklinde bir çubuk tutuyor ve o çubuğun ortasına da top konuyor. çubuk o kadar hassas ki ufak bir denge kaybında top düşüyor ve herkes de tek tek eleniyor... amanin o da nedir? oyun bitiyor, tuğçe kazanıyor ve elindeki çubuğu bir o yana bir bu yana sallıyor ama top kımıldamıyor bile. yani bildiğiniz topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 01:31
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 3.270 izlenme - 7 ay önce Bazı cisimleri dengelemek başlı başına sabır gerektiren bir iş olsa gerek. Ancak gözleri çekik abimiz harbiden de fizik kurallarının kuralıyla oynuyor izliyoruz.
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 01:06
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 8.096 izlenme - 2 yıl önce Tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı olan Alex'in Türkiye'de ki ilk sezonundan müthiş bir asist. Rıdvan Dilmen'in deyişiyle fizik kurallarını altüst etmiş doktor.
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 3.998 izlenme - 1 yıl önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 00:54
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 6.596 izlenme - 5 yıl önce Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı !
Ateşle Yapılan 10 İlginç Deney 06:24
Ateşle Yapılan 10 İlginç Deney 2.183 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da yaptığı birçok deneyle adından söz ettiren falanca abimizin özellikle mum üzerinde yaptığı deneyler derlemesi,izliyoruz...
Fizik Kurallarına Aykırı Gol 00:15
Fizik Kurallarına Aykırı Gol 5.000 izlenme - 8 yıl önce
Fizik Kurallarına Aykırı Plastik Borular 00:48
Fizik Kurallarına Aykırı Plastik Borular 150 izlenme - 2 ay önce Görüntüde ayna karşısına konan plastik boruları izlerken ne oluyo lan diceksiniz
Fizik Kurallarıyla Dalga Geçerek Ölümüne Ramak Kalan Yarışçı! 00:33
Fizik Kurallarıyla Dalga Geçerek Ölümüne Ramak Kalan Yarışçı! 93 izlenme - 1 ay önce Yarışçının girdiği viraj, etabın Ballagarey virajı olarak biliniyor. Yolun yapısı ve açısı bakımından pilotları oldukça zorlayacak şekilde dizayn edilmiş. Son anda hayatını kurtaran James Hilliet ise yarışı altıncı sırada bitirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Çaycı 01:04
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Çaycı 150 izlenme - 3 ay önce Yerçekimine meydan okuyup fizik kurallarını alt üst eden çaycının yaptıkları karşısında küçük dilinizi yutacaksınız.
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Adam 00:24
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Adam 937 izlenme - 2 yıl önce Fizik kurallarını alt üst eden adam Tenis topunu öyle bir vuruşla vazonun içine soktu ki, izlerken hayratlar içerisinde kalacaksınız.
Fizik Kurallarını Unutun Taş Dengeleme Sanatı 06:59
Fizik Kurallarını Unutun Taş Dengeleme Sanatı 666 izlenme - 3 yıl önce Fizik kurallarını unutun! Taş dengeleme sanatı Michael Grab adındaki taş dengeleme sanatçısı, yaptıklarıyla fizik kurallarını alt üst ediyor.
Pizza Taşımada Fizik Sınırlarını Zorlayan İcat 01:17
Pizza Taşımada Fizik Sınırlarını Zorlayan İcat 336 izlenme - 3 yıl önce Pizza severler tarafından binlerce şikayet gelince ünlü pizza markası Domino's, fizik kurallarını altüst eden bir yeniliğe imza attı.
Quaresma'nın Fizik Kurallarına Aykırı Golü 00:08
Quaresma'nın Fizik Kurallarına Aykırı Golü 16 izlenme - 3 ay önce Beşiktaş bu aralar iyi oynayaman oyuncusu Quaresma'dan antremanda beklenmedik gol gördük
Fizik Kurallarını Zorlayarak Snowboard Yapmak 02:28
Fizik Kurallarını Zorlayarak Snowboard Yapmak 39 izlenme - 7 ay önce Fizik Kurallarını Zorlayarak Snowboard Yapmak Snowboard yaparken fizik kurallarını zorlayarak 360 derece dönmek.
Hulk'tan Arsenal Tula'ya Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Gol 00:54
Hulk'tan Arsenal Tula'ya Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Gol 187 izlenme - 3 yıl önce Rusya Premier Lig'in ilk haftasında Zenit'in Arsenal Tula'yı 4-0 mağlup ettiği maça damga vuran ise Hulk'un attığı mükemmel gol oldu.
İşler Ters Gidince Ödleri Karışan Kızlar 01:18
İşler Ters Gidince Ödleri Karışan Kızlar 60 izlenme - 1 yıl önce Fizik deneyi dersi 01: Şimdi bu hanım kızlarımız her birimizin akıl sır erdiremediği ama fizik kurallarına göre mümkün olan bir şeyi, şişe içine yumurta sokma olayını yapacaklar. Ancak olayın içinde ateş olduğu için de biraz tehlikeli. O tehlike arz etmeye başlayınca ise işler çok kötü kokmaya başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beşiktaşlı Kaleci Günay, 30 Günde Fenomen Oldu 00:11
Beşiktaşlı Kaleci Günay, 30 Günde Fenomen Oldu 130 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın üçüncü kalecisi Günay Güvenç, idmanda kalenin 3 metre arkasından 'attığı golle' Avrupa basınında manşetlere çıktı.
Fizik Kurallarını Sorgulatan 20 İnanılmaz Fotoğraf 04:57
Fizik Kurallarını Sorgulatan 20 İnanılmaz Fotoğraf 10 izlenme - 4 ay önce Fizik kuralları, evrenimizi ve dünyamızı yöneten oldukça kadim bir güç. Bazen yaşadığımız olaylar karşısında hepimiz fizik kurallarını sorgulayabiliyoruz.
Taşınmayacak Yük Yoktur Az Votka Vardır (Rus İçerir) 00:32
Taşınmayacak Yük Yoktur Az Votka Vardır (Rus İçerir) 129 izlenme - 4 yıl önce fizik kuralları ile oldukça araları iyi demek ki bu arkadaşların ya da votkayla daha iyi. ama o sondaki south park sessizliğine ne demeli?
Kas Gücüyle Fizik Kurallarını Zorladılar 03:08
Kas Gücüyle Fizik Kurallarını Zorladılar 56 izlenme - 3 yıl önce Sporcuların spor salonunda yaptığı akıl almaz hareketler, izleyenlerin ağzını açıkta bıraktı.
Fizik kurallarını alt üst etti! 00:14
Fizik kurallarını alt üst etti! 27 izlenme - 2 yıl önce Top cambazı bir genç futbolseverin yaptığı hareketler ağızları açık bıraktı.
Fizik Kurallarını Kanıtlamak İçin Alevlerin Arasına Dalan Adam 01:36
Fizik Kurallarını Kanıtlamak İçin Alevlerin Arasına Dalan Adam 14 izlenme - 2 yıl önce Fizik yasalarına yüzde yüz güvendiğini söyleyen Norveçli fizikçi Andreas Wahl, hayatını riske atan deneyler yapıyor.