Hoşgeldiniz!

fizik kuralları

Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket  00:06
Survivor 2017 Fizik Kurallarını Yıkan Hareket 98.607 izlenme - 1 yıl önce Ekşi'deki elemanın fark ettiği durum ve açıklaması şöyledir. Aynen kopyalıyorum; evet acuncum ellerinle kurguladığın survivor'ı bu akşam kendi görüntülerinle kanıtladın bize. hemen olayı anlatıyorum: bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor, herkes ellerinde uzun hilal şeklinde bir çubuk tutuyor ve o çubuğun ortasına da top konuyor. çubuk o kadar hassas ki ufak bir denge kaybında top düşüyor ve herkes de tek tek eleniyor... amanin o da nedir? oyun bitiyor, tuğçe kazanıyor ve elindeki çubuğu bir o yana bir bu yana sallıyor ama top kımıldamıyor bile. yani bildiğiniz topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 01:06
Fizik Kurallarını Altüst Etmek - Alex de Souza 8.434 izlenme - 3 yıl önce Tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı olan Alex'in Türkiye'de ki ilk sezonundan müthiş bir asist. Rıdvan Dilmen'in deyişiyle fizik kurallarını altüst etmiş doktor.
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 01:31
Fizik Kuralının Kuralını Altüst Eden Adam 3.394 izlenme - 1 yıl önce Bazı cisimleri dengelemek başlı başına sabır gerektiren bir iş olsa gerek. Ancak gözleri çekik abimiz harbiden de fizik kurallarının kuralıyla oynuyor izliyoruz.
Cristiano Ronaldo'nun Fizik Kurallarına Aykırı Penaltısı 01:04
Cristiano Ronaldo'nun Fizik Kurallarına Aykırı Penaltısı 270 izlenme - 1 ay önce Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'in evinde PSG'İ 3-1 yendiği maçta Cristiano Ronaldo'nun beraberliği getiren penaltı vuruşu olay oldu
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 4.096 izlenme - 2 yıl önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 00:54
Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı ! 6.597 izlenme - 5 yıl önce Bu Gol Fizik Kurallarına Aykırı !
Ateşle Yapılan 10 İlginç Deney 06:24
Ateşle Yapılan 10 İlginç Deney 2.200 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da yaptığı birçok deneyle adından söz ettiren falanca abimizin özellikle mum üzerinde yaptığı deneyler derlemesi,izliyoruz...
Sergen Yalçın'ın İnter'e Attığı Fizik Kurallarına Aykırı Efsane Golü 00:45
Sergen Yalçın'ın İnter'e Attığı Fizik Kurallarına Aykırı Efsane Golü 259 izlenme - 3 ay önce Türk futbolunun efsanelerinden sevgili Sergen Yalçın'ın İnter'e attığı fizik kurallarına aykırı efsane golüdür. Nostaljik bir değer olur diye hem Fifa 2003'ü hatırlatmak hem de eski oyunlardaki frikikten kolay gol atılan günlere dönüp eğlendirmek istedim. İyi nostaljiler.
Fizik Kurallarına Aykırı Gol 00:15
Fizik Kurallarına Aykırı Gol 5.000 izlenme - 9 yıl önce
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Çaycı 01:04
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Çaycı 402 izlenme - 11 ay önce Yerçekimine meydan okuyup fizik kurallarını alt üst eden çaycının yaptıkları karşısında küçük dilinizi yutacaksınız.
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kız 00:21
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kız 82 izlenme - 3 ay önce Amerikalı ponpon kız fizik kurallarını alt üst edip havada durdu.İzleyenler kesin bir hile var der yok gibi bence
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Adam 00:24
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Adam 948 izlenme - 3 yıl önce Fizik kurallarını alt üst eden adam Tenis topunu öyle bir vuruşla vazonun içine soktu ki, izlerken hayratlar içerisinde kalacaksınız.
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kızın, Havada Durduğu Anlar Olay Oldu 00:30
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kızın, Havada Durduğu Anlar Olay Oldu 96 izlenme - 3 ay önce Amerikalı ponpon kız fizik kurallarını alt üst edip havada durdu. Ponpon kızın görüntüleri sosyal medyayı salladı.
Fizik Kurallarına Aykırı Plastik Borular 00:48
Fizik Kurallarına Aykırı Plastik Borular 182 izlenme - 10 ay önce Görüntüde ayna karşısına konan plastik boruları izlerken ne oluyo lan diceksiniz
Pizza Taşımada Fizik Sınırlarını Zorlayan İcat 01:17
Pizza Taşımada Fizik Sınırlarını Zorlayan İcat 707 izlenme - 4 yıl önce Pizza severler tarafından binlerce şikayet gelince ünlü pizza markası Domino's, fizik kurallarını altüst eden bir yeniliğe imza attı.
Fizik Kurallarını Unutun Taş Dengeleme Sanatı 06:59
Fizik Kurallarını Unutun Taş Dengeleme Sanatı 681 izlenme - 3 yıl önce Fizik kurallarını unutun! Taş dengeleme sanatı Michael Grab adındaki taş dengeleme sanatçısı, yaptıklarıyla fizik kurallarını alt üst ediyor.
Fizik Kurallarıyla Dalga Geçerek Ölümüne Ramak Kalan Yarışçı! 00:33
Fizik Kurallarıyla Dalga Geçerek Ölümüne Ramak Kalan Yarışçı! 98 izlenme - 9 ay önce Yarışçının girdiği viraj, etabın Ballagarey virajı olarak biliniyor. Yolun yapısı ve açısı bakımından pilotları oldukça zorlayacak şekilde dizayn edilmiş. Son anda hayatını kurtaran James Hilliet ise yarışı altıncı sırada bitirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhteşem Fizik Olayları 01:34
Muhteşem Fizik Olayları 2 izlenme - 7 gün önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hulk'tan Arsenal Tula'ya Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Gol 00:54
Hulk'tan Arsenal Tula'ya Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Gol 189 izlenme - 4 yıl önce Rusya Premier Lig'in ilk haftasında Zenit'in Arsenal Tula'yı 4-0 mağlup ettiği maça damga vuran ise Hulk'un attığı mükemmel gol oldu.
Fizik Kurallarını Zorlayarak Snowboard Yapmak 02:28
Fizik Kurallarını Zorlayarak Snowboard Yapmak 40 izlenme - 1 yıl önce Fizik Kurallarını Zorlayarak Snowboard Yapmak Snowboard yaparken fizik kurallarını zorlayarak 360 derece dönmek.
Beşiktaşlı Kaleci Günay, 30 Günde Fenomen Oldu 00:11
Beşiktaşlı Kaleci Günay, 30 Günde Fenomen Oldu 130 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın üçüncü kalecisi Günay Güvenç, idmanda kalenin 3 metre arkasından 'attığı golle' Avrupa basınında manşetlere çıktı.
İşler Ters Gidince Ödleri Karışan Kızlar 01:18
İşler Ters Gidince Ödleri Karışan Kızlar 60 izlenme - 2 yıl önce Fizik deneyi dersi 01: Şimdi bu hanım kızlarımız her birimizin akıl sır erdiremediği ama fizik kurallarına göre mümkün olan bir şeyi, şişe içine yumurta sokma olayını yapacaklar. Ancak olayın içinde ateş olduğu için de biraz tehlikeli. O tehlike arz etmeye başlayınca ise işler çok kötü kokmaya başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Quaresma'nın Fizik Kurallarına Aykırı Golü 00:08
Quaresma'nın Fizik Kurallarına Aykırı Golü 21 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş bu aralar iyi oynayaman oyuncusu Quaresma'dan antremanda beklenmedik gol gördük
Taşınmayacak Yük Yoktur Az Votka Vardır (Rus İçerir) 00:32
Taşınmayacak Yük Yoktur Az Votka Vardır (Rus İçerir) 129 izlenme - 5 yıl önce fizik kuralları ile oldukça araları iyi demek ki bu arkadaşların ya da votkayla daha iyi. ama o sondaki south park sessizliğine ne demeli?
Kas Gücüyle Fizik Kurallarını Zorladılar 03:08
Kas Gücüyle Fizik Kurallarını Zorladılar 56 izlenme - 4 yıl önce Sporcuların spor salonunda yaptığı akıl almaz hareketler, izleyenlerin ağzını açıkta bıraktı.
Fizik Kurallarını Sorgulatan 20 İnanılmaz Fotoğraf 04:57
Fizik Kurallarını Sorgulatan 20 İnanılmaz Fotoğraf 12 izlenme - 11 ay önce Fizik kuralları, evrenimizi ve dünyamızı yöneten oldukça kadim bir güç. Bazen yaşadığımız olaylar karşısında hepimiz fizik kurallarını sorgulayabiliyoruz.
Fizik kurallarını alt üst etti! 00:14
Fizik kurallarını alt üst etti! 27 izlenme - 2 yıl önce Top cambazı bir genç futbolseverin yaptığı hareketler ağızları açık bıraktı.
Fizik Kurallarını Kanıtlamak İçin Alevlerin Arasına Dalan Adam 01:36
Fizik Kurallarını Kanıtlamak İçin Alevlerin Arasına Dalan Adam 14 izlenme - 2 yıl önce Fizik yasalarına yüzde yüz güvendiğini söyleyen Norveçli fizikçi Andreas Wahl, hayatını riske atan deneyler yapıyor.