Hoşgeldiniz!

Fiziki Videoları İzle

Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 02:05
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 22.243 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar olay halkalıda önce sinyal vermek suretiyle taciz ardından benzinlikte fiziki şiddet ve ağır sözlü tehdit ile devam etti. Videonun sonlarına doğru magandalar "seni kurşun manyağı yaparım" diyecek kadar pervasızlaştılar. Ne yapacağımı cidden bilemediğim ancak benim başıma geldi başkası yanmasın diyerek sosyal medya aracılığıyla görüntüleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz bunlar gibi eğitim ve insanlıktan nasibini alamamış canlılarla karşı karşıya gelmezsiniz... Not:Kamera tarihi ve saati her resetlendiğinde kafasına göre değiştiği için yanlış olmuş. Olay 1 gün önce yaşandı.
Pmyo Fiziki Mülakat Parkuru 01:46
Pmyo Fiziki Mülakat Parkuru 471 izlenme - 3 yıl önce 2014 Pmyo Fiziki Mülakat Parkuru ( Çepni Burak Saka )
Türkiye Fiziki Coğrafyası 34:45
Türkiye Fiziki Coğrafyası 244 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Fiziki Coğrafyası İle İlgili Kısa Anlatım
eren güvenlik 01:55
eren güvenlik 281 izlenme - 7 yıl önce ****eren güvenlik, fiziki güvenlik hizmeti verdiği projelerinin kamera sistemlerini ücretsiz kuruyor****
Bilim Adamları Bu Golü Tartışıyor Fizik Kurallarına Aykırı Gol 00:13
Bilim Adamları Bu Golü Tartışıyor Fizik Kurallarına Aykırı Gol 38 izlenme - 2 yıl önce bu gol hakkında görüşleriniz nelerdir ? aboNE OLMAyı unutmayıııınn!!!! ilk kez izlesene.com da aslında halen bu golü gördüğümde beynim yanıyor.
1. Sınıf Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersi Yıllık Plan Planları İndir (Her Sene Güncel) 03:04
1. Sınıf Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersi Yıllık Plan Planları İndir (Her Sene Güncel) 26 izlenme - 2 yıl önce http://www.yenimakale.com/1-sinif-satranc-dersi-yillik-plani.html DOSYAYI ÜSTTEKİ BAĞLANTIYI ZİYARET EDEREK İNDİREBİLİRSİNİZ. Seneye 1. Sınıf Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersi Yıllık planlarını yine yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Her sene güncellenmektedir.
3. Sınıf Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersi Yıllık Plan Planları İndir (Her Sene Güncel) 03:04
3. Sınıf Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersi Yıllık Plan Planları İndir (Her Sene Güncel) 22 izlenme - 2 yıl önce http://www.yenimakale.com/3-sinif-oyun-ve-fiziki-etkinlikler-dersi-yillik-plani.html DOSYAYI ÜSTTEKİ BAĞLANTIYI ZİYARET EDEREK İNDİREBİLİRSİNİZ. Seneye 3. Sınıf Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersi Yıllık planlarını yine yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Her sene güncellenmektedir.