Hoşgeldiniz!

Flaş Haber Videoları İzle

Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 01:33
Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 2.940 izlenme - 5 ay önce Musul operasyonu gece yarısı Irak Başbakanı Haydar el İbadi'nin emriyle başladı. Operasyonun başlamasının ardından sabah saatlerinde peşmerge Musul'un çevresindeki köyleri ele geçirmeye başladı. Birleşmiş Milletler'den de operasyona dair açıklamalar geldi. BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nden yapılan açıklama ise Türkiye'de tedirginlik yarattı.
lady gaga çift cinsiyetli mi? 01:02
lady gaga çift cinsiyetli mi? 29.170 izlenme - 8 yıl önce amerikalı çılgın şarkıcı lady gaga sahnedeİlginç giyim tarzı, müziği ve sahne şovlarıyla şaşkına çeviren dünyaca ünlü yıldız lady gaga sahne şovuyla akıllarda soru işareti bıraktı. lady gaga çift cinsiyetli mi?
2 ci dünya savaşından görüntüler 06:18
2 ci dünya savaşından görüntüler 4.648 izlenme - 7 yıl önce alman ordularının polonya'ya saldırmasıyla başladığı kabul edilen ve 6 yıl devam eden ii. dünya savaşı nın hiç yayınlanmamış görüntüleri yayınlandı. milyonlarca insanın öldüğü savaşın acı yüzü o zamanlar kameralar tarafından çekildi.filim değil gerçek görüntüler..
hakemi ölümle tehdit etti 02:36
hakemi ölümle tehdit etti 1.951 izlenme - 8 yıl önce serena willams kendisini uyaran çizgi hakemininin üstüne yürüdü ve ölümle tehdit etti.tüm dünya bu haberle çalkalanıyor.
Suriye'nin Top Mermileri Akçakale'ye Düştü! 01:03
Suriye'nin Top Mermileri Akçakale'ye Düştü! 677 izlenme - 4 yıl önce ölü ve yaralı var
son dakika! Tunceli'de operasyon! 03:28
son dakika! Tunceli'de operasyon! 399 izlenme - 4 yıl önce flaş haber! Tunceli'de hava destekli operasyon... TUNCELİ'nin Mazgirt İlçesi kırsal kesiminde eylem hazırlığı içinde oldukları belirtilen PKK'lıları etkisiz ...
istanbul'da çatışma son dakika 01:30
istanbul'da çatışma son dakika 351 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da sokak ortasında çatışma! Çağlayan Zafer Caddesi'nde bir banka şubesinin önünde iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı
Flaş Erdoğan'dan Milliyet'e: Batsın Sizin Gazeteciliğiniz 03:50
Flaş Erdoğan'dan Milliyet'e: Batsın Sizin Gazeteciliğiniz 491 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, İmralı Tutanaklarını Yayınlayan Gazeteye Ve Patronuna Balıkesir'den Sert Çıktı.. Geçtiğimiz Günlerde Milliyet Gazetesi, Bdp'li Vekillerle A...
Nazlı Ilıcak'tan Flash Sözler 03:33
Nazlı Ilıcak'tan Flash Sözler 160 izlenme - 3 yıl önce 1 Numaralı Yandaş Döndü
Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi 00:23
Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi 74 izlenme - 4 yıl önce Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi
Mardinli  Mehmet Gökbalık  23 Ayrı Kurumdan Sertifika Aldı İş Bulamadı 01:56
Mardinli Mehmet Gökbalık 23 Ayrı Kurumdan Sertifika Aldı İş Bulamadı 9 izlenme - 11 ay önce 23 AYRI KURUMDAN SERTİFİKA ALDI, İŞ BULAMADI Mardin’de yaşayan 30 yaşındaki Mehmet Gök balık, çeşitli kurumların düzenlediği çalışmalara katılarak 23 farklı sertifika almayı başardı. Hayatını öğrenmeye adayan Gök balık, 23 farklı sertifikası olmasına rağmen 4 yıldır iş bulamamanın sıkıntısını yaşıyor. Mardinli Mehmet Gök balık, lise eğitimini tamamladıktan sonra iş arayışlarına girdi. Maddi imkansızlıklar nedeniyle üniversite okuyamayan Mehmet Gök balık, farklı kurumların düzenlediği çalışmalara katılarak bugüne kadar 23 sertifikanın sahibi oldu. Elinde bulunan sertifikalar sayesinde iş arayışlarına giren Gökbalık’ın çaldığı kapılar yüzüne kapandı. 4 yıldır iş arayan Gök balık, iş bulamadığı için evlenemediğini söyledi. İHA muhabirine konuşan Gök balık, "4 yıldır Mardin merkezde iş aramama rağmen bulamıyorum. 23 sertifikam olmasına rağmen ne kamu kuruluşlarında ne de özel şirketlerde iş verilmiyor. Bunun en önemli sebebi şu an bölgemizde yaşanan olaylardır. Olaylardan dolayı kimse işçi çalıştıramıyor. Tek isteğim olayların sona ermesi ve Mardin'e yatırımlar sağlanıp iş imkanlarının oluşturulmasıdır" dedi. "İŞSİZ OLDUĞUMDAN DOLAYI KİMSE BANA KIZ VERMİYOR" Mardin’de binlerce gencin işsiz olduğunu aktaran Gök balık, "İş adamlarına, yetkililere sesleniyorum, Mardin'e fabrikalar açıp iş imkanları sağlasınlar ki millet evine ekmek götürebilsin. Yaşanan olaylardan biz de çok fazla rahatsızlık duyuyoruz. Bu bölgenin terör bölgesi olarak anılmasını istemiyoruz. Mardinliler olarak bu olayların bir an önce son bulmasını arzuluyoruz. Burası terör bölgesi değil, tertemiz en güzel yerlerdendir. Yaklaşık 10 yıldır askerliğimi tamamladım. Fakat hala evlenemedim. Ben de herkes gibi yuva kurup çoluk çocuğa karışmak istiyorum. Lakin işsiz olduğumdan dolayı kimse bana kız vermiyor" diye konuştu.
Tsd malatya il başkanlık seçimi 01:06
Tsd malatya il başkanlık seçimi 36 izlenme - 5 yıl önce Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Malatya Şubesi başkanlığına yeniden Ali Haydar Koyun seçildi.