Hoşgeldiniz!

flash haber

Komik Flash Haber (Beyaz Show) 04:19
Komik Flash Haber (Beyaz Show) 4.990 izlenme - 5 yıl önce Komik Flash Haber (Beyaz SHow)
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 01:46
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 1.937 izlenme - 2 yıl önce Bundan dolayı 301'den dolayı soruşturma açılmış. Ve Gülüyoruz ağlanacak halimize. Flash Haber sunucusu Mustafa Yenigün, Karadeniz yaylalarının "Yeşil Yol" adı altında birleştirilme projesine canlı yayında sert çattı. Kendisinin de Karadenizli olduğunu belirten sunucu; "Yayla çocuğunun önünden lüks cip geçirirsen, senin devletliğin kalmaz" dedi; ve yaptığı eylemle Türkiye'nin konuştuğu Havva Ana gibi bir soru sordu...
Keçiyi Tecavüzcüsüyle Evlendirdiler! 02:01
Keçiyi Tecavüzcüsüyle Evlendirdiler! 1.414 izlenme - 3 yıl önce Kabuklarınızı yırtın, sınırları ortadan kaldırın, aşk engel tanımaz diye diye insanları bu hale soktunuz lan! Bahçıvan evin hanımıyla, servis şoförü aşçıyla, uşak damadın halasıgille sevişirken iş iyice çığırından çıktı. Olay, Flash tv'nin mükemmel montajları ve sunumuyla ekranlara gelirken; bu gibi rezil vakalarda neden kurbanı tecavüzcüsüyle başgöz edip ikinci defa harcarlar anlamadım bi türlü.
Murat Boz-Flash Haberr 05:18
Murat Boz-Flash Haberr 1.049 izlenme - 9 yıl önce flash habere bile çağırıldıı
Eyt Hakkımız Gasp Edildi 03:35
Eyt Hakkımız Gasp Edildi 22 izlenme - 2 ay önce
Seksi TransGey Moda Defilesinden Görüntüler - Flash Haber 02:41
Seksi TransGey Moda Defilesinden Görüntüler - Flash Haber 253 izlenme - 3 yıl önce Defileden elde edilen gelir Trans Misafirhanesine bağışlandı, defileden haber yaptığı için Flash Habere teşekkür ediyoruz.
ünlülerin sitesini yıktılar 00:53
ünlülerin sitesini yıktılar 562 izlenme - 8 yıl önce ünlülerin sitesini yıktılar
Flash Haber'de Çok Sert Ahmet Kaya Çıkışı! 01:06
Flash Haber'de Çok Sert Ahmet Kaya Çıkışı! 193 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, bültende Serdar Ortaç'ın Beyaz Tv'deki Dinamit programında yaptığı açıklamaların haberi girdikten sonra, stüdyoda çok sert bir çıkışta bulundu. Ortaç'ı, böylesi bir siyasi tartışma programına çıktığı için tebrik eden ünlü sunucu, Mahsun Kırmızıgül, Muazzez Ersoy ve Ebru Gündeş gibi isimleriyse yerden yere vurdu.
Flash Tv Spikerinin Emniyet Müdürüne Atar Yapması 01:06
Flash Tv Spikerinin Emniyet Müdürüne Atar Yapması 163 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Aksaray İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Parıltı'nın bir gazeteciye yumruk atarak iddiaya göre küfretmesini çok sert şekilde eleştirdi. Yenigün'ün canlı yayındaki bu sert yorum ve teklifi, sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu. (ALINTI)
siirt te minibüs tarandı 00:46
siirt te minibüs tarandı 333 izlenme - 8 yıl önce siirt te minibüs tarandı
Flash Haber - Yargıtay Binası Önünde Patlama Oldu 00:38
Flash Haber - Yargıtay Binası Önünde Patlama Oldu 120 izlenme - 6 yıl önce Ek iş internetten para kazanmak ek gelirarkadaşlar gerçekten para kazanmak istiyorsanız deneyin derim linki tıklayın sayfayı inceleyin aklınıza yatarsa iş başvurusu formunu doldurursunuz zaten görevli arkadaşlar size ulaşıp ayrıca detaylı bilgiyi telefondada verecekdir....pişman olmayacaksınız herşey göz önunde sayfayı dıkkatlıce ınceleyin diğer sistemlerden farkımıza bakın kararı siz verin. detaylar için like tıklayınızhttp//uzmannetworkteam.net/kariyer/yigci.html
Yangına Körükle Gitmek Dedikleri Buymuş 01:22
Yangına Körükle Gitmek Dedikleri Buymuş 107 izlenme - 3 yıl önce Flash haber yine bombayı patlatmış. Alkollü amcamız hareket halindeyken aracından gelen kokuları farketmiş. Hemen sağa çekip kaputu açmış o kafayla bile önlem olsun diye akü kutup başını sökmüş ve bagajdan kaptığı içi dolu bidonu koku gelen yere boca etmiş. Bidonda su yerine benzin olunca olan olmuş. Tamam olay traji-komik anladık ama daha komik olanı flash haberin bu olayı bu şekilde fonda gülme efekti,ekrana site olarak bizim bile yazışırken uzak durduğumuz simileyi koyması ve tabiki yurdum polisinin telsiz konuşmaları.
otomobili bebekle birlikte çaldılar 00:50
otomobili bebekle birlikte çaldılar 236 izlenme - 8 yıl önce otomobili bebekle birlikte çaldılar
İsmail Dengizden Stad Dolusu Düğün 01:05
İsmail Dengizden Stad Dolusu Düğün 101 izlenme - 5 yıl önce Flash Anahaber
Ümit Tunalı İle 24 Haberleri 07:13
Ümit Tunalı İle 24 Haberleri 167 izlenme - 7 yıl önce videodakiler ümit tunalı-batuhan tümay-bertuğ atak-hayrettin sermet sezer-2006/11 fbe
FLASH TV BURSALI İŞADAMININ OĞLUNA YAPTIĞI DÜĞÜN 02:36
FLASH TV BURSALI İŞADAMININ OĞLUNA YAPTIĞI DÜĞÜN 62 izlenme - 5 yıl önce Kayapalı İsmail Dengiz Düğün