Hoşgeldiniz!

flash mob

Official Uf Harlem Shake 01:01
Official Uf Harlem Shake 23.612 izlenme - 5 yıl önce New York'lu DJ Baauer'in 'Harlem Shake' adlı şarkısını kullanarak çekilen ve çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen videolar, Gangnam Style'ı tahtından indireceğe benziyor. Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang'in (PSY) 'Gangnam Style' şarkısından sonra video paylaşım sitelerinin son günlerdeki gözde videoları, bir süre önce ABD'de ortaya çıkan Harlem Shake klipleri oldu. Yayınlandıktan kısa süre sonra birçoğu 10 milyondan fazla hit alan 23 yaşındaki Brooklyn DJ Baauer'in 'Harlem Shake' şarkısının ondan fazla versiyonu bulunuyor. Belli bir figüre sahip olmayan Harlem Shake için çeşitli yaş, cinsiyet ve mesleklerden kimseler kamera karşısına geçerek hünerlerini sergiliyor. Yaklaşık 30'ar saniye olan klipler genellikle maskeli veya özel kostümlü birinin, bir topluluk içinde dans etmesiyle başlıyor. Gelişi güzel ve uyumsuz şekilde figürlerle dans eden bu kişiye, 15. saniyeden sonra diğerleri de katılıyor. Bir anda kasklı, kostümlü, maske veya iç çamaşırlı çok sayıda kişinin adeta 'istem dışı' figürleriyle renklenen kliplere her geçen gün yenileri ekleniyor. Paylaşım sitelerinde 'Harlem Shake' dersleri veren çok sayıda video da yer alıyor. Öte yandan, yaklaşık 7 ay önce benzer bir çıkışla doğan Gangnam Style'ın orijinal klibi, şu ana kadar 1.3 milyarın üzerinde izlenme sayısını yakalamış durumda.
Boğaziçi Üniversitesi'nde Muhteşem Dans Sürprizi 03:24
Boğaziçi Üniversitesi'nde Muhteşem Dans Sürprizi 384 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi'nde Muhteşem Dans Sürprizi Boğaziçi Üniversitesi 2015 kayıt dönemine gelenler harika bir flash mob performansıyla karşılaştılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
The Big Bang Theory - Flash Mob 01:28
The Big Bang Theory - Flash Mob 680 izlenme - 3 yıl önce Ekipten beklenmiyecek hareketler. The Big Bang Theory flash mob ve Sheldon'un harıka tepkisini izleyeceğiz.
Flash Mob - Karaman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 03:30
Flash Mob - Karaman Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 489 izlenme - 3 yıl önce Efenim Karaman'da Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde öğrenim gören öğrenciler, 'Flash Mob' olarak nitelendirilen kalabalık bir grubun toplu haldeki ani hareketine karşı, halkın tepkisini ölçmeye yönelik proje hazırlamışlar. Hazırlamasına hazırlamışlar ama iş icraat kısmına gelince birazda saçmalamışlar, arkadaşlardan bir dahaki sefere daha gerçekçi olmalarını temenni ediyoruz.
İstanbul Flash Mob - Kadıköy-Kartal 32 Dakika Sürpriz Show - Sultanahmet 01:58
İstanbul Flash Mob - Kadıköy-Kartal 32 Dakika Sürpriz Show - Sultanahmet 905 izlenme - 6 yıl önce İstanbul Flash Mob - Kadıköy-Kartal 32 Dakika Sürpriz Show - Sultanahmet
Flashmob Flash Mob - Ode An Die Freude ( Ode To Joy ) Beethoven Symphony No.9 Classical Music 05:40
Flashmob Flash Mob - Ode An Die Freude ( Ode To Joy ) Beethoven Symphony No.9 Classical Music 304 izlenme - 3 yıl önce Flashmob Flash Mob - Ode an die Freude ( Ode to Joy ) Beethoven Symphony No.9 classical music
One Direction Sydney Flash Mob Take 2 (Official Video) 06:38
One Direction Sydney Flash Mob Take 2 (Official Video) 393 izlenme - 4 yıl önce On The 21st Of January 2012, Sydney Came To A Stand Still When 200 İncredible One Direction Fans Came Together And Took Part İn The Very First One Direction ...
Gangnam Style - Flash Mob 03:54
Gangnam Style - Flash Mob 400 izlenme - 5 yıl önce Gangnam Style - Flash Mob
Rusya'da Flash Mob Etkinliği 05:40
Rusya'da Flash Mob Etkinliği 107 izlenme - 2 yıl önce Birlik ve beraberlik duygularımızın güçlendiği bu günlerde nefreti bi kenara bırakıp bu şekilde organizasyonlar yapabilsek ne güzel olur diye düşündüren bir video. En azından ben öyle düşündüm. Adamlar yapmış. Başlıkta belirttiğim gibi bir flashmob etkinliği bu. Gelinle damata özel hazırlanmış ne diyeyim gayet de güzel olmuş. İyi seyirler.
Yeni Star Gösterisi Bağdat Caddesi'nde! 01:32
Yeni Star Gösterisi Bağdat Caddesi'nde! 390 izlenme - 6 yıl önce star tv bağdat caddesinde düzenlediği yeni star dans gösterisi ile lansmanını gerçekleştirdi... gözlerinizi ondan alamayacaksınız!
Eyüp Sultan Flash Mob - Gazze Canlandırması 04:17
Eyüp Sultan Flash Mob - Gazze Canlandırması 156 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın dört bir yanında yaşanan felaket ve savaşlara yardım toplanması ve gönderilmesi konusunda örnek projelere imza atan Eyüp Belediyesi, Eyüp Sultan’dan Gazze’ye, yine tüm dünyaya örnek olacak bir yardım organizasyonu düzenledi.
Arabalarla Yapılan İlk FlashMob 01:49
Arabalarla Yapılan İlk FlashMob 235 izlenme - 4 yıl önce Star Wars temasıyla, araç sahiplerinin gerçekleştirdiği bu organizasyon, arabalarla yapılan ilk flash mob etkinliği olarak kayıtlara geçti.
İBB'nin Flash Mob Açılımı 01:50
İBB'nin Flash Mob Açılımı 153 izlenme - 3 yıl önce Bugün RTE'nin katılımı ile 15:30'da açılacak olan Kadıköy-Kartal metro hattının afişini içinde barındıran flash mob çalışmasını izleyeceğiz. Flash Mob: Katılımcıların daha önceden belirlenmiş yer ve zamanda buluşup, yine önceden kararlaştırılan ve amacı genelde eğlenmek olan bir eylemi gerçekleştirdikten sonra dağılması esasına dayanır.
Mühendislik Finalinde Flash Mob 04:19
Mühendislik Finalinde Flash Mob 193 izlenme - 3 yıl önce Mühendislik fakültesinde 2. sınıftayım elektromanyetik finali hoca baya zor sorardı. Lakin adamın 100 tane sorusu olurdu onları ezberlersen geçebilirdin dersi. Sınavdan önce ineklenmiş kopyeler hazırlanmış. sınav sabahı çalışmalara devam edilmekte. Bir arkadaş artık nasıl kopye hazırlamışsa "bu dersten kesin geçiyorum" dedi yüksek sesle. Hoca girdi içeriye kağıtları dağıttı sorular değişik kağıt bana bakıyor bende kağıda. Sınavdan önce kesin geçerim diyen arkadaş ayağıya kalktı "Hayatımda ilk kez şemsiyenin açıldığını gördüm." dedi boş kağıdı hocaya verdi. Onun kağıdı vermesiyle sınıfın tamamının kağıdı vermesi bir oldu. Bu video klibi görünce aklıma o sınav geldi. Zamanında flash mobun kralını yapmışız da youtubeye eklememişiz dedim.
Gangnam Style Flash Mob Versiyon 02:10
Gangnam Style Flash Mob Versiyon 180 izlenme - 5 yıl önce Gangnam Style Flash Mob Versiyon
Flashmob Flash Mob - Beethoven Symphony No.9 05:40
Flashmob Flash Mob - Beethoven Symphony No.9 120 izlenme - 2 yıl önce Son dönemlerin önemli ve güzel akımlarından flash mob örneği daha... bu diğerlerine nazaran kurgusu ve çok sesli oluşu ile daha bir güzel ve ilgi çekici (yorumu ekşici gibi yazdım)
Flash Mob Gaziantep - CNN Turk 02:52
Flash Mob Gaziantep - CNN Turk 104 izlenme - 3 yıl önce Planlı bir şekilde aniden ortaya çıkan kalabalık bir grubun aynı anda aynı hareketi sergileyerek şaşkınlık yaratması anlamına gelen Flash Mob Türkiye'de ilk defa bir canlı yayında hem de çok muhterem saygı değer bakanlarımızın karşısında gerçekleştirilmiştir. Bu eylemin devamının gelmesini umuyorum.
Kentpark Avm Flash Mob - Ludwig Van Beethoven- 9. Senfoni 06:40
Kentpark Avm Flash Mob - Ludwig Van Beethoven- 9. Senfoni 115 izlenme - 4 yıl önce 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Yine Prodüksiyonunu Kravart'ın Düzenlediği Musa Göçmen Şefliğinde Senfoni Orkestrası Ve Korosu Türkiye'nin İlk Enstrumantal Flash Mob'u…
I Gotta Feeling - Flash Mob 04:16
I Gotta Feeling - Flash Mob 62 izlenme - 2 yıl önce Chicago'da, Black Eyed Peas'in I gotta feeling şarkısı eşliğinde gerçekleştirilen çok katılımlı flash mob'lardan birini izleyeeksiniz.
Engelliler Haftası Koç Okulları 2015 04:42
Engelliler Haftası Koç Okulları 2015 49 izlenme - 2 yıl önce "HAYATA ENGEL YOK" VKV Koç Özel Ortaokulu AKUT JUNIOR öğrencilerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne dikkat çekmek amacı ile okul arkadaşları ve öğretmenleri ile Flash Mob uygulaması yaptılar.
Flash Mob Waka Waka This Time For Africa - Shakira İn Piazza Duomo A Milano 19/06/2010 03:21
Flash Mob Waka Waka This Time For Africa - Shakira İn Piazza Duomo A Milano 19/06/2010 137 izlenme - 7 yıl önce ı fan italiani di shakira hanno organizzato un flash mob in onore dell'inno dei mondiali di calcio 2010 - waka waka this time for africa di shakira! ın questo video potete vedere le prove generali della mattina in piazza duomo dove sono stati coinvolti anche i turisti. guardate anche il video del flash mob al saturn di carugate dove i ragazzi hanno preso possesso del negozio! www.youtube.com
Royals Şarkısının Tekrar Tekrar Dinlenilesi Jazz Versiyonu 02:50
Royals Şarkısının Tekrar Tekrar Dinlenilesi Jazz Versiyonu 30 izlenme - 3 yıl önce Lorde'un Royals'ı Flash Mob Jazz ekibi tarafından vintage havasında seslendirildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Flash Mob - Engelli Farkındalığı İçin 157 Kişinin Gösterisi! 05:37
Flash Mob - Engelli Farkındalığı İçin 157 Kişinin Gösterisi! 28 izlenme - 2 yıl önce Engellerin Ötesinde Derneği'nin birinci flash mob gösterisini izleyeceğiz. www.facebook.com/EngellerinOtesinde
Yiyorsa Dal - Ninja 01:55
Yiyorsa Dal - Ninja 70 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın en kibar insanlarından biri olarak gösterilen Kanadalıların, sokaklardaki dövüş maceraları. Bizde olsaydı muhabbeti için iyi bir malzeme.
Mannequin Challenge Marry Me Flash Dance Proposal [VJJP] 05:05
Mannequin Challenge Marry Me Flash Dance Proposal [VJJP] 14 izlenme - 1 yıl önce We can't miss this new viral video sensation on the internet! Yes! It's Mannequin Challenge! We participated on this challenge to capture our lovely couple VJ and JP's proposal moment after she said yes on the surprise proposal. Just watch how this proposal turn into a Mannequin Challenge! Don't forget to like, subscribe and watch other videos in our Youtube channel for more proposal arranged by our team. Planning on proposal your beloved one? Visit our website at http://www.lynxmarriageproposal.com/ to create your dream proposal now!
Royals - Jazz Versiyonu 02:50
Royals - Jazz Versiyonu 38 izlenme - 3 yıl önce Lorde'un Royals'ı Flash Mob Jazz ekibi tarafından vintage havasında seslendirildi.