Hoşgeldiniz!

flash tv

Flash Tv - Gamsızlığa Giriş 101 00:30
Flash Tv - Gamsızlığa Giriş 101 4.416 izlenme - 7 gün önce Bu Flash TV yapımından da anlayabileceğiniz üzere Gamsızlık ciddi bir sanattır. Alt katta cinayet işlense bile...
Yalçın Çakır Vardar Ovası'nı Söyledi 00:54
Yalçın Çakır Vardar Ovası'nı Söyledi 387.186 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Çakır Vardar Ovası'nı Söyledi Şarkı Sözleri: Mayadağdan kalkan kazlar Al topuklu beyaz kızlar Yarimin yüreği sızlar Eğlenemem aldanamam Ben bu yerlerde duramam Vardar ovası, vardar ovası Kazanamadım sıla parası Mayadağın yıldızıyım Ben annemin bir kızıyım Efendimin sağ gözüyüm Eğlenemem aldanamam Ben bu yerlerde duramam Vardar ovası, vardar ovası Kazanamadım sıla parası
Flash Tv - Bardak Rafına Bakarak Evde Yiyecek Kalmadığını Anlamak 00:21
Flash Tv - Bardak Rafına Bakarak Evde Yiyecek Kalmadığını Anlamak 5.466 izlenme - 3 hafta önce Gerçek bir kesitli sadece bardak rafına bakarak bile evde yiyecek bir şey kalmadığını anlayabilir. Flash TV müdavimlerinin önsezilerine dair ibretlik bir video.
Kızına Vitesi Beşe Atan Şahinci Gibi Tokat Atan Anne 00:05
Kızına Vitesi Beşe Atan Şahinci Gibi Tokat Atan Anne 9.081 izlenme - 1 ay önce Bir Flash TV şaheseri olsa gerek
Flash TV - Ash Ketchum Sesli Unla Kaplanmış Hayalet 00:32
Flash TV - Ash Ketchum Sesli Unla Kaplanmış Hayalet 6.142 izlenme - 4 hafta önce Yaşlandırma Tekniği, Yalan Makinesi derken Flash TV'nin iç yapımlarında kullandığı teknolojinin standardı malumunuz. Derin Sevgi isimli bu filmde de olağanüstü bir hayalet efekti kullanıldığı gibi hiçbir masraftan kaçınmayarak da seslendirmesini Ash Ketchum abimize emanet etmişler. Kalbi hassas kişilere dikkat etmesini öneriyoruz.
 Flash TV Oyuncu Yetiştirme Merkezi; 00:06
Flash TV Oyuncu Yetiştirme Merkezi; 97.449 izlenme - 4 yıl önce Flash TV Oyuncu Yetiştirme Merkezi;
acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 02:38
acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 165.593 izlenme - 9 yıl önce 2 milyar borcu var adamla kadın kavga ediyor argo sözler kullaıyor çok komik www.myspace.com/djyusuf2
Flash TV - Terminatör Müzikli Beyaz Çorap 00:48
Flash TV - Terminatör Müzikli Beyaz Çorap 1.546 izlenme - 2 hafta önce Bir Flash TV iç yapımı olan bu bilimkurgu filminde, robotların yönettiği gelecekten bir T-16 (Beyaz Çorap) insanlığın direniş lideri Kerim'i robotların namusu adına öldürmek için geçmişe yollanır (Müzik montaj değildir bu arada, bizzat bölümden alıntıdır)
Flash TV Sunucusu Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurma Anı 03:41
Flash TV Sunucusu Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurma Anı 8.069 izlenme - 6 ay önce Haber spikeri olan Gökhan Taşkın'ın bu sabaha karşı Beyoğlu'nda arkadaşını ayağından vurma anı bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Derin Sevgi - Flash TV (Aşırı Gerçekçi Hayalet Efekti İçerir) 01:48
Derin Sevgi - Flash TV (Aşırı Gerçekçi Hayalet Efekti İçerir) 1.462 izlenme - 1 ay önce Derin Sevgi adlı tv filminden bir kesit.Bu kesitte hayatınızda daha önce görmediğiniz efektler var. kalp hastalığı olanlar izlemesin.
Flash TV Reklam Kuşağı - Nisan 2002 05:31
Flash TV Reklam Kuşağı - Nisan 2002 1.689 izlenme - 1 ay önce Reklamlar Sırasıyla: - Aria Extra Card (1) - Omo - Aria Extra Card (2) - Duru Sabun - Star Cep - Pantene Şampuan - Star Cep Kontör Kartı - Filli Boya (1) - İpana - Filli Boya (2)
Ses Efektine Bütçesi Yetmeyen Flash Tv Dizisi 00:37
Ses Efektine Bütçesi Yetmeyen Flash Tv Dizisi 4.362 izlenme - 3 ay önce Yurdumun farklı başyapıtları ile ünlü kanalı Flash Tv'de yayınlanan bir dizide vurulma sahnesinde silaha ateşlenme sesi verilememiş. Garibanlığın gözü kör olsun.
Karı Koca Komik 02:26
Karı Koca Komik 90.842 izlenme - 10 yıl önce bole bişe var mı
Desti İzdivaç'ta Komik Anlar (Flash Tv) 01:18
Desti İzdivaç'ta Komik Anlar (Flash Tv) 2.601 izlenme - 3 ay önce Flash Tv'nin güzide evlendirme programı Desti İzdivaç'ta yaşanan birbirinden komik anları derlemişler. Ortaya oldukça eğlenceli bir video çıkmış.
Pembeli Gancık Küfürbaz Türbanlı 03:10
Pembeli Gancık Küfürbaz Türbanlı 63.111 izlenme - 6 yıl önce
Gerçek Kesik - Kumanda Cinayeti! / Babo Films 03:57
Gerçek Kesik - Kumanda Cinayeti! / Babo Films 34.908 izlenme - 2 yıl önce Merhaba sevgili babocular bu haftaki video skeç bölümümüzde "Gerçek Kesik" adlı programımızın 1. bölümü olan "KUMANDA CİNAYETİ"ni işledik, Lütfen duyarlı olalım ve kumandamızı paylaşalım =) Flash Tv Gerçek Kesit Parodi Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Mahalle'lerine Sahip Çıkan Adana'lı Gençler ( Flash TV Oyunculuğu İçerir ) 02:59
Mahalle'lerine Sahip Çıkan Adana'lı Gençler ( Flash TV Oyunculuğu İçerir ) 3.045 izlenme - 4 ay önce Sürekli aynı muhabbetlerin döndüğü tuhaf ve aptalca bir video.
Masa Altından Eski Sevgiliyi Taciz Etmek 05:15
Masa Altından Eski Sevgiliyi Taciz Etmek 11.279 izlenme - 1 yıl önce Bir flash tv yapımı olan benimle evlenir misin Mert'in eski çıktığı olan Arzu kocasıyla Mert ve eşini ziyaret eder. Birlikte lokantaya giden dörtlü arasında muhabbet koyulaşırken Arzu masa altında Mert'i taciz eder.
Flash TV - Reklam ve Program Tanıtımları (1998) 06:49
Flash TV - Reklam ve Program Tanıtımları (1998) 840 izlenme - 1 ay önce Flash TV'nin halaylı programlara başlamadan önceki dönemlerinden bir kesit izleyeceğiz.
Gerçek Kesit - Aşırı Gerçekçi Vurulma Sahnesi 00:08
Gerçek Kesit - Aşırı Gerçekçi Vurulma Sahnesi 3.775 izlenme - 6 ay önce Bir Flash TV efsanesi olan Gerçek Kesit, inanılmaz gerçekçi oyunculuk performanslarıyla film okullarında uzun yıllardır bir ders konusu haline gelmiştir. Özellikle cinnet, delilik, ölüm ve vurulma anı oynanması çok zor performanslarda izleyenlerin kanını donduracak kadar gerçek kesitler sunmaktadır. Bu videomuzda da bir cinnet sonucu günahsız yere vurulan bir lokanta müşterisinin tüyleri diken diken ölüm sahnesini izliyoruz. Hassas izleyicilerin uzak durması tavsiye edilir.
melek subaşı küfürbaz kadın 02:38
melek subaşı küfürbaz kadın 49.740 izlenme - 6 yıl önce
 Flash Tv Oyunculuğu part 4 00:06
Flash Tv Oyunculuğu part 4 18.667 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv Oyunculuğu part 4 - yeni vine
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 02:13
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 27.886 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Merhaba arkadaşlar bu hafta sizler için video skeç olarak "Gerçek Kesit"in 2. bölümü olan "Perili Ev" videomuzu yayınlıyoruz, İnanılmaz çok korkunç perili ev sahnesi =) Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Ufak Bir Espriye Dibi Düşen Kızın Hazin Sonu (Burcu Esmersoy İçerir) 00:51
Ufak Bir Espriye Dibi Düşen Kızın Hazin Sonu (Burcu Esmersoy İçerir) 9.313 izlenme - 1 yıl önce Çektikleri vineler ve ilginç flash tv parodileri ile tanınan Fatih Yasin ve Atakan Özyurt bu kez de konuk oyuncu olarak Burcu Esmersoy'u yanlarına almışlar ve Gerçek Kesit parodisi yapmışlar...
Flash TV - Hollywood Dublajı (Melek Subaşı) 02:41
Flash TV - Hollywood Dublajı (Melek Subaşı) 9.264 izlenme - 1 yıl önce Shockvoice ekibinden yeni bir şaheser geliyor şimdi ekranlarınıza. Flash TV'de kocasıyla tartışan Melek Subaşı'nın hikayesi yeniden seslendirilerek farklı bir boyut kazanmış. Yalçın Çakır abimizin de dublajı bence şahane olmuş. Keyifli seyirler..
İki Kadını Öldürüp Evlendirme Programına Katıldı 07:47
İki Kadını Öldürüp Evlendirme Programına Katıldı 17.134 izlenme - 4 yıl önce Flash TV'deki evlilik programında kısmetini arayan 62 yaşındaki Sefer Bey'in itirafları programa damga vurdu. Sunucunun şok üstüne şok yaşadığı programda Sefer Bey'in "5 ay iyiydik. 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim haraketlerde bulundu. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı" sözleri herkesin kanını dondurdu. Sefer Bey ikinci bir itirafta daha bulunarak bir kadının daha canını aldığını itiraf etti... Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. Sunucu Sefer Bey'i dışarı alırken 'Rabbim bu benim sınavım mı Allahım?' serzenişinde bulundu, stüdyo izleyicileri ise alkışladı...
Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 00:40
Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 4.827 izlenme - 11 ay önce İçimizi ısıtan masum gülüşüyle gönüllerimize taht kuran Evlilik programlarının samimiyeti bizi tüm içtenliği ekranlarda izleme fırsatı oluşturan Esra Erol'un, Flash Tv de yayınlandığı ilk görüntüleri izleyelim efem. İyi seyirler...
Recep Bübülses'in Tuvaletçi Olması 01:16
Recep Bübülses'in Tuvaletçi Olması 6.170 izlenme - 11 ay önce Bir zamanlar televizyonlarda sık sık boy gösteren Recep Bülbülses, tuvalette temizlikçilik yaparken görüntülendi.
Yunanistan'ın Flash Tv'si 02:48
Yunanistan'ın Flash Tv'si 5.205 izlenme - 12 ay önce Yunanistan'ın Alpha kanalında yayınlanan bir müzik programı.Her program farklı sanatçıların çıktığı,tabakların kırıldığı,masaların devrildiği yani kısacası eğlencenin doruklarda yaşandığı bir program.Flash Tvdeki programlardan tek farkı programa konuk olan hanımlar diyebiliriz.
Flash TV Jenerik - Reklam Kuşağı (1998) 02:58
Flash TV Jenerik - Reklam Kuşağı (1998) 783 izlenme - 1 ay önce Flash TV'nin 19 yıl önceki reklam kuşağını izleyeceğiz.