Hoşgeldiniz!

flashback

Cinayet İşlerken Flashback Görmek 08:46
Cinayet İşlerken Flashback Görmek 5.917 izlenme - 2 yıl önce Adamın biri önce başka bir adamı öldürür daha sonra öldürdüğü adamın yanındaki kadını gırtlaklamaya başlar. Kadınla boğuşurken adam flashback yaşar ve daha önce kumsalda boğduğu kadın aklına gelir.
Oz - Jefferson Keane - Adam Öldürme Sanatı 01:06
Oz - Jefferson Keane - Adam Öldürme Sanatı 2.010 izlenme - 1 yıl önce Jefferson Keane'in nasıl hapishaneye düştüğünü anlatan kısa flashbackte sevdiği kızın başkasıyla evlenince jefferson keane mükemmel bir coollukla ikisini öldürüyor.
Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu Yıllar Sonra Karşılaşırsa 00:57
Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu Yıllar Sonra Karşılaşırsa 2.865 izlenme - 3 yıl önce Sinema da, oyuncuların geçmiş filmlerine yapılan atıflara pek çok ecnebi filmde rastlarken, türk filmlerinde bunun neredeyse yok denecek kadar az olması ve bu yoku, "denecek kadar az" a çıkartan filmin de, paramparça filmi olmasıdır.Zira bu filmde, kahramanlarımız, Tarık ve Gülşen'in ilk karşılaştıkları sahnede, onların bir zamanlar "gençlik aşkı" yaşadığına dair delil teşkil etmek üzere, ikilinin bütün o 70'lerde yaptığı filmlerden kareler izleriz.Sinemamızda pek rastlamadığınız bir usul ortaya çıkmış.
Bu Futbol Yıldızını Tanıyabildiniz mi? (Flashback) 01:11
Bu Futbol Yıldızını Tanıyabildiniz mi? (Flashback) 1.168 izlenme - 4 yıl önce Yıldızların geçmişine yolculuk yaptığımız Flashback bölümünden herkese merhaba. Ünlülerin anılarını tararken bu çimlerin üzerindeki çocuğun fotoğraflarına rastladık. Onu tanıdınız mı? Size biraz ipucu verelim. Portekizli bu küçük çocuk futbol topunun gerçek hakimi.Düzgün fiziği ve karizması ile dünyadaki en güzel süper modeli kendisine aşık etmeyi başardı. Yıldızların geçmişine yolculuk yaptığımız Flashback bölümünden herkese merhaba. Ünlülerin anılarını tararken bu çimlerin üzerindeki çocuğun fotoğraflarına rastladık. Onu tanıdınız mı? Size biraz ipucu verelim. Portekizli bu küçük çocuk futbol topunun gerçek hakimi.Düzgün fiziği ve karizması ile dünyadaki en güzel süper modeli kendisine aşık etmeyi başardı. Yıldızların geçmişine yolculuk yaptığımız Flashback bölümünden herkese merhaba. Ünlülerin anılarını tararken bu çimlerin üzerindeki çocuğun fotoğraflarına rastladık. Onu tanıdınız mı? Size biraz ipucu verelim. Portekizli bu küçük çocuk futbol topunun gerçek hakimi.Düzgün fiziği ve karizması ile dünyadaki en güzel süper modeli kendisine aşık etmeyi başardı. Flashback: Bu Futbol Yıldızını Tanıyabildiniz mi?
Yabandan Gelen Adam - Final Sahnesi 04:35
Yabandan Gelen Adam - Final Sahnesi 513 izlenme - 1 yıl önce Yabandan Gelen Adam (İtalyanca: Giù la testa, İngilizce: Duck, You Sucker!, bilinen adıyla: A Fistful of Dynamite veya Once Upon a Time… the Revolution), 1971 tarihli, Sergio Leone yönetimi bir spagetti western filmidir. Leone Üçlemesi olarak bilinen filmlerin ikincisidir. İlki Bir Zamanlar Batıda, üçüncüsü ise Bir Zamanlar Amerika'dır. Filmin ana konusu Meksika Devrimi'dir. Sergio Leone ilk başlarda filmin sadece yapımcılığını yapmak istemiş, yönetmen olarak filmi Peter Bogdanovich'e vermiş fakat düştüğü sanatsal farklılıklardan dolayı filmi daha sonra kendisi yönetmiştir. Filmin başrolleri alışılanlar dışında, ne Clint Eastwood ne Henry Fonda ne de Robert de Niro gibi yıldız aktörlerdir. Leone, bu filmde başrol oynamaları için James Coburn ve Rod Steiger ile anlaşmıştır. Filmde Coburn İrlandalı bir devrimci, Steiger ise Meksikalı bir hayduttur. Filmin müziklerini, yaklaşık 500'ün üzerinde filmin müziğini hazırlayan İtalyan Ennio Morricone hazırlamıştır.
Calvin Harris - Flashback Eric Prydz Remix 07:51
Calvin Harris - Flashback Eric Prydz Remix 1.193 izlenme - 7 yıl önce sinan berber exclusive - http//www.facebook.com/sb.exclusive
80'ler Pop Saati 08:53
80'ler Pop Saati 926 izlenme - 3 yıl önce Sitedeki gençler 80leri tanısın, videolar altsayfada yok olmasın, Asuman o adamla evlenmesin... gibi kisveler altında adminlere sunduğum bu videonun asıl amacı sizlere kısa flashbackler yaşatmaktır. Sitede olmayan şarkılar seçilmiştir(2-3 tanesinin ses dosyası vardır) Tabi ki eklenmesi gereken ve benim unuttuklarım da vardır. Videonun sonunada Pop Saati'nin jenerik müziğini koydum bu arada. Videoları bulup indirmek 6 saat, convert etmek 2 saat, montajlamak 4 saat, ''Eyvaaah 80ler kaçııın'' diye bağıran güzel kardeşime ''seni bulacaam oğlum'' diyememenin verdiği kıç ağrısı: Paha biçilemez. Parçaların listesi için; 1.Frankie Goes To Hollywood - Relax 2.Taylor Dayne - Tell It To My Heart 3.Bananarama - Venus 4.Stevie Wonder - Part Time Lover 5.The Human League - Don't You Want Me 6.Starship - Nothings Gonna Stop Us Now 7.James Brown - Living In America 8.Laid Back - Sunshine Reggae 9.UB40 - Red Red Wine 10.Tears For Fears - Shout 11.Sade - Smooth Operator 12.Lipps Inc - Funky Town 13.Rick Astley - Together Forever 14.Alphaville - Sounds Like A Melody 15.Yazoo - Don't Go 16.Herbie Hancock - Rockit 17.Depeche Mode - Enjoy The Silence 18.Men At Work - Who Can It Be Now 19.INXS - Need You Tonight 20.Wham! - Wake Me Up 21.Kool And The Gang - Celebration 22.Pet Shop Boys - Domino Dancing 23.Imagination - Just An Illusion 24.Cyndi Lauper - Girls Just Wanna Have Fun 25.Van Halen - Jump 26.Pia Zadora And Jermain Jackson - When The Rain Begins To Fall 27.Kim Wilde - You Keep Me Hangin' On 28.Heart - Alone 29.Blondie - The Tide Is High 30.Tina Turner - Whats Love 31.Culture Club - Do You Really Want To Hurt Me 32.ABBA-The Winner Takes It All 33.Richard Marx - Right Here Waiting 34.Pet Shop Boys - Left To My Own Devices(Pop Saati Jenerik)
Flash Tv - Kader Yolu 02:20
Flash Tv - Kader Yolu 600 izlenme - 3 yıl önce Dizi sektöründe bir ekol olan Flash Tv'de yine müthiş bir sahne.Flashbackler,aksiyon,drama tam bir oyunculuk dersi kader yoluyla karşınızda.
Calvin Harris - Flashback 03:49
Calvin Harris - Flashback 526 izlenme - 7 yıl önce calvin harris - flashback
Calvin Harris - Flashback 03:49
Calvin Harris - Flashback 552 izlenme - 6 yıl önce
Calvin Harris Flashback 03:52
Calvin Harris Flashback 437 izlenme - 6 yıl önce calvin harris flashback
Flashback Intro (Amiga 500 Oyunu) 01:39
Flashback Intro (Amiga 500 Oyunu) 141 izlenme - 3 yıl önce Flashback oyunu Another world oyunun devamıdır.. Çocukluğumda aklımdan asla silinmeyecek üç beş tane kesit varsa bunlardan biri bu oyunun giriş sahnesini izlediğim andır..tüylerim diken diken olmuştu..hala izlerken o hazzı alabiliyorum.. Amiganın o disket yüklerken çıkardığı sesi özledim ya.. ah eski günler ah..
facebook flashback book app 01:05
facebook flashback book app 243 izlenme - 7 yıl önce agency : ddb paris / client : bouygues telecom http//www.bouyguestelecom.fr / executive creative director : alexandre herve /copywriters : siavosh zabeti - alexander kalchev / art director : siavosh zabeti alexander kalchev / strategic planner : fabien leroux / development : perfect fools
Afterschool - flashback (official video hd) 03:29
Afterschool - flashback (official video hd) 167 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Nicolas Haelg - Flashback 04:23
Nicolas Haelg - Flashback 68 izlenme - 3 yıl önce Nicolas Haelg - Flashback (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da!
Lost Bilgisayarı - 1. Sezon Tüm Bölümler Tek Video 06:30
Lost Bilgisayarı - 1. Sezon Tüm Bölümler Tek Video 37 izlenme - 3 yıl önce Lost dizisinin klişelerini tiye alan mini-dizi "Lost Bilgisayarı" daha önce hiç izlememiş olanlar için ve yeniden izlemek isteyenler için 1. sezonun tüm bölümlerinin yer aldığı özel bir video ile karşınızda. Lost izlemeyenlere önermiyoruz. Videoyu paylaşarak Lost izleyen diğer arkadaşlarınızın da Lost Bilgisayarı'ndan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.
Moving Sidewalks - Flashback 04:46
Moving Sidewalks - Flashback 11 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dash Berlin Presents The Flashback Video Mix 42:16
Dash Berlin Presents The Flashback Video Mix 26 izlenme - 4 yıl önce Get Dash Berlin's # Musicıslife #deluxe On İtunes: Http://bit.ly/musicislifedeluxe_it Get Dash Berlin's #musicıslife #deluxe İn The Armadashop: Http://bit.ly/...
Çeşitli Sanatçılar - Flashback 02:10
Çeşitli Sanatçılar - Flashback 14 izlenme - 6 yıl önce