Hoşgeldiniz!

flashmob

Bursa Tuz Pazarı’nda Olay! 02:40
Bursa Tuz Pazarı’nda Olay! 378.939 izlenme - 5 yıl önce Tropicana, pazara çok hızlı bir giriş yaptı! Bursa’nın şeftalisi, Amasya’nın elması, Malatya’nın kayısısı ve Afyon’un vişnesi Bursa Tuz Pazarı’nda buluştu.
Official Uf Harlem Shake 01:01
Official Uf Harlem Shake 23.612 izlenme - 5 yıl önce New York'lu DJ Baauer'in 'Harlem Shake' adlı şarkısını kullanarak çekilen ve çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen videolar, Gangnam Style'ı tahtından indireceğe benziyor. Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang'in (PSY) 'Gangnam Style' şarkısından sonra video paylaşım sitelerinin son günlerdeki gözde videoları, bir süre önce ABD'de ortaya çıkan Harlem Shake klipleri oldu. Yayınlandıktan kısa süre sonra birçoğu 10 milyondan fazla hit alan 23 yaşındaki Brooklyn DJ Baauer'in 'Harlem Shake' şarkısının ondan fazla versiyonu bulunuyor. Belli bir figüre sahip olmayan Harlem Shake için çeşitli yaş, cinsiyet ve mesleklerden kimseler kamera karşısına geçerek hünerlerini sergiliyor. Yaklaşık 30'ar saniye olan klipler genellikle maskeli veya özel kostümlü birinin, bir topluluk içinde dans etmesiyle başlıyor. Gelişi güzel ve uyumsuz şekilde figürlerle dans eden bu kişiye, 15. saniyeden sonra diğerleri de katılıyor. Bir anda kasklı, kostümlü, maske veya iç çamaşırlı çok sayıda kişinin adeta 'istem dışı' figürleriyle renklenen kliplere her geçen gün yenileri ekleniyor. Paylaşım sitelerinde 'Harlem Shake' dersleri veren çok sayıda video da yer alıyor. Öte yandan, yaklaşık 7 ay önce benzer bir çıkışla doğan Gangnam Style'ın orijinal klibi, şu ana kadar 1.3 milyarın üzerinde izlenme sayısını yakalamış durumda.
Süpermarkette Flasmob Yapmak, Rusya 04:07
Süpermarkette Flasmob Yapmak, Rusya 3.178 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın Kalingrad şehrinde bir süpermarketin manav reyonunda kakalin şarkısı ve dansının flashmob videosu yapılmış. Şu Ruslar hakikatten çok tuhaf bir millet diyor ve izlyoruz.
Yunanistan Usulü Flas Mob (Sirtaki İçerir) 08:10
Yunanistan Usulü Flas Mob (Sirtaki İçerir) 2.486 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda çokça yapılan flash mob'un Kanada'daki GreekFest'te gerçekleştirilen çok güzel bir etkinliği iyi seyirler efenim.. Not:Sirtaki Eskiden İstanbullu Ortodoks Arnavut kasaplarının dans türüymüş.1960'lardan sonra popüler bir Yunan dansı haline gelmiş..
Muhteşem Yüzyıl Kösem Senfoni Orkestrası (İstiklal Caddesi - Flashmob) 03:59
Muhteşem Yüzyıl Kösem Senfoni Orkestrası (İstiklal Caddesi - Flashmob) 1.966 izlenme - 3 yıl önce "Muhteşem Yüzyıl: Kösem Başlangıç" 2. Bölümü ile 19 Kasım Perşembe 20.00'da Star'da! 1. Bölümü İzlemek için Tıklayın: https://youtu.be/iljpQO4I40E 2. Bölüm Fragmanı için Tıklayın: https://youtu.be/Y_CoypV8sE8 Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi YouTube Kanalını takip edin: https://goo.gl/7o7XHk Sultan Ahmed Han'ın büyük aşkı, üç padişah validesi, İstanbul halkının sevgilisi, gelmiş geçmiş Osmanlı kadınlarının en kudretlisi; muazzam Kösem Sultan… O isim ki; cihan devleti Osmanlı’yı kırk yıl boyunca başarıyla yönetecek, hanedanın yegâne koruyucusu olacak, kitlelerin sevgisini kazanacak, kudret ve ihtişamla bir sayılacak... Kösem Sultan, Doğu’nun gördüğü en güçlü kadın olarak adını yazdırırken baş döndürücü gücü her şeyini elinden teker teker alacak… Sevdiği adamı, ailesini, dostlarını ve oğullarını kurban verecek… Ama önce; masumiyetini… Muhteşem Yüzyıl Kösem Resmi Facebook Sayfası: https://goo.gl/iI1UNQ Muhteşem Yüzyıl Kösem Twitter Sayfası: https://goo.gl/sfc7Wa Muhteşem Yüzyıl Kösem Instagram Sayfası: https://goo.gl/8QGsIu Tims Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://goo.gl/NXjRta Tims Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://goo.gl/yVvgH0
Carmina Burana - Flashmob 04:11
Carmina Burana - Flashmob 845 izlenme - 4 yıl önce Carl Orff'un o her yerde duymaya alıştığımız Carmina Burana'sının flashmobu.
Michael Jackson Tribute Flashmob İn Baku 29.08.20 02:16
Michael Jackson Tribute Flashmob İn Baku 29.08.20 1.358 izlenme - 8 yıl önce michael jackson tribute flashmob in baku 29.08.2010 & flashmob azerbaijan [offıcıal]
Thriller Megamix And Beat İt Tribute İn İstanbul 09:29
Thriller Megamix And Beat İt Tribute İn İstanbul 1.472 izlenme - 9 yıl önce this video is a summary of my videos which are songs from michael jackson's "thriller" album. i've started to make home videos in 1996. i've acted in a short movie in 2004 and i was in "beat it" trbiute which was done in the memorial of michael jackson in 2009 in istanbul. this is not a new "tst megamix"... this is a detached video just like "mtv 1995 megamix"... i hope you'll like it.
Azerbaycan'da Flashmob 04:34
Azerbaycan'da Flashmob 437 izlenme - 6 yıl önce Azerbaycan'da Flashmob
Flashmob Flash Mob - Ode An Die Freude ( Ode To Joy ) Beethoven Symphony No.9 Classical Music 05:40
Flashmob Flash Mob - Ode An Die Freude ( Ode To Joy ) Beethoven Symphony No.9 Classical Music 306 izlenme - 4 yıl önce Flashmob Flash Mob - Ode an die Freude ( Ode to Joy ) Beethoven Symphony No.9 classical music
madagascar flashmob in baku & flashmob azerbaijan 04:34
madagascar flashmob in baku & flashmob azerbaijan 318 izlenme - 7 yıl önce madagascar flashmob in baku & flashmob azerbaijan
Türk Hava Yolları'nın Samba Flashmob'u 02:06
Türk Hava Yolları'nın Samba Flashmob'u 229 izlenme - 4 yıl önce Öncelikle yapılan etkinlik gavurun flashmob ismini taktığı etkinliklerden değildir, ikincisi dansçılar kıyafet ve görünüşleri ile sambacı değildir, üçüncüsü neredeyse danslar bile samba değildir.
Bursa Tuz Pazarı’nda olay! 02:40
Bursa Tuz Pazarı’nda olay! 252 izlenme - 4 yıl önce Tropicana, pazara çok hızlı bir giriş yaptı! Bursa’nın şeftalisi, Amasya’nın elması, Malatya’nın kayısısı ve Afyon’un vişnesi Bursa Tuz Pazarı’nda buluştu.
Banco Sabadell - Flashmob 05:40
Banco Sabadell - Flashmob 187 izlenme - 3 yıl önce Efendim Banco Sabadell diye bi banka var, sürekli böyle flashmob etkinlikleri yapıyor. Bu seferkini gerçekten çok beğendiğim için buraya da yükleme gereği duydum. "Türkiye'de olsa" geyiğine hiç girmeyeceğim. Meraklısına, çaldıkları müzik Beethoven'ın 9. senfonisinin en meşhur bölümü bu arada.
Leos Flashmob Proposal! 05:47
Leos Flashmob Proposal! 62 izlenme - 4 yıl önce Leos Flashmob Proposal!
Arabalarla Yapılan İlk FlashMob 01:49
Arabalarla Yapılan İlk FlashMob 179 izlenme - 4 yıl önce Star Wars temasıyla, Volkswagen araç sahiplerinin gerçekleştirdiği bu organizasyon, arabalarla yapılan ilk flashmob etkinliği olarak kayıtlara geçiyor.Başlangıç için güzel sayılır, izliyoruz..
Flashmob Flash Mob - Beethoven Symphony No.9 05:40
Flashmob Flash Mob - Beethoven Symphony No.9 134 izlenme - 3 yıl önce Son dönemlerin önemli ve güzel akımlarından flash mob örneği daha... bu diğerlerine nazaran kurgusu ve çok sesli oluşu ile daha bir güzel ve ilgi çekici (yorumu ekşici gibi yazdım)
Occupy Taksim / Stockholm Flashmob 04:45
Occupy Taksim / Stockholm Flashmob 154 izlenme - 5 yıl önce Stockholm in solidarity with Taksim and all the other urban riots in Turkey.
Carmina Burana Flashmob 04:11
Carmina Burana Flashmob 73 izlenme - 3 yıl önce Carl Orff'un o her yerde duymaya alıştığımız Carmina Burana'sının flashmobu. Zaten hep sevmişimdir flashmobları.
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü - A.Ü. Genç Filarmoni Orkestrası ve Çoksesli Korosu 04:50
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü - A.Ü. Genç Filarmoni Orkestrası ve Çoksesli Korosu 98 izlenme - 3 yıl önce Ankara Üniversitesi Genç Filarmoni Orkestrası ve Çoksesli Korosu ile İletişim Fakültesi Film Atölyesi öğrencilerinin 8 Mart emekçi kadınlar günü için düzenlediği Fash Mob
Flashmob lady gaga recife - brazil official 06:09
Flashmob lady gaga recife - brazil official 121 izlenme - 6 yıl önce
Rueda Flashmob Ankamall - Latino Dans Studyosu - Ankara 03:51
Rueda Flashmob Ankamall - Latino Dans Studyosu - Ankara 124 izlenme - 4 yıl önce Rueda Flashmob Ankamall - Latino Dans Studyosu - ANKARA
I Gotta Feeling - Flash Mob 04:16
I Gotta Feeling - Flash Mob 63 izlenme - 3 yıl önce Chicago'da, Black Eyed Peas'in I gotta feeling şarkısı eşliğinde gerçekleştirilen çok katılımlı flash mob'lardan birini izleyeeksiniz.
Madcon - Glow - Eurovision Flashmob 08:29
Madcon - Glow - Eurovision Flashmob 48 izlenme - 3 yıl önce 2010 yılında Norveç'te yapılan Eurovissionda avrupa tarihinin en büyük flashmobu yapıldı. Maalesef Trt 1'de bu programı izleyenler bu kısmı göremedi. Çünkü o esnada Trt bu görüntüler yerine ülkeleri ve kısa mesaj kodunu göstermekle meşguldu. Ben bu show'u Trt Avrupa'da izledim beynim durdu. Yıllar sonra katılmadığımız Eurovission'a bu video ile göz kırpmak istedim. Bu gösterdi Türkiye'den bir evde flashmob'a katılmış. Fakat benim favorim o kuzey denizinde adada tek başına dans eden abi.
One Direction Melbourne Flashmob 31/3/12 Official 07:42
One Direction Melbourne Flashmob 31/3/12 Official 78 izlenme - 6 yıl önce
Psy İn Paris - Gangnam Style Flashmob At Trocadéro 04:34
Psy İn Paris - Gangnam Style Flashmob At Trocadéro 124 izlenme - 6 yıl önce Psy İn Paris - Gangnam Style Flashmob At Trocadéro
Bir Deney7 Sabahı Dahaaaa 01:08
Bir Deney7 Sabahı Dahaaaa 87 izlenme - 9 yıl önce bu video flashmob görevi hakkında bilgiler içeriyoo
Flash Mob Kıbrıs Şehitleri izfaş 05:05
Flash Mob Kıbrıs Şehitleri izfaş 28 izlenme - 3 yıl önce 82. İzmir fuarina bekliyoruz
One Direction Chile Flashmob (Official) 07:19
One Direction Chile Flashmob (Official) 54 izlenme - 6 yıl önce