Hoşgeldiniz!

flashtv

Türkiye'de Kondom Şakası 03:43
Türkiye'de Kondom Şakası 12.274 izlenme - 2 ay önce Aşırı ileri düzey oyunculuk ile çekilen bu videoyu pardon yapılan şakayı sizlere sunuyorum.
Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol (Eroin Güncesi) 57:16
Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol (Eroin Güncesi) 968 izlenme - 2 ay önce Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Hediye 55:39
Gerçek Kesit - Hediye 532 izlenme - 1 ay önce Gerçek Kesit - Hediye Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar 51:13
Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar 505 izlenme - 2 ay önce Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
karısını canlı yayında dövüyor. 02:38
karısını canlı yayında dövüyor. 19.084 izlenme - 8 yıl önce böyle kadına dayakta yetmez.ellerine sağlık
Işid Terörizminin Gerçek Yüzü - EhliSünnet Tv 04:13
Işid Terörizminin Gerçek Yüzü - EhliSünnet Tv 2.335 izlenme - 2 yıl önce EhliSünnet Tv boş durmuyor ve bilinçlendirmeye devam ediyor. Flash Tv kalitesinde oyunculuk, ders niteliğinde öğütler ve sonunda Fatiha içerir.
Gerçek Kesit - Canavar 49:34
Gerçek Kesit - Canavar 1.591 izlenme - 6 ay önce Gerçek Kesit - Canavar Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor. ----------------------------------------­----------------------------------- http://www.flashtv.com.tr/ https://tr-tr.facebook.com/FLASH-TV-1... https://twitter.com/flashtv
Gerçek Kesit - Öfke 48:10
Gerçek Kesit - Öfke 201 izlenme - 1 ay önce Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı (Hacer içerir) 39:53
Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı (Hacer içerir) 245 izlenme - 2 ay önce Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gel Bu Kadına Ne Yapma Xd 02:37
Gel Bu Kadına Ne Yapma Xd 7.482 izlenme - 7 yıl önce flash tv de bi program var ordaki manyaklık işte :d
beyhan deniz sarıkamış türküsü.. 06:43
beyhan deniz sarıkamış türküsü.. 5.676 izlenme - 7 yıl önce flash tv deki her cevhere bir altın adlı yetenek yarışması.karamürsel i ahmet şafak ın sarıkamış türküsüyle temsil eden beyhan deniz demirlerin tüylerinizi diken diken edecek müthiş yorumu..
Yalçın Çakır - Seçme Canlı Yayın Küfürleri 2 07:03
Yalçın Çakır - Seçme Canlı Yayın Küfürleri 2 1.487 izlenme - 2 yıl önce Sevdiğiniz içeriğin devamı..Sizler için derlediğim seçkin Yalçın Çakır canlı yayın küfürlerinin ikinci bölümü sizlerle..tabi Yalçın Abi bu bölümde de saydırıyor..öptüm gıdınızdan.. İlk içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40930/yalcin-cakir---secme-canli-yayin-kufurleri-
ceylan şov,intizar 02:14
ceylan şov,intizar 6.788 izlenme - 7 yıl önce ceylan şova intizarın 3 gelişinden bir video
bayhan gürhan - flash tv 04:30
bayhan gürhan - flash tv 2.195 izlenme - 7 yıl önce adamın yine ekranlarda.
Yalçın Çakır Casting 01:40
Yalçın Çakır Casting 575 izlenme - 1 yıl önce Yalçın Çakır abimiz de oyuncularla program yapmaya başlamış. Henüz çocuk ağlamaya başlamadan tahminde bulunan reji ekibi "18 YAŞINDAKİ ÇILGIN AŞIĞIN GÖZYAŞLARINA DAYANAMAYACAKSINIZ...ŞİMDİ" altyazısını yazmışlar. Ve çocukta kısa bir introdan sonra direk ağlamaya başlar. Bunu farkeden Yalçın Çakır abimizde direk rejiyi fırçalar ve kendisinden habersiz alt yazı yazılmasına isyan eder.
Flash TV'de Satılan Galaxy S4 İncelemesi 13:11
Flash TV'de Satılan Galaxy S4 İncelemesi 289 izlenme - 1 yıl önce Televizyonlarda özellikle Flash tvde s4 adı altında satılan telefonun kutu açılımı ve incelemesi.
Flash TV Seçim Gecesi de Çizgisini Bozmadı 01:00
Flash TV Seçim Gecesi de Çizgisini Bozmadı 131 izlenme - 1 yıl önce Türkiye gündemine bomba gibi düşen gelişmeler olduğu zamanlarda dahi halaylı, türkülü programlarıyla dikkat çeken Flash TV, bu çizgisini dün de bozmadı. Bütün Türkiye seçime kilitlenmişken Flash TV'de yine halay çekiliyordu. Bu durum da sosyal medyada espri konusu oldu.
Flash Tv Haber #BirTuğladaSenKoyarmısın 02:30
Flash Tv Haber #BirTuğladaSenKoyarmısın 176 izlenme - 2 yıl önce #BirTuğladaSenKoyarmısın www.birtugladasenkoyarmisin.com | Tugla yaz 3406 ya yolla (1 SMS 1 Tuğla = 10 TL)
Perinaz - Yalancı Bahar (Flashtv) 8 Temmuz 2013 04:45
Perinaz - Yalancı Bahar (Flashtv) 8 Temmuz 2013 85 izlenme - 3 yıl önce PERiNAZ Yalancı Bahar (FlashTv) 8 Temmuz 2013
sunucuyu birden korku saldı. 00:42
sunucuyu birden korku saldı. 95 izlenme - 5 yıl önce
internettin hoca sanat topluluğu /pekdemir musa 00:58
internettin hoca sanat topluluğu /pekdemir musa 61 izlenme - 6 yıl önce
Türkiyenin En İyi Sunucusu Avantgardeast Tercihi 00:20
Türkiyenin En İyi Sunucusu Avantgardeast Tercihi 89 izlenme - 6 yıl önce