Hoşgeldiniz!

Flashtv Videoları İzle

Türkiye'de Kondom Şakası 03:43
Türkiye'de Kondom Şakası 13.584 izlenme - 7 ay önce Aşırı ileri düzey oyunculuk ile çekilen bu videoyu pardon yapılan şakayı sizlere sunuyorum.
karısını canlı yayında dövüyor. 02:38
karısını canlı yayında dövüyor. 19.110 izlenme - 8 yıl önce böyle kadına dayakta yetmez.ellerine sağlık
Işid Terörizminin Gerçek Yüzü - EhliSünnet Tv 04:13
Işid Terörizminin Gerçek Yüzü - EhliSünnet Tv 2.395 izlenme - 2 yıl önce EhliSünnet Tv boş durmuyor ve bilinçlendirmeye devam ediyor. Flash Tv kalitesinde oyunculuk, ders niteliğinde öğütler ve sonunda Fatiha içerir.
Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol (Eroin Güncesi) 57:16
Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol (Eroin Güncesi) 1.239 izlenme - 7 ay önce Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Hediye 55:39
Gerçek Kesit - Hediye 758 izlenme - 6 ay önce Gerçek Kesit - Hediye Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gel Bu Kadına Ne Yapma Xd 02:37
Gel Bu Kadına Ne Yapma Xd 7.483 izlenme - 8 yıl önce flash tv de bi program var ordaki manyaklık işte :d
Gerçek Kesit - Canavar 49:34
Gerçek Kesit - Canavar 2.054 izlenme - 11 ay önce Gerçek Kesit - Canavar Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor. ----------------------------------------­----------------------------------- http://www.flashtv.com.tr/ https://tr-tr.facebook.com/FLASH-TV-1... https://twitter.com/flashtv
Beyhan Deniz Sarıkamış Türküsü.. 06:43
Beyhan Deniz Sarıkamış Türküsü.. 5.680 izlenme - 7 yıl önce flash tv deki her cevhere bir altın adlı yetenek yarışması.karamürsel i ahmet şafak ın sarıkamış türküsüyle temsil eden beyhan deniz demirlerin tüylerinizi diken diken edecek müthiş yorumu..
Yalçın Çakır - Seçme Canlı Yayın Küfürleri 2 07:03
Yalçın Çakır - Seçme Canlı Yayın Küfürleri 2 1.760 izlenme - 2 yıl önce Sevdiğiniz içeriğin devamı..Sizler için derlediğim seçkin Yalçın Çakır canlı yayın küfürlerinin ikinci bölümü sizlerle..tabi Yalçın Abi bu bölümde de saydırıyor..öptüm gıdınızdan.. İlk içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40930/yalcin-cakir---secme-canli-yayin-kufurleri-
ceylan şov,intizar 02:14
ceylan şov,intizar 6.806 izlenme - 7 yıl önce ceylan şova intizarın 3 gelişinden bir video
Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar 51:13
Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar 636 izlenme - 7 ay önce Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Öfke 48:10
Gerçek Kesit - Öfke 424 izlenme - 6 ay önce Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı (Hacer içerir) 39:53
Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı (Hacer içerir) 403 izlenme - 7 ay önce Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Bayhan Gürhan - Flash Tv 04:30
Bayhan Gürhan - Flash Tv 2.199 izlenme - 8 yıl önce adamın yine ekranlarda.
Yalçın Çakır Casting 01:40
Yalçın Çakır Casting 667 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır abimiz de oyuncularla program yapmaya başlamış. Henüz çocuk ağlamaya başlamadan tahminde bulunan reji ekibi "18 YAŞINDAKİ ÇILGIN AŞIĞIN GÖZYAŞLARINA DAYANAMAYACAKSINIZ...ŞİMDİ" altyazısını yazmışlar. Ve çocukta kısa bir introdan sonra direk ağlamaya başlar. Bunu farkeden Yalçın Çakır abimizde direk rejiyi fırçalar ve kendisinden habersiz alt yazı yazılmasına isyan eder.
Flash TV'de Satılan Galaxy S4 İncelemesi 13:11
Flash TV'de Satılan Galaxy S4 İncelemesi 331 izlenme - 2 yıl önce Televizyonlarda özellikle Flash tvde s4 adı altında satılan telefonun kutu açılımı ve incelemesi.
Flash TV Seçim Gecesi de Çizgisini Bozmadı 01:00
Flash TV Seçim Gecesi de Çizgisini Bozmadı 138 izlenme - 2 yıl önce Türkiye gündemine bomba gibi düşen gelişmeler olduğu zamanlarda dahi halaylı, türkülü programlarıyla dikkat çeken Flash TV, bu çizgisini dün de bozmadı. Bütün Türkiye seçime kilitlenmişken Flash TV'de yine halay çekiliyordu. Bu durum da sosyal medyada espri konusu oldu.
Flash Tv Haber #BirTuğladaSenKoyarmısın 02:30
Flash Tv Haber #BirTuğladaSenKoyarmısın 175 izlenme - 3 yıl önce #BirTuğladaSenKoyarmısın www.birtugladasenkoyarmisin.com | Tugla yaz 3406 ya yolla (1 SMS 1 Tuğla = 10 TL)
Perinaz - Yalancı Bahar (Flashtv) 8 Temmuz 2013 04:45
Perinaz - Yalancı Bahar (Flashtv) 8 Temmuz 2013 86 izlenme - 4 yıl önce PERiNAZ Yalancı Bahar (FlashTv) 8 Temmuz 2013
İnternettin Hoca Sanat Topluluğu /pekdemir Musa 00:58
İnternettin Hoca Sanat Topluluğu /pekdemir Musa 62 izlenme - 6 yıl önce
Türkiyenin En İyi Sunucusu Avantgardeast Tercihi 00:20
Türkiyenin En İyi Sunucusu Avantgardeast Tercihi 89 izlenme - 6 yıl önce
Sunucuyu Birden Korku Saldı. 00:42
Sunucuyu Birden Korku Saldı. 96 izlenme - 6 yıl önce