Hoşgeldiniz!

flavia

Güzel Tenisçi Tam 12'den Vurdu 00:42
Güzel Tenisçi Tam 12'den Vurdu 15.027 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da düzenlenen karışık çiftler turnuvası Hopman Cup'ta İtalyan tenisçi Flavia Pennetta, bir backhand pozisyonunda topu ABD'li rakibi John İsner'ı genital bölgesine isabet ettirdi. Raketi ile kendini tam zamanında koruyan İsner, sakatlığın önüne geçmeyi başardı.
Güneşin azizliğine uğradı 00:38
Güneşin azizliğine uğradı 639 izlenme - 2 yıl önce California'da düzenlenen Indian Wells açık tenis turnuvasında Madison Brengle ile Flavia Pennetta arasındaki maçta Madison Brengle güneşin azizliğine uğradı.
Flavia Palmiero - Kiki Koko 03:56
Flavia Palmiero - Kiki Koko 293 izlenme - 4 yıl önce
Şiddete Maruz Kalan Kadınların Yara İzlerini Dövme Yaparak Kapatan Sanatçı 00:24
Şiddete Maruz Kalan Kadınların Yara İzlerini Dövme Yaparak Kapatan Sanatçı 59 izlenme - 3 yıl önce Şiddete maruz kalmak korkunç bir şey. Ama belki daha da korkuncu bu anıyı size sürekli hatırlatacak bir yara izini sonsuza dek taşımak. Brezilyalı Flavia Carvalho bu konuda ülkesinin kadınlarının yardımına koşuyor. Şiddet mağdurlarının yara izlerini kapatacak şekilde dövme yapıyor ve bunun için hiçbir bedel istemiyor... Flavia bir dövme stüdyosunun sahibi. Bu girişimine “A Pele da Flor”, yani Çiçeğin Derisi adını vermiş. Girişimine medyanın ilgisi büyük olmuş. Bir röportajında şöyle diyor: Bu projeye başlayalı çok kısa bir süre oldu ve medyadan böylesine ilgi çekeceğini hiç düşünmemiştim. Bu projeye tamamen spontan başladım. Verdiğim hizmet tamamen bedava, kadınlara tek maliyeti yapacağım dövme için tasarım seçerken harcayacakları zaman!