Hoşgeldiniz!

flemenko

İsmail Yk - Aramanı Bekledim Flamenco Version 02:25
İsmail Yk - Aramanı Bekledim Flamenco Version 26.513 izlenme - 4 yıl önce İsmail Yk - Aramanı Bekledim Flamenco Version
Artık Sevmeyeceğim (Flemenko Versiyon) 02:02
Artık Sevmeyeceğim (Flemenko Versiyon) 14.748 izlenme - 9 yıl önce flemenko versiyon
Yetti Bu Boyalı Direk :) 03:34
Yetti Bu Boyalı Direk :) 12.927 izlenme - 9 yıl önce evlerinin önü boyalı direk (orjinal)
Zara - Çeşmi Siyahım 05:35
Zara - Çeşmi Siyahım 1.882 izlenme - 4 yıl önce Http://www.facebook.com/ruksan.fun.club
İspanyollara Taş Çıkartan Türkler 01:18
İspanyollara Taş Çıkartan Türkler 4.518 izlenme - 7 yıl önce ellerinize sağlık arkadaşlar süper ötesi
Zara - Adaletin Bumu Dünya 04:29
Zara - Adaletin Bumu Dünya 2.864 izlenme - 4 yıl önce https://www.facebook.com/ruksan.fun.club
Ata - Ankara Rüzgarı 04:13
Ata - Ankara Rüzgarı 658 izlenme - 1 yıl önce beste ve güftesi Gündoğdu Duran'a ait olan Nesrin Sipahinin sesinden hafızalarımıza kazınan Ankara Rüzgarı şarkısını ispanya rüzgarına çeviren Ata'nın unutulmaz klibi. dikkatli gözler klipte pişmiş kelle gibi sırıtarak ritim tutan bbg Tarık'ın bbgden önceki halini göreceklerdir.bmwsi olup otostop çeken Ata'nın akıllara zarar danslarını, jest ve mimiklerini göz ardı etmeyelim.alkışlıyoruz.
Michael Lucarelli - Malaguena 03:31
Michael Lucarelli - Malaguena 242 izlenme - 1 yıl önce Malaguena Kübalı bestesi Ernesto Lecuona tarafından 1928'te bestelemiştir.Başta piyano solo olarak bestelense de ispanyol gitara uyarlanmış haliyle tanınmaktadır.
Quitarist Tolga - Artık Sevmeyeceğim 01:50
Quitarist Tolga - Artık Sevmeyeceğim 1.821 izlenme - 8 yıl önce Şarkının quitarist versiyonu umarım beğenirsiniz xd
emre sercan 05:59
emre sercan 1.763 izlenme - 8 yıl önce söz müzik davul:emre,bas gitar:neyzen,elek.gitar:çağrı,söyleyen:sercan
Sara Baras'la Flamenko Öğreniyorum 05:56
Sara Baras'la Flamenko Öğreniyorum 201 izlenme - 2 yıl önce Endülüs Halk müziği eşliğinde yapılan ispanyol halk dansı flemenkoyu ustası sara hanımdan izliyoruz. Provalarında bile ortalığı sanata boğmuşlar. Bir çift topukluyla neler yapılabildiğinin kanıtı. Saygılarımla...
Zara - Sunam 03:53
Zara - Sunam 580 izlenme - 4 yıl önce Http://www.facebook.com/ruksan.fun.club
Los Vivancos'tan 8 Mart Gösterisi İçin Mesaj Var! - A Message From Los Vivancos! 01:14
Los Vivancos'tan 8 Mart Gösterisi İçin Mesaj Var! - A Message From Los Vivancos! 298 izlenme - 2 yıl önce Flamenko'nun prensleri olarak bilinen “Los Vivancos”, en özel dans gösterileriyle 8 Mart Kadınlar Günü’nde Akasya Acıbadem’de sahne alacaklar. Anadolu yakasının cazibe merkezi olan ve gerçekleştirdiği kültür-sanat etkinlikleriyle adından söz ettiren Akasya Acıbadem, 8 Mart’ta flamenko’nun prenslerine ev sahipliği yapıyor. Sihirli Senfonik müziklerle zenginleşen, epik bir flamenko gösterisi olan Los Vivancos grubunun sunacağı “Aeternum”; dans severlere doğaüstü olayları ve limitlerini sorgulayan bir dans şöleni vaat ediyor. Los Vivancos, okuma yazmayı öğrenmeden enstrüman çalmaya başlayan, aynı kanı taşıyan, flamenko ateşiyle sahneleri yakan 7 kardeşten oluşuyor. Küçük yaşlarda ailelerine yaptıkları gösterilerini, birlikte gittikleri Barselona Dans Konservatuarı’yla profesyonel alana taşıdılar. 2004’ten bu yana katıldıkları televizyon programları, festivallerin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Belçika, İngiltere, Kanada, Kolombiya, gibi dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirdikleri özel gösterileriyle dinamizmleri, teknikleri ve uyumlarıyla izleyenlere unutulmaz ve keyifli anlar yaşatıyorlar. 7 kardeşin öyküsünü anlattıkları gösterileri “7 Hermanos” ile dünyayı dolaşan ve 30 ülkede milyonlarca kişiye ulaşan Los Vivancos, yeni gösterileri “Aeternum” ile sihirli bir atmosfer sunarak senfonik müzikler ile muhteşem bir flamenko şöleni sunuyor. Los Vivancos, son 5 yıl içerisinde Gran Teatro La Fenice di Venezia ödülü, Festival International du Cirque de Monte-Carlo En İyi Gösteri Ödülü, “Jerome Medrano” Özel Ödülü, Madrid Koreografi Yarışması En İyi Dansçılar Ödülü, City of Castellon Koreografi Yarışması En İyi Koreografi ödülü ve Kiwanis Uluslararası Müzik Festivali En İyi Müzikal Gösteri ödülü gibi bir çok ödülün sahibi olmuştur. Akasya Acıbadem, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde flamenkonun prensleriyle birlikte ziyaretçilerini bekliyor. https://www.facebook.com/pasionturca2011 https://www.facebook.com/pasion.turca
Kesilmeden Önce Flamenko Yapan Hindi 00:58
Kesilmeden Önce Flamenko Yapan Hindi 139 izlenme - 2 yıl önce Kesilmeden önce Flamenko yapan bu hindi o kadar güzel dans ediyor ki sahibi kesmeye kıyamıyor. Bu sayede akşam yemeği olmaktan kurtulan hindi şimdilerde ise dans yarışmalarına hazırlanıyor.
ara beni ara yarrrr 01:49
ara beni ara yarrrr 317 izlenme - 5 yıl önce flemanko gitar ara beni ara yar