Hoşgeldiniz!

florent malouda

Florent Malouda Trabzonspor'da! 02:45
Florent Malouda Trabzonspor'da! 520 izlenme - 5 yıl önce Trabzonspor'un Yeni Transferi Malouda'nın En Güzel 7 Golü Şimdi Sizlerle.
Malouda Aslan oluyor mu? 03:22
Malouda Aslan oluyor mu? 205 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Florent Malouda hakkında açıklama geldi...
Vur de Vuralım Öl de Ölelim - Malouda ve Bosingwa İmza Töreni 03:17
Vur de Vuralım Öl de Ölelim - Malouda ve Bosingwa İmza Töreni 114 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor yeni yıldızlarını taraftarlara tanıtırken ilginç bir olay yaşandı.Akp li olduğu bilinen Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu konuşma yaptığı sırada tribünlerden gelen tezahüratlar İbrahim Hacıosmanoğlu'na zor anlar yaşattı.İzliyoruz
Florent Malouda ve Jose Bosingwa Trabzon’a geldi 03:02
Florent Malouda ve Jose Bosingwa Trabzon’a geldi 115 izlenme - 5 yıl önce Trabzonspor’un yeni transferleri Florent Malouda ve Jose Bosingwa bu akşam tarifeli uçakla Trabzon’a geldi.
Trabzon'da Malouda izdihamı! 01:50
Trabzon'da Malouda izdihamı! 123 izlenme - 5 yıl önce Trabzonspor'un her konuda anlaşmaya vardığı yıldız futbolcu Florent Malouda, Fransa'dan özel uçakla saat 22.00'da Trabzon'a getirildi.
Malouda Penaltıyı Tribüne Vurdu 00:59
Malouda Penaltıyı Tribüne Vurdu 34 izlenme - 1 yıl önce Eski Trabzonsporlu Malouda Hindistan Ligi'nde oynanan maçta penaltıyı farklı bir şekilde auta attı.
Malouda ve Bosingwa'ya görkemli imza töreni 04:39
Malouda ve Bosingwa'ya görkemli imza töreni 96 izlenme - 5 yıl önce Trabzonspor'un kadrsouna kattığı Fransız oyuncu Florent Malouda ve Portekizli Jose Bosingwa, Avni Aker Stadı'nda kendilerini bordo mavi renklere bağlayan imzayı attılar. eni sezonda hedefini ligin zirvesi olarak belirleyen Trabzonspor kulüp tarihinde bir ilke imza attı yıldız transferleri Malouda ve Bosingwa Avni Aker Stadı'nda düzenlenen törenle resmi sözleşme imzaladı. İmza töreninden konuşan Flourent Malouda, ''Öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Hayatımda birçok ülkeye gittim, fakat ilk kez böyle bir ortamla karşılaşıyorum. İlk geldiğim günden bu yana taraftarlarımız bu şehir nasıl temsil ettiğini bana çok iyi hissettirdi. Buradayım çünkü hırslarım ve arzularım var. Tek istediğim burada başarılar kazanmak ve bunu her zaman taraftarlarla kutlamak." dedi. Törende konuşan Trabzonspor'un bir diğer transferi Bosingwa ise "Herkese iyi akşamlar. Oldukça duygulu anlar yaşıyorum. Kelimeleri yan yana getirmekte zorlanıyorum. Kalbimin derinliklerinden Trabzonspor taraftarlarına teşekkür ediyorum havaalaından bu yana bana yaşattıkları için. Şunu biliyorum ki taraftarları memnun etmenin tek yolu başarılı olmak ve takımı şampiyon yapmak." diye konuştu.
Florent Malouda Show 01:49
Florent Malouda Show 59 izlenme - 4 yıl önce Facebook https://www.facebook.com/TrabzonsporTeam
Trabzon'da Florent Malouda İzdihamı! 04:11
Trabzon'da Florent Malouda İzdihamı! 78 izlenme - 5 yıl önce Trabzon'da Malouda İzdihamı!trabzonspor'un Her Konuda Anlaşmaya Vardığı Yıldız Futbolcu Florent Malouda, Fransa'dan Özel Uçakla Saat 22.00'da Trabzon'a Getir...
Malouda İçin Trabzonspor Defteri Kapandı 00:24
Malouda İçin Trabzonspor Defteri Kapandı 22 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor'a geldiği günden beri futboluyla değil, ortaya çıkardığı krizlerle gündeme gelen Malouda için artık Trabzonspor defteri kapandı.