Hoşgeldiniz!

Floresan Videoları İzle

Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 04:52
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 6.448 izlenme - 1 yıl önce
Floresanla Seçim Zaferi Kutlayan AK Partililer 03:00
Floresanla Seçim Zaferi Kutlayan AK Partililer 2.542 izlenme - 1 yıl önce AK Parti'nin seçimi kazanmasından sonra bazı AK Partililer zaferi floresanla kutlamış.
Yetenek Sizsiniz Hindistan - Ölümüne Yarışmak 12:52
Yetenek Sizsiniz Hindistan - Ölümüne Yarışmak 1.038 izlenme - 1 yıl önce Efendim ülkemizde "Yetenek Sizsiniz" adıyla yayınlanan yarışma formatının bir benzeri de Hindistan 'da "Are You Ready" ismiyle yayınlanmakta. Türkiye'de bu programa katılıp tırt ilizyonlar yapan , Metin Akpınar - Yıldız Tilbe vs. taklidi yapan , bağlama çalan , apaçi dansları yapan yarışmacıların aksine Hindistan'lı yarışmacılar büyük ödül için canlarını ortaya koyuyorlar. Adamlar zaten garip guraba "kaybetcek bişeyimiz yok" diye düşünüyorlar herhalde.. Yalnız 20 tane florasanın üzerine atlayan sakallı abi çok etkileyiciydi görsel olarak.
Kilometre Taşları - Nikola Tesla 05:06
Kilometre Taşları - Nikola Tesla 508 izlenme - 2 yıl önce Floresan lambayı, neon ışıklarını, hız-ölçeri, otomobillerdeki ateşleme sistemini, radarın temellerini, elektron mikroskobunu ve mikrodalga fırını da Nikola Tesla'nın icat ettiğini bilenlerin sayısı sınırlıdır. Nicola Tesla'ya göre bu doğru akım uygulanan doğru sistem değildir. Hem jeneratör (üreteç) hem de motordaki komütatörü ortadan kaldırmak ve alternatif akımı tüm sistemde kullanmak daha akla uygun gelmekteydi. Fakat hiç kimse alternatif akımda çalışabilen bir motoru oluşturmamıştı ve Nicola Tesla bu sorunu çok düşündü. 1882'nin Şubat ayında, Budapeşte'nin bir parkında Szigetti adında bir sınıf arkadaşı tüm elektrik endüstrisinde devrim yapacak olan "dönen manyetik alan"ı bulmuştu. Dönen elemana bağlantı gereği olmayacaktı. Komütatör yoktu artık. Daha sonradan tüm alternatif akım elektrik sistemlerini tasarladı. Alternatörler, elektrik enerjisinin ekonomik iletimi ve dağıtımı için gerilim yükseltici ve alçaltıcı transformatörler ve mekanik güç sağlamak için alternatif akım motorları. Dünyanın her tarafında harcanıp giden su gücünün bolluğundan esinlenip, gerekli olan yerlere enerji dağıtabilen hidroelektrik santralleriyle bu büyük gücün elde edilmesini tasarladı. Budapeşte'de "Bir gün Niyagara Çağlayanı'nı elektrik elde etmek için kullanacağım" diyerek dinleyenleri şaşırttı. Alternatif akım jeneratörleri ve motorları, radyo, floresan, radar, MRI, lazer teknolojisi, robot teknolojisi, deprem makinesi (HAARP), Nicola Tesla'nın teorileri kaynaklık edinilerek yaratılmış projelerdir.
CD - Mozarella Peyniri - Külotlu Çorap - Floresan Lamba 22:31
CD - Mozarella Peyniri - Külotlu Çorap - Floresan Lamba 755 izlenme - 3 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde CD, Mozarella Peyniri, Külotlu Çorap ve Floresan Lambanın nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Yüksek Teknoloji Sahibi Korsan Cd' ci 02:05
Yüksek Teknoloji Sahibi Korsan Cd' ci 396 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Korsan Partisi ayağının filizlenmeye başladığı şu günlerde, alkışlarlayaşayanlar birliği olarak, biz de korsan ve korsancıların ülkemizdeki durumunu tespit etmek amacıyla zorlu bir yolculuğa giriştik. Gördüğümüz manzara gerçekten umut vericiydi değerli dostlar. Teknoloji harikası tesisatlarla donanmış işyerleri, hızlı ve bir o kadar da efektif iletişim ağları, misafirperver ve güleryüzlü personel... Başka bir arzunuz ? Admin Notu: "AlkışlaYarak Korsan Cd' ye Hayır!!!" mücadelemiz devam edecektir.(Pornolar hariç)
Takla Atarak Floresan Parçalamak 00:22
Takla Atarak Floresan Parçalamak 268 izlenme - 2 yıl önce Derdini tam anlayamadığımız genç abimiz artistik bir hareketle floresanı paramparça ediyor. Şiddete sportif ve renkli bir çözüm getiren bu arkadaşı takdir ediyoruz.
Kor Yiyen Hindistanlı Adam 01:24
Kor Yiyen Hindistanlı Adam 221 izlenme - 1 yıl önce Bu Hindistan garip bir yer; 38 yıldır sağ eli havada olanı mı dersin 70 yıldır yemek yemeyen adamını mı dersin ilginçlikler onlarda. Şimdi de Ambuli Abu adındaki adam kor yiyen adamı göreceğiz, inanır mısınız birde üfleyerek yiyor. Eğer kanserden ölmediyse kendisini naga biberiyle görmek isteriz.
Floresan lamba parçalayabilen cesur öğrenci 00:29
Floresan lamba parçalayabilen cesur öğrenci 167 izlenme - 3 yıl önce Şok Şok ! Başında Floresan lamba parçalayabilen cesur öğrenci !
İvrindi Takmatik Floresan Zinciri 00:18
İvrindi Takmatik Floresan Zinciri 414 izlenme - 8 yıl önce ivrindi takmatik floresan zinciri
Deniz Planktonlarının Gece Görünüşü 01:11
Deniz Planktonlarının Gece Görünüşü 132 izlenme - 3 yıl önce view the bright blue color of fluorescent Plankton at night in our Lagoon at LUX* Maldives
floresan lambalar nasıl yapılır? 04:39
floresan lambalar nasıl yapılır? 229 izlenme - 5 yıl önce floresan lambalar nasıl yapılır?
Cin Ali'nin Cana Gelmesi 00:21
Cin Ali'nin Cana Gelmesi 82 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da halloween için bir baba, çocuğuna kostüm yapmış iyi de olmuş. Karanlıkta oldukça ilginç gözükmektedir.
Floresan Lambalar Nasıl Yapılır? 04:32
Floresan Lambalar Nasıl Yapılır? 7 izlenme - 1 yıl önce Floresan Lambalar Nasıl Yapılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...