Hoşgeldiniz!

Flyboard Videoları İzle

İnanılmaz Flyboard Gösterisi 06:04
İnanılmaz Flyboard Gösterisi 1.070 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Flyboard Gösterisi
Denizde Flyboard Show 00:57
Denizde Flyboard Show 921 izlenme - 4 yıl önce Suyun İtme Kuvveti İle Uçuran Alet Flyboard İle Yapılan Gösteri...
Zalımsın Flyboard Zalım! 01:56
Zalımsın Flyboard Zalım! 555 izlenme - 2 yıl önce işte görüyorsunuz arkadaşlar benim brezilyalı big bootyli bacılarıma Flyboard aracılığıyla zulümler uygulanmakta. eeeeeyyyy bırazilyaaaa eyyy latin amarika zalım flyboardunuzu nasıl görmezlikten gelelim, nasıl?
Green Goblin'in Uçan Kaykayı Gerçek mi Oluyor? 02:24
Green Goblin'in Uçan Kaykayı Gerçek mi Oluyor? 173 izlenme - 1 yıl önce Örümcek adamın düşmanı Green Goblin'in uçan aracını belki hatırlarsınız. Zapata Racing'in Flyboard'u tam da Green Goblin'in o meşhur aracını andırıyor. Saatte 150 kilometre hıza ulaşabilen ve 10 dakika civarı havada kalma süresi olan Flyboard şirketin kurucusu tarafından denendi.
David Luiz'in flyboard keyfi 00:30
David Luiz'in flyboard keyfi 187 izlenme - 1 yıl önce PSG'nin Brezilyalı yıldızı David Luiz tatilini ülkesinde geçiriyor. Denizin keyfini çıkaran futbolcu flyboard ile şokv yapmayı da ihmal etmedi.
David Luiz'in flyboard keyfi 00:19
David Luiz'in flyboard keyfi 160 izlenme - 1 yıl önce PSG'nin Brezilyalı yıldızı David Luiz tatilini ülkesinde geçiriyor. Denizin keyfini çıkaran futbolcu flyboard ile şokv yapmayı da ihmal etmedi.
Balkan Flyboard Şampiyonu'ndan Van Gölü Canavarı Kostümlü Gösteri - 03:43
Balkan Flyboard Şampiyonu'ndan Van Gölü Canavarı Kostümlü Gösteri - 323 izlenme - 3 yıl önce Balkan Flyboard Şampiyonu Ve Iatı Jetski Team Sporcusu Ali Komşusu, Van Gölü Canavarı Kostümüyle Gösteri Yaptı.
Flyboard İle Adeta Dans Ettiler 01:14
Flyboard İle Adeta Dans Ettiler 90 izlenme - 2 yıl önce Flyboard ile deniz suyunu güçlü motorlarla iterek su üzerinde uçmayı sağlamasına deniliyor. Son zamanlarda turizm sektöründe inanılmaz rağbet gören bu eğlence oyunu her yerde oynanıyor. Görüntülerde gördüğünüz ise Florida'nın Maimi kentinde bir sahilden çekildi.
Flyboard Air Test Aşaması 02:24
Flyboard Air Test Aşaması 47 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız ! Sitemiz: http://www.unalyapim.com/en-guclu-hoverboard/ Bu ürün onlarda farklı olarak pervane hava sistemi ile çalışmakta olup 10.000 feet yüksekliğe ulaşabiliyor. Adı ise Flyboard Air olarak belirtilen ürün şuan için güvenlik test aşamasında. Sitemiz: http://www.unalyapim.com/ Facebook: https://www.facebook.com/unalyapim Twitter: https://twitter.com/unalyapim İnstagram: https://instagram.com/unalyapim Youtube: https://www.youtube.com/unalyapim
Su Üzerinde Uçanlar 03:47
Su Üzerinde Uçanlar 161 izlenme - 3 yıl önce Extreme spor tutkunlarının yeni gözdesi Flyboard, deneyenlere kendini süper kahraman gibi hissettiriyor.
flyboard zapata 06:09
flyboard zapata 101 izlenme - 5 yıl önce
Flyboard Zapata 06:09
Flyboard Zapata 104 izlenme - 5 yıl önce flyboard zapata
007 Remix - Flyboard Style! 02:52
007 Remix - Flyboard Style! 91 izlenme - 3 yıl önce 007 Remix - Flyboard Style! (Video Klip 2014)
Denizde Muhteşem Gösteri 06:04
Denizde Muhteşem Gösteri 95 izlenme - 5 yıl önce Flyboard gösterisi, izleyenleri adeta mest etti.
Hortumla Denizde Harikalar Yaratmak - Flyboard 03:13
Hortumla Denizde Harikalar Yaratmak - Flyboard 43 izlenme - 2 yıl önce Flyboard, ayağa hortum bağlayarak denizde hareket etme şeysidir. Ayakları sağlam tutmak gerekiyor ki dengede kalabilesiniz. Neyse fazla da sallamış olmıyım, sonuçta kendim hiç kullanmadım. İyi seyirler.
Hoverboard Gerçek Oldu 03:26
Hoverboard Gerçek Oldu 55 izlenme - 3 yıl önce Deniz üstünde uçabilmek artık mümkün. Zapata Racing, Geleceğe Dönüş rüyasını gerçek yapmış gibi!
David Luiz'den 'flyboard' şov! 00:15
David Luiz'den 'flyboard' şov! 28 izlenme - 1 yıl önce HakkındaSitene Ekle Paris Saint-Germain'in Brezilyalı savunmacısı David Luiz lige verilen arayı fırat bilip ülkesinde tatil yaptı. Bir gölde arkadaşlarıyla görüntülenen Luiz 'flyboard' ile tatilin keyfini çıkardı.
Flyboard Kulübünün Muhteşem Gösterisi 02:55
Flyboard Kulübünün Muhteşem Gösterisi 50 izlenme - 3 yıl önce Deniz üzerinde su basıncıyla uçmayı sağlayan flyboard'un erbapları bir araya gelirse... Toplu gösteriden muhteşem görüntüler...
Flyboard Kulübünün Muhteşem Gösterisi 02:27
Flyboard Kulübünün Muhteşem Gösterisi 37 izlenme - 3 yıl önce Deniz üzerinde su basıncıyla uçmayı sağlayan flyboard'un erbapları bir araya gelirse... Toplu gösteriden muhteşem görüntüler...
En Çılgın Fırlatma 03:01
En Çılgın Fırlatma 59 izlenme - 3 yıl önce İnsan fırlatmada en extreme nokta, daha eğlencelisi yok.
Flyboard - Coolest Water Jet Pack Ever 03:13
Flyboard - Coolest Water Jet Pack Ever 52 izlenme - 4 yıl önce Check Out How To Get A Flyboard İn The Link Below! Rocky Mountain Flyboard:
Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası 02:29
Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası 25 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Su jeti yarışçılarından görüntüler- Flyboard yarışmasından görüntüler-Seyirci ve bayrak detayları Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası- Kastamonu'da düzenlenen şampiyonanın 3. ayak yarışları sona erdi Kastamonu'nun Abana ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası'nın 3. ayak yarışları, sona erdi.
Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 02:14
Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 6 izlenme - 12 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yarışmadan görüntüler Sporculardan detay TMF Yönetim Kurulu Üyesi Faysal Şefkatlioğlu ile röportaj Sağlıkçıların sporculara müdahalesi Ödül töreninden görüntüler Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 1. Ayak Yarışları sona erdi Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 1. Ayak Yarışları sona erdi.
Köprüden Atılan Frizbiyi Flyboard'un Üzerinde Yakalayan Adam 01:08
Köprüden Atılan Frizbiyi Flyboard'un Üzerinde Yakalayan Adam 6 izlenme - 2 yıl önce Son yılların en büyük icatlarından olan Flyboard'a binen adamın köprü üzerinden atılan frizbiyi yakaladığı ana tanıklık edeceğiz. Flyboard'un üzerinde frizbiyi yakalamak mı daha ihtişamlı, yoksa Flyboard'a binen adamın aşırı yakınına frizbiyi atan adamın hareketi mi karar sizin...
David Luiz'in Flyboard Keyfi! 00:30
David Luiz'in Flyboard Keyfi! 3 izlenme - 1 yıl önce PSG'nin Brezilyalı yıldızı David Luiz tatilini ülkesinde geçiriyor. Denizin keyfini çıkaran futbolcu flyboard ile şokv yapmayı da ihmal etmedi.