Hoşgeldiniz!

flycam

Cengiz Han Heykelinde Vlog (Moğolistan) 09:40
Cengiz Han Heykelinde Vlog (Moğolistan) 426 izlenme - 1 hafta önce Dünya'nın en büyük atlı heykeli olan Cengizhan Heykeli'ni havadan çekip yamacında ata binip vlog çeken arkadaş
Göztepe 90. Yıldönümü Kutlaması Vol.2 (Flycam) 06:32
Göztepe 90. Yıldönümü Kutlaması Vol.2 (Flycam) 848 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar ilk videoyu atmıştım ama güzelyalı sahilinin belirli bir kısmı vardı. Bu görüntüde tüm güzelyalı sahili gözükmekte. Bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim, iyi seyirler.
Havadan Cekim 00:46
Havadan Cekim 767 izlenme - 2 yıl önce Flycam İle Havadan Film Ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri www.havadan-cekim.com
Flycam ile İstanbul Görüntüleri 07:21
Flycam ile İstanbul Görüntüleri 497 izlenme - 2 yıl önce 7 dakikada Kadıköy'den Maslak'a İstanbulu flycam ile gezeceksiniz, iyi seyirler. Bakalım İstanbul havadan nasıl gözüküyormuş?
Flycam ile Konya Görüntüleri - Mevlana Türbesi 03:03
Flycam ile Konya Görüntüleri - Mevlana Türbesi 195 izlenme - 1 yıl önce Flycam serisinin 4.şehri Konyaya havadan bakalım Konyada çekilecek çok yer olmadığı için klibin tamamı Mevlana Türbesine ayrılmıştır iyi seyirler
Flycam ile Alanya Görüntüleri 02:07
Flycam ile Alanya Görüntüleri 343 izlenme - 2 yıl önce Flycam serisinin son mekanı Alanyayı havadan dolaşmaya ne dersiniz. İyi seyirler...
Flycam ile İzmir Görüntüleri 04:52
Flycam ile İzmir Görüntüleri 165 izlenme - 1 yıl önce Flycam serisinin 3.şehri ile karşınızdayız. Bakalım Flycam ile İzmir nasıl görünüyormuş. Video özellikle sonlara doğru bize muhteşem görütüler sunuyor..
Flycam ile Şükrü Saraçoğlu Stadı - Derbi Günü 05:26
Flycam ile Şükrü Saraçoğlu Stadı - Derbi Günü 137 izlenme - 1 yıl önce İster FB'li olun ister başka takımlı Kadıköy'ü hiç bu kadar güzel görmemişsinizdir. Flycam ile yapılan bu çalışma FB-GS maçını bize tepeden göstermiş. Yayıncı kuruluşta bile bu şekilde bir çalışma olacağını zannetmiyorum.
Flycam ile Fenerbahçe Ülker Sports Arena 02:25
Flycam ile Fenerbahçe Ülker Sports Arena 122 izlenme - 1 yıl önce Hangi Takımı Tutarsanız Tutun Bu Görüntüleri İzlediğinizde Heycanlanmayacak Kişi Sayısı Azdır. Şimdi Koltuklarınıza Yaslanın Ve Flycam İle Fenerbahçe Ülker Sporst Arena'yı Birde Böyle İzleyiniz. Devlerin Aşkı Büyük Olur!
300 Metreden Taksim Gezi Direnişi - Helikopter Çekimi 05:17
300 Metreden Taksim Gezi Direnişi - Helikopter Çekimi 160 izlenme - 1 yıl önce Günlerdir devam eden Taksim Direnişi'ne bir de havadan bakalım. Çapulcular her yerde, hep beraber eylemdeler.
Flycam ile Sivas Görüntüleri - Meydan Çifte Minare 03:14
Flycam ile Sivas Görüntüleri - Meydan Çifte Minare 134 izlenme - 2 yıl önce Flycam ile Sivas'ın en güzel ve güzide yerlerinden biri olan meydan ve çifte minareyi izleyeceksiniz.Birçok yer es geçilmiş ama genellikle topluluğun olduğu kısımlar baz alınmış.Diğer ekip kadar olmasa da yinede başarılı diyebiliriz.Bazı yerlerde rüzgardan dolayı sarsıntılar mevcuttur. Çekim yapılan yerler: Sivas Gar İstasyon Caddesi Çifte Minare Atatürk Caddesi Sivas Cumhuriyet Meydanı Paşa Camii
Flycam ile Ankara - Dikmen Vadisi 04:17
Flycam ile Ankara - Dikmen Vadisi 39 izlenme - 1 yıl önce Ankara'nın en önemli arterlerinden biri olan Dikmen Vadisi'ni yepyeni bir görünüme sahip. Bakalım Dikmen vadisini beğenecek misiniz?
Havadan Çekim 03:21
Havadan Çekim 92 izlenme - 2 yıl önce Flycam İle Havadan Reklam Tanıtım Film Çekim Hizmetleri www.havadan-cekim.com
flyzeplin 4mt zeplin gondola taşkın oğuz 02:37
flyzeplin 4mt zeplin gondola taşkın oğuz 377 izlenme - 8 yıl önce flyzeplin 4mt zeplin gondola
Füg - Kısa Film Fragman 00:46
Füg - Kısa Film Fragman 46 izlenme - 2 yıl önce Deniz Güvenç, Mehmet Nurkut İlhan, Şükran Kozalı, Özgür Bacaksız Gimball ve Multicopter operatör: FlyTurk Hava Çekimi, İhsan Özdinç Stunt Koordinatör: Firnas Hancı Festival Sorumlusu: Muhammet Taha Turan Yönetmen Yrd: Eren Bektaş Plastik Makyaj & Makyaj: Elif Özgümüş Görüntü Yönetmeni: Gökhan Pekdemir Kurgu: İdris Şahin Yardımcı
Kocaelispor - Sevdanın Ligi Olmaz 12:00
Kocaelispor - Sevdanın Ligi Olmaz 59 izlenme - 1 yıl önce FLYCAM ile çekilen tribün görüntüleri, Mutlaka tüm taraftarların izlemesi gereken kısa film tadında sürükleyici bir klip izleyin arkadaşlar .
Flycam ile Maldiviler Rüyası 02:32
Flycam ile Maldiviler Rüyası 30 izlenme - 2 yıl önce Havadan Müthiş Maldiviler Manzaraları ve doğal güzellikleri izleyeceğiz. Kendinizi rüyada hissedeceksiniz.
Havadan Çekim 04:05
Havadan Çekim 26 izlenme - 2 yıl önce Flycam Havadan Foto Film Çekim Hizmetleri