Hoşgeldiniz!

flypgs

Pegasus'un Sahibinin Müşterisine Hangover Dvd'si Göndermesi! 04:42
Pegasus'un Sahibinin Müşterisine Hangover Dvd'si Göndermesi! 7.251 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlarıyla Kıbrıs'a haftasonu kaçamağına gidecekken, uçağın rötar yapmasıyla 1 gününü kaybeden ve bunun üzerine Pegasus Havayolları'na şikayet maili yazan müşteriye Ali Sabancı'nın Hangover DVD'si göndermesi ve 2 sene gerçekleşen ilginç olay bonus atarlı hikaye
Pegasus Yurt İçi Ve Yurt Dışı Yaz Fırsatlarını Kaçırma! 00:41
Pegasus Yurt İçi Ve Yurt Dışı Yaz Fırsatlarını Kaçırma! 1.363 izlenme - 4 yıl önce Yazı daha çok yaşamak için www.flypgs.com’dan yaz biletlerini şimdi al, yurt içine 45,99 TL’den, yurt dışına 45,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı yakala! Detaylı…
Pegasus – Yaza Merhaba 00:52
Pegasus – Yaza Merhaba 1.202 izlenme - 4 yıl önce Hemen www.flypgs.com’a tıkla, tüm yazın biletlerini şimdiden al, daha çok seyahat et, yazı daha çok yaşa! Hayat kısa, Pegasus’la yakala.
Pegasus’tan Dünyanın En Güzel Hediyesi – Büyük Sürpriz 01:38
Pegasus’tan Dünyanın En Güzel Hediyesi – Büyük Sürpriz 677 izlenme - 3 yıl önce Pegasus olarak Dünyanın En Güzel Hediyesi kapsamında yaptığımız resim yarışmasında birinci olan Ada'nın resmi ile uçağımızı boyadık hem de Ada'nın ismini uçağımıza verdik. Siz de bir gün gökyüzünde uçan bir resim görürseniz şaşırmayın. Pegasus hayalleri gökyüzüne taşımaya devam edecek.
Flypgs Rezilliği - Çağrı Merkezi Konuşması 07:37
Flypgs Rezilliği - Çağrı Merkezi Konuşması 76 izlenme - 2 yıl önce flypgs
Flypgs.com’da Neler Oluyor? 00:20
Flypgs.com’da Neler Oluyor? 167 izlenme - 2 yıl önce Dillere destan güzeller, tavukla konuşan bir gezgin, dünyanın ilk güvenlikli butonu, komik tarihçiler ve tıkladıkça güzellik yapan Fırsat Fehmi! Bedava uçak biletleri, indirimler, i-Phone’lar, i-Pad’ler... İzleyin bakalım, daha neler oluyor?