Hoşgeldiniz!

fois

Ma premiere fois English sub Trailer 01:59
Ma premiere fois English sub Trailer 2.683 izlenme - 6 yıl önce Ma premiere fois English sub Trailer
İlk Aşkım Fragmanı 01:59
İlk Aşkım Fragmanı 1.991 izlenme - 6 yıl önce İlk Aşkım Fragmanı
Vücudumuzu Tanıyalım 01:41
Vücudumuzu Tanıyalım 1.273 izlenme - 3 yıl önce En gariplerinden biriydi ama vardı böyle bi çizgi film.
La prochaine fois je viserai le coeur (2014) Fragman 02:31
La prochaine fois je viserai le coeur (2014) Fragman 1.084 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Fransız gerilim filmi La prochaine fois je viserai le coeur'un fragmanı. Cédric Anger'in yönettiği filmde Guillaume Canet ve Ana Girardot başrolde. Film 12 Kasım 2014'te vizyona girdi.
Patricia Carli - Bir Gün Sana Döneceğim ( Encore Une Fois - 1967) 03:08
Patricia Carli - Bir Gün Sana Döneceğim ( Encore Une Fois - 1967) 248 izlenme - 3 yıl önce Sezen Cumhur Önal, Carli'nin orijinali 'Encore Une Fois' adlı parçasına 1960'lı yıllarda ünlü yabancı şarkıcıların çoğuna yaptığı gibi Türkçe sözler yazdı ve Carli'ye 'Bir Gün Sana Döneceğim' adıyla plak yaptırttı. Patrcia Carli, İtalyan asıllı Fransız pop şarkıcısı, besteci ve şarkı sözü yazarıdır. Yé-Yé tarzı müziğin önde gelen temsilcilerinden olan Carli ününün doruğunda olduğu 1960'lı yıllarda Türkiye'ye de defalarca konserler vermeye geldi ve Sezen Cumhur Önal'ın sözlerini yazdığı kendi parçalarının Türkçe aranjman plaklarını doldurdu. Kendi şarkılarının sözlerini de yazan Patricia Carli daha sonra şarkı söylemeyi bırakarak Nicoletta, Dalida ve Claude François gibi şarkıcılara söz yazmaya devam etti.
Dj Sash - Encore Une Fois 03:32
Dj Sash - Encore Une Fois 71 izlenme - 3 yıl önce Almanyalı Dj Sascha Lappessen, ilkinde olmasada,1997 yılında 2. albümü olan Encore Une Fois ile müzik dünyasında adından söz ettirmişti buna rağmen bir çok kişi bu şarkıyı es geçerek bu dj'in sahneye esas çıkışını Ecuador ya da Stay parçaları ile yaptığını düşünmektedir. Encore Une Fois ve müthiş bayan vokalin 90'lardaki yeri bir başkadır, ilginç olan bir şey ise şarkıda bir çok kişi dj'den çok vokali ön plana çıkarmakta ve sevmektedir.Kendisinin ismi Sabine Ohmes'dir aynı sene şarkının çok kısa sürede İngiltere müzik listelerinde 2. sıraya kadar hızla yükselmesi ile esasen Sash'tan daha fazla konuşulmuştur ve bunun üstüne kendiside aynı yıl içinde ayrı bir albüm çıkarmıştır. Evet o şarkıyıda hatırlıyor fakat çıkaramıyorsunuz 90'lar kuşağı biliyorum. Sash ise sonraki yükselişinde bu parçadaki başarılı rolünü seyircisine Ecuador ile ispatlamıştır.Sonraları bir çok albüm yapmış Adelante vb parçalar ile ara çıkışlar da bulunmuşsa da bir çok kişi tarafından 1997 yılındaki parçaları ile yanyana koyulabilecek işlere tekrar imza atamamıştır.
07 - Paris Combo - Chaque Fois 03:36
07 - Paris Combo - Chaque Fois 44 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/pasionturca2011 https://www.facebook.com/pasion.turca Şarkı Sözleri (lyrics): Dans un dancing un soir, où j’étais par hasard, attirée par les lampions comme un vulgaire papillon. C’était là ton habitacle, tu t’y donnais en spectacle. J’étais là incognito et tu me fais ton numéro... REFRAIN Oh, j’aurais bien tout laissé tomber, je t’aurais bien envoyer valser toi et ton smoking laminé et ton brushing gominé mais non, je ne peux pas—oui, mais non—décemment danser sans toi Chaque fois, chaque pas , chaque fois j’ai marché, mais avec toi, Chaque fois, chaque pas , chaque fois j’ai dansé, ça s’oublie pas Puis tu as posé tes mains sur ma taille et soudain, j’ai senti, comme à regret, mon dédain s’évaporer. C’est ta dégaine ridicule qui m’a touchée, je crois, et mon regard acidule n’a pas eu l’effet: “casses-toi!“ REFRAIN J’ai mes idées sur l’amour et tu ne colles pas au schéma Mais si j’enlace tes contours, j’oublie comment et pourquoi...
la prochaine fois the next time 04:22
la prochaine fois the next time 34 izlenme - 7 yıl önce
Patricia Carli - Encore Une Fois (45'lik) 05:49
Patricia Carli - Encore Une Fois (45'lik) 7 izlenme - 10 ay önce PATRİCİ CARLİ - ENCORE UNE FOİS (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 2016) Şarkı Listesi: 1.Encore Une Fois 00:00 2.Özlerim İstanbul'u 03:08 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://www.turktelekommuzik.com/sa/452093 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/encore-une-fois-single/id1092066507?l=tr