Hoşgeldiniz!

Fold Videoları İzle

scottish fold yavruları 00:53
scottish fold yavruları 2.402 izlenme - 2 yıl önce scottish fold yavruları YAVRULARIMIZ SİZLERE DİŞİ ERKEK SEÇİM İMKANIYLA SUNULUR. YURT GENELİNDE GÖNDERİM LERİMİZ GÜVENLE SAGLANIR. DİYER İLERDEN BİZLERİ TERCİH EDEN MÜŞTERİ LERİMİZE YAVRULARIMIZI VEP CAMDAN CANLI SEÇİM İMKANI SAGLANIR. YAVRULARIMIZ SİZE AŞI KARNESİ VE ÖZEL TAŞIMA BAKSIYLA GÖNDERİLİR. GÜNCEL FİYAT LARIMIZ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN :0539 414 01 05 www.yavrukediilani.com
En Tatlı Scottish Fold Diana 01:41
En Tatlı Scottish Fold Diana 921 izlenme - 2 yıl önce Bu kulakları düşük kedicik gerçekten çok tatlı. Diana'nın çılgın maceralarından bir kesit görüyorsunuz. Kanala abone olmak için www.izlesene.com/pellcat
İzlendiğini Anlayınca Yaptığından Utanan Scottish Fold Kedi 00:30
İzlendiğini Anlayınca Yaptığından Utanan Scottish Fold Kedi 369 izlenme - 1 yıl önce Kedi çekmeceyi karıştırıyor ve izlendiğini görünce usulca kapatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Avenged Sevenfold - Almost Easy (Official Music Vi 04:06
Avenged Sevenfold - Almost Easy (Official Music Vi 2.334 izlenme - 9 yıl önce
Satılık Scottish Fold Yavruları 00:38
Satılık Scottish Fold Yavruları 377 izlenme - 2 yıl önce satılık scottish fold Yavrularımızın Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 05355865500
SCOTTİSH FOLD IRKI KEDİ ALMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER 01:55
SCOTTİSH FOLD IRKI KEDİ ALMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER 144 izlenme - 1 yıl önce Scottish Fold, bir kedi ırkıdır. 1961 yılında İskoçya'da bir çiftçi tarafından fark edilmiştir. Kulak kıkırdağındaki bir mutasyon sebebiyle öne ve aşağı katlanmış kulakları ile ünlüdür.[1] Renkleri genellikle gridir ama diğer renklerde de görülebilir. Bu ırktan olan bazı kediler kucakta durmayı sever ve çabuk kilo alırlar. Kulaklarındaki mutasyon nedeniyle hala bazı kişiler farklı bir cins olduğuna karşı çıkıyor. scottish fold
Sevimli Scottish Fold Kedi Kıza Patisiyle Onu Sevmesini İstiyor 00:48
Sevimli Scottish Fold Kedi Kıza Patisiyle Onu Sevmesini İstiyor 151 izlenme - 1 yıl önce Sevimli Scottish Fold Kedi Kıza Patisiyle Onu Sevmesini İstiyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Günde 5 Saat Belgesel İzleyen Kedi 00:43
Günde 5 Saat Belgesel İzleyen Kedi 35 izlenme - 4 ay önce Bursa’da 6 aylık kedinin televizyon karşısında belgesel keyfi görenleri hayrete düşürüyor. Televizyonda belgesel programı çıkınca yemek yemeyi bile kesen kediyi, sahibi tüm çabalarına rağmen televizyon izlemekten alıkoyamıyor. Bursa’nın Yıldırım ilçesi Umurbey Mahallesi'nde İnsan Kaynakları Sorumlusu Sahibi Nazlı Acar'ın 6 aylık Scottish Fold cinsi İskoç kedisi hemcinslerine göre biraz farklı. Gümüş isimli erkek kedi, yumak çözmek ya da lazer ışığının peşinden koşmak yerine televizyon başına geçip belgesel izlemeyi tercih ediyor. Belgesel programı çıktığında 125 ekran televizyonun karşısına oturan Gümüş, sahibi Nazlı Acar’ın tüm çabalarına kulak asmayıp kanal değiştirilene kadar televizyon başından ayrılmıyor.
Scottish Fold Iırkı Kedi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler 01:55
Scottish Fold Iırkı Kedi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler 131 izlenme - 1 yıl önce Scottish Fold, bir kedi ırkıdır. 1961 yılında İskoçya'da bir çiftçi tarafından fark edilmiştir. Kulak kıkırdağındaki bir mutasyon sebebiyle öne ve aşağı katlanmış kulakları ile ünlüdür.[1] Renkleri genellikle gridir ama diğer renklerde de görülebilir. Bu ırktan olan bazı kediler kucakta durmayı sever ve çabuk kilo alırlar. Kulaklarındaki mutasyon nedeniyle hala bazı kişiler farklı bir cins olduğuna karşı çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scscottish Fold Yavru Kedi Fiyatı 00:19
Scscottish Fold Yavru Kedi Fiyatı 155 izlenme - 2 yıl önce DETAYLI BİLGİ VE GÜNCEL FİYAT LARIMIZ İÇİN İRTİBAT: 05352718449 SİTEMİZİ ZİYARET ETMEYİ İHMAL ETMEYİN www.yavrukopekilani.com
The Fold Fragman 01:43
The Fold Fragman 211 izlenme - 3 yıl önce The Fold
Minnoş Yavru Scottish Fold Kedilerinin Sevimli Oyunları 01:52
Minnoş Yavru Scottish Fold Kedilerinin Sevimli Oyunları 117 izlenme - 1 yıl önce Minnoş Yavru Scottish Fold Kedilerinin Sevimli Oyunları "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scottish Fold - British Shrthair Yavruları 00:24
Scottish Fold - British Shrthair Yavruları 159 izlenme - 2 yıl önce Scottish Fold - British Shrthair YAVRULARIMIZ SORUNSUZ HİZMET ANLAYIŞIYLA SİZLERE SUNUL MAKTADIR. YAVRU TAKİBİ VETERİNER HEKİMLERİMİZ TARAFINDAN YAPILAKTA OLUP. SİZLERE AŞI KARTLARIYLA TAŞIMA BORCIR LARIYLA TESLİM EDİL MEKTEDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN İRTİBAT:0539 414 01 05 www.yavrukediilani.com
Şimdiye Kadarki En Şirin Scottish Fold İkiz Kedileri 02:12
Şimdiye Kadarki En Şirin Scottish Fold İkiz Kedileri 92 izlenme - 1 yıl önce Şimdiye kadarki en şirin sevimli scottish fold ikiz kedileri izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevimli Yavru Minnoş Scottish Fold Kedisi 01:30
Sevimli Yavru Minnoş Scottish Fold Kedisi 75 izlenme - 1 yıl önce Sevimli Yavru Minnoş Scottish Fold Kedisi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aynı Anda Kafalarını Sallayan Sevimli Yavru Scottish Fold Kedileri 01:08
Aynı Anda Kafalarını Sallayan Sevimli Yavru Scottish Fold Kedileri 71 izlenme - 1 yıl önce Aynı anda kafalarını sallayan yavru scottish fold kedileri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çılgın Aç Scottish Fold Kedi 01:10
Çılgın Aç Scottish Fold Kedi 62 izlenme - 1 yıl önce Çılgın Aç Scottish Fold Kedi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayatın Zevkini Yaşayan Scottish Fold Kedisi 03:00
Hayatın Zevkini Yaşayan Scottish Fold Kedisi 49 izlenme - 1 yıl önce Hayatın Zevkini Yaşayan Scottish Fold Kedisi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scottish Fold Kedilerin Özellikleri Nelerdir? 02:00
Scottish Fold Kedilerin Özellikleri Nelerdir? 46 izlenme - 1 yıl önce Scottish fold ırkı kediler 1960'lı yıllada bazı kediseverlerin özel çiftleştirme çalışmaları sonuçları ortaya çıktı ve kısa sürede dünyanın en popüler kedi ırklarından biri haline geldi. Kısa ve sık tüylü, kıvrık kulaklı kediler Scottish fold ırkı kediler genel olarak gri. kül rengi tüylere sahiptir. Tüyleri genelde kısa ve çok sıktır. Kulakları kıvrık olup farklı renk ve desene sahip Scottih fold kediler de vardır. Scottish foldlar haftada birkaç kez fırçalanabilir. Scottish foldların en büyük özellikleri öne doğru kıvrık veya kırık olan kulaklarıdır. Bu aslında ırktaki bir genetik bozukluktur. Kulakları sonradan kıvrılırScottish fold kedilerin kafaları vücutlarını kıyasla küçük ve yuvarlaktır. Gözleri genellikle altın ya ad bakır tonlarında ve iri olur. Scottish fold yavruları yeni doğduklarında kulakları kıvrık değildir. Yavru 3. ayını tamamladıktan sonra kulakları yavaş yavaş kıvrılmaya başlar ve sonra yetişkin olduğunda kendine özgü görünüşünü alır. Şişmanlamaya yatkın kedi ırkıScottish fold ırkı kediler obiziteye ve kalp rahatsızlıklarına yatkındır. Bunun dışında dayanıklı bir kedi ırkıdır. Kıvrık kulaklı kediler genel olarak yumuşak huylu ve oyuncu olur. Scottish fold özellikleriDiğer ırklar gibi eve gelen yabancılara karşı bölgeci, saldırgan davranmaz. Genellikle ev içinde oyun oynamayı sevdiği bir kişi olur ve onunla oyun oynamayı sever. Çok enerjik olmadıkları için akşam üzeri bir süre oyun oynamak yorulmasına ve geceyi uyayarak geçirmelerine yardımcı olabilir. BİTİRME TEZİİ Bitirme Tezi,Proje ,Ödev "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scottish Fold Kedi Pençeleriyle Peynir Ve Dondurma Yiyor 01:25
Scottish Fold Kedi Pençeleriyle Peynir Ve Dondurma Yiyor 35 izlenme - 1 yıl önce Pençeleriyle peyniri ve dondurmayı yiyen scottish fold kedisi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Scottish Fold Yavru Kedinin Sevimli Halleri 01:28
Scottish Fold Yavru Kedinin Sevimli Halleri 31 izlenme - 1 yıl önce Scottish Fold Yavru Kedinin Sevimli Halleri
Sevimli Scottish Fold Kedi Yavruları 00:15
Sevimli Scottish Fold Kedi Yavruları 22 izlenme - 1 yıl önce Sevimli Scottish Fold Kedi Yavruları "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Z Fold Machine 00:28
Z Fold Machine 139 izlenme - 7 yıl önce
Her An Atlamay Hazır Scottish Fold Kedi 00:57
Her An Atlamay Hazır Scottish Fold Kedi 20 izlenme - 1 yıl önce Her An Atlamay Hazır Scottish Fold Kedi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Kaykay Üzerinde Sevimli Scottish Fold Kedi 01:57
Bir Kaykay Üzerinde Sevimli Scottish Fold Kedi 12 izlenme - 1 yıl önce Bir Kaykay Üzerinde Sevimli Scottish Fold Kedi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."