Hoşgeldiniz!

Folkart Videoları İzle

Yılbaşı gecesi Folkart İzmir'i aydınlattı! 01:32
Yılbaşı gecesi Folkart İzmir'i aydınlattı! 29.157 izlenme - 1 yıl önce İzmir 2016’yı Folkart’ın muhteşem havai fişek ve ışık gösterisi ile karşıladı. Aralarında yabancı ses, ışık uzmanlarının bulunduğu 50 kişilik ekibin yaklaşık iki aydır üzerinde çalıştığı gösteri yeni yılın ilk saniyeleriyle birlikte başlayarak 7 dakika boyunca kenti aydınlattı. Kentin tamamına yakını tarafından izlenebilen gösteride 14 bin 474 havai fişek kullanıldı.
İzmir'in iki yakası bir arada! 00:55
İzmir'in iki yakası bir arada! 22.707 izlenme - 2 yıl önce İZMİR’in öncü inşaat şirketlerinden Folkart’ın adını taşıyan formada buluşan ezeli rakipler Karşıyaka ve Göztepe’nin taraftarları ve futbolcuları kardeşlik filminde buluştu.
Yeni Kent Merkezi ile yatırımcıların yeni gözdesi İzmir 02:13
Yeni Kent Merkezi ile yatırımcıların yeni gözdesi İzmir 8.446 izlenme - 2 yıl önce
Göztepe ile Karşıyaka'yı bir araya getiren klip 00:55
Göztepe ile Karşıyaka'yı bir araya getiren klip 717 izlenme - 2 yıl önce Göztepe ve Karşıyaka'nın sponsoru olan Folkart, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı klibinde iki ezeli rakibi bir araya getirdi..
Muhteşem Havai Fişek Gösterisi 02:10
Muhteşem Havai Fişek Gösterisi 248 izlenme - 2 yıl önce İzmir 2015'e Folkart Towers'taki büyük gösteriyle girdi. İzmirliler Çok renkli ve ışıl ışıl bir gökyüzü ile yeni yıla merhaba dedi.
Türk tenisinin yıldızları İzmir Cup'ta yetişecek 06:54
Türk tenisinin yıldızları İzmir Cup'ta yetişecek 239 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Başkanı Cengiz Durmuş, bu yıl 8'incisi düzenlenen Folkart İzmir Cup ATP Challenger Tenis Turnuvası'nda Türk tenisinin gelecekteki yıldızlarını yetiştirdiklerini söyledi
Folkart Towers Yılbaşı Gösterisi 02:10
Folkart Towers Yılbaşı Gösterisi 85 izlenme - 2 yıl önce Gözümüzü kamaştıran İzmir'den esinlendik, biz de İzmirlilerin gözlerini kamaştırmak istedik. Yılbaşı gecesi Folkart Towers'taki senkronize müzik ve havai fişek gösterisinin tamamını izlemek için: http://bit.ly/FolkartTowersYilbasiGosterisi
Göztepe ile Karşıyaka'yı bir araya getiren klip 00:55
Göztepe ile Karşıyaka'yı bir araya getiren klip 81 izlenme - 2 yıl önce Göztepe ve Karşıyaka'nın sponsoru olan Folkart, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı klibinde iki ezeli rakibi bir araya getirdi..