Hoşgeldiniz!

folyo kaplama

karbon folyo araç kaplama sanatı 02:41
karbon folyo araç kaplama sanatı 6.223 izlenme - 6 yıl önce kırmızı karbon hiç bu kadar güzel olmamıştı !
foliotech ankara araç kaplama mat siyah bmw coupe 02:41
foliotech ankara araç kaplama mat siyah bmw coupe 5.107 izlenme - 8 yıl önce websitehttp//www.foliotech.nettel 90 312 220 16 92locationosmanlı cad. 34/b balgat çankayaankara turkey
Range Rover Folyo Kaplama 03:59
Range Rover Folyo Kaplama 2.518 izlenme - 4 yıl önce Turuncu renkli ve lüks marka otomobili Range Rover'a it Vouge marka arazi aracının yeşil renkli folyo ile kaplama anı.
GMG Garage Krom Kaplama - Chrome Cars Event 00:43
GMG Garage Krom Kaplama - Chrome Cars Event 2.098 izlenme - 4 yıl önce GMG Garaj Mavi Krom Kaplama Araçlarıyla Boy Gösteriyor. Chrome Cars Events. GMG Garage Car Wrap Folio
Tuning Show - Folyo Sticker - Havalı Süspansiyon - Vububup 359 00:32
Tuning Show - Folyo Sticker - Havalı Süspansiyon - Vububup 359 2.381 izlenme - 6 yıl önce Tuning Show - Folyo Sticker - Vububup 359
Dipart Sökülebilir Sıvı Kauçuk Oto Kaplama 02:38
Dipart Sökülebilir Sıvı Kauçuk Oto Kaplama 1.908 izlenme - 3 yıl önce DİPART sökülebilir sıvıkauçuk araç kaplama aracın orjinal boyasına zarar vermeyen tek ürün. Tüm araçlara uygulanabilir.
Kia Ceed Folyo Kaplama (Renk Değişimi) 03:05
Kia Ceed Folyo Kaplama (Renk Değişimi) 942 izlenme - 3 yıl önce Kia Ceed folyo kaplama, Sonax Yeşil Araç Folyo Kaplama veya Araç Renk Değişimi ile Hizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeye Hazırız.
Mini Cooper Folyo Kaplama 03:53
Mini Cooper Folyo Kaplama 988 izlenme - 4 yıl önce Sonax Yeşil Folyo Kaplama Uygulaması, gelin ve arabanızı giydirin! İstediğiniz renk ve model seçenekleriyle işte karşınıdayız.
Audi A5 Folyo Kaplama 03:16
Audi A5 Folyo Kaplama 450 izlenme - 3 yıl önce Araç kaplama ile aracınızı ister orijinal renginde ister farklı renklerde kaplayarak boyanızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Araç kaplama için kullanılan malzemeler istenildiğinde sökülebilen ve söküldüğünde boyada iz bırakmayan dünyaca ünlü markaların ürettiği ürünlerdir. Renk değiştirme, dekoratif süsleme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur. Not: Araç kaplama profesyonellik gerektirir. Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.
Sonax Bmw 320 Folyo Kaplama Uygulaması 03:00
Sonax Bmw 320 Folyo Kaplama Uygulaması 445 izlenme - 3 yıl önce
foliotech ankara araç kaplama mat beyaz boxster 01:23
foliotech ankara araç kaplama mat beyaz boxster 866 izlenme - 8 yıl önce websitehttp//www.foliotech.nettel 90 312 220 16 92 locationosmanlı cad. 34/b balgat çankayaankara turkey
Volkswagen Golf Folyo Kaplama 06:08
Volkswagen Golf Folyo Kaplama 325 izlenme - 3 yıl önce Araç kaplama ile aracınızı ister orijinal renginde ister farklı renklerde kaplayarak boyanızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Araç kaplama için kullanılan malzemeler istenildiğinde sökülebilen ve söküldüğünde boyada iz bırakmayan dünyaca ünlü markaların ürettiği ürünlerdir. Renk değiştirme, dekoratif süsleme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur. Not: Araç kaplama profesyonellik gerektirir. Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.
Audı A3 Folyo Kaplama 05:42
Audı A3 Folyo Kaplama 228 izlenme - 3 yıl önce Audı A3 Folyo Kaplama
Mercedes C180 Folyo Kaplama 04:12
Mercedes C180 Folyo Kaplama 204 izlenme - 3 yıl önce Araç kaplama ile aracınızı ister orijinal renginde ister farklı renklerde kaplayarak boyanızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Araç kaplama için kullanılan malzemeler istenildiğinde sökülebilen ve söküldüğünde boyada iz bırakmayan dünyaca ünlü markaların ürettiği ürünlerdir. Renk değiştirme, dekoratif süsleme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur. Not: Araç kaplama profesyonellik gerektirir. Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.
Honda Folyo Kaplama 04:05
Honda Folyo Kaplama 184 izlenme - 3 yıl önce Araç kaplama ile aracınızı ister orijinal renginde ister farklı renklerde kaplayarak boyanızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Araç kaplama için kullanılan malzemeler istenildiğinde sökülebilen ve söküldüğünde boyada iz bırakmayan dünyaca ünlü markaların ürettiği ürünlerdir. Renk değiştirme, dekoratif süsleme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur. Not: Araç kaplama profesyonellik gerektirir. Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.
Bmw 530 Sonax Folyo Kaplama Uygulaması 03:00
Bmw 530 Sonax Folyo Kaplama Uygulaması 211 izlenme - 3 yıl önce Bmw 530 Sonax Folyo Kaplama Uygulaması
Araç Kasa Kaplama X-treme Liners Türkiye 00:28
Araç Kasa Kaplama X-treme Liners Türkiye 242 izlenme - 4 yıl önce ARAÇ KASALARINIZI YENİLİYORUZ. 10 SANİYE KURUMA DARBE DAYANIM-5 YIL GARANTİ
Chrysler 300C Folyo Kaplama 04:56
Chrysler 300C Folyo Kaplama 131 izlenme - 3 yıl önce Araç kaplama ile aracınızı ister orijinal renginde ister farklı renklerde kaplayarak boyanızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Araç kaplama için kullanılan malzemeler istenildiğinde sökülebilen ve söküldüğünde boyada iz bırakmayan dünyaca ünlü markaların ürettiği ürünlerdir. Renk değiştirme, dekoratif süsleme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur. Not: Araç kaplama profesyonellik gerektirir. Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.
Nissan Micra Folyo Kaplama 03:01
Nissan Micra Folyo Kaplama 194 izlenme - 3 yıl önce Araç Folyo Kaplama İşleminde Cast Folyo dediğimiz kalınlıkları ''0.11 - 0.13mm''.aralığındadır. Folyolarımız hava kanallı olup aracınızın üzerinde herhangi bir kabarma veya deformasyon gibi görsel estetiği bozacak bir yapıya sahip değildir. Kullanıdığımız Araç Kaplama Folyosu kalite standartlarına uygundur.Aynı zamanda Yapılacak Araç Folyo Kaplama İşleminde Müşterilerimize, Bilgisayar Ortamında Grafik bir programda aracın resmi çekilerek gerekli formatlar ile kendi aracı üzerinde renk değişimlerini gözlemleyerek gerek metalik gerek mat gerek sedefli kaplamalarda direk olarak renk envanterimizden seçtiği renkleri uygulamaları ile Görsel olarak sunuyoruz. Folyo kaplama işleminden sonra aracınızın orjinal boyasını garanti altına almış bulunuyorsunuz, çizikler, reçine, kılcal ve fırça çizikleri, belirli mikronlarda derin çizikler gibi deformasyona yol açacak veyahut açmış ufak çaplı hasarlar dahi aracınızın orijinalliğini bozamıyor.
Chrysler Folyo Kaplama 04:20
Chrysler Folyo Kaplama 132 izlenme - 3 yıl önce Chrysler Folyo Kaplama
Mercedes E250 AMG 05:20
Mercedes E250 AMG 162 izlenme - 3 yıl önce