Hoşgeldiniz!

fön

Doğal Bronz Makyaj Nasıl Yapılır? 02:37
Doğal Bronz Makyaj Nasıl Yapılır? 144.220 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Kılçık Saç Örgü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım 07:30
Kılçık Saç Örgü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım 140.080 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Şelale Saç Modeli Nasıl Yapılır? 02:07
Şelale Saç Modeli Nasıl Yapılır? 6.407 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Bihter Saçı - Kırık Fön Nasıl Çekilir? 10:29
Bihter Saçı - Kırık Fön Nasıl Çekilir? 10.982 izlenme - 2 yıl önce En güzel saç modellerinden birisi "kırık fön". Halk arasında birçok farklı ismi vardır, "bebek fönü", "kırık fön", "kırık dalga", "kırık maşa", "bihter fönü" "su dalgası" gibi birçok farklı ismi vardır. Ama genel olarak "kırık fön" denmektedir. Kırık fön çekmek isteyenler için eğitim videosu hazırladık.
 TAYLOR SWIFT HAIR TUTORIAL | CUTE HAIRSTYLES | CURLY MESSY BUN UPDOS for MEDIUM LONG HAIR | PROM 05:08
TAYLOR SWIFT HAIR TUTORIAL | CUTE HAIRSTYLES | CURLY MESSY BUN UPDOS for MEDIUM LONG HAIR | PROM 5.674 izlenme - 1 yıl önce TAYLOR SWIFT HAIR TUTORIAL | CUTE HAIRSTYLES | CURLY MESSY BUN UPDOS for MEDIUM LONG HAIR | PROM "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sacmodelleri kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
saç kesim ve erkek berberi 09:59
saç kesim ve erkek berberi 20.422 izlenme - 7 yıl önce
Prodiva Kırık Fön Aparatı 01:35
Prodiva Kırık Fön Aparatı 5.615 izlenme - 2 yıl önce Prodiva Kırık Fön Aparatı Dalgalı saçlara sahip olmak isteyenlere Muhteşem bir yenilik. Saçlarınızı kuruturken sadece dakikalar içerisinde canlı, hacimli, dolgun saçlar
2013-2014 Günlük Saç Modelleri 01:14
2013-2014 Günlük Saç Modelleri 1.588 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Dalgalı fön nasıl çekilir? 01:55
Dalgalı fön nasıl çekilir? 802 izlenme - 1 yıl önce Dalgalı fön çekerken saçları tutamlara ayırmak işlemi kolaylaştırır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
süper bir fön müziği eşliğinde şiir 01:01
süper bir fön müziği eşliğinde şiir 4.033 izlenme - 6 yıl önce onur türk yanlızlık..
2014 Örgü Topuz Saç Modelleri 01:13
2014 Örgü Topuz Saç Modelleri 1.144 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Dolgun Doğal Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? 03:02
Dolgun Doğal Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? 1.031 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Brezilya Fönü Nasıl Çekilir? 02:12
Brezilya Fönü Nasıl Çekilir? 701 izlenme - 1 yıl önce Brezilya fönünü dört aya kadar rahatlıkla kullanmak mümkün. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şaka Yapmak istedi Karısının Yüzünü Yaktı 00:17
Şaka Yapmak istedi Karısının Yüzünü Yaktı 80 izlenme - 1 ay önce ABD'de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu, kurutma makinesi aniden yanmaya başlayınca şaka tatsız bitti.
Düğüne Giderken Pratik Topuz Yapımı 02:26
Düğüne Giderken Pratik Topuz Yapımı 642 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Düzleştirici ile Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? 01:44
Düzleştirici ile Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? 628 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Günlük Pratik Makyaj Yapımı ve Teknikleri 00:40
Günlük Pratik Makyaj Yapımı ve Teknikleri 511 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
İkili Balık Sırtı Nasıl Örülür? 05:50
İkili Balık Sırtı Nasıl Örülür? 448 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Düzleştirici ile Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? 03:39
Düzleştirici ile Dalgalı Saç Nasıl Yapılır? 443 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
HAIRSTYLES |KOREAN BUN UPSIDE DOWN BRAIDED BUN UPDO FRENCH ROPE BRAID FOR MEDIUM LONG HAIR TUTORIAL 03:57
HAIRSTYLES |KOREAN BUN UPSIDE DOWN BRAIDED BUN UPDO FRENCH ROPE BRAID FOR MEDIUM LONG HAIR TUTORIAL 441 izlenme - 1 yıl önce HAIRSTYLES |KOREAN BUN UPSIDE DOWN BRAIDED BUN UPDO FRENCH ROPE BRAID FOR MEDIUM LONG HAIR TUTORIAL "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sacmodelleri kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıcak Makasla Saç Tıraşı Yapmak 02:46
Sıcak Makasla Saç Tıraşı Yapmak 227 izlenme - 11 ay önce Adam önce makası sıcak alaevda kızdırıyor sonra müşterilerine fön ve tarş yapıyor.
Saç Yapımı Videoları 00:35
Saç Yapımı Videoları 411 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Brezilya Fönü Nasıl Yapılır? 03:01
Brezilya Fönü Nasıl Yapılır? 381 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
fön makinesiyle şaka x 01:23
fön makinesiyle şaka x 2.233 izlenme - 6 yıl önce fön makinesiyle şaka x kız neye uğradığını şaşırdı..
Güzel Saçların 04:33
Güzel Saçların 1.212 izlenme - 3 yıl önce Güzel Saçların
Elektrikli Süpürge ile Fön Çekmek 02:41
Elektrikli Süpürge ile Fön Çekmek 640 izlenme - 3 yıl önce Elektrikli Süpürge ile Fön Çekmek Son yılların en efsane fön videosunu izleyeceğiz.
Evde Kahkül Nasıl Kesilir? Videolu Anlatım 02:13
Evde Kahkül Nasıl Kesilir? Videolu Anlatım 309 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Kusursuz Fönlü Kuşum Aydın - Haydi Yoluna 03:17
Kusursuz Fönlü Kuşum Aydın - Haydi Yoluna 302 izlenme - 1 yıl önce Kuşum Aydın'ın 1995 yılında çıkardığı 'Aydın Havası' albümünden 'Haydi Yoluna' adlı şarkısına çektiği kliptir kendisi. Klipte yok yok efendim. Aydın'ın herkesi kıskandıran; oraya buraya şuh bir şekilde savurduğu saçlarından, etrafta uçuşan renkli kuş tüylerine, elden ele gezen şemsiyelerden, Aydın 'ın kırmızı deri pantolonuna, jartiyer çorabı giymiş bacak arasından yaptığı kıvrak dans figürlerinden, çeşitli görsel efektlere kadar herşeye rastlamamız mümkün.
Örgüden Topuz Nasıl Yapılır? 03:47
Örgüden Topuz Nasıl Yapılır? 299 izlenme - 1 yıl önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!
Bukle Yapma Maşası 01:35
Bukle Yapma Maşası 456 izlenme - 2 yıl önce Bukle Yapma Maşası