Hoşgeldiniz!

Fonksiyonlar Videoları İzle

Fonksiyonlar 1 Şenol Hoca 12:43
Fonksiyonlar 1 Şenol Hoca 9.560 izlenme - 3 yıl önce Şenol Hoca'nın anlatımıyla fonksiyonlar.
Fonksiyonlar 1, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 40:23
Fonksiyonlar 1, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 604 izlenme - 2 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
Matematik - Fonksiyonlar 3 (Çift, Tek, Doğrusal Fonksiyon) 22:54
Matematik - Fonksiyonlar 3 (Çift, Tek, Doğrusal Fonksiyon) 419 izlenme - 2 yıl önce Konu anlatımı ve LYS sınavında çıkmış sorulara benzer sorular ile beraber 1. bölümde işlediğimiz fonksiyonun tersi, sabit, birim, içine, örten fonksiyonlarla ilgili sorular çözüyoruz.
fonksiyonlar 1 19:06
fonksiyonlar 1 844 izlenme - 5 yıl önce eren çiçek www.matematikevi.tv
fonksiyonlar 2 15:54
fonksiyonlar 2 415 izlenme - 5 yıl önce
fonksiyonlar 3 16:33
fonksiyonlar 3 299 izlenme - 5 yıl önce
Matematik - Fonksiyonlar 1 (Giriş ve Problemler) 15:15
Matematik - Fonksiyonlar 1 (Giriş ve Problemler) 130 izlenme - 2 yıl önce Matematiği sıfır ve zayıf olanlar için temel matematik konularından fonksiyonları anlattık ve örnek sorular çözdük.
Matematik - Fonksiyonlar 2 (Bire bir, örten, sabit, ters...) 22:18
Matematik - Fonksiyonlar 2 (Bire bir, örten, sabit, ters...) 72 izlenme - 2 yıl önce Özel tanımlı fonksiyonlara giriş yapacağız. Bire bir, örten, içine, sabit, birim fonksiyonlar ile beraber bir fonksiyonun tersini inceleyeceğiz. www.dersmen.com.
Ygs Matematik Birebir Fonksiyon Tanıtım 11:45
Ygs Matematik Birebir Fonksiyon Tanıtım 17 izlenme - 6 ay önce Görsel, duysal ve çağrışımsal hafıza teknikleriyle edebiyatı kolay, pratik ve aktif bir şekilde öğrenin. Dönemler ve özellikleri, 200’den fazla sanatçının 1000’den fazla eseri ve daha fazlası. Tüm müfredat bilgilerini uzun ve yoğun çalışmalarla değil, eğlenceli ve sıradışı bir formatta öğrenip istediğiniz anda geri çağırabilecek bir şekilde kalıcı belleğinize depolayın. Soru tipleri, analizleri ve gelecek sene tahminleriyle de öğrendiklerinizi pekiştirin.
YGS Matematik Fonksiyon Makineleri Tanıtım 07:29
YGS Matematik Fonksiyon Makineleri Tanıtım 16 izlenme - 6 ay önce Yeni müfredata göre YGS Matematik Fonksiyon Makineleri konusu. Görsel, duysal ve çağrışımsal hafıza teknikleriyle edebiyatı kolay, pratik ve aktif bir şekilde öğrenin. Dönemler ve özellikleri, 200’den fazla sanatçının 1000’den fazla eseri ve daha fazlası. Tüm müfredat bilgilerini uzun ve yoğun çalışmalarla değil, eğlenceli ve sıradışı bir formatta öğrenip istediğiniz anda geri çağırabilecek bir şekilde kalıcı belleğinize depolayın. Soru tipleri, analizleri ve gelecek sene tahminleriyle de öğrendiklerinizi pekiştirin.
5 Dk'da Fonksiyonlar Giriş - Matematık
5 Dk'da Fonksiyonlar Giriş - Matematık 49 izlenme - 2 yıl önce Fonksiyonlar konusuna sağ ayakla güzel bir giriş yapıyoruz. İyi seyirler. Dert görmesin "beğen" butonuna tıklayan işaret parmağınız... YGS FONKSİYONLARA GİRİ...
video 2012 17:00
video 2012 85 izlenme - 5 yıl önce Fonksiyonlar
Bilim Adamları Köpükten Yapay Kalp Üretti 02:24
Bilim Adamları Köpükten Yapay Kalp Üretti 25 izlenme - 1 yıl önce Yapay kalpler kan pompalayabilse de genel olarak çok da insan kalbine benzemiyor. Cornell Üniversitesi’nin bilim adamları ise daha iyisini yapabileceklerine inanıyor. Ekip, insan kalbinin fonksiyonları kadar yapısını da örnek alan bir yapay kalp geliştirdi. Bu kalp, farklı şekillere girmesine olanak veren malzemesi ve sıvı pompalanmasına yardımcı olan gözenekli yapısı sayesinde daha verimli çalışıyor. Bu keşfin ve en yaygın kullanım alanı kişiye özel üretilecek yapay organlarda olacak. Elbette bu bir başlangıç, ileri dönemlerde aynı malzeme protezlerde ve organik hissin yaratılmak istendiği her üründe kullanılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nöropsikoloji nedir? 00:40
Nöropsikoloji nedir? 13 izlenme - 1 yıl önce Nöropsikoloji, beyin bölgelerinin nasıl çalıştığını inceler. Zihinsel fonksiyonlar nöropsikolojik yöntemlerle değerlendirilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nöroterapi nasıl uygulanır? 02:04
Nöroterapi nasıl uygulanır? 16 izlenme - 2 yıl önce Kişiye bazı apartlar bağlanır ve beyin fonksiyonları görsel animasyonlar olarak ekrana yansır.
vb6 fonksiyonlar[mid right left trim] 01:49
vb6 fonksiyonlar[mid right left trim] 23 izlenme - 5 yıl önce videonun devamı ve daha fazlası için www.cyber-warrior.org
Ketojenik diyet sağlıklı mı? 00:48
Ketojenik diyet sağlıklı mı? 11 izlenme - 2 yıl önce Ketojenik diyetlerin yaratabileceği birçok sağlık sorunu var. Keton birikimi bunlardan birincisi. Böbrek ve karaciğer fonksiyonları bozulduğundan insülin metabolizması bu süreçten olumsuz etkilenir. Koroner arter hastalık ve gut riskini artıran bir diyetin sağlıklı olduğu düşünülemez. Tüm bu olumsuzluklara rağmen terapötik amaçla kullanıldığı için faydalı olduğu epilepsi gibi hastalıklar da var. Bu nedenle hem zehir hem panzehir görevi görür. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nöropsikolojik değerlendirme ne amaçla kullanılır? 01:07
Nöropsikolojik değerlendirme ne amaçla kullanılır? 3 izlenme - 1 yıl önce Nöropsikolojik değerlendirme, bilişsel fonksiyonları incelemek amacıyla kullanılır. Örneğin unutkanlık sorunu olan kişilerin nöropsikolojik açıdan incelenmesi gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nörorehabilitasyon nedir? 01:08
Nörorehabilitasyon nedir? 3 izlenme - 1 yıl önce Bazı zihinsel fonksiyonları doğru çalışmayan kişiler, nörorehabilitasyon yöntemiyle tedavi edilir. Örneğin dikkat dağınıklığı veya unutkanlık gibi problemler yaşayan kişilerin nörorehabilitasyon yöntemleriyle bu sorunlardan kurtulması sağlanır. Kişi, bu yöntemlerle beyinsel işlevlerini yönetmeyi öğrenir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."