Hoşgeldiniz!

formül

Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 00:25
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 381.161 izlenme - 3 yıl önce Hocayı ve kendisinin İslam anlayışını bu ifadesiyle daha iyi idrak ediyoruz. 01.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Noel Baba Getirme Formülü 02:36
Noel Baba Getirme Formülü 60.434 izlenme - 4 yıl önce Gizli formüle ulaştık, gerekli tüm malzemeleri topladık ve hep beraber Noel Baba’yı çağırdık. Bakalım formül işe yaradı mı?
Ateşi Başına Vuran Kadının Düşürme Formülü 00:16
Ateşi Başına Vuran Kadının Düşürme Formülü 3.971 izlenme - 1 yıl önce Ateşi Başına Vuran Kadının Düşürme Formülü Ateşi fırlayan kadının karları temizleyerek ateşini söndürme çabasını izliyoruz
Bombayı Engelleyecek Müthiş Formül 01:54
Bombayı Engelleyecek Müthiş Formül 2.845 izlenme - 2 yıl önce Evet halktan biriyle röportaj dopdolu,halkımız eğriyi doğruyu anlatıyo bombaları nasıl engelleriz vatandaşımız anlatıyo Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Powerpuff Girls Formülü ( Songül Edition) 00:44
Powerpuff Girls Formülü ( Songül Edition) 1.818 izlenme - 2 yıl önce Zamanında kızlar kadar erkek çocuklarıda etkisine alan Powerpuff Girls'ün formülünün bir evlilik programında yıldızı parlayan megastar ruhlu Songül'e uyarlanması.
Osman Ünlü Hoca - Sabırlı Olmanın Formülü 01:31
Osman Ünlü Hoca - Sabırlı Olmanın Formülü 3.824 izlenme - 4 yıl önce Süâl: Başımıza gelen belâlara tahammül edemiyoruz. Sabırlı olabilmek için ne yapmamız lâzımdır? CEVAP Bu konuda imâm-ı Rabbânî hazretlerinin bildirdikleri bi...
Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı 00:27
Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı 2.655 izlenme - 4 yıl önce Sizce mutluluğun formülü nedir? Sorusuna karşılık dayının verdiği cevabı izliyoruz..
Excel Uygulaması 15 02:18
Excel Uygulaması 15 2.885 izlenme - 4 yıl önce Excel Fonksiyonlarında Hücre ve Formüller
Kolay Matematik Formülü 02:26
Kolay Matematik Formülü 1.737 izlenme - 4 yıl önce Kolay Matematik Formülü
Hayatta Neyin Formülünü Bulmak İsterdiniz? - Sokak Röportajı 01:41
Hayatta Neyin Formülünü Bulmak İsterdiniz? - Sokak Röportajı 874 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara hayatta neyin formülünü bulmak istedikleri sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 02:25
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 1.066 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal formülü Hg(SCN)2 olan Civa-II-Tiyosiyanat, ısıya tabi tutulduğunda ortaya sonsuza kadar sürebilen bir yanma tepkimesi çıkıyor. Civa-II-Tiyosiyanat [Hg(SCN)2] ile yapılan bu deneyin sonuçları, izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Güçlü bir ısı kaynağına maruz kalan Civa-II-Tiyosiyanat oldukça sıra dışı bir tepki vererek uzuyor ve genişliyor.
Sihirli temizlik iksiri Sirke; İnanılmaz Mutlaka İzleyin 02:22
Sihirli temizlik iksiri Sirke; İnanılmaz Mutlaka İzleyin 1.614 izlenme - 4 yıl önce Sihirli iksir; Sirke - İnanılmaz (Mutlaka İzleyin) Sihirli temizlik iksiri Sirke; İnanılmaz Mutlaka İzleyin Sagligimiz (disarda ki temizlik malzemelerinin cogu kanstoronojel maddeler iceriyor )ve daha iyi temizlik icin temizlikte sirke kullanimi 1-)Tıkanmış olan gidere, yarım bardak karbonat ve yarım bardak sirke döküp 15 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı gidere boşaltın." 2-)Mutfak ve banyo temizligi icin; 1 cup Uzum sirkesi+1 cup su+az bilasik deterjani(bos sprey sisesine) 3-)duvardaki sticker arkasindaki Kalan lekeler icin; White vinegar(bos sprey sisesine)siktiktan sonra 2 dk.bekle.kagit havlu yada bezle sil. 4-)copdeki kokuya; Bir dilim ekmege sirke dok.bir pecetede at.1 gece kalsin.koku yok olacak 5-)mutfakta ki bocekler icin; Elma sirkesini bir kaba koy.uzerine naylon strec gecir.uzerinden bicakla bir kac yerden del.dolaplara koy. 6-)Elbise ve koltuk lekeleri icin; 1 cup sirke+3 cup su (bos sprey sisesine) 7-)Vazo ciceklerinin daha uzun omurlu olmasi icin Vazonun icindeki suya az sirke ekle 8-)Gozluk camlari icin Az sirke sik.ve arkasindan bir bezle sil 9-)Tava lekeleri icin; Ocaktayken 2 cup sirke+1 cup su.5 dk kaynayacak.
SINAVO - MATEMATİK - Dönüşüm Formülleri 00:42
SINAVO - MATEMATİK - Dönüşüm Formülleri 1.413 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Dönüşüm Formülleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Kimya - Bileşiklerde Kütlece Yüzde ve Formül Bulma 00:34
SINAVO - Kimya - Bileşiklerde Kütlece Yüzde ve Formül Bulma 1.128 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA -Bileşiklerde Kütlece Yüzde ve Formül Bulma soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Excel Uygulaması 20 01:58
Excel Uygulaması 20 846 izlenme - 4 yıl önce Toplama Fonksiyonları
Umut Sarıkaya Gibi Çizmenin Formülü 00:56
Umut Sarıkaya Gibi Çizmenin Formülü 677 izlenme - 3 yıl önce evet ne imiş gençler e:wc:| sonrasında da süslemeler felan derken hooopp Umut Sarıkaya gibi çizmekmiş. La olumm siz yanlış anlamışsınız, Umut Sarıkaya'yı Umut Sarıkaya yapan çizim değil onun olaylara bakış açısı, kafası, umutsuzluk temaları ve detaycılığıdır.
Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı 00:27
Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı 768 izlenme - 4 yıl önce Mutluluğun Formülünü Vermek İstemeyen Dayı İzleyince Gülmekten Öleceksiniz :d. Tokat'ta Mutluluğun Formülünü Bilen Ama Söylemek İstemeyen Dayının Spikere Yaş...
Excel Uygulaması 11 03:21
Excel Uygulaması 11 1.043 izlenme - 4 yıl önce Aritmetik İşlemleri ve Yüzde İşlemleri
Formül Ft. Tragedy - İnci Caps Jingle (Olum Bak Git) 02:08
Formül Ft. Tragedy - İnci Caps Jingle (Olum Bak Git) 414 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
İbrahim Saraçoğlu  - Cilt Lekelerine Lavanta Formülü 08:08
İbrahim Saraçoğlu - Cilt Lekelerine Lavanta Formülü 826 izlenme - 4 yıl önce Akne İzleri Nasıl Tedavi Edilir? Cilt Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir Cilt Lekelerine Doğal Çözümler Lazer Tedavisi Leke videolarını beni takip et izle.
zayiflama 02:04
zayiflama 848 izlenme - 8 yıl önce bitkisel yöntem ile zayıflama yolu
Vlookup Örnek Kullanım 01:12
Vlookup Örnek Kullanım 209 izlenme - 2 yıl önce Excel düşeyara kullanımı: Excel'in en faydalı formüllerinden biri olan Vlookup (Düşeyara) şu şekilde kullanılır: VLOOKUP(aradığımızDeğer;aradığımızAralık;aradığımızDeğerinAradığımızAralıktaBulunduğuSütun;tamEşleşmeTrueOrFalse) DÜŞEYARA(aradığımızDeğer;aradığımızAralık;aradığımızDeğerinAradığımızAralıktaBulunduğuSütun;tamEşleşmeTrueOrFalse)
SINAVO - MATEMATİK - Toplam ve Fark Formülleri 01:13
SINAVO - MATEMATİK - Toplam ve Fark Formülleri 495 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Toplam ve Fark Formülleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Kimya - Organik Kimyaya Giriş: Formül Bulma 10:08
Kimya - Organik Kimyaya Giriş: Formül Bulma 401 izlenme - 3 yıl önce Verilen bir organik bileşiğin formülünü bulmayı gösteriyoruz. Konu anlatımı ve çözümlü sorular. www.dersmen.com.
Sizce Mutluluğun Formülü Nedir ? 00:27
Sizce Mutluluğun Formülü Nedir ? 248 izlenme - 3 yıl önce Sizce mutluluğun formülü nedir ?
the 51st state 02:09
the 51st state 739 izlenme - 7 yıl önce
Maximum Formül 00:42
Maximum Formül 663 izlenme - 8 yıl önce maximum formül
Excelde Yüzde Hesaplama 04:30
Excelde Yüzde Hesaplama 81 izlenme - 1 yıl önce Microsoft Excel yüzde hesaplama nasıl olur sorusunun cevabını çok basit bir dille anlatmaya çalışacağız. Örnek uygulamalardaki anlatımların sade ve anlaşılır olmasına gayret gösterilmesi sizin konuya daha kolay ısınmanızı ve zorluk çekmemenizi sağlayacaktır.
Mutluluğun  Formülü Uzaylıdan Problemlere  Kesin Çözüm 05:24
Mutluluğun Formülü Uzaylıdan Problemlere Kesin Çözüm 111 izlenme - 2 yıl önce Videoda gösterilen kısa filmin senaryosu Film kahramanı. İnsanlığı ;asalakların düzenbazların ukalaların, eşkıyaların, pençesinden kurtaracak projeyi, uygulaması gereken insanlara götürmeğe çalışır. Hem imkansızlığından hem de onların etrafını saran yağcı, yalaka takımından onlara ulaşması mümkün olmaz . Bin bir güçlükle ulaştığı kişinin de ne kadar ukala, ne kadar dangalak , ne kadar gereksiz, insanlar olduğunu görür. onlara proje anlatmak, deveyi uçurmaktan daha zor olduğunu anlar . Projesiyle baş başa kalır. Bir taraf da gereksiz yere ölen, yaralanan, sürünen, çöpten ekmek toplayanları insanları, görür . Bir taraf da Onların derdine çara olacak projeyi düşünür. Bir şey yapamamanın çaresizliğini yaşayarak kahreder. Bilgisayarının başında düşünürken rüyayla gerçek arası bir durumunda Uzaylı, Bilgisayar ekranından, sıradan insanlara bu projeyi anlatır. Videoyu izliyoruz. UZAYLI -- Hey dünyalı sizleri çok önemli bir konuda uyarmak için sizin boyuta geçtim! DÜNYALI. -- hayırdır İnşallah! UZAYLI -- Hem de çok hayır! Sizlere güzel günlerin püf noktasını açıklayacağım . kulağınızı açın ve çok iyi dinleyin. Parayı akıya alın. “ 1- Eşkıya hesabını kullansın tutuklansın ya da ülkeyi terk etsin. Böylece ülkenizde terör diye bir şey olmaz. 2- Vatandaşınızın hesabı açlık sınırının altına düştüğünde bilgisayar uyarı verir. Ona yardım fonundan para aktarılır, böylece hem yardım kurumlarına giden para asalaklar tarafından hortumlanmaz, hem bir elin verdiğini öteki el bilmez, hem de dilenci görerek insanlığınızdan utanmazsınız. 3- Bugün şifreyi kırarak nakit parayı çekip bir yerlere gizleyerek dilediği gibi harcayan hacker da başka asalaklar da, sırtınızdan geçinemezler; çünkü size ait olan AKILLI PARA ‘yı kainatın hiç bir yerine gizleyip dilediği gibi harcayamazlar. 4 – Kullandığınız para, akıllı olacağından dünyada ne kara para, ne rüşvet, ne yoksulluk , ne yolsuzluk olur! 5 - Herkeste cep telefonu ve sms var. Bankalara da mahkum değiliz. “ DÜNYALI -- daha önceden uyarsaydın bu felaketleri yaşamasaydık , daha iyi olmaz mıydı? UZAYLI -- Bu kadar basit bir şey için birilerinin uyarması mı gerekirdi? Bunu yıllar önceden algılayıp uygulamalıydınız. Basiretiniz mi bağlanmış ne bir türlü gaflet uykusundan uyanamadınız . Uyanmayacağınıza da kanaat getirerek uyarmaya geldim. DÜNYALI -- Yanlış kapı çaldın koçum. Onu uygulayacak olan meclis - hükümettir. Oraya götüreceksin Bilmiyorsan öğren. Yanlış kişileri rahatsız etme! ,,,,UZAYLI -- Gaflet uykusundan uyanamamış , teşekkür edeceğine ukalalık yapıp, adres gösteriyorsun . Senin o gösterdiğin adrestekiler ; kime yağcılık yapar, hangi makama gelebilir , neyi konuşur ne kadar alkış alabilir, nerede kan akıtır ne kadar gözyaşı dökersem ne kadar oy alabilirimden başka bir şey mi biliyorlar. Bilseler kan ve göz yaşı içerisinde kalır mıydınız? Dünyalı -- Vatandaş olarak bizim elimizden ne gelir ki! UZAYLI -- Basiretsizliğin bu kadarına da pes artık uyarımı da geri alarak gide sim geliyor. Bunu 3-5 arkadaşınıza duyursanız onlar da üçer arkadaşına 3 x3x 3x3...en geç 3 saat içerisinde bunu bütün ülke duyar; O zaman, hükümet Çözüm yoktur ninnisini söyleyemez kerhen yapmak zorunda kalır. Bunu yapmamak için direnemez;. Direnmeye çalışsa bile, ülkede bir terör eylemi olduğunda “AKILLI PARA ’yı niye uygulamadın?” der; dünyayı hükümetin başına yıkarlar! Ayrıca ;oy için her şeyi yapacak olanlar da buradaki oy deposunu görünce bunu yapmak için takla bile atarlar. Öyleyse ne duruyorsunuz.? Yetişti imdada Akıllı Para Buyur et, ders versin düzenbazlara Benimde bir katkım olsun diyorsan Duyurmaya çalış duymayanlara. www.cozum.7p.com
herbalife shake icen köpek 02:31
herbalife shake icen köpek 446 izlenme - 7 yıl önce kadir mıhcı herbalife bagımsız distribitörü her sahah kendine shake yaparken köpegi lili shake iciyor herbalife shake bayılıyor