Hoşgeldiniz!

forrest

Forrest Gump Fragmanı 03:46
Forrest Gump Fragmanı 101.605 izlenme - 4 yıl önce Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor. Vizyon Tarihi 6 Kasım 1994
Forrest Gump - Tüy Sahnesi Yapım Aşaması (1994) 03:22
Forrest Gump - Tüy Sahnesi Yapım Aşaması (1994) 2.703 izlenme - 4 ay önce 1994 yapımı Robert Zemeckis'in yönetmenliğinde çekilen Tom Hanks'in başrolünde olduğu efsane Forrest Gump filminin kamera arkası ve röportajların olduğu "Through the Eyes of Forrest Gump" ekinden, tüy sahnesinin yapım aşamasının anlatıldığı bölümdür.(Altyazı bana aittir.Anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım.Yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Forrest Gump Filminde Gözlerden Kaçan Beat Box Sahnesi 00:27
Forrest Gump Filminde Gözlerden Kaçan Beat Box Sahnesi 5.850 izlenme - 1 yıl önce 1994 yapımı Oscar'lı Forrest Gump filminde Forrest'ı oynayan Tom Hanks'in annesi ile ölmeden önce konuştuğu sahneye montaj yapıldı. Gayet acıklı olmasına karşın beat box montajı yapılan sahne filmin hayranları tarafından gayet olumlu ve komik karşılandı.
Tom Hanks - Oscar Ödülü Konuşması (Forrest Gump - 1995) 03:44
Tom Hanks - Oscar Ödülü Konuşması (Forrest Gump - 1995) 2.863 izlenme - 9 ay önce Efsane değerli oyuncu Tom Hanks'in, 67. Akademi Ödülleri Töreni'nde Forrest Gump filmindeki rolüyle Morgan Freeman, Paul Newman, Nigel Hawthorne ve John Travolta gibi rakiplerine karşı üst üste ikinci defa kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Forrest Gump - Tom Hanks (Deneme Çekimleri - 1994) 03:56
Forrest Gump - Tom Hanks (Deneme Çekimleri - 1994) 3.200 izlenme - 1 yıl önce Tom Hanks'in başrolünde olduğu, yönetmenliğini Romert Zemeckis'in yaptığı zeka seviyesi düşük bir insanın yaşadıklarını konu alan 1994 yapımı ünlü Forrest Gump filminin deneme çekimlerinden Tom Hanks ve Robin Wright'ın olduğu kısa bir kesit.(Altyazı bana aittir, yanlışlarım olabilir.Anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım.İyi Seyirler.)
Forrest Gump - Neden Ölüyorsun Anne ? 02:10
Forrest Gump - Neden Ölüyorsun Anne ? 2.471 izlenme - 1 yıl önce Efsane replik olan ''Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.'' sözünün geçtiği sahne. Bu arada Tom Hanks'i çok övdük ama anne rolündeki Sally Field'in de hakkını teslim edelim. Spiderman'de May hala rolüne de çok yakışmıştı, o yüzden bu video Hollywood'un en sevimli annesine gidiyor.
Forrest Gump - 8 Bit Film 02:37
Forrest Gump - 8 Bit Film 2.629 izlenme - 2 yıl önce Forrest Gump - 8 Bit Film
Benim Adım Forrest Gump, İnsanlar Bana Forrest Gump Der 02:40
Benim Adım Forrest Gump, İnsanlar Bana Forrest Gump Der 1.087 izlenme - 1 yıl önce Dün tekrar izleme fırsatını buldum Forrest Gump'ı.Ve filmde bu kadar kaliteli dublaj yapıldığını unutmuşum.En azından arkadaşıma beni gülme krizine sokan bir sahne geçti filmde,her halde filmin en komik sahnesi budur.İçeriği size özel olarak kestim efenim başka yerde bulamazsınız, gerçi bulsanız ne olur bilemem. Forrest Gump 1994 Not:Komutanın dublajını yapan adamın elinden öpmek isterim.
Forrest Gump Film Müziği - Hollywood in Vienna (2011) 07:38
Forrest Gump Film Müziği - Hollywood in Vienna (2011) 976 izlenme - 1 yıl önce Vienna Radyo Senfoni Orkestrası'nın, Hollywood in Vienna gecesindeki, 1994 yapımı Tom Hanks'in başrolünde olduğu ünlü Forrest Gump filminin müziği olan Alan Silvestri imzalı "Forrest Gump Suite" performansı.
7 Dakikada Tom Hanks ve Kariyeri 06:54
7 Dakikada Tom Hanks ve Kariyeri 1.024 izlenme - 1 yıl önce Efsane usta oyuncu Tom Hanks konuk olduğu "The Late Late Show with James Corden" programında James Corden ile kariyerindeki önemli, ünlü filmleri 7 dakikada güzel ve eğlenceli bir biçimde izleyicilere sunuyor.İzliyoruz efendim.
Forrest Gump Açılış Sahnesi (1994) 02:46
Forrest Gump Açılış Sahnesi (1994) 1.002 izlenme - 1 yıl önce Tom Hanks'in en iyi performanslarından birini sergilediği, zeka seviyesi düşük bir insanın yaşadıklarını konu alan bu güzel filmin açılış sahnesi.(Filmin müzikleri Alan Silvestri'ye aittir)
Forrest Gump - John Lennon Sahnesi 00:59
Forrest Gump - John Lennon Sahnesi 867 izlenme - 1 yıl önce Mükmemmel film Forrest Gump'daki Amerikan tarihine ait siyasi ve sosyal olaylara yapılan atıflardan biri de John Lennon adına yapılmıştı. Protest kişilik John Lennon bir tv programındaki tavırları ve Forrest'in anlatımıyla ölümü işlenmiş filmde.
Forrest Gump Film Müziği 08:55
Forrest Gump Film Müziği 489 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda izlediğim en güzel film olan "Forrest Gump" ' ın unutulmaz müziği
Forrest Gump - Siyahilerin Alabama Üniversitesine Kabulü 02:11
Forrest Gump - Siyahilerin Alabama Üniversitesine Kabulü 424 izlenme - 1 yıl önce Forrest Gump birçoğumuzun sevdiği defalarca izlediği top10 listelerinde barındığı samimiyetine aşık olduğumuz harika bir film. 1994 yapımı bu film senaryosu ve hikayesiyle sıkılmadan izletirken kendisini aynı zamanda yakın Amerikan tarihinde geçen siyasi, politik ve sosyal olaylara göndermeler ve atıflar da yapıyor. Bilirsiniz ''lanet olası'' Amerikalılar daha 40 sene önceye kadar zencilerle aynı otobüse binmezler aynı mekanda bulunmazlar ve çocuklarının onlarla aynı yerde eğitim almasını istemezlerdi. O dönemlerde Amerika'da faaliyet gösteren insan hakları örgütleri, (içlerinde Malcolm X de vardır) mahkemeye açtığı davayı kazanmış ve 2 zenci öğrenci 1963 yılında, Forrest'ın okuduğu Alabama Üniversitesi'ne ilk defa kabul edilmiştir. Dönemin Alabama valisi ırkçı (aşırı sağcı diye tanımlanır batıda ama biz ırkçı diyelim) George Wallace, okulun kapısında durarak zenci öğrenciler Vivian Malone ve Jimmy Hood'un okula alınmasını kendince protesto eder. Zenci öğrencilerin ilk okul gününde okul çevresinde yüzlerce Amerikan ordusuna bağlı askerler güvenlik maksadıyla hazır bulundurulmuştur. Bu sahne filmin bir yerlerine sıkıştırılıp canlandırılmış ve bir nevi ''bakın bakın ne haller oldu bu ülkede'' demiştir yönetmen kanımca. Bu sahnede Forrest ortalıkta dolaşıp ne olduğunu anlamaya çalışıyor, hatta yürürken kitabını düşüren Vivian Malone'un peşinden koşup kitabı veriyor. (canım ya
forrest gump 08:44
forrest gump 929 izlenme - 7 yıl önce forrest gump trailer
Forrest Gump - Run Forrest Run 04:48
Forrest Gump - Run Forrest Run 211 izlenme - 1 yıl önce Forrest Gump filminden en akılda kalan replik. Koş Forrest Koş,Dövüş Kulübü filminde de benzetme olarak kullanıldı. Supernatural adlı dizinin 4. sezonunun 8. bölümündede Dean bu repliğe gönderme yapmıştır.
1994'de Vizyona Giren Filmler 07:57
1994'de Vizyona Giren Filmler 239 izlenme - 1 yıl önce 1994 yılı sinema açısından en sevdiğim yıldır. Forrest Gump, Vampirler Yüzleşme, Leon, Esaretin Bedeli, Ucuz Roman gibi kült filmlerin olduğu en mükemmel yıldır ve bu kadar başyapıt arasından Oscar'ı götüren film ise Forrest Gump'dır.
Forrest Gump Soundtrack - Sweet Home Alabama 04:45
Forrest Gump Soundtrack - Sweet Home Alabama 147 izlenme - 1 yıl önce En iyi film dahil olmak üzere Esaretin Bedeli gibi bir filmin önünde 7 dalda Oscar adayı olan 6 dalda Oscar ödülü alan unutulmaz film Forrest Gump ın eşsiz soundtracklarından biriyle sizi başbaka bırakıyoruz. @radyoalkışlarlayaşıyorum sundu.
forrest gump 00:51
forrest gump 545 izlenme - 8 yıl önce life is like a box of chocolates... you never know what you're gonna get.
Forrest Gump - Seni Çok Özlüyorum Jenny 03:45
Forrest Gump - Seni Çok Özlüyorum Jenny 109 izlenme - 1 yıl önce Bir Cumartesi sabahı öldün. Ve ben seni, ağacımızın altına gömdürdüm. Ve babanın evini, buldozerle yerle bir ettirdim. Annem hep, ölüm yaşamın parçasıdır derdi. Öyle olmamasını dilerdim. Küçük Forrest gayet iyi. Yakında yine okula başlayacak ve ben her gün onun kahvaltısını, öğlen ve akşam yemeğini yapıyorum. Her gün saçını taramasını, dişlerini fırçalamasını sağlıyorum. Ona pin pon öğretiyorum. Oldukça iyi. Forrest, servis sende. Sık sık balık tutuyoruz. Her gece bir kitap okuyoruz. O çok zeki Jenny. Onunla çok gurur duyardın. Ben duyuyorum. Sana bir mektup yazdı. Benim okuyamayacağımı söyledi. Okumamam gerekiyor, bu yüzden senin için burada bırakıyorum. Annem mi haklıydı yoksa Teğmen Dan mi, bilemiyorum. Herkesin bir kaderi var mı bilemiyorum, yoksa rüzgara kapılmış gibi tesadüfen oraya, buraya mı sürükleniyoruz? Bence her ikisi de doğru. Belki ikisi de aynı anda oluyor. Fakat seni özlüyorum Jenny. Bir şeye ihtiyacın olursa, yakınlarda olacağım.
Forrest Gump Filminde Gözlerden Kaçan Beat Box Sahnesi 00:27
Forrest Gump Filminde Gözlerden Kaçan Beat Box Sahnesi 108 izlenme - 1 yıl önce 1994 yapımı Oscar'lı Forrest Gump filminde Forrest'ı oynayan Tom Hanks'in annesi ile ölmeden önce konuştuğu sahneye montaj yapıldı. Gayet acıklı olmasına karşın beat box montajı yapılan sahne filmin hayranları tarafından gayet olumlu ve komik karşılandı.
Nottingham Forrest 0-4 Arsenal (Maç Özeti - 20 Eylül 2016) 05:21
Nottingham Forrest 0-4 Arsenal (Maç Özeti - 20 Eylül 2016) 9 izlenme - 1 ay önce Nottingham Forrest 0-4 Arsenal (Maç Özeti - 20 Eylül 2016) Arsenal'de oynamış 2 isim var. Nottingham'da Henri Lansbury ve yine yeniden Nicklas Bendtner. Arsenal hata üstüne hata yapınca en son Osborn uzaktan vurdu yerden giden top direğin yanından auta gitti. Ekranda Brian Clough görüntüsü iki takım seyircisinin alkışını aldı.İngiliz futbolunun unutulmaz efsane hocası. 16ncı dakikada Perrera sağdan ceza sahasına girdi vuruşunda netice yok. Arsenal korneri Oxlade Chamberlain topa öyle bir vurdu ki ters taraftan top taca gitti.Sağ kanatta oynayan Perrera Gibbs'i epey zorladı. Xhaka 25 metreden topa öyle bir vurdu ki West-Brom maçındakinden daha sert sağ doksana giden topu kaleci Stojkoviç parmaklarıyla dokundu fakat golü önleyemedi. Dakika 23 Arsenal 1-Nottingham Forest 0 City ground'da ilk yarı sonucu Xhaka'nın attığı muazzam Jeneriklik golle Arsenal 1 Nottingham forest 0 Londradan Nottinghama gelen 3 bin 600 Arsenal seyircisi var kendilerine ayrılan bölümde.Forest ikinci yarıda daha etkili olmaya başladı. Arsenal baskı yemeden top kaybı yapınca ikinci topları kazanmaya başladılar derken Akpom ceza sahası içinde düşürüldü. Penaltı... Perez sol ayağıyla vurdu ve Arsenal 2 Nottingham Forest 0 Dakika 60 İkinci golden sonra oyun antreman havasına girdi.derken Perez kendinin ikinci Arsenalin üçüncü golünü kaydetti.71nci dakikada Arsenal 3 Forest 0 Bu akşam Arsenal fazla zorlanmadı.Angarya kupasında dördüncü tura yükseldi. Oxlade Chamberlain uzatmada durumu 4-0 yaptı.
Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son 02:19
Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son 75 izlenme - 1 yıl önce Forrest Gump Adlı filmde ve Battlefield adlı oyunun da hatırlayamadığım versiyonunu çalan enfes bir CCR parçası. Çeşitli coverları da mevcuttur ama bence en aşmışı orjinalidir.
Yağmur Yağarken - Film Montajı 05:03
Yağmur Yağarken - Film Montajı 70 izlenme - 1 yıl önce Filmlerde yağmur yağarken yaşanan aşk, mutluluk, dram veya kahramanlıklarla dolu 100 filmden toplanmış en güzel sahneler. Kimi zaman yağmurda ıslanırken veya yağmuru izlerken aklımıza gelen,ve bize yağmurda ıslanmanın bile bazen güzel olabileceğini hatırlatan ve bazen de hüzünle kaplanmamızı sağlayan ve her ne kadar farketmesekte bir şekilde hayatımızı etkileyen bu sahnelerin hafızlardan silinmeyecek en gözalıcıları birarada.... Müzik; Why does it always rain on me?-Travis November Rain -Guns n' Roses. Filmler; 0:00 - Magnolia 0:06 - Forrest Gump 0:10 - Take shelter 0:12 - The Two Towers 0:14 - Death becomes sher 0:16 - The year of living dangerously 0:19 - Point break 0:21 - Ben-Hur 0:23 - Willow 0:25 - Pride and prejudice 0:28 - Accidental hero 0:30 - Cast away 0:32 - Enchanted 0:34 - High fidelity 0:36 - Pee We's big adventure 0:38 - LadyHawke 0:40 - Romancing the Stone 0:42 - Little children 0:44 - Labyrinth 0:45 - Psycho 0:47 - Rebecca 0:49 - Tonari no Totoro 0:51 - Dark water 0:52 - Hauru no ugoku shiro 0:54 - Mary Poppins 0:56 - Singing in the rain 1:00 - The NeverEnding Story 1:02 - Toy Story 3 1:06 - Hellboy 1:09 - Shutter Island 1:12 - The quick and the dead 1:14 - Wall-E 1:18 - Return to Oz 1:20 - Inception 1:22 - Dragonheart 1:23 - Lethal weapon 4 1:25 - Magnolia 1:27 - Mary Poppins 1:28 - Hero 1:32 - V for Vendetta 1:36 - Pitch Black 1:41 - Breakfast at Tiffany's 1:44 - The Crow 1:46 - What's eating Gilbert Grape 1:50 - The quiet man 1:54 - Little women 1:56 - Dead again 1:58 - Match Point 2:00 - Cast away 2:02 - Enchanted 2:05 - Breakfast at Tiffany's 2:07 - Eternal sunshine of the spotless mind 2:08 - Jumanji 2:10 - The money pit 2:12 - The Truman Show 2:17 - Hearts and souls 2:20 - L.A. Confidential 2:23 - Casablanca 2:27 - Braveheart 2:29 - Pan's Labyrinth 2:31 - Sense and Sensibility 2:33 - The Bridges of Madison County 2:35 - Say anything 2:38 - Thor 2:40 - Crazy stupid love 2:42 - Sin City 2:44 - Ben-Hur 2:46 - Interview with the vampire 2:51 - 28 days later 2:53 - Watchmen 2:55 - Road to Perdition 2:57 - Saving Private Ryan 2:59 - American Beauty 3:02 - Back to the future, Part 2 3:05 - The Mosquito Coast 3:07 - Seven 3:09 - Cape Fear 3:11 - Wall Street 3:14 - Unbreakable 3:17 - The Two Towers 3:20 - The Attack of the Clones 3:22 - Saving Private Ryan 3:24 - 300 3:27 - Zatoichi 3:30 - Lethal weapon 4 3:32 - Hellboy 3:34 - Pitch Black 3:35 - Jurassic Park 3:36 - Hellboy 3:37 - 28 days later 3:38 - Die hard with a vengeance 3:39 - Lethal weapon 4 3:41 - The Attack of the Clones 3:42 - Spider-Man 3:43 - Pitch Black 3:44 - The Attack of the Clones 3:45 - Point break 3:46 - Le pacte des loups 3:47 - Lethal weapon 4 / The Attack of the Clones 3:48 - Le pacte des loups 3:49 - Hellboy 3:50 - Hero 3:51 - Hellboy 3:52 - Zatoichi 3:53 - The Crow 3:54 - Zatoichi 3:55 - The Crow 3:56 - Willow 3:58 - The Two Towers 3:59 - Seven Samurai 4:00 - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 4:02 - Return to Oz 4:03 - Enchanted 4:04 - The Attack of the Clones / Poltergeist 4:05 - Romancing the Stone 4:06 - Thor 4:08 - Point break 4:09 - Cape Fear 4:11 - Jurassic Park 4:12 - Poltergeist 4:13 - Inception 4:15 - Jurassic Park 4:17 - Indiana Jones and the Last Crusade 4:18 - Watchmen 4:20 - Bram Stoker's Dracula 4:21 - To die for 4:22 - Singing in the rain 4:23 - The sound of music 4:24 - Pleasantville 4:26 - The witches of Eastwick 4:28 - V for Vendetta 4:30 - Raising Arizona 4:31 - The Fountain 4:32 - Tropic Thunder 4:33 - Thor 4:35 - Romeo + Juliet 4:39 - The Shawshank Redemption 4:45 - Blade Runner
forrest gump fragmanı 4 03:45
forrest gump fragmanı 4 212 izlenme - 5 yıl önce forrest gump zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan forrest gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan forrest gump zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.
Scott McKenzie - San Francisco (1967) 03:28
Scott McKenzie - San Francisco (1967) 125 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkı, genel itibarı ile 60'lar sonu gençlik hareketinin çıkış noktası gibi bir şeydir. San Francisco'daki aşırı muhteşem hayattan bahseder. İşte ne bileyim; insanlar naziktir, havası güzeldir gibi.. Şarkıyı California Dreamin'den tanıdığımız The Mamas and The Papas yazmıştır. Forrest Gump soundtrack'inin de güzide parçalarındandır. Şarkı Sözleri (lyrics): , . If you're going to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair If you're going to San Francisco You're gonna meet some gentle people there For those who come to San Francisco Summertime will be a love-in there In the streets of San Francisco Gentle people with flowers in their hair All across the nation such a strange vibration People in motion There's a whole generation with a new explanation People in motion people in motion For those who come to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair If you come to San Francisco Summertime will be a love-in there If you come to San Francisco Summertime will be a love-in there
İspanyollar Gareth Bale İle Dalga Geçti 02:58
İspanyollar Gareth Bale İle Dalga Geçti 195 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in yaklaşık 100 milyon avro ödeyerek Tottenham'dan transfer ettiği Bale'in aynı Tom Hanks'ın canlandırdığı Forrest Gump filmindeki gibi yalnız adamı oynamaya başladığı belirtildi.
Yabancı Filmlerde Get Down! (Eğil) Sahneleri 01:51
Yabancı Filmlerde Get Down! (Eğil) Sahneleri 98 izlenme - 1 yıl önce Bir çok büyük bükteçi ve tanınmış filmlerde kullanılan Get Down! (Eğil) sözünün geçtiği sahnelerin derlenip montajlanarak biraraya getirildiği çalışma. Filmler; Terminator 2: Judgment Day, Snatch, Toy Story, Star Trek (2009), In the Line of Fire, Indiana Jones and the Last Crusade, Forrest Gump, Full Metal Jacket, Hook, Young Frankenstein, Saving Private Ryan, The Fifth Element, Face/Off, Die Hard 2, Black Hawk Down, Armageddon, War of the Worlds, Do the Right Thing, The Lord of the Rings: The Two Towers, Twister, Superbad, Rush Hour, Harry Potter and the Goblet of Fire, Tombstone, Gangs of New York, Hoodlum, Wanted, Road to Perdition, Lethal Weapon 3, Underworld, My Super Ex-Girlfriend, Timeline, Wild Wild West, National Treasure, Captain America: The First Avenger, Terminator 3: Rise of the Machines, Total Recall, True Lies, Eraser, End of Days, Reno 911!: Miami
Bu Adamlar Nereye Koşuyor 07:26
Bu Adamlar Nereye Koşuyor 63 izlenme - 1 yıl önce Sinemada kovalama sahnelerinde, duygusal anlarda,mutluluk ve coşkunun tavan yaptığı yada umuda olan arzunun vurgulanmak istendiği anlarda yaşanılan koşuşturmalı sahneler bir arada.Belkide vaktiyle yalnızca koş forrest koş sözüyle alakamızı cezbeden bu eylem aslında filmlerin en önemli çekimlerinden birini oluşturmaktadır.Ayrıca montajımızın sonunda tom cruise'un çok değişik koşma şeklide uzun uzun seyredilecek türden... Muzik; "Elios Therepia" - the Blue States "Stop the rock" - Apollo 440 Filmler 0:00 Forrest Gump 0:28 The Hobbit 0:30 The Two Towers 0:32 House of Flying Daggers 0:35 Chariots of Fire 0:37 Commando 0:39 Transporter 0:41 Bubble Boy 0:44 Tideland 0:45 The Road Home 0:47 Ghostbusters 0:48 Lost in Translation 0:50 Punchdrunk Love 0:51 The Breakfast Club 0:53 Ferris Bueller's Day Off 0:55 Bridget Jones's Diary 0:57 Where the Wild Things Are 0:59 Yes Man 1:01 The Good, The Bad, The Ugly 1:06 Jackie Brown 1:08 Labyrinth 1:09 The Wizard of Oz 1:12 Gallipoli 1:15 The Hudsucker Proxy 1:17 Monty Python and the Holy Grail 1:18 An American Werewolf in London 1:21 Avatar 1:24 Never Cry Wolf 1:25 Highlanders 1:27 Cool Hand Luke 1:28 Powder 1:29 Superman 1:31 The Incredibles 1:32 Forrest Gump 1:34 It's a Wonderful Life 1:36 I Love You Phillip Morris 1:37 Wild at Heart 1:39 Crocodile Dundee 1:49 Run Lola Run 1:50 Only You 1:51 Manhattan 1:52 The Squid and the Whale 1:53 Hannah and her Sisters 1:54 Australia 1:55 Carlito's Way 1:56 The Graduate 1:58 Titanic 1:59 Ali 2:04 Burn After Reading 2:05 The Silence of the Lambs 2:07 Hot Fuzz 2:09 Memoirs of an Invisible Man 2:10 Shame 2:12 Rocky 2:14 In the Line of Fire 2:16 French Connection 2 2:17 Ladyhawke 2:19 Cool Hand Luke 2:21 Marathon Man 2:23 The Loneliness of the Long Distance Runner 2:24 Juno 2:31 Memento 2:41 In the Line of Fire 2:44 Heat 2:48 Point Break 2:51 French Connection 2 2:53 Marathon Man 2:55 Afterhours 2:56 The Terminator 2:57 In Bruges 2:58 Raising Arizona 2:59 Hanna 3:00 The Fugitive 3:01 Neverending Story 3:02 Superbad 3:03 Trainspotting 3:06 Terminator 2 3:10 Captain America 3:11 Haywire 3:12 Taken 3:13 Hot Fuzz 3:14 Casino Royale 3:15 Skyfall 3:16 Outland 3:17 Dirty Harry 3:18 Violent Cop 3:19 Lethal Weapon 3:20 21 Jump Street 3:21 Body of Lies 3:22 Black Rain 3:22 The Fugitive 3:23 District B13 3:24 Matrix 3:25 The Crow 3:26 The Bourne Ultimatum 3:27 The Great Escape 3:28 Haywire 3:29 National Treasure 3:30 Quantum of Solace 3:31 Crouching Tiger, Hidden Dragon 3:32 Fast Five 3:33 Matrix 3:34 Dark City 3:34 The Crow 3:35 District B13 3:36 Fast Six 3:37 The Bourne Ultimatum 3:38 Quantum of Solace 3:38 The Bourne Ultimatum 3:39 Crank 3:41 Dirty Harry 3:42 Ne le dis à personne 3:44 Salt 3:45 Bottle Rocket 3:47 Seven 3:48 Raising Arizona 3:49 Evil Dead II 3:51 Point Break 3:53 Crank 3:54 Borat 3:56 Matrix 3:57 The Rock 3:58 Point Break 4:00 Inception 4:03 RocknRolla 4:04 Harry Potter and the Goblet of Fire 4:05 The Shining 4:07 Outland 4:09 Seven 4:12 Point Break 4:13 Seven 4:14 Blade Runner 4:15 Reservoir Dogs 4:17 Brick 4:19 Broadcast News 4:21 Casino Royale 4:24 Blow Out 4:27 The Big Lebowski 4:28 Apocalypto 4:30 Contact 4:32 Cutthroat Island 4:33 Near Dark 4:35 The Cable Guy 4:36 The Host 4:38 Sherlock Holmes: A Game of Shadows 4:39 Fight Club 4:41 Arlington Road 4:42 Rambo: First Blood Part II 4:43 The Terminator 4:44 Lara Croft: Tomb Raider 4:45 Con Air 4:47 Cliffhanger 4:48 Con Air 4:49 Rambo: First Blood Part II 4:50 Con Air 4:51 Raiders of the Lost Ark 4:55 Jumanji 4:56 Harry Potter and the Order of the Phoenix 4:57 Twister 4:59 Prometheus 5:01 North by Northwest 5:03 There Will Be Blood 5:04 Jurassic Park 5:06 The Birds 5:08 Tremors 5:09 King Kong 5:10 The Host 5:12 Attack the Block 5:13 Avatar 5:15 Star Trek (2009) 5:17 Apocalypto 5:18 Planet of the Apes 5:20 King Kong 5:22 Raising Arizona 5:26 Pitch Black 5:27 Alien 5:32 Cloverfield 5:34 Eternal Sunshine of the Spotless Mind 5:35 Evil Dead II 5:36 I am Legend 5:38 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 5:39 28 Days Later 5:41 28 Weeks Later 5:43 Braindead 5:45 Wolf Creek 5:47 Eden Lake 5:48 Inglorious Basterds 5:49 The Hunger Games 5:50 P2 5:51 The Texas Chainsaw Massacre (2003) 5:52 Blue Thunder 5:53 Christine 5:54 The Running Man 5:55 Stand by Me 5:58 Raiders of the Lost Ark 5:59 Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 6:04 Invasion of the Body Snatchers 6:05 Austin Powers 6:07 Life of Brian 6:10 Sleeper 6:12 The Warriors 6:13 The Truman Show 6:15 A History of Violence 6:17 Forrest Gump 6:22 Die Hard With a Vengeance 6:23 Crank 6:24 Pitch Black 6:25 The Adventures of Baron Munchausen 6:26 The King of Comedy 6:27 Star Wars 6:28 Bill & Ted's Excellent Adventure 6:30 The Great Dictator 6:32 A League of Their Own 6:33 Doomsday 6:34 O Brother 6:35 Superbad 6:36 Speed 6:37 Little Miss Sunshine 6:38 Toy Story 6:39 Body of Lies 6:40 Men in Black 6:41 Gallipoli 6:43 City of God 6:44 Poltergeist 6:45 Police Story 6:46 Run Lola Run 6:47 RocknRolla 6:48 Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 6:49 The Cable Guy 6:50 The Darjeeling Limited 6:51 The Adventures of Baron Munchausen 6:52 RocknRolla 6:52 The Parallax View 6:53 Vanilla Sky 6:54 The Firm 6:55 Collateral 6:56 Mission: Impossible 6:57 Mission: Impossible II 6:58 Mission: Impossible - Ghost Protocol 6:59 War of the Worlds 7:04 Mission: Impossible III
ufc rıo shogun vs griffin weigh ın highlight 00:39
ufc rıo shogun vs griffin weigh ın highlight 125 izlenme - 5 yıl önce