Hoşgeldiniz!

fotoğrafçı

Halayın Ortasında Fotoğrafçıyı Çağıran Dayı 00:14
Halayın Ortasında Fotoğrafçıyı Çağıran Dayı 13.621 izlenme - 6 ay önce Katıldığı düğünde halay çeken dayı karizmasına olan bütün güveniyle halay esnasında fotoğrafçıyı çağırıp fotoğrafını çektiriyor.
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 01:20
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 3.894 izlenme - 7 ay önce Güzel bir kare için poz kovalayan fotoğrafçı yavru bir pandanın kendisine saldırmasıyla biranda kendini bu eğlenceli videonun içinde buldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fotoğraf Grubu 24 Saat Fotoğraf Yarışması 04:34
Fotoğraf Grubu 24 Saat Fotoğraf Yarışması 622 izlenme - 1 ay önce 24 saat fotoğraf yarışması
Sanat İçin Soyundular! 01:50
Sanat İçin Soyundular! 17.063 izlenme - 7 yıl önce avustralyada 5 bin 200 kişi fotoğrafçı spencer tunick için çıplak poz verdi sdyneydeki opera binasının merdivenlerinde toplanan ve birbirleriyle kucaklaşan çıplakların çeşitli pozları tunick tarafından bir saatten uzun bir sürede fotoğraflandı
Dört Bir Taraftan Görüntülerle Muazzam Bir Avrupa Turu 02:20
Dört Bir Taraftan Görüntülerle Muazzam Bir Avrupa Turu 692 izlenme - 4 ay önce Profesyonel fotoğrafçı Paul Richardson'ın yüzlerce saat çalışması sonucu oluşan muhteşem bir çalışma. Yaklaşıl 300.000 fotoğrafı birleştiren Paul adeta Avrupa'nın timelapse haritasını çıkarmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oldu Teşekkürler - Ben Emo, Bana Memo De 04:48
Oldu Teşekkürler - Ben Emo, Bana Memo De 2.524 izlenme - 4 yıl önce Fotoğrafçı
Poz Vermek İçin Yürek Yemiş Kadın Fotoğrafçı 00:30
Poz Vermek İçin Yürek Yemiş Kadın Fotoğrafçı 199 izlenme - 2 ay önce Rus fotoğrafçı Angela Nikolau, gökdelenlerin tepesinde çektiği kendi fotoğraflarıyla korkuya meydan okuyor.Angela Nikolau, malzeme olarak kendini kullandığı fotoğraflarıyla tanınan bir sanatçı.Rus fotoğrafçı, maceraperest kişiliğini çektiği fotoğraflara yansıtan bir isim.Moskova doğumlu sanatçı, en yüksek binaların tepelerinde, en riskli pozları çekiyor.
Oldu Teşekkürler - Lady GaGa Neydi Aga 04:08
Oldu Teşekkürler - Lady GaGa Neydi Aga 2.248 izlenme - 4 yıl önce Fotoğrafçı
Gergedan Çekim Yapan Fotoğrafçılara Saldırdı 00:18
Gergedan Çekim Yapan Fotoğrafçılara Saldırdı 283 izlenme - 4 ay önce Güney Afrika’da siyah gerganı görüntülemek isteyen fotoğrafçı ölümden döndü. Gergedan çekim yapan fotoğrafçılara saldırdı, o anlar ise kameraya böyle yansıdı.
dikkat! arkayı kolla 00:37
dikkat! arkayı kolla 4.910 izlenme - 6 yıl önce düğün fotoğrafçısı arkasındaki havuzu unutunca işte böyle havuza daldı.
Vahşi Havaların Peşinden Koşan Fırtına Fotoğrafçısı ile Tanışın! 02:52
Vahşi Havaların Peşinden Koşan Fırtına Fotoğrafçısı ile Tanışın! 285 izlenme - 3 ay önce Jason Weingart 2009 yılından bu yana Amerika'nın çılgın hava koşullarının neredeyse hepsini ölümsüzleştirmeyi başaran bir fotoğrafçı. Bu zamana kadar defalarca kez tehlike atlatan Weingart hiç bir zaman vazgeçmeyi düşünmediğini iletti.
Kertenkele Fotoğrafçıyı Kovaladı 00:29
Kertenkele Fotoğrafçıyı Kovaladı 209 izlenme - 5 ay önce 31 yaşındaki Avusturalyalı fotoğrafçı, ülkeye özgü bir kertenkele türüyle karşılaştığında fotoğrafını çekmek istedi, ama kertenkelenin saldırısına uğradı.
Dünyayı Sallayan Türk Fotoğrafçı Miley Cyrus'la Dudak Dudağa 00:27
Dünyayı Sallayan Türk Fotoğrafçı Miley Cyrus'la Dudak Dudağa 826 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modellerin fotoğraflarını çeken Mert Alaş, dünyaca ünlü yıldız Miley Cyrus ile öpüşürken fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada olay oldu. Ünlü fotoğrafçı Mert Alaş'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı bir anda karıştırdı. ÖPÜŞÜRKEN FOTOĞRAF PAYLAŞTI Dünyaca ünlü modellerin fotoğraflarını çeken ve birçoğuyla da yakın arkadaş olan Alaş'ın bu karesi olay oldu, sosyal medyayı salladı.
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 682 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Fotoğrafçı 9.Bölüm (Tokat) 27:40
Fotoğrafçı 9.Bölüm (Tokat) 199 izlenme - 6 ay önce
Olağanüstü Timelapse Görüntüleriyle Kuzey Işıkları 03:20
Olağanüstü Timelapse Görüntüleriyle Kuzey Işıkları 249 izlenme - 10 ay önce Richard Gottardo isimli fotoğrafçı, Rocky Dağlarında aylarca bu güzel kareleri yakalamak için bekledi. Gottardo, Alberta Kuzey Işıklarını yakalayıp bu 3 dakikalık kısa video için 6500'den fazla fotoğraf karesini 2 yıldan fazla bir sürede çekti. Ortaya bu göz kamaştırıcı timelapse kısa film çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fotoğrafçıyı Sabote Etmek - Mario Balotelli 00:24
Fotoğrafçıyı Sabote Etmek - Mario Balotelli 450 izlenme - 2 yıl önce Futbol dünyasının tahtası eksik isimlerinden Mario Balotelli'nin Manchester City kulüp fotoğrafçısına yaptığı şaka. Not: Balotelli iyidir.
düğün foto 02:40
düğün foto 1.338 izlenme - 5 yıl önce profesyonel düğün fotoğrafçısı atilla oral sakarya sapancadaki mükemmel fotoğraf çekimlerini slayt olarak yüklemişgerçekten harika ve doğal fotoğraflar fotoğrafçı nın web adresi www.atillaoral.com
Bu Fotoğrafçının Ne Yaptığını Kimse Anlamadı! 00:49
Bu Fotoğrafçının Ne Yaptığını Kimse Anlamadı! 147 izlenme - 7 ay önce Bu Fotoğrafçının Ne Yaptığını Kimse Anlamadı! Düğün fotoğrafı çeken fotoğrafçının komik hareketleri böyle görüntülendi...
Galiba Bakireyim 01:07
Galiba Bakireyim 548 izlenme - 2 yıl önce Manken,fotoğrafçı ve abazan üçgeni iç açıları toplamı 180 derecedir.90 dereceyi kenardan manken kızımızı kesen abazanlarımız oluştururken mankem kızımız! ve fotoğrafçıların nasibine 45 er derecelik açılar düşmektedir.Oysa ki o gariban boyacıya bir iki sıvazlık poz daha versen ne olur sana soruyorum manken apla.Kasadan da kaybetmezsin hem de bir iyilik yapmış olursun.Sırf bu yüzden internet öncesi nesil tekefon hatlarında heba olmuştur.
Kedi Evi - Kendin Yap 03:51
Kedi Evi - Kendin Yap 585 izlenme - 1 yıl önce Sokak kedilerinin soğuk kış günlerinde soğuktan donmalarını önlemek amacıyla, apartmanınızın ya da evlerinizin bahçelerinde kullanmak üzere, çok ucuz ve pratik kedi evi yapımı Edit: Güzel insanlar var lan bu dünyada.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99215/sokak-hayvanlari-icin-el-yapimi-barinak
Düğün Öncesi Klibi - Simge & Mert feat Maroon 5 - Moves Like Jagger 04:51
Düğün Öncesi Klibi - Simge & Mert feat Maroon 5 - Moves Like Jagger 479 izlenme - 2 yıl önce Düğün öncesi arkadaşlarla yapılan eğlenceli bir klip, Royal Color A.Ş. by Muhteşem Bir Gün Present sunar. "Simge ve Mert' e Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz..." Camera & Edit: İsmail SARIKAYA Camera: Ayhan ÖZZEYBEK Camera: Osman SÖĞÜTÖZÜ royalcolor.com.tr facebook.com/muhtesembirgun
Bitmeyen Tren 02:25
Bitmeyen Tren 392 izlenme - 2 yıl önce Olay Amerika'da gerçekleşiyor ve anladığım kadarıyla fotoğrafçı arkadaş tren fotoğrafı çekerken bitmeyen bir trenle karşılaşmış ve videoya almış, ben kaç tane konteynerı olduğunu sayamadım, bir de siz bakın hele.
Her Şekle Giren Düğün Fotoğrafçısı 00:55
Her Şekle Giren Düğün Fotoğrafçısı 357 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da evlenen çiftin fotoğraflarını çeken fotoğrafçının işini yaparken girdiği şekiller sizi gülümsetecek.
fotoğrafçı ve ayıbalığı 02:01
fotoğrafçı ve ayıbalığı 364 izlenme - 5 yıl önce
Oldu Teşekkürler - Metalci Dediğin Esmer Olur 02:05
Oldu Teşekkürler - Metalci Dediğin Esmer Olur 422 izlenme - 4 yıl önce Fotoğrafçı
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 02:47
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 110 izlenme - 7 ay önce Profesyonel fotoğrafçı Brett Stanley, su altında direk dansı yapan dansçıların sergiledikleri gerçeküstü görüntüleri böyle kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneş Bizi Nasıl Görür - Ultraviyole Işık Altında Cildimiz 03:06
Güneş Bizi Nasıl Görür - Ultraviyole Işık Altında Cildimiz 330 izlenme - 2 yıl önce Morötesi ışınım ya da ultraviyole (kısaca UV) ışıklarını duymuşsunuzdur. Oldukça zararlı olan bu ışıklardan yetkililer her zaman kaçınmamız gerektiğini söylerler.İşte fotoğrafçı Tom Leveritt de bu zararlı UV ışıklar altında insan ciltlerinin siyah beyaz videolarını çekti.Ortaya ise oldukça değişik görüntüler çıktı.Bu tekniğin, cildinizi incelemek için dermatologların kullandığı bir teknik olduğu belirtildi.
Sanat İçin Soyundular! 00:37
Sanat İçin Soyundular! 955 izlenme - 7 yıl önce avustralyada 5 bin 200 kişi fotoğrafçı spencer tunick için çıplak poz verdi sdyneydeki opera binasının merdivenlerinde toplanan ve birbirleriyle kucaklaşan çıplakların çeşitli pozları tunick tarafından bir saatten uzun bir sürede fotoğraflandı
suya düşen şaşkın fotoğrafçı! 00:38
suya düşen şaşkın fotoğrafçı! 678 izlenme - 6 yıl önce suya düşen şaşkın fotoğrafçı..