Hoşgeldiniz!

Fotoğrafçı Videoları İzle

Burcu Güneş - Darmaduman 04:00
Burcu Güneş - Darmaduman 106.023 izlenme - 1 ay önce Burcu Güneş'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Darmaduman" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Eflatun Düzenleme: Okan Akı Yönetmen: Murat Joker "Darmaduman" şarkı sözleri ile Bak etrafına bak görürsen benim kadar seven durma git, Yak bizi durma yak savur küllerimizi hatta öyle git, Unut onu artık dediler senelerce, Belki döner dedim elinde çiçeklerle, Hep aralık bıraktım uykularımın kapısını sen rüyalarıma gel diye, Sevdanın kıymetini bilmiyorsan eğer olsan ne olur ki bu dünyada âleme cihan, Aşktan yara almak diye bir şey varsa eğer bendeki durum şu an kan ve revan Kalp kıymeti bilmiyorsan eğer olsan ne olur ki bu dünyada en âlâ sultan Aşktan yanmak diye bir şey varsa eğer bendeki durum şu an darmaduman
Halayın Ortasında Fotoğrafçıyı Çağıran Dayı 00:14
Halayın Ortasında Fotoğrafçıyı Çağıran Dayı 14.225 izlenme - 1 yıl önce Katıldığı düğünde halay çeken dayı karizmasına olan bütün güveniyle halay esnasında fotoğrafçıyı çağırıp fotoğrafını çektiriyor.
Vahşi Gergedanın Fotoğrafçıdan Bana Karın Masajı Yap İsteği 00:15
Vahşi Gergedanın Fotoğrafçıdan Bana Karın Masajı Yap İsteği 4.093 izlenme - 3 ay önce Fotoğrafçı Garth De Bruno Austin gergedanların çekimini yaparken bir gergedan kendisine yaklaşıp masaj talep etmiş.
Fotoğraf Grubu 24 Saat Fotoğraf Yarışması 04:34
Fotoğraf Grubu 24 Saat Fotoğraf Yarışması 4.323 izlenme - 9 ay önce 24 saat fotoğraf yarışması ödül almış fotoğraflar
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 01:20
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 4.003 izlenme - 1 yıl önce Güzel bir kare için poz kovalayan fotoğrafçı yavru bir pandanın kendisine saldırmasıyla biranda kendini bu eğlenceli videonun içinde buldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sanat İçin Soyundular! 01:50
Sanat İçin Soyundular! 17.072 izlenme - 7 yıl önce avustralyada 5 bin 200 kişi fotoğrafçı spencer tunick için çıplak poz verdi sdyneydeki opera binasının merdivenlerinde toplanan ve birbirleriyle kucaklaşan çıplakların çeşitli pozları tunick tarafından bir saatten uzun bir sürede fotoğraflandı
Oldu Teşekkürler - Ben Emo, Bana Memo De 04:48
Oldu Teşekkürler - Ben Emo, Bana Memo De 2.549 izlenme - 5 yıl önce Fotoğrafçı
Oldu Teşekkürler - Lady GaGa Neydi Aga 04:08
Oldu Teşekkürler - Lady GaGa Neydi Aga 2.255 izlenme - 5 yıl önce Fotoğrafçı
Dikkat! Arkayı Kolla 00:37
Dikkat! Arkayı Kolla 4.911 izlenme - 7 yıl önce düğün fotoğrafçısı arkasındaki havuzu unutunca işte böyle havuza daldı.
Dört Bir Taraftan Görüntülerle Muazzam Bir Avrupa Turu 02:20
Dört Bir Taraftan Görüntülerle Muazzam Bir Avrupa Turu 717 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel fotoğrafçı Paul Richardson'ın yüzlerce saat çalışması sonucu oluşan muhteşem bir çalışma. Yaklaşıl 300.000 fotoğrafı birleştiren Paul adeta Avrupa'nın timelapse haritasını çıkarmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gergedan Çekim Yapan Fotoğrafçılara Saldırdı 00:18
Gergedan Çekim Yapan Fotoğrafçılara Saldırdı 289 izlenme - 12 ay önce Güney Afrika’da siyah gerganı görüntülemek isteyen fotoğrafçı ölümden döndü. Gergedan çekim yapan fotoğrafçılara saldırdı, o anlar ise kameraya böyle yansıdı.
Dünyayı Sallayan Türk Fotoğrafçı Miley Cyrus'la Dudak Dudağa 00:27
Dünyayı Sallayan Türk Fotoğrafçı Miley Cyrus'la Dudak Dudağa 852 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modellerin fotoğraflarını çeken Mert Alaş, dünyaca ünlü yıldız Miley Cyrus ile öpüşürken fotoğrafını paylaşınca sosyal medyada olay oldu. Ünlü fotoğrafçı Mert Alaş'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı bir anda karıştırdı. ÖPÜŞÜRKEN FOTOĞRAF PAYLAŞTI Dünyaca ünlü modellerin fotoğraflarını çeken ve birçoğuyla da yakın arkadaş olan Alaş'ın bu karesi olay oldu, sosyal medyayı salladı.
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 695 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Vahşi Havaların Peşinden Koşan Fırtına Fotoğrafçısı ile Tanışın! 02:52
Vahşi Havaların Peşinden Koşan Fırtına Fotoğrafçısı ile Tanışın! 289 izlenme - 11 ay önce Jason Weingart 2009 yılından bu yana Amerika'nın çılgın hava koşullarının neredeyse hepsini ölümsüzleştirmeyi başaran bir fotoğrafçı. Bu zamana kadar defalarca kez tehlike atlatan Weingart hiç bir zaman vazgeçmeyi düşünmediğini iletti.
Poz Vermek İçin Yürek Yemiş Kadın Fotoğrafçı 00:30
Poz Vermek İçin Yürek Yemiş Kadın Fotoğrafçı 213 izlenme - 10 ay önce Rus fotoğrafçı Angela Nikolau, gökdelenlerin tepesinde çektiği kendi fotoğraflarıyla korkuya meydan okuyor.Angela Nikolau, malzeme olarak kendini kullandığı fotoğraflarıyla tanınan bir sanatçı.Rus fotoğrafçı, maceraperest kişiliğini çektiği fotoğraflara yansıtan bir isim.Moskova doğumlu sanatçı, en yüksek binaların tepelerinde, en riskli pozları çekiyor.
Kertenkele Fotoğrafçıyı Kovaladı 00:29
Kertenkele Fotoğrafçıyı Kovaladı 220 izlenme - 1 yıl önce 31 yaşındaki Avusturalyalı fotoğrafçı, ülkeye özgü bir kertenkele türüyle karşılaştığında fotoğrafını çekmek istedi, ama kertenkelenin saldırısına uğradı.
Düğün Foto 02:40
Düğün Foto 1.338 izlenme - 6 yıl önce profesyonel düğün fotoğrafçısı atilla oral sakarya sapancadaki mükemmel fotoğraf çekimlerini slayt olarak yüklemişgerçekten harika ve doğal fotoğraflar fotoğrafçı nın web adresi www.atillaoral.com
Galiba Bakireyim 01:07
Galiba Bakireyim 702 izlenme - 3 yıl önce Manken,fotoğrafçı ve abazan üçgeni iç açıları toplamı 180 derecedir.90 dereceyi kenardan manken kızımızı kesen abazanlarımız oluştururken mankem kızımız! ve fotoğrafçıların nasibine 45 er derecelik açılar düşmektedir.Oysa ki o gariban boyacıya bir iki sıvazlık poz daha versen ne olur sana soruyorum manken apla.Kasadan da kaybetmezsin hem de bir iyilik yapmış olursun.Sırf bu yüzden internet öncesi nesil tekefon hatlarında heba olmuştur.
Kedi Evi - Kendin Yap 03:51
Kedi Evi - Kendin Yap 788 izlenme - 2 yıl önce Sokak kedilerinin soğuk kış günlerinde soğuktan donmalarını önlemek amacıyla, apartmanınızın ya da evlerinizin bahçelerinde kullanmak üzere, çok ucuz ve pratik kedi evi yapımı Edit: Güzel insanlar var lan bu dünyada.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99215/sokak-hayvanlari-icin-el-yapimi-barinak
Bitmeyen Tren 02:25
Bitmeyen Tren 563 izlenme - 3 yıl önce Olay Amerika'da gerçekleşiyor ve anladığım kadarıyla fotoğrafçı arkadaş tren fotoğrafı çekerken bitmeyen bir trenle karşılaşmış ve videoya almış, ben kaç tane konteynerı olduğunu sayamadım, bir de siz bakın hele.
Fotoğrafçıyı Sabote Etmek - Mario Balotelli 00:24
Fotoğrafçıyı Sabote Etmek - Mario Balotelli 480 izlenme - 2 yıl önce Futbol dünyasının tahtası eksik isimlerinden Mario Balotelli'nin Manchester City kulüp fotoğrafçısına yaptığı şaka. Not: Balotelli iyidir.
Olağanüstü Timelapse Görüntüleriyle Kuzey Işıkları 03:20
Olağanüstü Timelapse Görüntüleriyle Kuzey Işıkları 342 izlenme - 1 yıl önce Richard Gottardo isimli fotoğrafçı, Rocky Dağlarında aylarca bu güzel kareleri yakalamak için bekledi. Gottardo, Alberta Kuzey Işıklarını yakalayıp bu 3 dakikalık kısa video için 6500'den fazla fotoğraf karesini 2 yıldan fazla bir sürede çekti. Ortaya bu göz kamaştırıcı timelapse kısa film çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
fotoğrafçı ve ayıbalığı 02:01
fotoğrafçı ve ayıbalığı 364 izlenme - 6 yıl önce
Gelin, Düğün Fotoğrafı için Canlı Canlı Yanıyordu 00:31
Gelin, Düğün Fotoğrafı için Canlı Canlı Yanıyordu 19 izlenme - 1 ay önce İlginç düğün fotoğrafı çekmek için başvurulan yöntemler gittikçe tuhaf bir hal alıyor. Öyle ki Çin’de bir gelin düğün fotoğrafları için gelinliğinin ateşe verilmesine izin verdi. Üstelik gelinlik üzerindeyken… Gelin az kalsın canından oluyordu.
Oldu Teşekkürler - Metalci Dediğin Esmer Olur 02:05
Oldu Teşekkürler - Metalci Dediğin Esmer Olur 429 izlenme - 5 yıl önce Fotoğrafçı
Her Şekle Giren Düğün Fotoğrafçısı 00:55
Her Şekle Giren Düğün Fotoğrafçısı 385 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da evlenen çiftin fotoğraflarını çeken fotoğrafçının işini yaparken girdiği şekiller sizi gülümsetecek.
Fotoğrafçı 9.Bölüm (Tokat) 27:40
Fotoğrafçı 9.Bölüm (Tokat) 201 izlenme - 1 yıl önce
Düğün Öncesi Klibi - Simge & Mert feat Maroon 5 - Moves Like Jagger 04:51
Düğün Öncesi Klibi - Simge & Mert feat Maroon 5 - Moves Like Jagger 535 izlenme - 2 yıl önce Düğün öncesi arkadaşlarla yapılan eğlenceli bir klip, Royal Color A.Ş. by Muhteşem Bir Gün Present sunar. "Simge ve Mert' e Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz..." Camera & Edit: İsmail SARIKAYA Camera: Ayhan ÖZZEYBEK Camera: Osman SÖĞÜTÖZÜ royalcolor.com.tr facebook.com/muhtesembirgun
Bu Fotoğrafçının Ne Yaptığını Kimse Anlamadı! 00:49
Bu Fotoğrafçının Ne Yaptığını Kimse Anlamadı! 171 izlenme - 1 yıl önce Bu Fotoğrafçının Ne Yaptığını Kimse Anlamadı! Düğün fotoğrafı çeken fotoğrafçının komik hareketleri böyle görüntülendi...
Sanat İçin Soyundular! 00:37
Sanat İçin Soyundular! 956 izlenme - 7 yıl önce avustralyada 5 bin 200 kişi fotoğrafçı spencer tunick için çıplak poz verdi sdyneydeki opera binasının merdivenlerinde toplanan ve birbirleriyle kucaklaşan çıplakların çeşitli pozları tunick tarafından bir saatten uzun bir sürede fotoğraflandı