Hoşgeldiniz!

fotoğrafçılığı

Gamze & Marcel - Düğün Hikayesi 03:39
Gamze & Marcel - Düğün Hikayesi 22 izlenme - 2 hafta önce Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak zevkleriniz, tarzınız ve beklentilerinize uygun olarak istekleriniz doğrultusunda çekim ve baskı hizmeti, düğün hikayesi, gelin ve damat, özel gün stüdyo ve dış mekan çekim hizmeti, reklam ve prodüksiyon hizmetleri sağlıyoruz.
düğün fotoğrafçılığı 03:05
düğün fotoğrafçılığı 703 izlenme - 6 yıl önce http//arti2gorselsanatlar.com/blog/index.php/dugun-fotografciligi/
Eser Ailesi 05:54
Eser Ailesi 1.264 izlenme - 9 yıl önce Doruk Alp Eser'in dünyaya gelişi...
Fotoğraf Makinesi Almalı Mıyım 11:04
Fotoğraf Makinesi Almalı Mıyım 5 izlenme - 3 hafta önce Hangi fotoğraf makinesini almalıyım? diye sorduğunuz soruyu yeniden şekillendirelim istiyorum. Fotoğraf makinesi almalı mıyım? Konuyu biraz daha geriye götürmek istiyorum. Neden fotoğraf çekiyoruz? İki temel amacımız olabilir. İlki, bu işten para kazanıyor olabiliriz veya tamamen keyfimize çekiyor olabiliriz. Bu iki ana başlık, konuyu irdelemek için şimdilik yeterli.
Düğün Fotoğrafçılığı Arti2gorselsanatlar Com 03:43
Düğün Fotoğrafçılığı Arti2gorselsanatlar Com 288 izlenme - 6 yıl önce http//arti2gorselsanatlar.com/blog/index.php/dogum/
bebek fotoğrafçılığı 01:09
bebek fotoğrafçılığı 233 izlenme - 6 yıl önce http//arti2gorselsanatlar.com/blog/index.php/bebek-fotografciligi/
doğum fotoğrafçılığı 04:33
doğum fotoğrafçılığı 133 izlenme - 6 yıl önce http//arti2gorselsanatlar.com/blog/index.php/dogum/
Bebek Fotoğrafçılığı 01:10
Bebek Fotoğrafçılığı 119 izlenme - 5 yıl önce bebek fotoğrafçılığı - (alisayar)
Ankara Fotoğrafçılık Kursu 01:05
Ankara Fotoğrafçılık Kursu 267 izlenme - 5 yıl önce Fotoğrafçılık kursu Sİnema - Film yapım - Yönetmenlik kursu Kamera önü oyunculuk kursu Kameramanlık -çekim teknikleri kursu Kurgu - montaj kursu Ankara Sinema Akademisi
İngiltere Tarihindeki Ölüler İle Fotoğraf Çektirme Geleneği! 03:52
İngiltere Tarihindeki Ölüler İle Fotoğraf Çektirme Geleneği! 35 izlenme - 1 yıl önce Fotoğraflar rahatsız edici ve garip bir şekilde etkileyici. Ölülerle birlikte poz veren aileler, uyuyor gibi gözüken çocuklar ve zarif bir şekilde arkalarına yaslanan genç kadınlar. Victoria dönemi ölümlerle doluydu. Difteri, tifo, kolera salgınları ülkede çok sayıda ölüme yol açtı. 1861'den sonra da Kraliçe bir tür ölüm modası yarattı. Aslında "memento mori-öleceğini unutma" eşyaları Victoria devrinden önce de farklı şekillerde bulunuyordu.
Ankara Sinema Akademisi 02:13
Ankara Sinema Akademisi 172 izlenme - 5 yıl önce profesyonel fotoğraf çekimi profesyonel kamera çekimi moda çekimi organizasyon çekimi kısa film çekimi reklam filmi tanıtım filmi post prodüksiyon klip çekimi fuar,tiyatro konferans çekimi özel gün çekimleri belgesel çekimi ve eğitimlerimiz.
 Beyoğlu fotoğrafçılığı 00:06
Beyoğlu fotoğrafçılığı 60 izlenme - 4 yıl önce Beyoğlu fotoğrafçılığı
Bebek Fotoğrafçılığı Arti2gorselsanatlar Com 10:34
Bebek Fotoğrafçılığı Arti2gorselsanatlar Com 68 izlenme - 6 yıl önce http//arti2gorselsanatlar.com/blog/index.php/bebek-fotografciligi/
Stüdyo Gökhan Tanıtım 03:29
Stüdyo Gökhan Tanıtım 78 izlenme - 4 yıl önce Gelin,nişan,sünnet Özel Günlerinizde;profesyonel Ekip Ve Ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz..bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederizz.. Studyo Gokhan..
Türkiye'de Gazeteciliğin Geldiği Nokta - Gezi Parkı Olayları 04:45
Türkiye'de Gazeteciliğin Geldiği Nokta - Gezi Parkı Olayları 50 izlenme - 2 yıl önce 13-15 Kasım tarihleri arasında Fas’ın Marakeş kentinde Avrupa Yayın Birliği tarafından organize edilen NewsXchange konferansı için Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Fotoğrafçılığı Bölümü 5 dakikalık bir kısa film hazırlamış. Türkiye'de gazeteciliğin dününü ve geleceğini 5 dakikada görmek için seyretmelisiniz.
Ankara Sinema Akademisi 01:26
Ankara Sinema Akademisi 98 izlenme - 5 yıl önce Profesyonel Fotoğraf Çekimi profesyonel Kamera Çekimi moda Çekimi organizasyon Çekimi kısa Film Çekimi reklam Filmi tanıtım Filmi post Prodüksiyon klip Çekimi fuar,tiyatro Konferans Çekimi özel Gün Çekimleri belgesel Çekimi ve Eğitimlerimiz.
Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu – Foto Life Akademi Ders Programı 00:17
Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu – Foto Life Akademi Ders Programı 3 izlenme - 1 yıl önce Stüdyo fotoğrafçılığı kursu ders programı, haftalık eğitim içeriği, çekim teknikleri, ışık ve ekipmanların kullanılması ile mesleki uygulama alanları http://www.fotografcilikkursu.com.tr/studyo-fotografciligi-kursu/ #fotografcilik #fotografciilikkursu #studyofotografciliği