Hoşgeldiniz!

Fotokitap Videoları İzle

Lukapu Fotokitap Nasıl Yapılır 02:13
Lukapu Fotokitap Nasıl Yapılır 123 izlenme - 3 yıl önce Lukapu Fotokitap son teknoloji ürünü baskı teknikleri ile en yüksek kalitede üretilir. Videoda basımdan, kesime, kapak yapımından tasalamaya ve presslenmeye kadar Lukapu Fotokitap'ın geçtiği bütün aşamaları görebilirsiniz. Lukapu Fotokitap elinize ulaşana kadar 9 aşamadan geçer - Basım - Kesim - Kapak Laminasyonu (Parlak veya Mat) - Sert Kapak Yapımı - Yan sayfaların takılması (Beyaz veya siyah) - Taslama (Kapak ile iç sayfaların birleştirilmesi) - Pres - Kalite Kontrol - Paketleme Her aşamada deneyimli elemanlar ve son matbaa teknolojileri kullanılmaktadır.
Lukapu Fotokitap Resim Editörü 03:07
Lukapu Fotokitap Resim Editörü 45 izlenme - 3 yıl önce Bu Videoda Lukapu Designer Programı İle Fotoğraf Kitabınızı Yaparken Fotoğrafları Nasıl Editleyebileceğiniz Anlatılmaktadır.
Fotoğraf Kitabınıza Arka Plan Ekleme 00:52
Fotoğraf Kitabınıza Arka Plan Ekleme 44 izlenme - 3 yıl önce Bu Videoda Fotoğraf Kitabınızı Tasarlarken Nasıl Arka Plan Ekleyeceğiniz Anlatılmaktadır.
LÖSEV'e Ambulans Alıyoruz Kampanyası 00:07
LÖSEV'e Ambulans Alıyoruz Kampanyası 38 izlenme - 3 yıl önce Çorbada Bizim De Tuzumuz Olsun :)
Lukapu, Tv8'de Ekranlara Gelen Kusursuz Düğün Programına Konuk Oldu 06:15
Lukapu, Tv8'de Ekranlara Gelen Kusursuz Düğün Programına Konuk Oldu 32 izlenme - 3 yıl önce Her cumartesi TV8'de ekranlara gelen, Meltem Öksüm'ün hazırlayıp sunduğu Kusursuz Düğün programına konuk olduk. Evlilik teklifinin en şaşırtıcı şekilleri, damatlık trendleri, kusursuz düğün gibi konuların işlendiği programda Lukapu Fotokitap üzerine konuştuk.
Canımın Lukapu'su Çekimlerinde Kamera Arkasında Yaşadıklarımız 03:43
Canımın Lukapu'su Çekimlerinde Kamera Arkasında Yaşadıklarımız 36 izlenme - 3 yıl önce Canımın Lukapu'su kampanyamızın çekimlerinde çok eğlendik :) Sizleri de eğlendirecek bir video hazırladık. Kampanyamıza hemen siz de katılabilirsiniz. Fotokitabınızın fotoğrafını çekerek Twitter ve Instagram'da #caniminlukapusu hashtag'iyle, Facebook'ta ise @Lukapu olarak etiketlediğiniz fotoğrafları paylaşarak kampanyamıza katılabilir, bebeğinizle Lukapu Stüdyosunda profesyonel fotoğrafçıyla fotoğraf çekimi kazanabilirsiniz. Bu güzel anları bu ay ölümsüzleştiren profesyonel doğum fotoğrafçısı sevgili Ayça Oğuş. Lukapu Nisan bebeği ise, ekibimizden olan ve yeni doğum yapan sevgili Başak Tüzün'ün güzeller güzeli kızı Yazgı. Sevgili Ayça Oğuş'a bu güzel anları yakaladığı için Lukapu ekibi olarak teşekkür ediyoruz. Başak Hanım'a ve Yazgı bebeğe de uzun ömür ve mutlu bir yaşam diliyoruz.
Fotokitabınıza Fotoğraf Ekleme 01:06
Fotokitabınıza Fotoğraf Ekleme 26 izlenme - 3 yıl önce Bu Videoda Fotoğraf Kitabınıza Lukapu Designer İle Nasıl Fotoğraf Ekleyebileceğiniz Anlatılmaktadır.
Demet Akalın'a Show Radyo'da Lukapu Armağan Edilirken 02:04
Demet Akalın'a Show Radyo'da Lukapu Armağan Edilirken 33 izlenme - 3 yıl önce Albüm Lansmanı İçin Show Radyo'ya Konuk Olan Demet Akalın'a Lukapu Fotokitap Armağan Ettik.
Webrazzi Girişim Ofisleri'nin Konuğu Lukapu Fotokitap 14:02
Webrazzi Girişim Ofisleri'nin Konuğu Lukapu Fotokitap 23 izlenme - 3 yıl önce Webrazzi Girişim Ofisleri, Lukapu'yu tanıtmak için bu hafta ofisimizin konuğu oldu. Kendileriyle Lukapu Fotokitap'ı, baskı kalitemizi, müşterlerimize fotokitaplarının nasıl ve hangi aşamalardan geçerek ulaştığını konuştuk. Bu keyifli sohbet için Webrazzi ekibine teşekkür ederiz :)
Fotokitabınızda Sayfa Sıralama 00:27
Fotokitabınızda Sayfa Sıralama 23 izlenme - 3 yıl önce Lukapu Designer Programı İle Sayfaların Sıralamasını Nasıl Düzenleyeceğinizi Bu Video İle Öğrenebilirsiniz.
Lukapu Nedir? 01:28
Lukapu Nedir? 20 izlenme - 3 yıl önce Lukapu; fotoğraflarınızla düğün, doğum, seyahat gibi özel anlarınızı fotokitap haline getirmeniz için gereken tüm olanakları size sunuyor. Lukapu teknolojisini kullanarak profesyonel kalitede dijital baskı seçenekleriyle kendi fotoğraf kitabınızı yaratabilir ve sevdiklerinize hikayenizi anlatabilirsiniz.
Lukapu Üretimde Kısa Versiyon 00:35
Lukapu Üretimde Kısa Versiyon 22 izlenme - 3 yıl önce Lukapu Fotokitap son teknoloji ürünü baskı teknikleri ile en yüksek kalitede üretilir. Videoda basımdan, kesime, kapak yapımından tasalamaya ve presslenmeye kadar Lukapu Fotokitap'ın geçtiği bütün aşamaları görebilirsiniz. Lukapu Fotokitap elinize ulaşana kadar 9 aşamadan geçer; - Basım - Kesim - Kapak Laminasyonu (Parlak veya Mat) - Sert Kapak Yapımı - Yan sayfaların takılması (Beyaz veya siyah) - Taslama (Kapak ile iç sayfaların birleştirilmesi) - Pres - Kalite Kontrol - Paketleme Her aşamada deneyimli elemanlar ve son matbaa teknolojileri kullanılmaktadır.
20 Lukapu Kanal 24'te 01:29
20 Lukapu Kanal 24'te 19 izlenme - 3 yıl önce Bu Güzel Haber İçin Kanal 24'e Teşekkür Ederiz :)
Yeni Fotokitap Tasarımına Başlama 00:54
Yeni Fotokitap Tasarımına Başlama 19 izlenme - 3 yıl önce Lukapu Designer İle Yeni Fotokitap Tasarımına Başlayanlara Yardımcı Olacak Videomuz.
5 Dakikada Fotokitabını Yarat 04:50
5 Dakikada Fotokitabını Yarat 16 izlenme - 3 yıl önce Lukapu Designer ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde fotoğraflarınızı kaliteli bir kitaba dönüştürebilirsiniz!
Lukapu Designer Programı İle Sayfa Sayısı Ayarlama 00:59
Lukapu Designer Programı İle Sayfa Sayısı Ayarlama 16 izlenme - 3 yıl önce Lukapu Designer Programı İle Fotoğraf Kitabınızı Yaparken Sayfa Sayısını Ayarlama.
Lukapu Designer Kurulumu 01:51
Lukapu Designer Kurulumu 15 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda fotoğraf kitabı yapma programı olan Lukapu Designer'ı nasıl yükleyeceğiniz anlatılmaktadır.
Canımın Lukapu'su Çekimlerinde Kamera Arkasında Yaşadıklarımız (Kısa Versiyon) 01:11
Canımın Lukapu'su Çekimlerinde Kamera Arkasında Yaşadıklarımız (Kısa Versiyon) 12 izlenme - 3 yıl önce Canımın Lukapu'su kampanyamızın çekimlerinde çok eğlendik :) Sizleri de eğlendirecek bir video hazırladık. Kampanyamıza hemen siz de katılabilirsiniz. Fotokitabınızın fotoğrafını çekerek Twitter ve Instagram'da #caniminlukapusu hashtag'iyle, Facebook'ta ise @Lukapu olarak etiketlediğiniz fotoğrafları paylaşarak kampanyamıza katılabilir, bebeğinizle Lukapu Stüdyosunda profesyonel fotoğrafçıyla fotoğraf çekimi kazanabilirsiniz. Bu güzel anları bu ay ölümsüzleştiren profesyonel doğum fotoğrafçısı sevgili Ayça Oğuş. Lukapu Nisan bebeği ise, ekibimizden olan ve yeni doğum yapan sevgili Başak Tüzün'ün güzeller güzeli kızı Yazgı. Sevgili Ayça Oğuş'a bu güzel anları yakaladığı için Lukapu ekibi olarak teşekkür ediyoruz. Başak Hanım'a ve Yazgı bebeğe de uzun ömür ve mutlu bir yaşam diliyoruz.
Lukapu 10 000 Çekilişi 02:30
Lukapu 10 000 Çekilişi 13 izlenme - 3 yıl önce A3 Takvim kazananlar açıklanıyor!
Lukapu ile Sipariş Vermek Çok Kolay 00:18
Lukapu ile Sipariş Vermek Çok Kolay 11 izlenme - 3 yıl önce aynı Zamanda İnternet Sitemize Girerek Çok Kolay Bir Şekilde Fotokitabınızı Oluşturabilirsiniz.
Fotokitabınızın Üzerine Metin Ekleme 01:01
Fotokitabınızın Üzerine Metin Ekleme 11 izlenme - 3 yıl önce Bu Videoda Lukapu Designer İle Fotoğraf Kitabınıza Nasıl Metin Ekleyeceğinizi Öğrenebilirsiniz.