Hoşgeldiniz!

Fotomaç Videoları İzle

Fanatik Gazetesi Reklamı - Galatasaray 00:30
Fanatik Gazetesi Reklamı - Galatasaray 617 izlenme - 2 yıl önce Fanatik gazetesi henüz yayın hayatına başlamadan önce 4 büyüklerin taraftarı için çekilen reklamları. Özel halk otobüslerinde en çok unutulan, Fenerbahçeye Ronaldo'yu en fazla getiren gazeteye saygılarımızla. Beşiktaş: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1589/fanatik-reklami-besiktas Fenerbahçe: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16445/fanatik---dogustan-fanatik-reklami-fenerbahce
 Rasim Ozan Kütahyalı: Fikret Orman, Diğer Başkanlardan Ne Farkın Kaldı? 01:53
Rasim Ozan Kütahyalı: Fikret Orman, Diğer Başkanlardan Ne Farkın Kaldı? 128 izlenme - 4 ay önce Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV ekranlarında Beşiktaş yönetiminin Fotomaç gazetesine uyguladığı sansüre çok sert tepki gösterdi. Fikret Orman'a seslenerek ' diğer başkanlardan ne farkın kaldı? ' diye sordu
Galatasaray, Fotomaç Gazetesinin Haberiyle Dalga Geçti 00:15
Galatasaray, Fotomaç Gazetesinin Haberiyle Dalga Geçti 390 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray, Fotomaç gazetesinde yer alan "Goran Pandev'in sözleşmesinde Şampiyonlar Ligi'nde ilk 11 oynar maddesi var" haberini ti'ye aldı, "Haberi gülünç bulduk." dedi.
Nostaljik Fotomaç Reklamı (Bican Günalan İçerir) 00:25
Nostaljik Fotomaç Reklamı (Bican Günalan İçerir) 151 izlenme - 2 yıl önce Bican Günalan'ın oynadığı eskilerden bir reklam. Bican Günalan diye kim soran olarsa eğer şunu hatırlatmak isterim: Fıdıl, fıdıl, fıdıl. Admine not: Video eğer açılmazsa şuradan yükleyiverin http://www.youtube.com/watch?v=NktAMLUhRJE
Fenerbahçe'den Dzeko İçin 15 Mİlyon Euro 00:56
Fenerbahçe'den Dzeko İçin 15 Mİlyon Euro 216 izlenme - 2 yıl önce Manchester City'nin Boşnak golcüsü Edin Dzeko'yu transfer etmek isteyen Fenerbahçe, 15 milyon euroyu gözden çıkardı.
Fotomaç'tan 01:47
Fotomaç'tan "utanç Gecesi" Sonrası Dikkat Çeken Başlık - Türk Futboluna Ateş Edildi 48 izlenme - 1 yıl önce Fotomaç gazetesinin olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçı sonrası attığı "Türk futboluna ateş edildi" manşeti günün en çok dikkat çeken başlıklarından biri oldu.
Emenike Nijerya'ya Değil, Londra'ya Gol Büyüsünü Çözdürmeye Gitmiş! 00:28
Emenike Nijerya'ya Değil, Londra'ya Gol Büyüsünü Çözdürmeye Gitmiş! 116 izlenme - 2 yıl önce Nijerya'ya gittiği yazılan Fenerbahçeli golcünün aslında Londra'da olduğu ve "büyü bozdurmak" için Nijeryalılarla buluştuğu ortaya çıktı.
Banko Kuponlar 00:21
Banko Kuponlar 34 izlenme - 1 yıl önce İddaa oynarken hepimiz zaman zaman kendimizden geçeriz kendimizi kaptırırız ve oynanacak olan maçların sayılarını yüksek tutarak daha fazla para kazanmaya çalışırız. Oysaki kazancımızı arttırmak için bizler analiz yaparken diğer yandan çok büyük hata yapmış oluyoruz. Fazla ele alınan maç da kazanma şansımızı azaltmış oluyoruz. Böylelikle genelde hepimizin kullandığı cümleye tekabül ediyoruz - Tüh bee tek maçtan yattı. Bunu söylemek için aslında iddaa kuralları bizlere çok iyi bir seçenek sunmuş ve bu seçeneği değerlendirmek hepimizin elinde Bizler kuponlarımızda eğer ki fazla maça yer veriyorsak sistem oynamamız bizler için daha avantajlı haldedir. Örnek olarak kupona aldığımız Sekiz adet maç varsa bu kuponu oynarken sistem Altı Yedi Sekiz yapmak daha mantıklıdır. Çünkü olası tek maç ya da çift maçtan kupon yatarsa verdiğimiz parayı geri alabiliriz. Böylelikle zararımızı daha az seviyeye indirgemiş oluruz ve aynı zamanda kupon kazanırsa eğer normal tek kombine yapmış olduğumuz miktardan daha yüksek bir miktar kazanarak dez avantaj sağlamış oluruz. Kazancımız kombine kuponda eğer sekiz maç için ortalama dört yüz TL gibi bir tutar yer alıyorsa Sistem kuponumuz da bu rakam daha çok artarak ortalama Yedi yüz TL gibi bir rakama tekabül ediyor ve kazancımız bir hayli artmış oluyor. Sistem kuponlarını iddaa kuponu yaparken lütfen yüksek miktarlı maçlar seçerek yapın böylelikle kazanma ve sistem kuponu tutacak şekilde kaybetme halinde yatırdığınız parayı geri kazanırsınız.
Aziz Yıldırım, Arda Haberleri Nedeniyle Gazetecilere Ateş Püskürdü 03:42
Aziz Yıldırım, Arda Haberleri Nedeniyle Gazetecilere Ateş Püskürdü 60 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, "Arda Turan'a fırça attı" haberleri nedeniyle imza töreninde sinirlendi, "Bunlar ayıp şeyler, ağır konuşurum altından kalkamazsınız." dedi.
ünüvar 'spor sevgisi aradaki bütün mesafeleri kısaltır' 01:32
ünüvar 'spor sevgisi aradaki bütün mesafeleri kısaltır' 70 izlenme - 5 yıl önce fotomaç gazetesi'nin ünlü spor yazarı cevdet ünüvar erdemli'li sporseverlerin isteklerini kırmayarak ilçeye gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı miy teknik direktörü nurullah sağlam ve futbolculara teşekkür ederken coşkulu kalabalığın ve minik taraftarların yoğun sevgi gösterileri miy ve spor sevgisinin aradaki bütün mesafeleri kısaltmasının bir göstergesi olduğunu vurguladı.
İddaa Tüyoları 00:35
İddaa Tüyoları 22 izlenme - 1 yıl önce https://www.iddaatahmin.com/tahminler.html - İddaa tüyoları https://www.iddaatahmin.com/banko-kuponlar.html - Banko Kuponlar https://www.iddaatahmin.com/fotomac-iddaa-eki.html - Fotomaç İddaa İddaa kuponu hazırlarken oynamış olduğumuz maçlar birkaç maç yani az ise ve bizler bu maçlardan oluşan kuponu kombine yapmak istiyorsak eğer seçimlerimizdeki maç oranlarına çok dikkat etmeliyiz. Seçeceğimiz örnek olarak Beş adet maç ve her maç oranı 1.20 1.40 arası ise bu kupon pek mantıklı bir kombine kuponu değildir. Eğer ki bu kupona misli seçimi oynanmayacak ise hiç oynamamanız daha yararlıdır. Çünkü yatıracağız Üç TL ile alabileceğiniz beş maç için ortalama rakam sadece altı TL gibi bir rakam olur. Bu yüzden seçeceğimiz maçların oranları kombine kupon için uygun olmasını sağlamak istiyorsak biraz daha yüksek oranlı maçlar seçmemiz iddaa oyununda kazandığımıza değer bir kupon olacaktır. En çok yapılan hatalardan biriside budur ve kupon tutması halinde bu seferde Para olsa misli bassaydım keşke gibi ibareler ile üzüntüye sebep veririz. Elbette bu oyunu hiç oynamamak aslında en doğru ve güzel olanıdır. Çünkü kimisi var bu seferde abartıyor ve kombine kuponlarda Az miktar kazanacağını düşünerek tek misli seçim olan üç TL karşılığı tatmin etmeyeceği için yüz TL hatta bin TL kupona değer biçenler oluyor. Elbette bilgi ve analiz sonucunda kazanç elde etmek yüksektir fakat unutmayalım ki top yuvarlaktır ve şans yaver gitmediğin de yüksek miktarlar verdiğimiz kombine kupon yattığında Bizler daha fazla üzülmüş oluruz. Bunun için herkes kendi bilgi doğrultusun da ve kendi bütçemizi sarsmayacak şekilde kuponlar yapılmalı ve oynanmalıdır.
Aslan'a Bulgar bek! 03:35
Aslan'a Bulgar bek! 8 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Denizli'nin Sabri ve Tarık'ın performansından memnun olmadığı, Kuban'da forma giyen Manolev'i istediği iddia edildi. (Fotomaç)