Hoşgeldiniz!

Fox News Videoları İzle

Dünyanın En Süper Röportajı - Andrew W.K. 00:38
Dünyanın En Süper Röportajı - Andrew W.K. 2.036 izlenme - 12 ay önce Andrew W.K. bilmeyenler için Amerikalı bir rock yıldızıdır. En meşhur şarkıları "Part Hard" "We Want Fun" "She Is Beautiful"dur ve genellikle eğlence ve partiler üzerine şarkı yazar. Burada da Fox News kanalında "Ahlaki olarak kabul edilemeyen konular" üzerine sorulan bir soruya verdiği cevabı izliyoruz.
Fox News Fail 01:01
Fox News Fail 1.192 izlenme - 8 yıl önce fox news fail
Jim Carrey - Arkadaki Adam 02:49
Jim Carrey - Arkadaki Adam 266 izlenme - 2 yıl önce Jim Carrey'in Background Guy serisi parodilerinden en sevdiğim. Dün birisi Jim Carrey parodisi ekleyince,bunu da eklemeye karar verdim. Bir ara haber programlrında ve haber bültenlerinde moda olan dekor görüntüsü, önde spiker konuşurken, arkada kameraya bakmadan, gayet cool şekilde, işiyle ilgilenen çalışanlardı. Carrey'de bunun güzel bir parodisini yapmış.
Fox News Kanalında Skandal Darbe Yorumu 00:30
Fox News Kanalında Skandal Darbe Yorumu 56 izlenme - 9 ay önce Fox News kanalında skandal darbe yorumu Sebastian Gorka, Fox News kanalına, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili skandal açıklamalarda bulundu.
Morgan Freeman Canlı Yayında Uyuya Kaldı! 01:10
Morgan Freeman Canlı Yayında Uyuya Kaldı! 201 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da Yayınlanan Fox News'ta Michael Caine İle Birlikte Programa Katılan Morgan Freeman, Canlı Yayında Uyudu.
Muhabire Canlı Yayında Şok Taciz! 00:14
Muhabire Canlı Yayında Şok Taciz! 163 izlenme - 4 yıl önce Fox News muhabiri, haber sunarken bir çiftin tacizine uğradı. İşte o anlar..
Morgan Freeman Canlı Yayında Uyuya Kaldı! 01:10
Morgan Freeman Canlı Yayında Uyuya Kaldı! 34 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da yayınlanan Fox News'ta Michael Caine ile birlikte programa katılan Morgan Freeman, canlı yayında uyudu.