Hoşgeldiniz!

frag

Fragman 00:16
Fragman 12.767 izlenme - 7 yıl önce fragman
Cs:go - En İyi Fragman Filmi 05:41
Cs:go - En İyi Fragman Filmi 4.447 izlenme - 2 yıl önce CS:GO için daha önce yapılan frag movie'ler ile kıyaslanmayacak kadar güzel bir movie hazırlamışlar. İyi seyirler. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=PjoXLq7fqXY
Alacakaranlık 3 ( Twılıght Iıı) Fragman Yeni 06:57
Alacakaranlık 3 ( Twılıght Iıı) Fragman Yeni 7.067 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin En İyi Müzik Ve Video Kanalı
seni uzaktan sevmek going the distance fragman 02:32
seni uzaktan sevmek going the distance fragman 10.634 izlenme - 8 yıl önce erin ve garrett birbirleri ile iyi vakit geçiren oldukça uyumlu bir çifttir. erin işi nedeniyle san fransisco'ya dönmek zorunda kalır ve ardında yine işi nedeniyle new york'ta kalmak zorunda olan garrett'ı bırakır. ilişkileri her ne kadar iyi gitse de aradaki mesafeden dolayı bu aşkın biteceğini düşünmektedirler.ancak bekledikleri giibi olmaz birbirleri olmadan geçen anlamsız altı haftadan sonra aradaki mesafeye rağmen ilişkilerini yürütmeye karar verirler. oysa ilişkileri aradaki mesafeden değil yanı başlarındaki dostlarından dolayı zora girecektir.
Kammati Paadam (2016) Fragman 01:24
Kammati Paadam (2016) Fragman 415 izlenme - 1 yıl önce 2016 Hindistan yapımı Kammatipaadam filminin fragmanı. Filmde Dulquer Salmaan, Vinayakan, Vinay Fort, Shine Tom Chacko ve Shaun Romy oynuyor. Yönetmen Rajeev Ravi.
European Championship 2014: w0xic vs. Belarus 01:19
European Championship 2014: w0xic vs. Belarus 2.709 izlenme - 3 yıl önce Şu an ANT E-Spor Kulübü bünyesinden oynayan Özgür "woxic" Eker'in 2014'de CS GO Türk Milli Takımında yer aldığı maçta, Belarus'a karşı sergilemiş olduğu muhteşem performans. Facebook : www.facebook.com/w0xic Twitter : www.twitter.com/w0xic Music : [Drumstep] - Rootkit - Against the Sun (feat. Anna Yvette) [Monstercat Release]
deney splice fragman 02:15
deney splice fragman 3.929 izlenme - 8 yıl önce fragman
Cs 1.6 Frag No Cfg Whosthebest Ha .? 03:58
Cs 1.6 Frag No Cfg Whosthebest Ha .? 3.159 izlenme - 8 yıl önce 1. video asosyalgenclikteyim suan diger nickim xl.fcnn1
Yılmaz Erdoğan - Herşey Yazılabilir Bir Beyaz Kağı 04:09
Yılmaz Erdoğan - Herşey Yazılabilir Bir Beyaz Kağı 9.985 izlenme - 9 yıl önce spr bishe ..
counter strike v1.5 kinq ede d[a]qqer .. kam! 05:05
counter strike v1.5 kinq ede d[a]qqer .. kam! 6.563 izlenme - 9 yıl önce counter strike vedaaa videoo.. daqqer kam!l alayına hs kralına ws !!!
the karate kid fragman 02:40
the karate kid fragman 2.908 izlenme - 8 yıl önce 12 yaşındaki dre parker yaşadığı detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken annesinin işleri nedeniyle çin'e taşınmak zorunda kalır. çin'deki yaşama uyum sağlayan dre sınıf arkadaşı mei ying'e aşık olur. aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. bu da yetmezmiş gibi okulun karate yıldızı chang belalısı haline gelir.dre bir kung fu ustası olan mr. han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. mr. han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
counter strike 1.6 movie 7th-squad 01:38
counter strike 1.6 movie 7th-squad 4.961 izlenme - 9 yıl önce
cs 1.6 frag no cfg sex whosthebest ha 2 03:34
cs 1.6 frag no cfg sex whosthebest ha 2 2.415 izlenme - 8 yıl önce 2. video varsa yoksa def takılırız baskası gibi duck yapıp kacmayız cfg die biseyi hic bilmeyiz emek bizde bilek bizde yürek warsa gel sw de bizde .... !asosyalgenclikteyim suan diger nickim xl.fcnn1
git başımdan due date fragman 02:35
git başımdan due date fragman 2.390 izlenme - 7 yıl önce peter highman beş gün sonra doğuma girecek karısına yetişmek ve zamanında orada olmak için atlanta'da çok hızlı hareket etmesi gereken bir baba adayıdır. ancak uçağını yakalayamayınca tüm programı alt üst olur. kendisini ethan tremblay'in arabasında bulan peter karısının ve çocuklarının yanında zamanında olabilmek için bu yolculuğu yapmak zorunda kalır. tüm ülkeyi bir uçtan diğerine katedeceği yol arkadaşı ise tam anlamıyla sinir bozucudur.
Call Of Duty 2 Frag Movie 05:58
Call Of Duty 2 Frag Movie 3.743 izlenme - 8 yıl önce call of duty 2 fragh moviem buyrun ilk videom bu kadar olur buyrun iyi seyirler xfirem=18thbatuhan isteyen ekleyebilir
biri beni ısırdı vampires suck fragman 01:57
biri beni ısırdı vampires suck fragman 2.095 izlenme - 7 yıl önce becca iki erkek arasında kararsız kalmıştır; gizemli karamsar ve soluk benizli çocuk ile dayanıklı sevimli ve ona küçük gay kardeşini hatırlatan çocuk arasında. ikisi arasında bir karar vermek için bir aile yemeğini sağ salim atlatmalıdır. içinde bulunduğu romantik karmaşalar yeterli değilmiş gibi bir yandan da kendisine küçük bir bebekmiş gibi davranan babasıyla da başetmelidir.
Master Cs Frag Movies 03:09
Master Cs Frag Movies 2.568 izlenme - 9 yıl önce Her Turlu Ws Yapılır Cs Oyuncusu = Hasan ( EnJoy* ) dr3amb0y_hasan@hotmail.com
Counter Strike 1.5 Expernice Te[x]as [l]q. 03:16
Counter Strike 1.5 Expernice Te[x]as [l]q. 1.597 izlenme - 8 yıl önce cs 1.5 clan movie
schadlich-hs* cs 1.5 frag movie 03:36
schadlich-hs* cs 1.5 frag movie 2.465 izlenme - 9 yıl önce izlemenizi kesnlkle öneririm =)
ustura machete fragman 02:00
ustura machete fragman 1.428 izlenme - 8 yıl önce orijinal adı macheteyönetmen ethan maniquis robert rodriguezoyuncular danny trejo robert de niro jessica alba steven seagal michelle rodriguez jeff fahey cheech marin don johnson shea whigham lindsay lohan daryl sabara gilbert trejosenaryo robert rodriguez alvaro rodriguezgörüntü yönetmeni jimmy lindseykurgu rebecca rodriguezmüzik john debneyyapım tasarımcısı christopher stullyapımcı robert rodriguez quentin tarantino rick schwartz elizabeth avellan aaron kaufmanıliana nikolicyapım abd 2010dağıtımcı pinemagösterim tarihi 3 eylül 2010 meksikalı eski bir federal texas'da işçi olarak çalışıp gizlenmektedir. bir politikacı machete'yi pis işlerini yapması için işe alır. ancak machete bir süre sonra kendini işe alanların amaçlarının farklı olduğunu anlar.
The Provoker# - A Frag Movie 07:16
The Provoker# - A Frag Movie 2.916 izlenme - 10 yıl önce the provoker# - a frag movie counter - strike movie
Hacker Public Frag Movie 01:24
Hacker Public Frag Movie 1.111 izlenme - 5 yıl önce Hacker Public Frag Movie
çılgın hırsız despicable me fragman 02:30
çılgın hırsız despicable me fragman 1.321 izlenme - 8 yıl önce renk renk çiçeklerle çevrili güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan gru küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. gru dünyanın uydusu ay'ı çalmaya karar vermiştir.üç küçük yetim olan margo edith ve agnes bu kötü kalpli adamla karşılaştıklarında ise hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır.
yukarıdaki tehlike skyline fragman 02:22
yukarıdaki tehlike skyline fragman 1.051 izlenme - 7 yıl önce 28ağustos 2009'da nasa dünya dışındaki yaşam formlarıyla iletişim kurmak için uzaya mesaj gönderir. lakin uzaylılarla iletişim kurma çalışmaları insanoğlu için hiç de hayırlı olmaz. los angeles kentinin üstünde garip ışık huzmeleri belirir ve bu ışıklar insanları sanki ışığa uçan pervaneler gibi kendisine çeker. uzaydan gelen bir güç insanlığı dünya üstünden silmeye çalışmaktadır.
cs 1.5 gora 01:42
cs 1.5 gora 1.142 izlenme - 7 yıl önce
adı aşk bu eziyetin fragman 03:32
adı aşk bu eziyetin fragman 1.055 izlenme - 8 yıl önce bir akrabasının yanında camcı kalfası olarak çalışan metin her şeyigöze alarak bursasporun hiçbir maçını kaçırmamaktadır.eşi esma 2 yaşındaki oğlu murat ve babası hacı ferik ile kiradayaşayan camcı metinin bu durumu ve bursaspora aşırı tutkusukarısıyla sürekli tartışmasına vesile olur. metinin babası yıllar önce yugoslavyadan türkiyeye göç etmiş inatçı bir arnavuttur. hacıferik metin oktaya hayranlığından ötürü oğluna metin adınıkoymuştur. metin gençlik yıllarında başarılı bir futbolcuyken ayağıkırılıp futbolu bırakmak zorunda kalmıştır. geçmişte yaşananbazı özel ve kötü anılar metinin hayatında derin yaralar açmıştır.metin arkadaşı ve tribün lideri amigo sinana çok güvenmektedir ve çok sıkı arkadaştırlar. sinanın bir takım işlere bulaşması başlarını derde sokacaktır. nereli olduğu ve ne iş yaptığı belli olamayan modern! mafyagörünümlü lüks arabaya sahip atillanın sinanıkandırması ve bir takım işlerde kullanmaya çalışması sorunu büyütür.sinan atillanın teklifiyle yüklü miktarda paraya kavuşur. sinanparayı aldıktan sonra pişman olur ve kendisini satılmış hisseder.bundan vazgeçip parayı iade etmeye karar verir. parayı atillanın adamlarına iade ederler. ancak beladankurtulduklarını sandıkları bir anda deplasmana giderken onları çokdaha acı bir sürpriz beklemektedir.
Aqris Frag Video Counter Strike 1.6 01:39
Aqris Frag Video Counter Strike 1.6 933 izlenme - 8 yıl önce herkesi Ma[tr]aK pro server’a bekleriz... 212.252.29.3 msn: matrakserver@hotmail.com
Cs 1.5 Frag Movie 03:08
Cs 1.5 Frag Movie 1.036 izlenme - 9 yıl önce cs 1.5 frag movies by gecilmezzz fps 60 olduqu icin ezik demeyelim lütfen .. :)
Alleqro Frag Video Counter Strike 01:17
Alleqro Frag Video Counter Strike 993 izlenme - 8 yıl önce yapımcı aqrisizde kendi frag ve cs videolarınızı çekmek istiyorsanızmatrakserver@hotmail.com
saftirik gregin günlüğü diary of a wimpy kid frag 01:55
saftirik gregin günlüğü diary of a wimpy kid frag 1.339 izlenme - 8 yıl önce jeff kinneyin diary of a wimpy kid adını taşıyan hit grafik romanı sinema filmi oluyorjeff kinney bir web sitesi için küçük bir çocuğun günlüklerini çizdiğinde tüm dünyadan milyonlarca okuyucu kazanacağının farkında değildi.diary of a wimpy kid yoğun ilgi görünce kitap da kaçınılmaz oldu. şimdi ise bu matrak günlükler sinema filmi oluyor.pek sevimli kahranımız greg heffly orta okul sıralarında çektiği sıkıntıları bize günlüğü aracılığı ile bazen de çizimleri ile anlatıyor olacak.