Hoşgeldiniz!

frappe

Soğuk Kahve & Frappe Nasıl Yapılır? 03:06
Soğuk Kahve & Frappe Nasıl Yapılır? 175 izlenme - 3 ay önce Soğuk Kahve & Frappe Nasıl Yapılır? Yapılışı Sütü ve buzu rondoda iyice çekin. Karışımınızın yarısıyla kahveyi çözdürün. Bardağın yarısını kahveli kısımla, diğer yarısını beyaz kısımla doldurup soğukken tüketin.
Dondurmalı Frappe Tarifi 01:03
Dondurmalı Frappe Tarifi 340 izlenme - 1 yıl önce Pratik ve lezzet dolu tarifler MigrosTV'de!
how to make four cups of caramel frappe  frappuccino recipes 03:21
how to make four cups of caramel frappe frappuccino recipes 520 izlenme - 5 yıl önce
Frappe Nasıl Yapılır? 01:11
Frappe Nasıl Yapılır? 16 izlenme - 3 ay önce Frappé Tarifi Kaç Kişilik: 1-2 kişilik Hazırlama: 5dk Frappé Tarifi Malzemeler; 1,5 tatlı kaşığı nescafe İstenilen miktarda şeker 4-5 tatlı kaşığı su Soğuk süt 1-2 adet buz küpü Servis için; Vanilyalı dondurma Hazırlanışı Frappé soğuk bir kahve türüdür. Üstü köpük kaplı olan bu soğuk kahve, hazır kahveden yapılır. İlk olarak 1957 yılında Selanik'te yapılmıştır. Hazırlanışında küçük değişiklikler yapılabilir. Tamamen su veya tamamen süt ile hazırlanabilir. Dondurma veya krema ilave edilerek servis yapılabilir. Bir karıştırıcıya neskafe, şeker ve su koyularak en az 30 sn çalkalanır. Çalkaladıktan sonra krema kıvamında bir karışım elde edeceksiniz. Uzun bir cam bardağın dibine 1-2 adet buz küpü koyulur. Üzerine çalkalayarak elde ettiğimiz karışım dökülür. Daha sonra bu karışımın üstüne soğuk süt ilave edilir.
Frappe ( Buzlu Kahve ) Tarifi 01:20
Frappe ( Buzlu Kahve ) Tarifi 17 izlenme - 3 ay önce instant kahve nedir? nasıl kullanılır? bilmeyenler için; instant kahve, granül kahve olarak da bilinen suda hemen çözülen yapımı kolay kahvelerdir. halk arasında neskafe denen ama marka olarak sadece nescafé değil birsürü çeşiti bulunan kahve türü.. en yaygın olarak nescafé gold blend mevcuttur, nescafé classic bir granül kahve gibi gözükse de özelliklerini tam anlamıyla taşımaz. Malzemeler: 3 su bardağı süt 4 tatlı kaşığı instant kahve 2 tatlı kaşığı şeker (damak zevkinize göre) 4 küp buz