Hoşgeldiniz!

fred

Taş Devri - Çizgi Film 25:37
Taş Devri - Çizgi Film 297.636 izlenme - 5 yıl önce Taş Devri (The Flintstones), ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisidir. Karakterler: Fred Çakmaktaş - Asıl karakter Wilma Çakmaktaş -Fred'in karısı Çakıl Çakmaktaş Çakmaktaşların Kızı Dino - Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru Bebek Puss - Çakmaktaşların keskin dişli kedisi. İnci Slaghoople - Vilma'nın annesi. Tex Sertkaya - Fred'in eniştesi. Jemina Sertkaya - Fred'in halası Moloztaşlar[değiştir | kaynağı değiştir] Barni Moloztaş - Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu. Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker) - Barni'nin karısı. Bambam Moloztaş - Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek. Hoppi - Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı.
Taş Devri 1.Bölüm (Türkçe) 25:44
Taş Devri 1.Bölüm (Türkçe) 23.692 izlenme - 1 yıl önce Taş devri 1.Bölüm (Türkçe) "Taş Devri" Çizgi Film'i Hakkında Açıklama / Bilgi: Taş devri çizgi filmleri çakmaktaşlar ve moloztaşlar aileleri arasında geçen maceraları anlatır. Barni moloztaş ve fred çakmak taşın maceralarını izleyin ve eğlenin. Bir buçuk saatlik taş devri izle çizgi filmi izlerken geçmişe gideceksiniz. Çakmaktaşlar ailesi; Fred Çakmaktaş (Asıl karakter), Vilma Çakmaktaş (Fred'in karısı), Çakıl Çakmaktaş (Çakmaktaşların Kızı), Dino (Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru), Bebek Puss (Çakmaktaşların keskin dişli kedisi), İnci Slaghoople (Vilma'nın annesi), Tex Sertkaya (Fred'in eniştesi) ve Jemina Sertkaya (Fred'in halası). Moloztaşlar ailesi; Barni Moloztaş (Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu), Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker, Barni'nin karısı.), Bambam Moloztaş (Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek) ve Hoppi (Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı).
Taş Devri 2.Bölüm (Türkçe) 25:48
Taş Devri 2.Bölüm (Türkçe) 18.129 izlenme - 1 yıl önce Taş Devri 2.Bölüm "Taş Devri" Çizgi Film'i Hakkında Açıklama / Bilgi: Taş devri çizgi filmleri çakmaktaşlar ve moloztaşlar aileleri arasında geçen maceraları anlatır. Barni moloztaş ve fred çakmak taşın maceralarını izleyin ve eğlenin. Bir buçuk saatlik taş devri izle çizgi filmi izlerken geçmişe gideceksiniz. Çakmaktaşlar ailesi; Fred Çakmaktaş (Asıl karakter), Vilma Çakmaktaş (Fred'in karısı), Çakıl Çakmaktaş (Çakmaktaşların Kızı), Dino (Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru), Bebek Puss (Çakmaktaşların keskin dişli kedisi), İnci Slaghoople (Vilma'nın annesi), Tex Sertkaya (Fred'in eniştesi) ve Jemina Sertkaya (Fred'in halası). Moloztaşlar ailesi; Barni Moloztaş (Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu), Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker, Barni'nin karısı.), Bambam Moloztaş (Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek) ve Hoppi (Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı).
Taş Devri Erotik Parodisi - Fragman 02:20
Taş Devri Erotik Parodisi - Fragman 31.591 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun kahramanlarının cinsel hayatını hiç merak ettiniz mi (O kadar sapık değilsinizdir diye umuyorum) o zaman bu parodi tam size göre.
Taş Devri Çizgi Filminin Müziği 00:43
Taş Devri Çizgi Filminin Müziği 25.702 izlenme - 3 yıl önce En sevdiğiniz çizgi filmlerden Taş Devri'nin müziğini dinliyoruz.Keyifli deyirler. Taş Devri (Özgün adı: The Flintstones), ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisi. Yapımcısı Hanna-Barbera Productions'dır. 1950 yıllarında serbest olarak sitkomu The Honeymooners sunuculuğunda yayına başladı, Taş Devri 1960 - |1966 yılları arasında Amerikan 'prime time'da altı sezon boyunca ABC kanalında gösterildi.
Koş Fred Koş 2 - BombaOyun 10:39
Koş Fred Koş 2 - BombaOyun 18.174 izlenme - 4 yıl önce 3 boyutlu görsel efektler kullanılarak hazırlanan harika bir oyun ile yeniden karşınızdayız. Özellikle telefonların ve tabletlerin en sevilen oyun kahramanlarından bir tanesi olan Fred, bu sefer flash versiyon oyunu ile karşımızda. Oyunda Fred'in başı dertte!!! Peşinde bulunan cellat kahramanımızı yakalamak üzere. Bizim yapmamız gereken Fred ile engellere takılmadan koşmaktır. Koşarken karşınıza bir çok ürkütücü ve zorlu engel gelecektir. Engellerin altından kayarak geçmek veya üstünden zıplayarak geçmek sizin tercihinizdir. Fakat hamlenizi gerçekleştirirken doğru zamanlamayı yakalamanız gerekiyor. Aksi halde Fred, tuzağa yakalanacak ve ardından cellata da yakalanacaktır. Eğlenceli ve keyifli oyunda kahramanımızı yön tuşları veya w,a,s,d tuşları ile kontrol ediyoruz. Engellerin üzerinden zıplamak içinde boşluk tuşunu kullanıyoruz. Yaptığınız tüm başarılı hamlelerin ardından bitiş noktasında bulunan kapıya ulaşmanız halinde, seviye atlayacak ve oyuna daha zorlu bölümlerde devam edeceksiniz. Koş Fred Koş 2 oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından ekranın herhangi bir bölümüne fareniz ile tıklamanız gerekiyor. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
Taş Devri Çizgi Filmi Şarkısı 00:38
Taş Devri Çizgi Filmi Şarkısı 26.360 izlenme - 3 yıl önce Fred Çakmaktaş, Barnie Moloztaş karakterlerinin yer aldığı Taş Devri çizgi filmi şarkısının sözleri: Flintstones. Meet the Flintstones. They're the modern stone age family. From the town of Bedrock, They're a page right out of history. Let's ride with the family down the street. Through the courtesy of Fred's two feet. When you're with the Flintstones Have a yabba dabba doo time. A dabba doo time. We'll have a gay old time.
Taş Devri 4.Bölüm (Türkçe) 25:44
Taş Devri 4.Bölüm (Türkçe) 9.358 izlenme - 1 yıl önce Taş Devri 4.Bölüm (Türkçe) "Taş Devri" Çizgi Film'i Hakkında Açıklama / Bilgi: Taş devri çizgi filmleri çakmaktaşlar ve moloztaşlar aileleri arasında geçen maceraları anlatır. Barni moloztaş ve fred çakmak taşın maceralarını izleyin ve eğlenin. Bir buçuk saatlik taş devri izle çizgi filmi izlerken geçmişe gideceksiniz. Çakmaktaşlar ailesi; Fred Çakmaktaş (Asıl karakter), Vilma Çakmaktaş (Fred'in karısı), Çakıl Çakmaktaş (Çakmaktaşların Kızı), Dino (Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru), Bebek Puss (Çakmaktaşların keskin dişli kedisi), İnci Slaghoople (Vilma'nın annesi), Tex Sertkaya (Fred'in eniştesi) ve Jemina Sertkaya (Fred'in halası). Moloztaşlar ailesi; Barni Moloztaş (Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu), Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker, Barni'nin karısı.), Bambam Moloztaş (Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek) ve Hoppi (Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı).
İlk Motosikletli Paraşütle Atlayış Denemesi ve Hüzün (1926) 01:02
İlk Motosikletli Paraşütle Atlayış Denemesi ve Hüzün (1926) 2.096 izlenme - 6 ay önce Evet 1926 yılında abilerimiz Los Angeles'ta çılgın bir deneme gerçekleştirmek istemiş ve salıvermiş genci. Genç dediğim de; koskoca Fred Osborne. Neyse, sonuç gümpatçat. . . . . . . . . Üzülmeyin abimiz kurtulmuş. Eceliyle ölmüş.
Fred Scooby Doo Boyama Oyunu 00:51
Fred Scooby Doo Boyama Oyunu 9.847 izlenme - 3 yıl önce http://www.sadeceoyunlar.com/fred-ve-scooby-doo-boyama.html
Cani Fred 04:57
Cani Fred 12.390 izlenme - 2 yıl önce Katil Zuzu'dan Sonra Sıra Cani Fred'de =) Bakalım Bu sefer ki Maceramız Ne olacak =) Farklı Senaryo ile Karşınızdayız. İyi Seyirler. Mutlaka İzleyin ama =) Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Taş Devri 3.Bölüm (Türkçe) 25:48
Taş Devri 3.Bölüm (Türkçe) 5.439 izlenme - 1 yıl önce Taş Devri 3.Bölüm (Türkçe) "Taş Devri" Çizgi Film'i Hakkında Açıklama / Bilgi: Taş devri çizgi filmleri çakmaktaşlar ve moloztaşlar aileleri arasında geçen maceraları anlatır. Barni moloztaş ve fred çakmak taşın maceralarını izleyin ve eğlenin. Bir buçuk saatlik taş devri izle çizgi filmi izlerken geçmişe gideceksiniz. Çakmaktaşlar ailesi; Fred Çakmaktaş (Asıl karakter), Vilma Çakmaktaş (Fred'in karısı), Çakıl Çakmaktaş (Çakmaktaşların Kızı), Dino (Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru), Bebek Puss (Çakmaktaşların keskin dişli kedisi), İnci Slaghoople (Vilma'nın annesi), Tex Sertkaya (Fred'in eniştesi) ve Jemina Sertkaya (Fred'in halası). Moloztaşlar ailesi; Barni Moloztaş (Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu), Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker, Barni'nin karısı.), Bambam Moloztaş (Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek) ve Hoppi (Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı).
O Ses İran'da Aisha Şarkısıyla Jüriyi Mest Etti 04:55
O Ses İran'da Aisha Şarkısıyla Jüriyi Mest Etti 14.359 izlenme - 5 yıl önce O SES İran'da Aisha Şarkısıyla Jüriyi Mest Etti Fred Ghannam "Aisha" MBC The Voice
Bu adam Röveşata için yaratılmış! 00:57
Bu adam Röveşata için yaratılmış! 11.491 izlenme - 6 yıl önce Brezilya'nın Fluminense takımında forma giyen Sambacı yıldız Fred, eski günlerini aratmayacak harika bir gole imza attı.
Taş Devri 5.Bölüm 25:46
Taş Devri 5.Bölüm 4.631 izlenme - 1 yıl önce Taş Devri 5.Bölüm "Taş Devri" Çizgi Film'i Hakkında Açıklama / Bilgi: Taş devri çizgi filmleri çakmaktaşlar ve moloztaşlar aileleri arasında geçen maceraları anlatır. Barni moloztaş ve fred çakmak taşın maceralarını izleyin ve eğlenin. Bir buçuk saatlik taş devri izle çizgi filmi izlerken geçmişe gideceksiniz. Çakmaktaşlar ailesi; Fred Çakmaktaş (Asıl karakter), Vilma Çakmaktaş (Fred'in karısı), Çakıl Çakmaktaş (Çakmaktaşların Kızı), Dino (Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru), Bebek Puss (Çakmaktaşların keskin dişli kedisi), İnci Slaghoople (Vilma'nın annesi), Tex Sertkaya (Fred'in eniştesi) ve Jemina Sertkaya (Fred'in halası). Moloztaşlar ailesi; Barni Moloztaş (Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu), Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker, Barni'nin karısı.), Bambam Moloztaş (Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek) ve Hoppi (Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı).
Fred De Palma - Buenos Dias 03:52
Fred De Palma - Buenos Dias 4.958 izlenme - 2 yıl önce Fred De Palma - Buenos Dias (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Vedo te che ti allontani dalla ferrovia Siamo passati dal buongiorno al buenos dias Ti chiamo al telefono Cade la linea, lo tiro via E ho trovato un reggiseno tuo in tintoria E mi chiedo cosa da te mi ha spinto via Chiedi perché rido Ti rende irrascibile la mia ironia Di te mi resta solo questa melodia E la sento sempre meno mia Baby, buenos dias Baby, buenos dias Ho ritrovato il mio cuore nello sterno Il mio cuore è un organo scordato e mi ero scordato di averlo Ti giuro che ad amarti ci provo Anche se tu non riesci più a fidarti di un uomo Quanto pesa sapere che vali Ma non puoi separare i carati dall'oro Ci svegliamo piangendo, sudati Come fossimo nati di nuovo Ora stiamo qui a guardare il sole Aspettando che bruci il mondo E da te io più vorrei allontanarmi e più ci torno Ora siamo confusi Giriamo al buio senza luce intorno La nostra storia ormai è un tunnel senza luce in fondo Diventiamo qualcuno per apparire Cresciamo ad appassionarci Invecchiamo per appassire E tu mi guardi come un pazzo lunatico Non sono io, Dio ho marcato troppo sul mio tratto somatico Perdonami se insisto Ricordami che esisto Vedo il buio più scuro Siamo così avanti che per noi è già futuro Vedo te che ti allontani dalla ferrovia Siamo passati dal buongiorno al buenos dias Ti chiamo al telefono Cade la linea, lo tiro via E ho trovato un reggiseno tuo in tintoria E mi chiedo cosa da te mi ha spinto via Chiedi perché rido Ti rende irrascibile la mia ironia Di te mi resta solo questa melodia E la sento sempre meno mia Baby, buenos dias Baby, buenos dias Non sono bravo a soffrire, non vedi che soffro male? Non riesco neanche a mangiare, ho paura di soffocare Mi chiedo un uomo quanto ancora può sopportare? Il problema è che quel che voglio non lo posso toccare Ma appena lei mi vuole corro Sono sempre sveglio e non so mai che ore sono Penso solo a risolvere gli errori come Norton Ho paura a guardarmi dentro, baby c'ho un cuore d'horror E adesso che peso le parole cadono a goccie E tu tieni le mani sotto a forma di coca Così non ne perdi nemmeno un sorso Lego un ago al filo del discorso così quando parlo ti cucio la bocca! A ripensare a te non ti ho mai vista ridere Apparte che con quelle quattro vipere Che tradiscono a sentirsi libere Hanno studiato lingue per mentire a più gente possibile Perdonami se insisto Ricordami che esisto Vedo il buio più scuro Siamo così avanti che per noi è già futuro Vedo te che ti allontani dalla ferrovia Siamo passati dal buongiorno al buenos dias Ti chiamo al telefono Cade la linea, lo tiro via E ho trovato un reggiseno tuo in tintoria E mi chiedo cosa da te mi ha spinto via Chiedi perché rido Ti rende irrascibile la mia ironia Di te mi resta solo questa melodia E la sento sempre meno mia Baby, buenos dias Baby, buenos dias
Cosby'nin Şifresi ve Fred Çakmaktaş'ın Türküsü 02:12
Cosby'nin Şifresi ve Fred Çakmaktaş'ın Türküsü 2.734 izlenme - 1 yıl önce Al Pacino, Sylvester Stallone ve daha birçok ünlü aktörü sayısız filmde seslendiren Sezai Aydın'ın Okan Bayülgen'le olan sohbetinden bir kesit
Belediye Başkanı'ndan Kraliçeye Taciz 00:43
Belediye Başkanı'ndan Kraliçeye Taciz 8.222 izlenme - 4 yıl önce Hollanda'nın Amstelveen Belediye Başkanı Fred de Graf'ın Kral günü kutlamaları çerçevesinde kraliçe Maxima'ya eşlik ederken elini poposuna gizlice götürerek dokunduğu ileri sürüldü.
Fred Bowers Britain's Got Talent 2009 03:35
Fred Bowers Britain's Got Talent 2009 12.710 izlenme - 9 yıl önce bu filime hayranım umarım sızde izliyosunuzdur
Taş Devri - Çakmaktaşlar Frankeştayntaşlara Karşı - 1979 50:45
Taş Devri - Çakmaktaşlar Frankeştayntaşlara Karşı - 1979 4.566 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri ilk çıktığında sadece Çakmaktaşlar ve Moloztaşlar vardı, Sonrasında Frankeştayntaş ve Kaptan Mağara Adamının katılmasıyla Bambam ve Çakıl'ın Büyümesiyle diziye daha çok karakter eklendi. Bu video 1979 yılına ait ve Frankeştayntaşlar ile Çakmaktaşlar 'ın birlikte oldukları bir bölüme ait.
James Brown - Sex Machine 03:20
James Brown - Sex Machine 3.992 izlenme - 3 yıl önce Soul ve funk müziğin babası James Brown'dan güzel bir parça. Fred Wesley ile beraber bitmek bilmeyen enerjisi ve dans figürleriyle tam bir efsane. 1971 yılına ait görüntülerle bir James Brown performansı ve sex machine. Şarkı Sözleri (lyrics): Shout:Fellas, I'm ready to get up and do my thing I wanta get into it, man, you know.... Like a, like a sex machine, man, Movin'... doin' it, you know Can I count it off? (Go ahead) Spoken: One, two, three, four! Get up, get on up Get up, get on up Stay on the scene, like a sex machine Wait a minute! Shake your arm, then use your form Stay on the scene like a sex machine You got to have the feeling sure as you're born Get it together right on, right on. Get up, get on up...... I said the feeling you got to get Give me the fever in a cold sweat. The way i like it is the way it is; I got mine and don't worry' bout his Get on up and then shake your money maker, Shake your money maker........
Taş Devri ve Yeni Komşular (Jenerik) 01:00
Taş Devri ve Yeni Komşular (Jenerik) 2.312 izlenme - 3 yıl önce Çizgi diziyi Fred, Vilma, Barney ve Beti üzerinden devam ettirmekte zorlanan Hanna-Barbera ikilisi 80'lerde, Çakıltaşı ve Bambam'ı büyütüp bunun yanında Mağara adamı, Shmoo , Frenkentaş ve ailesi gibi yeni karakterler dahil ederek dizinin ömrünü uzatmıştır. Aslında iyi de yapmıştır, güzelde yapmıştır.
Aydın'ın Köylerinde Paranormal Olaylar 04:55
Aydın'ın Köylerinde Paranormal Olaylar 2.688 izlenme - 2 yıl önce Reklam Filminde Aydın'ın Karpuzlu ilçesi ve köylerinde yaşanan paranormal olaylar karşısında köylülerin yaşamış olduğu komik olaylar anlatılmaktadır..! Teşekkürler : Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Karpuzlu Kaymakamlığı, Karpuzlu Belediyesi, Tekeler Mahallesi Muhtarlığı Sponsorlar : Karpuzlu Belediyesi, Dijidex Digital Media, Vizyon İzmir, Çavuşoğlu Mobilya, Zümrüt Sarrafiye, Ensar İnşaat Prodüksiyon : Dijidex Digital Media, Muzaffer Ceviz Yönetmen : Togay Ünlü Senaryo : Eşref Gülpınar - Togay Ünlü Müzik / Söz / Beste : Eşref Gülpınar
Galatasaray'dan Fred Bombası 03:08
Galatasaray'dan Fred Bombası 1.896 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Fluminense'nin golcü futbolcusu Fred'i kiralık olarak kadrosuna katacak. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Brezilya idmanında Neymar'dan Fred'e eşek şakası 01:00
Brezilya idmanında Neymar'dan Fred'e eşek şakası 2.410 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın yıldız oyuncuları Neymar ve Marcelo takımlarının son antrenmanında takım arkadaşları Fred'i sahanın bir yanından başka bir yanına kadar sürükledi.
Fred Astaire 1970 Oscar ödül töreni 03:08
Fred Astaire 1970 Oscar ödül töreni 424 izlenme - 8 ay önce Fred Astaire'in 71 yaşında 1970 Oscar ödül töreninde yaptığı perfonmansı izleyelim. Fred Astaire iyi bir dansçı ve oyuncudur. Ayrıca Michael Jackson, Fred Astaire'nin oynadığı The Band Wagon filminden esinlenerek Smooth Criminal klibini çekmiştir. Fred Astaire " Benim selefimin kim olacağını bilmeden bu dünyada ayrılmak istemiyodum. Teşekkürler MJ" demiştir. Yine 1983'teki perfonmasından sonra Michael'ı arayarak. 'Dün gece programı izledim;banda kaydettim ve bu sabah tekrar izledim.Sen dehşet bir dansçısın.'demiştir. Film ve esintiler. https://www.youtube.com/watch?v=3Q4H8kzekuY Jackson ve Astaire https://i.hizliresim.com/JlbB9n.jpg
Lego Vs Toys 05:02
Lego Vs Toys 6.169 izlenme - 11 yıl önce (...) Simdi ben oyuncaklarıma uzağım… Arabalarımı çarpıştırmıyorum… Askerlerimi savaştırmıyorum… Ben dünyayı oyuncaklarım gibi biliyordum Arabalar çarpışırdı ama kimse ölmezdi Uçaklar düşerdi ama kimseye bir şey olmazdı Savaşlarımda askerleri olduruyordum ama bir sonraki icin geri diriltirdim… Ben dünyayı oyuncaklarım gibi yasamak isterdim Bir çocuğun saflığında bilinçliğinde İyi niyetinde… Gürhan Yazının Tamamı: http://grhnn.blogcu
Fred Figglehorn - The Babysitter's A Vampire - Official Music Video 03:45
Fred Figglehorn - The Babysitter's A Vampire - Official Music Video 2.449 izlenme - 7 yıl önce get the album on itunes bit.ly get a fred party pack at bit.ly including your chance to be in a fred video a special fred t-shirt who's ready to party album ıt's hackin' christmas with fred cd and fred poster. music video directed by michael tiddes lyrıcs there's somethıng strange about thıs babysıtter she called the blood bank and asked ıf they delıver she walks by the mırror but ı don't see her reflectıon ı've seen twılıght belıeve me ıt left an ımpressıon and everybody knows they come t
Kartal aradığı forveti buldu! Fred... 03:08
Kartal aradığı forveti buldu! Fred... 1.698 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş, Brezilyalı golcü Fred'in peşinde...
Taş Devrinde Msn Aşkı Nasıl Olur İzleyin Ve Görün 01:25
Taş Devrinde Msn Aşkı Nasıl Olur İzleyin Ve Görün 4.620 izlenme - 9 yıl önce taş devrinde aşk nasıl olur diyenler hatta o zamanda msn olsa nasıl kullanılır diyenler İzlesin Www.Tsobilisim.Com