Hoşgeldiniz!

freddie

Charlie'nin Çikolata Fabrikası Fragman 02:30
Charlie'nin Çikolata Fabrikası Fragman 22.282 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Freddie Highmore, David Kelly gibi isimlerin yer aldığı Charlie'nin Çikolata Fabrikası filminin resmi fragmanı.
Freddie Mercury'nin Evi | Freddie Mercury's House 01:48
Freddie Mercury'nin Evi | Freddie Mercury's House 5.953 izlenme - 2 yıl önce Hayrettin Londra gezisi sırasında Freddy Mercury'nin evine gitti. Sizin için çekim yaptı. İşte efsanevi sanatçı Freddy Mercury'nin evi. 20.08.2015 günü Hayrettin kanalına yüklediğim 'Freddie Mercury'nin Evi | Freddie Mercury's House' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/hayrettin kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kanye West Vs Freddie Mercury 00:54
Kanye West Vs Freddie Mercury 6.576 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury'nin Kanye West performansına 'eğer yaşasaydı' yapacağı olası bakışını izliyoruz. Videonun sonu daha güzel.
Kanye West'in Beyin Yakan Bohemian Rhapsody Performansı 01:26
Kanye West'in Beyin Yakan Bohemian Rhapsody Performansı 5.338 izlenme - 2 yıl önce Kanye Weest ismindeki rapçi abimiz Glastonbury Festivalinde Freddie Mercury'in Bohemian Rhapsody şarkısını söylemeye çalışmış ve sonunda böyle ilginç iğrenç bir şey ortaya çıkmış.Doğuş'un ardından reisin kemiklerini sızlatan ikinci hadise olarak kayıtlara geçmiştir
Freddie Mercury'in 18 Yaşındaki Videosu (1964) 00:47
Freddie Mercury'in 18 Yaşındaki Videosu (1964) 3.292 izlenme - 2 yıl önce Söz konusu videou'nun Freddie Mercury'e ait en eski kayıt olduğu belirtiliyor. Zanzibar'daki devrim nedeniyle 1964'de İngiltere'ye gelen bulsara ailesi Freddie'yi(o zamanlar ki adı Faruk Bulsara) Isleworth Polytechnic isimli Sanat ve Grafik Tasarım kolejine(şimdiki adı West Thames College)'e göndermiş. Video Freddie'nin o okuldaki öğrencilik yıllarına ait bir çekimdir.
Australya Yetenek Sizsiniz - Freddie Mercury (Radio Ga Ga) 06:40
Australya Yetenek Sizsiniz - Freddie Mercury (Radio Ga Ga) 2.318 izlenme - 11 ay önce Avusturalya2da 2011 yılında yapılan ve izleyenleri kendine hayran bırakan Freddie Mercury ses performansı ile Thomas Crane'i izliyoruz.Gözleriniz kapatın ve zevkini çıkartın.
Freddie Mercury'nin Son Görüntüleri (1991) 03:45
Freddie Mercury'nin Son Görüntüleri (1991) 2.910 izlenme - 2 yıl önce Rock'n Roll Dünyasına adını altın harflerle yazdırmış Freddie Mercury'nin ölmeden önce çekilmiş görüntülerini izliyoruz. Bir Queen fanı değilim fakat bu videoyu izlediğimde bu adamın gerçekten bir efsane olduğunu hissettim. These Are The Days Of Our Lives klibinin kamera arkası görüntüleridir. Bu single, Mercury ölmeden 2 ay önce piyasaya çıkabilmişti. klibin tamamlanmış hali --> https://www.youtube.com/watch?v=oB4K0scMysc
We Will Rock You - 1981 Blu-Ray Queen 02:11
We Will Rock You - 1981 Blu-Ray Queen 1.232 izlenme - 6 ay önce 1981' Montreal konserinde çekilmiş bu görüntüler 1080p olarak sunulmuş. Freddy Mercury'de döktürmüş adeta. Adamlar 36 sene öncesinin videosunu 1080p yayınlıyor teknolojiye bak.
Freddie Mercury Tribute - Queen 05:10
Freddie Mercury Tribute - Queen 6.099 izlenme - 5 yıl önce Freddie Mercury Tribute - Queen
Freddie Mercury'in Sahnede Çıldırması 02:34
Freddie Mercury'in Sahnede Çıldırması 3.061 izlenme - 2 yıl önce Efsane ses, rock tanrısı Freddie Mercury'nin Sheer Heart Attack şarkısının son bölümündeki gitar solosu eşliğinde farklı konser görüntülerinden seçmece çıldırı anları sizlerle.. (asıl mevzu 1:20 den itibaren)
Sam X Freddie İcarly 04:04
Sam X Freddie İcarly 6.607 izlenme - 6 yıl önce song truly madly deeply artist cascada ı got bored so i made a icarly video on sam and freddie. enjoy?
Queen - Freddie Mercury - Your Kind of Lover (1985) 03:35
Queen - Freddie Mercury - Your Kind of Lover (1985) 1.850 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury'nin Queen'den bağımsız olarak çıkardığı solo MR. Bad Guy albümünün hareketli şarkısıdır. Mr. Bad Guy albümünde rock dan çok disko tarzı şarkılar vardır
I Want To Break Free By Queen 04:20
I Want To Break Free By Queen 12.747 izlenme - 10 yıl önce John Deacon imzalı 1984 yılarında söylenen Queen klasiklerinden "I want to break free" ii seyirler..
Freddie Mercury ve Jim Hutton'ın Banyo Sefası 01:38
Freddie Mercury ve Jim Hutton'ın Banyo Sefası 2.462 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury yaşamının son 6 yılını bu adamla yani Jim Hutton'la beraber geçirmiştir. Hatta sevgisi o kadar büyüktür ki çoğu zümrede ondan kocası olarak bahsetmiştir. Görüntülerimiz bu ikilinin bir banyo sefasından.
Freddie Mercury Vokal Doğaçlama (1981) 02:25
Freddie Mercury Vokal Doğaçlama (1981) 1.955 izlenme - 2 yıl önce Tüm zamanların en iyi seslerinden biri olarak kabul edilen Freddie Mercury'nin,1981 yılında Buenos Aires'deki Queen konserinden doğaçlama vokal performansı.İyi seyirler.
Freddie Mercury - Living On My Own 03:51
Freddie Mercury - Living On My Own 3.165 izlenme - 3 yıl önce Questo video vi è stato offerto dal Freddie Mercury & Queen Italian Şarkı Sözleri (lyrics): Sometimes I feel I'm gonna break down and cry (so lonely) nowhere to go nothing to do with my time I get lonely so lonely living on my own Sometimes I feel I'm gonna break down and cry (so lonely) nowhere to go nothing to do with my time I get lonely so lonely living on my own Sometimes I feel I'm always walking too fast and everything is coming down on me down on me I go crazy oh so crazy living on my own Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead sometimes I feel nobody gives me no warning find my head is always up in the clouds in a dream world It's not easy living on my own Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead (weird singing) Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead
Freddie Mercury-Living On My Own 03:46
Freddie Mercury-Living On My Own 7.942 izlenme - 10 yıl önce anınlar canlanacak
Freddie Mercury (Queen) - Living On My Own (1993) 03:39
Freddie Mercury (Queen) - Living On My Own (1993) 1.122 izlenme - 2 yıl önce 5 Eylül 1946 doğumlu Freddy Mercury Sahnedeki duruşu, şovu, pek çok kişi tarafından hala dünyanın en güçlü vokali olarak anılan sesi, Queen'i sırtlanarak, aydınlatan, Opera ile Rock müziği harmanlayarak yeni bir müzik anlayışı ile dünyayı kasıp kavurması ile tanınan, Queen grubunun kurucusu ve bugünlere gelmesindeki en büyük etkenlerinden biri olarak adlandırılan insan, Freddie Mercury 1991 senesinde AIDS'in getirdiği komplikasyonlar sonucu yaşamını yitirmiş ve ölümü, bu hastalık hakkında toplum bilincinin artmasını sağlamıştır. Living On My Own 1985 de çıkardıkları solo şarkı 1993 yılında şarkısı yeni versiyonu yapılmıştır..İyi Seyirler Efenim..
Queen & Elton John - The Show Must Go On (1992) 04:22
Queen & Elton John - The Show Must Go On (1992) 1.666 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury'nin 1991'deki ölümünün ardından, anısına 1992 yılında Wembley Stadı'nda düzenlenen konserden görüntüler... Bu konserden elde edilen gelirler AIDS vakfına bağışlanmıştır. Elton John - Vokal Brian May - Gitar John Deacon - Bass Roger Taylor - Davul Tony Iommi (Black Sabbath) - Gitar
Freddie Mercury Röportajı (Türkçe Altyazılı) 04:53
Freddie Mercury Röportajı (Türkçe Altyazılı) 1.312 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz insan Freddie abimizin konser için gittiği Rio kentinde, güneşli güzel bir günde Copacabana Plajının yanı başında verdiği, esprisi bol röportajı ekranlarınıza geliyor. Muhabirin İngilizceyle, Freddie abimizin Portekizceyle problemi olunca olaylar gelişiyor. Ailenizin tercümanı Heidinin Dedesi sizler için çevirdi. Nostaljiyle kalın..
Doğuş'un Freddie Mercury Taklidi 03:20
Doğuş'un Freddie Mercury Taklidi 744 izlenme - 2 yıl önce Müsadenizle söze tövbe bismillahirrahmanirrahim diyerek başlamak istiyorum. Ülkemizin yetiştirdiği ender sanatçılardan olan Doğuş'un bu videoda Freddy Mercury'i taklit ettiği iddia ediliyor. Ferhat Göçer'in we will rock you, Doğuş'un we are the champions yorumunu görmüş bir nesil olarak, Ajdar'dan da bir show must go on performansını beklemek hakkımızdır.
Kahraman Şövalye Fragmanı 01:51
Kahraman Şövalye Fragmanı 2.448 izlenme - 4 yıl önce Antonio Banderas'ın da seslendirenler arasında yer aldığı Kahraman Şövalye (Justin And The Knights Of Valour) filminin fragmanı. Genç bir çocuk olan Justin büyür ve kahraman bir şövalye olmak istiyordur.Bu yolda onu büyük bir serüven bekliyordur.
Queen - Mustafa İbrahim (Mustapha) 02:59
Queen - Mustafa İbrahim (Mustapha) 740 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury'nin İbrahim Mustafa ya yazdığı şarkı hemi de 1978 e ait.
Freddie Mercury - The Great Pretender (1987) 03:34
Freddie Mercury - The Great Pretender (1987) 456 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury'nin güzel solo çalışmalarından biri Klipte önceden oynadığı klip montajlarıyla eğlenceli ve unutulmaz şarkı olmuştur. Şarkı Sözleri (lyrics): Oh, yes, I'm the great pretender; Pretend that I'm doing well. My need is such, I pretend too much. I'm lonely, but no-one can tell. Oh, yes, I'm the great pretender, Adrift in a world of my own! I play the game, But to my real shame, You've left me to dream all alone. Too real is this feeling of make believe; Too real when I feel what my heart can't conceal... Oh, yes, I'm the great pretender, Just laughing again, like a clown. I seem to be What I'm not, you see. I'm wearing my heart like a crown, Pretending that you're still around. Too real when I feel what my heart can't conceal... Oh, yes! I'm the great pretender! Just laughing again, like a clown. I seem to be What I'm not, you see! I'm wearing my heart like a crown, Pretending that you're... Pretending that you're still around!!!...
Queen - Bohemian Rhapsody (Montreal - 1981) 05:52
Queen - Bohemian Rhapsody (Montreal - 1981) 608 izlenme - 2 yıl önce Bazı şarkılar var kelimelerle tarifi mümkün değil bi Stairway to Heaven bi Echoes ve bi Bohemian Rhapsody sadece hissedersiniz ama anlatamazsınız.Freddie Mercury'in 6 bölümlük şaheseri Montreal konserinde ki canlı şovunu izliyoruz efendim ha unutmadan R.I.P Freddie Mercury
Freddie Mercury - Living On My Own 03:08
Freddie Mercury - Living On My Own 989 izlenme - 3 yıl önce Taken from DVD ' Solo Collection' Editing by me in Full HD Şarkı Sözleri (lyrics): Sometimes I feel I'm gonna break down and cry (so lonely) nowhere to go nothing to do with my time I get lonely so lonely living on my own Sometimes I feel I'm gonna break down and cry (so lonely) nowhere to go nothing to do with my time I get lonely so lonely living on my own Sometimes I feel I'm always walking too fast and everything is coming down on me down on me I go crazy oh so crazy living on my own Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead sometimes I feel nobody gives me no warning find my head is always up in the clouds in a dream world It's not easy living on my own Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead (weird singing) Dee do da da Dee do da da I don't have no time for the monkey business Dee do da da Dee do da da I get so lonely lonely lonely lonely yeah got to be some good times ahead
Queen - Liar (Live in London, '73 & '74) 04:28
Queen - Liar (Live in London, '73 & '74) 711 izlenme - 2 yıl önce Efsanevi rock grubu Queen'in nadir bulunan kayıtlarından birini paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim.Liar parçası 1974 yılında yayınlanmış bir singledır.Queen'in çıkış yaptığı parçalardan biridir.İyi seyirler dilerim...
Freddie Mercury - Cup Noodle Reklamı (1985) 00:29
Freddie Mercury - Cup Noodle Reklamı (1985) 768 izlenme - 2 yıl önce Queen grubunun efsane solisti Freddie Mercury'nin 1985 yılına ait Nissin Cup Noodle reklamı.(Reklamdaki şarkı I Was Born to Love You parçasının reklama göre sözleri değiştirilmiş kısa halidir.)
Freddie Mercury - We Are The Champions (Müziksiz) 03:17
Freddie Mercury - We Are The Champions (Müziksiz) 395 izlenme - 1 yıl önce Freddie Mercury, bir efsanenin yalnızca kendi sesiyle efsane şarkısı iyi dinlemeler..
A Kind Of Magic - Freddie Mercury Belgeseli  1 28:52
A Kind Of Magic - Freddie Mercury Belgeseli 1 602 izlenme - 2 yıl önce Freddie Mercury'nin anısına 15. ölüm yıldönümünde Radyo ODTÜ tarafından hazırlanmış özel belgesel. Tamamı 4 bölüm ve 2 saattir. Keyifli dinlemeler.